Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50376 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #585 : 13 Nisan 2023, 21:57:49 »
Bizim eşekler bir kaç maç ard arda kazanınca  başta koç olmak üzere hayal alemine gitmişler. Ordan gelmesinler bir zahmet ( özellikle koç)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #586 : 13 Nisan 2023, 22:01:11 »
Herşey dediğiniz gibi olsa anlayın kadın sporlarında bireysel yada takım duygular çok önemli bir olay herşeyi değiştirir.Kadin maçlara böyle bakin.Bu arada salonun üst tarafı hotel olarak kullanılıyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #587 : 13 Nisan 2023, 22:02:51 »
Hotel ne alaka şimdi aq.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #588 : 13 Nisan 2023, 22:23:14 »
Hotel ne alaka şimdi aq.
var bugün kriminal olay oldu bu maç ertelemeliydi.Bunu yapamayan yönetim yönetilemiyoruz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #589 : 13 Nisan 2023, 22:32:42 »
Önce akşam 2 seti alıp işi bitiriyoruz. Sonra Kızılyıldız'ı yenip Monaco'nun karşısına geçiyoruz. Yarın Schio'yu zorlanmadan geçip Pazar günü de finalde Prag veya Mersin'den hangisi gelirse gelsin kazanıp şampiyon oluyoruz. Şu 4 gün güzel geçsin  :D

Sabah şunu yazmıştım. Bize sevinmek yasak...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #590 : 13 Nisan 2023, 23:21:02 »
Maalesef en kritik maçlarda tecrübe her zaman ağır basıyor. Arina, Vargas ve Christina gibi oyuncularımız böyle böyle öğrenecekler bizde kahır çekip sabredeceğiz ne yazık ki. Sağlık olsun

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #591 : 13 Nisan 2023, 23:26:04 »
Öğrendikleri zaman VakıfBank alır, yine çakarlar bize. Ben şimdi başarı istiyorum.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #592 : 13 Nisan 2023, 23:40:20 »
İlk maçta yaptıklarını yaparlarsa niye baskı olsun, onu söylüyorum. Daha önce yaptın? Bu oyuncular sen ben değil. Koçları var, mentorları var, terapistleri var. Yedikleri önlerinde, yemedikleri arkalarında. Sürekli rezil kepaze olursan herkesin yüzü kireç gibi olur tabii. Olmayacaksın kepaze. Her şey düzelir o zaman.

Şöyle izah edeyim. Bir zamanlar bir nesil vardı. En azılı rakibi karşısından 3-0 ya da 4-1 geri düştüğü zaman çıkmazdı stattan, suratı da kireç gibi olmazdı. Maçın sonuna kadar Fener diye bağırırdı. Hülasa özgüven vardı özgüven. 7'den 70'imizde o bitti. Bunu anlatmaya çalışıyorum sadece. Bilmiyorum belki de sizler haklısınızdır. Saygıyla...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #593 : 13 Nisan 2023, 23:50:01 »
Şöyle izah edeyim. Bir zamanlar bir nesil vardı. En azılı rakibi karşısından 3-0 ya da 4-1 geri düştüğü zaman çıkmazdı stattan, suratı da kireç gibi olmazdı. Maçın sonuna kadar Fener diye bağırırdı. Hülasa özgüven vardı özgüven. 7'den 70'imizde o bitti. Bunu anlatmaya çalışıyorum sadece. Bilmiyorum belki de sizler haklısınızdır. Saygıyla...
Yahu kardeşim sürekli sorunu taraftarda arıyorsun. Özgüven dediğin seyi sikip atan bu camianın kendisi. Futbolda 3 kere son hafta verilen şampiyonluk, baskette 4 kere kaybedilen final, voleybolda senelerdir kaybedilen turlar, finaller. sayamiyorum bile. Daha neler neler. Sen kalkıp hala taraftarın yüzü diyorsun. Yüz mu kaldı psikoloji mi kaldı taraftarda. 50 bin kişi stadı dolduruyor. Orospu çocukları 10 kişiden 4 yiyor, bugün voleybolu başka bir seviyede oynuyor denen takım, hakkında makaleler yazılan takım, rakibin korka korka geldigi takım tek set alamiyor, 4-0 kaybediyor. Salon full dolu. Kafa beyin mi bıraktılar insanda. Azıcık mantıklı ol. Bu klubun taraftarina yasattiklarindan sonra taraftarın sahaya inip de tüm sporcu teknik heyet kim varsa tekme tokat dovmemesi bile ne kadar medeni oldugumuzu gösteriyor.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #594 : 13 Nisan 2023, 23:55:59 »
Hayatımın her alanında her zaman için ihtiyatlıyımdır. Hiçbir zaman iddialı konuşmam, büyük laf sarf etmem. En güçlü kadrolara sahip olduğumuzda bile bu prensipten şaşmadım. Maçlar bitmeden konuşmadım, yazmadım, çizmedim. Öte yandan Imoco serisine müteakip Vakıf'ı da 3-0 yenince Torino'daki final maçına niyetlendim. Hatta ekranın başına oturduğum zaman CEV'in bilet sayfası açıktı, banka kartım önümdeydi. Güzel bir umuttu. Torino'ya gidip tekrar çocukluk dönemimi yaşamak, çocuk olmak istemiştim sarı-lacivert atkım ile. Hatta Macar eşim ben de geleyim beraber izleyelim demişti. Maç başladı ve altın set ile birlikte bir hayal sona erdi.  Hülasa demem o ki artık bize hayal etmeyi de unutturdu bu camia. Bu satırları 2017 Mayıs'ını 25 yıl beklemiş bir insan olarak yazıyorum. Kırklı yaşlarda bir çocuk olmuştum o akşam. Fenerbahçe senin için nedir diye sorsalar, tereddütsüz "çocukluğum" diye cevaplarım. Bu akşam anladım ki çocukluğumu anımsamak bir hayalden de ötede artık. Ne futbol ne de basketbol, sadece voleybol üzerinden bir akşamlığına Torinolarda çocuk olmak istemiştim... Ama olmadı... Ben ekran başında bu gerçekle yüzleşip yüreğim acırken, maçla hiç bir alakası olmayan eşim de beni izleyip hüzünlendi. Pişman mıyım bu renklere gönül verdiğim için, Asla! Öte yandan bazı şeyler çocukluğum kadar uzak artık. Yüreğimde bu gerçeğin acısı var sadece. Canın sağolsun Fenerbahçe...

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #595 : 13 Nisan 2023, 23:57:18 »
Yahu kardeşim sürekli sorunu taraftarda arıyorsun. Özgüven dediğin seyi sikip atan bu camianın kendisi. Futbolda 3 kere son hafta verilen şampiyonluk, baskette 4 kere kaybedilen final, voleybolda senelerdir kaybedilen turlar, finaller. sayamiyorum bile. Daha neler neler. Sen kalkıp hala taraftarın yüzü diyorsun. Yüz mu kaldı psikoloji mi kaldı taraftarda. 50 bin kişi stadı dolduruyor. Orospu çocukları 10 kişiden 4 yiyor, bugün voleybolu başka bir seviyede oynuyor denen takım, hakkında makaleler yazılan takım, rakibin korka korka geldigi takım tek set alamiyor, 4-0 kaybediyor. Salon full dolu. Kafa beyin mi bıraktılar insanda. Azıcık mantıklı ol. Bu klubun taraftarina yasattiklarindan sonra taraftarın sahaya inip de tüm sporcu teknik heyet kim varsa tekme tokat dovmemesi bile ne kadar medeni oldugumuzu gösteriyor.

Tamam ağbi, özür dilerim. Yazmadı varsayın. Her insan gibi ben de yanılabiliyorum, hata yapabiliyorum. Mazur görün, boomerlığıma verin. Saygılar.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #596 : 14 Nisan 2023, 00:29:34 »
Saatlerdir baş ağrısı geçmiyor. Işten çık koşa koşa eve git maçı izlemeye, sonu hüsran .

Pasor çaprazın,  smacorlerin bu kadar blok yiyemez. Eda Erdem'i çok severim ama tek olumlu hareketi yok abi. Ne hücum,  ne blok, ne top sektirmesi . Yabancı ortada aynı. Bajema ya bile blok tutamadık. Vakıfbank burdan sonra bütün kupaları toplar . Tarihimizde sikik takımları hep diriltmekle meşhuruzdur . Kadın baskette de ümidim yok sonu %90 hüsran olur. Yeminle bıktırdılar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #597 : 14 Nisan 2023, 01:33:08 »
İşte o makaleler en büyük yanılgı.Vakıf kadın voleybolünün Novak Djokovici oldu rahat elediler bence.Ilk maçtada ikinci seti şansa almıştık.Umariz olası yeni hükümet küçültür şunları umut yaratırız.Eczacı şirket takımı özel.Umarım.Boskovıcli Eczacı alır ancak Ferhat çok toy.Ehveni şer.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2023, 01:34:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #598 : 14 Nisan 2023, 04:05:04 »
Bu branşa mümkünse bu saatten sonra zerre yatırım falan yapılmasın,Hiçbir haltı haketmiyor bunlar,ne şl kazanmayı ne ligi kazanmayı,bugün şu maçı şu hake getiren bir takım varsa ortada,gerekirse o takımda herkesle bile vedalaşılabilir,ben hayatımda bu kadar sinir krizleri geçirten bir takımı uzun zamandır izlememiştim,izlediklerm bile yine aynı ruhsuz kulübün başka branşlarının maçlarıydı zaten.Şaka yapmıyorum,bu saatten sonra hiçkimse transfer falan edilmesin,ergüller meryemler falan bu takımın layığı,bugün şu maçı bizim haricimizde x bir takım şu şekilde verse o gün voleybol faaliyetleri sonlandırılırdı o takımın.Küfretmemek için çok zor tutuyorum kendimi.Kaptan edaymışta oymuş buymuş,bu saatten sonra en büyük vakıf efsanesidir kendisi benim için,öyle sahte kaptanşık yapmakla kaptan olunmuyor,eğer gerçekten bir kaptan olduğunu düşünüyorsa,bugün bu maçı bu hale getiren sorumluların tamamıyla birlikte giderler bu kulüpten,bunun izah edilebilir hiçbir tarafı yok.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #599 : 14 Nisan 2023, 07:43:47 »
Bloklar 1-16
Hayatımda bu seviyede böyle bir istatistik görmedim. O tek blok da altin sette geldi. Yoksa maci 0 blokla bitirmişiz. Klasik fenerbahce rakamları.

Her şeye iyi tarafından bakmaya artık alıştık. Bunlari elesek bu takim finalde verirdi kupayı. Daha büyük bir rezillik yaşardık. Isterse Sarıyer falan olsun asla bir turk takimi ile avrupada eslesmek istemem. Sonuc ortada.

Eda artık bırakmalı. Sevimli tavırlar yetmiyor. Ne blok, ne servis, ne top öldürme hic bir şey yok. En kritik yerde hücumda topu dışarı atması, bizim tarafa gecen topta ana'nin manşete girip hücumu bozmasi, dahası bir orta oyuncu olarak tek bir blok tutamamasi ile maci katledenlerin başındaydı. Artik yeter. Emekli ol, güzel anılarla ayril.

Simdi kalkip vakifi ligde elerler. Ayni ilk f4te vakifa yenilip avrupa sampiyonlugunu bıraktıktan sonra ligde 3-0 süpürüp sampiyon olmamız gibi.