Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50376 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #495 : 12 Nisan 2023, 20:30:12 »
Ebrar blok manyağı oldu.Eczacı kırmızı kar yağmazsa finalde.
Tom maçı yorumlayan kız aynımı? Ne ıslıklar ne çığlıklar kudurdum ya. Terbiyesiz. Biri bize karşı çok ruhsuz demişti dikkatimi çekmemişti.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #496 : 12 Nisan 2023, 20:32:59 »
Bu çığlıklar atan değişik tipi nereden bulmuşlar :D Finalde de bizi yabancı takım konumuna sokar bu amigolar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #497 : 12 Nisan 2023, 20:35:58 »
Emre Yazıcıoğlu ile Esra Gümüş.Eski Ecza ortası.Emre Snooker Tenis anlatır.Bir ara. Bizim kanalda Yücel Tuğhan bir kadın ile program yap.iati ilk dönem.Basketnol anlatıyor şimdilerde.Emre Eurosportta görev alır.Yüzme diğer anlattığı daldı bıraktı yüzmeyi kanal.Olimpiyattan olimpiyata.

« Son Düzenleme: 12 Nisan 2023, 20:43:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #498 : 12 Nisan 2023, 20:37:58 »
Bu çığlıklar atan değişik tipi nereden bulmuşlar :D Finalde de bizi yabancı takım konumuna sokar bu amigolar.
Yok ben yanılmışım bu Burcu'ymuş. Bizim maçta nasıl tepki verir bilmiyorum. Onun içinde yorumlayamam ama çok itici geldi bana.
Novaro çok boş takımmış ya. Eczacı ne şanşlı takımmış zayıf rakiplerle oynarken birde bizim rakiplere bak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #499 : 12 Nisan 2023, 20:53:12 »
Yok ben yanılmışım bu Burcu'ymuş. Bizim maçta nasıl tepki verir bilmiyorum. Onun içinde yorumlayamam ama çok itici geldi bana.
Novaro çok boş takımmış ya. Eczacı ne şanşlı takımmış zayıf rakiplerle oynarken birde bizim rakiplere bak.
Eczacıbaşı bizim fiksturle gitseydi ilk turda imocoya elenirdi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #500 : 12 Nisan 2023, 22:11:04 »
Set vermeyiz bunlara yine. Kupa bizim. Çok net.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #501 : 12 Nisan 2023, 22:40:31 »
Yarın ilk iki seti alıp işi bitirelim. Sonra servislerle Eczacıbaşıyi bayıltırız .

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #502 : 12 Nisan 2023, 22:59:05 »
Bizim imoco maçını anlatan spiker ve yorumcuya bakın, bir de eczacı novara maçını anlatanlara. Bir yerde imoconun yapması gerekenleri anlatan, zerre kadar türk bir yorumcu izlenimi vermeyen, kazandığımız sayılara tepki bile vermeyen bir yorumcu, diğer yanda Eczacıbaşınin aldığı her sayıda maç boyu çığlık atan itici bir kadın yorumcu, terbiyem elvermedigi için başka bir şey söylemiyorum ama bu ülkede hakikaten fenerin fenerden başka dostu yok. O nedenle ki bizim haricimizde kim varsa kimle oynuyorsa bin beter olsunlar. Her branşta aynı, geberseler bir tekme de ben atarım bunlara.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2023, 22:59:46 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #503 : 12 Nisan 2023, 23:16:07 »
Finalde  Türk voleybolü kazansın dediler yine.Emre tarafsız anlatır az ukaladır.Esra Gümüş eski Eczacıli zaten.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #504 : 13 Nisan 2023, 00:22:29 »
Bizim imoco maçını anlatan spiker ve yorumcuya bakın, bir de eczacı novara maçını anlatanlara. Bir yerde imoconun yapması gerekenleri anlatan, zerre kadar türk bir yorumcu izlenimi vermeyen, kazandığımız sayılara tepki bile vermeyen bir yorumcu, diğer yanda Eczacıbaşınin aldığı her sayıda maç boyu çığlık atan itici bir kadın yorumcu, terbiyem elvermedigi için başka bir şey söylemiyorum ama bu ülkede hakikaten fenerin fenerden başka dostu yok. O nedenle ki bizim haricimizde kim varsa kimle oynuyorsa bin beter olsunlar. Her branşta aynı, geberseler bir tekme de ben atarım bunlara.
'Eczacıbaşınin aldığı her sayıda maç boyu çığlık atan itici bir kadın yorumcu, terbiyem elvermedigi için başka bir şey söylemiyorum ama bu ülkede hakikaten fenerin fenerden başka dostu yok. O nedenle ki bizim haricimizde kim varsa kimle oynuyorsa bin beter olsunlar. Her branşta aynı, geberseler bir tekme de ben atarım bunlara.'
Bu konuda sana katılıyorum. Ben 15 - 20 sene öncesine kadarözellikle Türk spor basınına güvenmeyi unuttum. Tüm spor programlarını seyretmeyi bıraktım. Benim ençok kızdığım, basının tezgahlarına düşen sözde Fenerbahçeli eski sporcular. Bu konuda sadece rahmetli Selçuk Yula'yı ayırırım. Bu konuda çok doluyum saatlerce yazabilirim.
İmoco gibi takımı yendikten sonra hemen reklama gidenler, Eczacıbaşı nın Novaro maçından sonra dakikalarca yayın yaptılar.
Bu tüm Branşlarda net görüldü. Konu Fenerbahçe oldumu karşısında Mersin varsa basının Türk takımı  oluveriyorlar. En basit örneği Efes, Vakıf, Eczacı, Mersin. Fotomaç en öne Mersin Prag'a gitmiş diye sayfasında yer alırken Fenerbahçe Alagöz de Prag'a gitti diyemezmiydi (ha sonradan onuda yazdılarsa bilemem yazmamaya devam ettilerse onların ayıbı)
Onun için senin dediğine net katıldığım  birşey var Fenerbahçe hariç hiç bir takıma destek olmam.
3 temmuzda bile sözde Fenerbahçeli olan ve tarafsız basının gerçek yüzünü gördük.
Hangi branşta olursa olsun,bir yarışta iki Türk takımı varsa Fenerbahçe görmezden gelinir.
Senin dediğin gibi
Fenerbahçenin kendinden başka dostu yoktur.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2023, 00:28:30 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #505 : 13 Nisan 2023, 00:50:02 »

Eski GStv çalışanı zaten ağbi. Medyada da çok güçlüler.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #506 : 13 Nisan 2023, 01:44:25 »
Eczacı Red Bull ile sponsorluk anlaşması yaptığı için burda maçları.Ve ürünlerini satıyormuş.Inanılmaz ilaç sektöründe de önder bir dev sanayi devi bu tehlkeli zararları olan içe ek firmasıyla anlaşır.Dogal bağırmaları hoş diğer kanallarda farklı değil.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #507 : 13 Nisan 2023, 08:44:27 »
Eski GStv çalışanı zaten ağbi. Medyada da çok güçlüler.

'' Fenerbahçe' nin kendinden başka dostu yoktur''
Medyada çok güçlüler demişşin, Sözde tarafsız basın, tüm Tv ler Fenerbahçe düşmanı.
En basit örneği hem Cev' de hemde Euroleaguewomende şampiyonluğa giden Fenerbahçe'de var ama en çok konuşulan, Vakıf-Eczacı-Mersin. Bu bile bize nasıl bakıldığının aynasıdır.
Örneğin, Vakıfbank ilk maçta yenildiği halde sayfalarca Vakıf'a yer veriyorlar. Vakıf 4 kez Fenerbahçe Opetle karşı karşıya geldi ama hepsindede Vakıf kazandı. VakıfBank’ın şampiyonluğa yürüdüğü geçtiğimiz sezon da dahil olmak üzere sarı-siyahlılar, bugüne kadar tüm eşleşmelerde Fenerbahçe Opet’i elemeyi başardı.özellikle 2-0 dan sonra 3-2  ve üstüne altın sette verilen maç üstümüzden kalkmayan basının yarasını kanattığı bir leke olarak koz verdik
Vakıfı ilk maçta yenen takım Fenerbahçe Opet'tir. Bu takımda Türk takımıdır. Ve esas tek Spor kulübüdür. Banka, Belediye, özel ticari sektör değildir.
Önümüzde Vakıf maçı var bunu alırsak bitecekmi hayır bu seferde Eczacı'dan başka kimse bir şey konuşmayacak.
Bu maça dayanarak, Guidetti, Gabi, Vakıf  ve basın önce Fenerbahçe Opet maçında durumu eşitleyip sonra altın sette maç alınacak diye. Bu hayaller  başlarına yıkılmalı.
Uzağa gitmeyelim, kendi form içimizden bile Cev başladığından bu yana' bizim şansımız  yok, rakipler çok güçlü, burda nereye gidersek başarıdır esas hedefimiz Final Fourdur.'  deniliyorsa bu maçın önemini dahada artyırıl. Ne yapıp edip önce bu maçı almalıyız.
Voleybolda sevmediğim bir kuralda 3-0 la 3-1 aynı görülmesi.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #508 : 13 Nisan 2023, 09:00:13 »
Önce akşam 2 seti alıp işi bitiriyoruz. Sonra Kızılyıldız'ı yenip Monaco'nun karşısına geçiyoruz. Yarın Schio'yu zorlanmadan geçip Pazar günü de finalde Prag veya Mersin'den hangisi gelirse gelsin kazanıp şampiyon oluyoruz. Şu 4 gün güzel geçsin  :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #509 : 13 Nisan 2023, 09:41:09 »
Günaydın.Peri masalı devam eder inşallah.Mecazi olarak kimse kivirmasın.Kadın baskete göre burda durum farklı.Underdog olayı kısaca.