Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50314 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #570 : 13 Nisan 2023, 21:02:52 »
Bu Macris eşeğinden de bi bok olmaz demiştim ilk izlediğimde, filenin dibine top atan eşeğin teki. Def olur gider umarım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #571 : 13 Nisan 2023, 21:04:43 »
Conegliano'nun da kaderini çizdik. İddia ediyorum imoco elerdi bunları. Bu kulübün genlerini araştırmak lazım. Çok ciddiyim genlerde hiç bitmeyen müthiş bir orospuluk var.
Korka korka gelip mucize arayan takıma 4 set üst üste rahat bir şekilde verip elendik.

Bir takım bu kadar servis bağımlısı olmaz. Servis atamayip blok da hiç tutamayinca bajema bile yıldız oldu adamlarda. Zehra smaç servis falan attı. Gabinin damarlar dışarı fırladı. Bizimkiler ise makul sonu kabul etmişcesine cenaze evinden çıkmış gibiydi maç boyu. Tek bir hırs yok, sevinçler buz, öğrenilmiş çaresizlik işte. Olan yine salonu dolduran, evlerinde ekran başına gecen taraftara oldu.

Böylece Fenerbahçe OPET efsanesi başlamadan bitti.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #572 : 13 Nisan 2023, 21:04:59 »
Yıllardır boş yere oluk oluk para akıtıyoruz bu şubeye.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #573 : 13 Nisan 2023, 21:08:00 »
Conegliano'nun da kaderini çizdik. İddia ediyorum imoco elerdi bunları. Bu kulübün genlerini araştırmak lazım. Çok ciddiyim genlerde hiç bitmeyen müthiş bir orospuluk var.
Korka korka gelip mucize arayan takıma 4 set üst üste rahat bir şekilde verip elendik.

Bir takım bu kadar servis bağımlısı olmaz. Servis atamayip blok da hiç tutamayinca bajema bile yıldız oldu adamlarda. Zehra smaç servis falan attı. Gabinin damarlar dışarı fırladı. Bizimkiler ise makul sonu kabul etmişcesine cenaze evinden çıkmış gibiydi maç boyu. Tek bir hırs yok, sevinçler buz, öğrenilmiş çaresizlik işte. Olan yine salonu dolduran, evlerinde ekran başına gecen taraftara oldu.

Böylece Fenerbahçe OPET efsanesi başlamadan bitti.

Bu takımın nesi efsane ki, servis atmaya başlayınca yıldız oldular, en kritik yerde atamayınca kepaze oldular işte. Sene başından beri orta oyuncu yoktu, Eda yıllardır leş atıyor. Servis atamıyorsun, blok tutamıyorsun, yıldızlar karmaları da sana çakıp geçiyor işte en kritik yerlerde.

Şu takımda bir tane düzgün orta oyuncu olsaydı çok şey değişirdi bence.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #574 : 13 Nisan 2023, 21:18:39 »
İşte bu yüzden hiç bir Türk takımı ile eslesmek istemiyorum. Şimdi anladınız mi baskette de neden mersini istemediğimi.
Aynen, benimde korkum bu. Aslında ben şuan çok kötüyüm.sinirden birinin kalbimi kırarsam özür  dilerim. İlaçlarımı içecem bir dahada Voleybolu seyretmiyecem. Bir takım bir haftada tavan bir hafta sonra taban yapamaz ilk setten sonra kapadım. Tarih tekerrür edeceği Vargas hariç herkesin kötü olmasından belliydi. Cristina, Alina bir maçta bukadar düşermi.
Tom arkadaşım şimdiye kadar hep arkandaydım ama bazen gençlerin tepkilerine hak veriyorum. Bundan sonra benim olduğum yerde yok peri masalı yok burda gittiğimiz yere kadar gideriz ama hedefimiz kadın basket falan, vsvs yazman bana bile koydu. Gazozuna maç olsa bile olsa fenerbahçe yenecek diyecek. Burda forumda anketlerdede fenerbahçe yenilecek demek ne ya. Oy verme kardeşim ozaman. Ha totem yapanlara lafım yok. Gözlerim küçüldü ben biraz dinlenim inşallah Beko yener diyecem bizdede bu şanş varken onun için iloturonun dediğine katılıyorum. Olası Mersin galibiyetini bu beden kaldırmaz

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #575 : 13 Nisan 2023, 21:24:48 »
Oylama kullanmadım kullanmıyorum artık..Seyrek.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #576 : 13 Nisan 2023, 21:27:16 »
Bu takımın nesi efsane ki, servis atmaya başlayınca yıldız oldular, en kritik yerde atamayınca kepaze oldular işte. Sene başından beri orta oyuncu yoktu, Eda yıllardır leş atıyor. Servis atamıyorsun, blok tutamıyorsun, yıldızlar karmaları da sana çakıp geçiyor işte en kritik yerlerde.

Şu takımda bir tane düzgün orta oyuncu olsaydı çok şey değişirdi bence.
Stevanovic olsa yine değişmez. Pasore de wolosz koyayım istersen. Bu klup orospu bir klup, sahamizdaki f4te 7 bin kişi önünde tarihin en iyi kadrolarindan birisi ile 3-2 yenilip vakif efsanesini yarattık biz. O gün salondaydim. O gün bugündür değişen bir şey yok. Avrupa şampiyonu olduğumuz sene de vakif karşımıza çıkmadan elenmişti. Yoksa yine sampiyon olamazdık.

Bak aylardır mersin elensin diye dua ediyorum. Neden sence? Basimiza gelecegi biliyorum da ondan. Yarin pragi yenerlerse gecmis olsun. İstersen Amerika milli takımına fenerbahce forması giydir.
Degisen hic bir şey olmaz. Artik küfür edesim bile yok. Hissizleştim. O derece yıldım.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2023, 21:28:23 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #577 : 13 Nisan 2023, 21:33:16 »
Stevanovic olsa yine değişmez. Pasore de wolosz koyayım istersen. Bu klup orospu bir klup, sahamizdaki f4te 7 bin kişi önünde tarihin en iyi kadrolarindan birisi ile 3-2 yenilip vakif efsanesini yarattık biz. O gün salondaydim. O gün bugündür değişen bir şey yok. Avrupa şampiyonu olduğumuz sene de vakif karşımıza çıkmadan elenmişti. Yoksa yine sampiyon olamazdık.

Bak aylardır mersin elensin diye dua ediyorum. Neden sence? Basimiza gelecegi biliyorum da ondan. Yarin pragi yenerlerse gecmis olsun. İstersen Amerika milli takımına fenerbahce forması giydir.
Degisen hic bir şey olmaz. Artik küfür edesim bile yok. Hissizleştim. O derece yıldım.

Yok abi, o zaman çakardık bunlara.

Yalnız o F4'daki mağlubiyette biraz da anonslar için HOPDEDİK AYHAN'ın getirilmesinin de payı vardı, hatırlıyorum maalesef jsahsa. Skowronska'lı takım. Onlar en azından Dünya Şampiyonu olmuşlardı. Bunlar Türkiye Kupası alırsa 6 ay seviniyoruz.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #578 : 13 Nisan 2023, 21:34:27 »
Getirin Imoco ya da Vakıf kadrosunu ya da kim güçlü ise artık aynı olurdu sonuç. Kendimizi kandırmayalım salondakilerin de ekran başındaki bizlerin de ilk set sonunda suratlar kireç gibi oldu. Ki tek set kaybedilmişti henüz. İki üç yıl boş tribünlere oynamamız lazım bütün şubelerde.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #579 : 13 Nisan 2023, 21:34:37 »
Bugünkü hotel de yaşanan vaka maçın önüne geçti o.2 genç oyuncu etkilenmiş çık oyna kolay demek kadın sporlarında duygu önde olur.Sanırım orda kampa girdi takım.Diğer sportif olaylara gelince geçen yıl Haak ile aynı kadromuzu eleyen takım bir üst model Egonu ile yaptı.Burda yıldız oyuncu farkı var.Seneye devlet takımları gidişatını oladi hükümet değişikliği parti değişikliği belirler.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2023, 21:35:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #580 : 13 Nisan 2023, 21:36:01 »
Getirin Imoco ya da Vakıf kadrosunu ya da kim güçlü ise artık aynı olurdu sonuç. Kendimizi kandırmayalım salondakilerin de ekran başındaki bizlerin de ilk set sonunda suratlar kireç gibi oldu. Ki tek set kaybedilmişti henüz. İki üç yıl boş tribünlere oynamamız lazım bütün şubelerde.

Ya abi bizim kireç yüzümüze bakıp mı oynuyor takım. İyi oynasınlar, kimsenin yüzü kireç gibi olmaz. Ne alakası var?

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #581 : 13 Nisan 2023, 21:36:32 »
Bugünkü hotel de yaşanan vaka maçın önüne geçti o.2 genç oyuncu etkilenmiş çık oyna kolay demek kadın sporlarında duygu önde olur.Sanırım orda kampa girdi takım.Diğer sportif olaylara gelince geçen yıl Haak ile aynı kadromuzu eleyen takım bir üst model Egonu ile yaptı.Burda yıldız oyuncu farkı var.Seneye devlet takımları gidişatını oladi hükümet değişikliği parti değişikliği belirler.

Abi senin maça gitmemen de etkili olmuş olabilir, keşke gitseydin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #582 : 13 Nisan 2023, 21:39:11 »
Bu olay dönüm noktası oldu.Beni bile etkiledi zombi gibiydim takımı hele o iki genç ismi düşünemiyorum.Tabi yenilgiyi tek buna bağlamak mümkün değil.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #583 : 13 Nisan 2023, 21:40:45 »
Ya abi bizim kireç yüzümüze bakıp mı oynuyor takım. İyi oynasınlar, kimsenin yüzü kireç gibi olmaz. Ne alakası var?

Baya bir alakası var. Psikoloji disiplini öyle diyor. Yani bilim. Baskıyı herkes kaldıramayabiliyor. Özellikle de en etkili üç oyuncundan ikisi 18 yaşında ise. 2012 Londra olimpiyat oyunlarında finale yenilgisiz olarak gelen Amerika Birleşik Devletleri gruptan güç bela çıkan Brezilya'ya finali kaybetmişti.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2023, 21:43:33 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #584 : 13 Nisan 2023, 21:45:46 »
Baya bir alakası var. Psikoloji disiplini öyle diyor. Yani bilim. Baskıyı herkes kaldıramayabiliyor. Özellikle de en etkili üç oyuncundan ikisi 18 yaşında ise. 2012 Londra olimpiyat oyunlarında finale yenilgisiz olarak gelen Amerika Birleşik Devletleri gruptan güç bela çıkan Brezilya'ya finali kaybetmişti.

İlk maçta yaptıklarını yaparlarsa niye baskı olsun, onu söylüyorum. Daha önce yaptın? Bu oyuncular sen ben değil. Koçları var, mentorları var, terapistleri var. Yedikleri önlerinde, yemedikleri arkalarında. Sürekli rezil kepaze olursan herkesin yüzü kireç gibi olur tabii. Olmayacaksın kepaze. Her şey düzelir o zaman.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2023, 21:52:45 Gönderen: Maldonado »