Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50350 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #660 : 21 Şubat 2024, 11:01:44 »
Vakıfın normal.Bazı oyuncuları ikinci sınıf.Franti falan.Gabi yetmedi.Biz haftaya elendiğimiz an bu koç ve Pelin anında gönderilmeli.Dehşetle izledim.Hala tur ümidi olanlar var büyük şok için şimdiden uyarayım.Keşke daha dişli guruba düşsek önlem alınırdı belki.

Altın sete kalmadan geçeriz turu. Sonrasında Vargas ve Ana nın form durumuna bakar.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #661 : 21 Şubat 2024, 12:35:02 »
Ne elenmesi, bu takım bu sene güle oynaya şampiyon.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #662 : 21 Şubat 2024, 13:51:06 »
Şampiyon olamayacağız bırak yarı finali bile tehlkeye attığımız dün görüldü.Yetersiz kadro.Stuutgart bunu gösterdi.Kupa İtalyada kalır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #663 : 21 Şubat 2024, 14:00:23 »
Orta yok.Hem manşet sorunu çok blok tutamıyoruz top yumuşatamıyoruz.Rus oyuncu sırra kadem bastı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #664 : 21 Şubat 2024, 22:46:01 »
Bura aktif.Eczacı yenmiş Scandicciyi.Süpriz.2 maçıda kaybetmişlerdi gurupta.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #665 : 21 Şubat 2024, 22:59:52 »
Dün akşama kadar set vermeyen takım telafisi olan bir maçta 3-2'lik bir skorla yenildi. Kızılca kıyamet. Anlamak mümkün değil. Yani atıyorum 3-1'lik bir skorla Avrupa şampiyonu falan olsak "neden set verdik" diye sesler yükselecek. Camia olarak birçok sıkıntımız var ama kabul edelim artık en büyük sıkıntılardan birisi taraftar psikolojisi. Bir zamanlar tribün geçmişi olan, yurtdışında yaşayan 47 yaşında bir insanım. Kısa süreliğine Türkiye'deydim. Fenerbahçe-Galatasaray kadın voleybol maçına gitme şansım oldu. 4000 kişilik salonda tek ses çıkaramayan seyirci bi-zahmet ben taraftarım falan demesin. "7. Adam" ismiyle takıma destek veren nitelikli bir grup var. Kendini taraftar zanneden diğer iki kitle bu grubu sabote etmek için her şeyi yaptılar maç boyunca. 4000 kişilik salon "sarı -l acivert - şampiyon - Fener" diye bağıramadı. Fenerbahçe tribüncülüğü bitmiş maalesef...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #666 : 21 Şubat 2024, 23:21:46 »
Ertan Bey eleştiriyi burda yapıyoruz salonda sonsuz destek.Eleştiri takım daha iyi olsun diye yapılır.Dün habire hata yapan oyuncuyu çıkarmamak maça mal oldu.Şampiyonlar ligi çantada keklik maç yok.Dünkü oyunun üstüne çıkmalıyız.Tur zora girdi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #667 : 21 Şubat 2024, 23:23:07 »
Dün akşama kadar set vermeyen takım telafisi olan bir maçta 3-2'lik bir skorla yenildi. Kızılca kıyamet. Anlamak mümkün değil. Yani atıyorum 3-1'lik bir skorla Avrupa şampiyonu falan olsak "neden set verdik" diye sesler yükselecek. Camia olarak birçok sıkıntımız var ama kabul edelim artık en büyük sıkıntılardan birisi taraftar psikolojisi. Bir zamanlar tribün geçmişi olan, yurtdışında yaşayan 47 yaşında bir insanım. Kısa süreliğine Türkiye'deydim. Fenerbahçe-Galatasaray kadın voleybol maçına gitme şansım oldu. 4000 kişilik salonda tek ses çıkaramayan seyirci bi-zahmet ben taraftarım falan demesin. "7. Adam" ismiyle takıma destek veren nitelikli bir grup var. Kendini taraftar zanneden diğer iki kitle bu grubu sabote etmek için her şeyi yaptılar maç boyunca. 4000 kişilik salon "sarı -l acivert - şampiyon - Fener" diye bağıramadı. Fenerbahçe tribüncülüğü bitmiş maalesef...
Çok kolay guruptan çıktık.Biraz sert takıma tüm eksikler göründü.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #668 : 23 Şubat 2024, 23:58:56 »
Ertan Bey eleştiriyi burda yapıyoruz salonda sonsuz destek.Eleştiri takım daha iyi olsun diye yapılır.Dün habire hata yapan oyuncuyu çıkarmamak maça mal oldu.Şampiyonlar ligi çantada keklik maç yok.Dünkü oyunun üstüne çıkmalıyız.Tur zora girdi.

Sizi bilmiyorum da salonda da pek destek falan yok işte -7. Adam grubunu tenzih ediyorum- farklı gruplar masturbasyon yapıp gidiyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #669 : 27 Şubat 2024, 18:44:53 »
Voleybolde maç boyu tezahiratlar anlamsız.Oyun bozmak rakip servis atarken ıslık tam top karşılayacaklar bırak leave diye komutlar.Molalarda girilse tezahürat yeterli.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2024, 18:54:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #670 : 27 Şubat 2024, 18:47:38 »
Yarın çok zor maç bekliyor bizi.Çok kararlı girmezsek maç sonu rakibin elini sıkan taraf oluruz.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #671 : 27 Şubat 2024, 19:47:05 »
Rakibin elini sıkacağız 3-0 galibiyet sonrası inşallah. Nazik bir şekilde yolcu etmek bize yakışan

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #672 : 28 Şubat 2024, 21:24:40 »
Dramatik elenme yükleniyor.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #673 : 28 Şubat 2024, 21:51:03 »
Turuda zora soktuk.Bu kadroyla bir şey yapamayız.

Turu zora sokmuşuz 😁😁

Forumlar tarihin en boş çarı yine zırvalamış. “Bu kadroyla” dediği kadro da kupanın “Doğal” üç favori takımından biri. Gerçi bunun kafa yapısına göre Kuzeyboru bile bizden daha iddialı olabilir şampiyonlar ligi için…

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #674 : 28 Şubat 2024, 21:51:56 »
Eda gerçekten yaşayan efsane.