Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50313 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #465 : 06 Nisan 2023, 22:47:34 »
Güzel bir galibiyet oldu, bu gece güzel bitti bizim için.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #466 : 06 Nisan 2023, 22:56:59 »
Çok ta iyi oynamadık açıkçası ama bu bile 3 - 0 a yetti. Bu günü çok bekledik. Eda'nın ellerinde Şampiyonlar Ligi Kupası çok güzel olacak.

Smaçörlerimiz yine çok iyiydi, son set Vargas saçmaladı ama olsun. Ana Cristina gelişimini bu şekilde sürdürürse dünyanın en iyi iki 4 numarası da biz de olmuş olacak.

Bir tebrikte Cansu'ya. Maçın kırılma anında 2.sette çok kritik yerde harika servisler attı .
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2023, 22:57:38 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #467 : 06 Nisan 2023, 23:02:36 »
Hay maşallah ya. Bu takım ne olmuş böyle.

Çevrimiçi ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #468 : 06 Nisan 2023, 23:05:57 »
Aynı gecede hem bunlara hem Efes'e koymak çok zevkli. Bunlar futboldaki Galatasaray neyse onlar oldular yıllardır. Bunlara koyunca Galatasaray'a koymuşa yakın zevk alıyor olduk.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #469 : 07 Nisan 2023, 00:42:03 »
Alınan her set önemli mutlak 2 set alınmalı.3 0 3 1 ıse yaramaz.Ortada tur burda.Vakıfa elenirsek kimse kızmaz esa haftaya heyecan Pragda.Burda yaşadığımızı peri masalı görüyorum ben.

He peri masalı he:) Takım önüne gelene vura vura gidiyor…

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #470 : 07 Nisan 2023, 04:01:16 »
Bu maçta ace'lerin az olduğu maç izledik. Aslında ben daha çok sevindim. Son dönemde Ace sayesinde maç alıyorlar diyenlere kocaman bir SUS işareti yaptık.
Bu takım olduğumuzu gösterdi.Maçı anlatan zat yine servislerle aldıya getirdi tezini komplike olarak değiştirmek gerekti.
Bir çok arkadaş Vakıf'ın yenmenin zevkine değindi. Önce Vakıfbank'ın, Eczacıbaşı'nın, Efes' in sporda olmalarının bütün spor kulübüne yapılan haksızlık olduğuna inanıyorum
Vakıfbank'ın son dönemdeki üstünlüğünün yanı sıra Vakıflı oyuncuların Gözde, Naz, Cansu, Kübra, Zehra'nın bizle oynarken aşırı sevinçleri içimizde çok yer etti. Özellikle aldığı bir sayı sonrasında Cansu'nun itici sevinci bendeki o yarayı kanattı yeniden. Bende maç bitince evin bir köşesine Cansu'yu ve Vakıfbank 'ı  oturttum evin içinde tur atıp onun yaptığı hareketin ikimislisini yaptım (mecazi anlamda) içimin yağı eridi.
Benim ve Fenerbahçe taraftarın içini acıtan  2-3 sonrada altın setle verdiğimiz maçın arkasından yönetici ve sporcuların verdiği demeçler canımızı maçtan daha çok yakmıştı. Başkan bozuntusu ne demişti? 'İlk iki seti kaybettik, 3 sette gerideydik ama bizim içimizde ufacık bir endişe yoktu, maçı alacağımıza emindim, içimde en ufak bir kuşku yoktu, Biz büyük spor kulübüyüz. bu takımı bu hale getirmek için çok uğraştık, alt yapıdan bu durumlara getirdik' demecini hala unutmafım. İnsan olan Fenerbahçe'yi aşağılamaz, küçümsrmez, ve rakibimizi kutlarım demesi gerekirdi. Asla bunu unutmayacam.
Maçtan önce Cansu, Yabancı oyuncularımızla iyi bir form yakaladık, Biz 3-0 veys 3-1 kazanırız.
Bugüne kadar kesin ve iddalı konuşan Zehra güneş 'de tam tersi demecinde inşallah alırız, iyi oynayan kazansın gibi konuşması bana daha umut vermişti.
Çok iyi Pasör bulmadığımız şartlarda kesinlikle Macris kalmalı. Neden THY.? Kesinlikle verilmemeli.
Bir Teşekkürümde, Arina'yı, Cristina'yı, Vargas'ı genç yaşta bize kazandıranlara ve onların arkasında duranlara...
Bir Teşekkürümde, Tüm oyuncularımıza.
Bir Teşekkürümde, hiç susmayan Taraftarımıza...
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2023, 08:02:59 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #471 : 07 Nisan 2023, 09:13:49 »
Abi az ace attık dediğin maçta 10 ace ile bitirdik maçı. Arina ortalamasının altında kaldığı için az geldi galiba sana :)

Hem vakıf hem de efes için asıl sorun işleyen düzene çomak sokacak oyuncular almalarıydı bu sene. Clyburn Efes'i, Egonu da Vakıf'ı bozdu. Her ikisi de first class oyuncular ama kan uyuşmazlığı çok belliydi sene boyunca. Gui de Ergin de çıldırdı maçta. Bu da ayrı sevindirici bir durum. Evet onlar çok formda ama biz de Vakıfbankız laflarını yedirdik.  Çok daha ezici ve rencide edici bir galibiyet de olabilirdi ama bizim takım bazen gevşiyor maç esnasında. Bu da Vakıfbanklılar gibi aşırı hırs yapmayıp oyundan zevk almalarından kaynaklı. Sayı sonrası sevinçlerdeki seviye bile gösteriyor bunu.

Bir aksilik olmazsa uzun bir aradan sonra avrupanın bir numaralı kupasında finale yükseleceğiz. Açıkçası Türk finali umurumda değil. Novara gelirse  Beşiktaş maçından sonra abuk sabuk mesajlar yayınlayan şımarık ebrar'ı İtalya'da, İtalyan seyirciler önünde madara etmek daha çok mutlu eder beni.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2023, 09:15:31 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #472 : 07 Nisan 2023, 12:19:14 »
Eczacı eler Novarayı.37'lik Carceres, Ebrar bir yere kadar Bosetti.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2023, 12:19:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #473 : 07 Nisan 2023, 12:48:25 »
Önce turu bir atlayalım tabii ama inşallah Novara eler Eczacıbaşıyi. Madara ederiz servislerle onları.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #474 : 07 Nisan 2023, 13:14:41 »
Yalniz Macris'in Egonu'ya yaptigi tekli blok günün en güzel hareketiydi. Cogu kişinin aksine umarim kalir Macris. Gayet de iyi yönetiyor takimi ve dikkat ediyorum top takibi, arka alan savunması hepsi çok iyi ve zeki bir kadın.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2023, 13:14:54 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #475 : 07 Nisan 2023, 13:17:33 »
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #476 : 07 Nisan 2023, 13:22:45 »
Bu kadro iskeleti korundugu muddetce daha da gelişime cok acik. Zira uc smacorumuz de çok genc.
Dikkat ediyorum manşeti zayıf dedigimiz fedo ve ana bu yönlerini cok geliştirmiş. Hucumda zaten vuckovanin dediği gibi biz sadece topu havaya atıyoruz, onlar öldürüyor. Biri dursa oburu vuruyor. Takimin neredeyse zayıf yönü yok. Uzun vadede bu takimi durdurmak cok güc.  Fenerbahceyi durdurmak için ancak dağıtmak gerekir. Bunun da farkına varacaklardir. Terzice cok kizsak da bayan voleybolunda efsane Küba takımına benzer bir takim yarattı. Bu takim onun eseri. Henuz hersey bitmedi ama kalmayı fazlasıyla hakketti.

Korkum o ki fedo ve ana'ya ozellikle ülkemizdeki iki sirket takimi bizde aldığının cok üstünde teklifler yaparak akıllarını celebilirler. Derhal ve acil olarak sözleşmeleri uzatılmali.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #477 : 07 Nisan 2023, 16:22:06 »
Furkan Zengin ve konuğu 6inci serte değindi.Ana Cristina gitme ihtimali yüksekmiş.Thy çıktı başımıza birde.Ze Roberto faktörü ile ikisi oraya gidebilir.Macris anlaşmışlar.Çubuklu Analiz.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2023, 16:27:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #478 : 07 Nisan 2023, 16:44:41 »
Vargas Vakıfa, Fedo da Eczacıya gitmiyor mu?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #479 : 07 Nisan 2023, 16:52:56 »
Vargas Dedi onlarla ilgili bir şey yok.Taraftsrlarin kurduğu youtube yayınlar platformu burasıda.Baya arttı.