Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50345 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #600 : 14 Nisan 2023, 08:31:49 »
Türkiye voleybol ligi, kadınlarda PL gibi bir şey. Vakıfı ligde eleyip şampiyon olursak büyük başarı olur bence..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #601 : 14 Nisan 2023, 08:56:06 »
Bu kadro başka kupa alamaz.Hayal.görmeyin.Kalite farkı var arada.Voleybol ligi ile Clyi ayni kefeye koyulamaz.Ben seneye alt kupaya gideceğimizi düşünüyorum.Thy ile baraj maçı oynar kaybederiz.Travmatik yenilgiler sonrası şubelerin ayaklandığını görmedim.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2023, 09:44:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #602 : 14 Nisan 2023, 13:41:45 »
Çok inanmıştım, dünden beri moral sıfır :'(

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #603 : 14 Nisan 2023, 14:38:07 »
Bu kadro başka kupa alamaz.Hayal.görmeyin.Kalite farkı var arada.Voleybol ligi ile Clyi ayni kefeye koyulamaz.Ben seneye alt kupaya gideceğimizi düşünüyorum.Thy ile baraj maçı oynar kaybederiz.Travmatik yenilgiler sonrası şubelerin ayaklandığını görmedim.
Sana gun dogdu iste. Yaz yazabildigin kadar. Ortam senin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #604 : 14 Nisan 2023, 15:50:41 »
Nasıl kupa finalinden sonra İspanyol koçu görevden aldıysanız Terzici alın konulu hastag gündemde sosyal.medyada.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2023, 15:53:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #605 : 14 Nisan 2023, 16:47:22 »
Koçu çok destekledim ancak koçla ile birlikte Eda da şutlanmalı.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #606 : 14 Nisan 2023, 19:01:07 »
Biri bana bunun doğru olmadığını, herkesin aynı kötü rüya gördüğünü söylesin  ;D

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #608 : 15 Nisan 2023, 18:54:01 »
Iki takımıda sevmem.Ancak devlet taķımina daha gıcığım.Manken Ferhat Akbaşın ekibi kazansın.Imocuyu yenip önünü açtığımız Vakıf hazıra konmasın.Hande sempatik kız hiç şımarık değil eksileri olsada iyi kız.Ehveni Şer.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2023, 18:56:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #609 : 16 Nisan 2023, 01:49:25 »
Hala canım acıyor. Futboldan bir beklentim zaten kalmamıştı İsmail Kartal'ı kovdukları gün. Basketbol acaba mı derken geldiğimiz nokta ortada. Yarınki kadın basketbol finalini dahi izlemiycem.   Imoco karşısındaki oyun vesaire derken çok umutlanmıştım, olan oldu bitti. Şu iki üç gün acayip yordu beni.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #610 : 16 Nisan 2023, 10:41:57 »
Iki takımıda sevmem.Ancak devlet taķımina daha gıcığım.Manken Ferhat Akbaşın ekibi kazansın.Imocuyu yenip önünü açtığımız Vakıf hazıra konmasın.Hande sempatik kız hiç şımarık değil eksileri olsada iyi kız.Ehveni Şer.

Ne anlatıyorsun sen ya :) Manken Ferhat Akbaş falan…Forumlar tarihinde gördüğüm en lüzumsuz üye olabilirsin

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #611 : 16 Nisan 2023, 12:45:36 »
Hep düzmü yazacağım manken gibi yakışıklı.yani.Ilk Eczacı maçında salona girdi genç hanımlar etrafında imza için toplandı.Vakıf hazıra konmadın Eczacı alsın.Mis gibi elenecektik Imocoya.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #612 : 16 Nisan 2023, 12:48:52 »
Hep düzmü yazacağım manken gibi yakışıklı.yani.Ilk Eczacı maçında salona girdi genç hanımlar etrafında imza için toplandı.Vakıf hazıra konmadın Eczacı alsın.Mis gibi elenecektik Imocoya.
Hazıra konan Vakıf değil ki, bizim gibi güçlü bir takımı elediler asıl Eczacı hazıra konuyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #613 : 16 Nisan 2023, 14:58:16 »
Biz güçlü falan değiliz.Öyle hava yakaladık.Imocoyu yenmek spir mucizesi bu dallarda görülmez pek.Bundan peri masalı dedim.Zayıf kadro.Peri masalı zayıf takımların sporcuların bireyselde zaman zanan yakaladığı geçici suni hava.Güçlü takımımız şampiyon olduğumuz kadroydu.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2023, 15:09:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #614 : 16 Nisan 2023, 18:20:52 »
https://www.youtube.com/live/cE74161TSNo?feature=share
Önce şunu söyliyeyim, ilk setten sonra maçı bile seyretmezken,hatta kadın Euroleague sayfasına bile giremezken, bu 4 arkadaşın rezalet bir yenilgiden sonra bile yayın yapabilmesini ayakta alkışlamak lazım.
Uzunsüredir basın ve tv leri takip etmezken, özellikle yenilgilerden sonra hiç kimsenin geyiğini çekememem. Dediğim gibi Fenerbahçe dışı basın ve yayın yapan S sport, Tivibu, Beinsport ve Trt kuruluşları.Bu basın her zaman rakibimiz Gs, Efes, Vakıfbank, Eczacıbaşı nın yanında olup bizi görmemezlikten gelmiştir. 9 senedir Euroleagueye katılıp 4 kez finalde olan takıma saygılı davranmak yerine  yine Mersin kadın basket takımının yanında olmalarını garipsiyor ve kınıyorum.
Bu arkadaşlar yenilgi sonrası yayını iptal etmemekle kalmamış çokda güzel açıklamalar yapmışlar. Özellikle, bir kadın branşı bir maçta, hatta 4-5 maçta tutulamazken, bu maçta ne olduda ruh gibi oynadılar. Aklıma gelen bazı şeyler vardı, ben yazmaya bile çekinirken Sn. Fethi Çimen kardeşim açıklamıiş. Hatta bunun önlemi olduğunuda anlatmış. Terzic'i hiç desteklemedim, desteklemiyecemde  ama yanında Menejerler, piskoloğlar ve sorumlulardamı bunu göremiyor anlamıyorum.
Neyse yüreklerinize sağlık.
Bugünkü Euroleaguewomen finali öncesi arkadaşların yorumları olacaksa dinlemek isterim. Buranın sorumlularında bu tür söyleşileri bizimle paylaşmalarını dilerim.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2023, 18:23:06 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »