Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50354 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #765 : 12 Mart 2024, 23:28:12 »
Egonu kesinlikle dünyanın en iyisi, Vargas boskoviç haak kesinlikle onun seviyesinde değiller olamazlar da kadın blok yemiyor.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #766 : 12 Mart 2024, 23:30:47 »
Günlerdir bu maçı bekliyorum netice bu sene de fiyasko.

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #767 : 12 Mart 2024, 23:31:13 »
Hahhaaa takımda 3 yabancı oynuyor, Drca ve Meliha bulunmaz hint kumaşı. Piyango Arina ve Ana’ ya çıktı yine.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #768 : 12 Mart 2024, 23:31:29 »
Bazı yerlerde hala bizim dengimiz değil bunlar diye yazanlar var cidden ilginç.Umarım bu yapıdan çıkarız.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2024, 23:33:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #769 : 12 Mart 2024, 23:35:39 »
Haftalardır yazıyorum. Bizim kasap Ana’ yı ve Fetisova’ yı çizmiş. Meliha ve Drca bulunmaz hint kumaşı. Drca’ nın olmayacağını lig başlamadan söyledim.
İddia ediyorum; Rövanş maçında Terzic olsun 4-0 alırız, hatta rakip takım 20 sayıyı bile bulamaz.
Ayrıca, Aslı da çok kötü.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #770 : 12 Mart 2024, 23:38:50 »
Eleniriz eleriz ayrı mesela, Eda Erdem voleybolu bıraktıktan sonra ne olur halimiz, onun sinyallerini gördüm ben bu akşam sahada. Heykel dikmişiz az bile... Umarım yetişir ikinci maça, yoksa çok zor. işimiz Geçen yılın açık ara MVP'si olan kız dahi çaresiz kalıyor sahada.

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #771 : 12 Mart 2024, 23:42:33 »
Egonu kesinlikle dünyanın en iyisi, Vargas boskoviç haak kesinlikle onun seviyesinde değiller olamazlar da kadın blok yemiyor.
Orro kaliteli pasör, bir de Drca ile görmek gerekirdi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #772 : 12 Mart 2024, 23:43:13 »
Tek Eda ile açıklanamaz geçen senede vardı Eda ama.Elendik.Koça teşekkür eder sözleşmesini orada fesih etmek lazım.Hatta Santaralli gelecekken Lavariniyi getiren Pelin Hanımda gitsin istifasıı verip çok sevdiği Neslihan ablasının yanına.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2024, 23:43:51 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #773 : 12 Mart 2024, 23:55:10 »
Kim ne derse desin bu takım Kaptan sız bir yere gidemez. Sakatta olsa Eday'ı götürürdüm.Eda oynamadı diye demiyorum oda olduğu zaman yenildik ama bu takımı toplayacak biri daha olmalıydı, mesela vakıfta Gabi çok güzel üstleniyor, peki bizde?
Çok kırılgan yapımız var bu eski alışkanlıktan dönemiyoruz
Moral olarak düştümü toplayacak yok
Bu takımı kimse küçümsemesin Egonu bile yeter. Seyirci arkalarında moralle aldılar, çıkmayacak toplar çıktı. Bizde bunun üstüne çok kötü oynadık. Kötü oynayan diye Tek tek isim yazmayacağım aksine en iyi oynayan kimdi ki?
Sonuç iki italyan takımı final oynar.
Umudum yok ama umut fakirin ekmeği bakalım görelim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #774 : 12 Mart 2024, 23:55:54 »
Edaya teşekkür edilmeli jübilesi istenmeli evet efsane o var diye keskin orta alamıyoruz.Kabul etmezse başka kulübe gidersede canı sağ olsun.Yarınıda düşünmeliyiz.

Maçta ezilmemişiz falan diye avunuyor.Sonuç 3-0.3-1 arasında fark yok.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2024, 23:58:01 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #775 : 13 Mart 2024, 00:01:12 »
Kim ne derse desin bu takım Kaptan sız bir yere gidemez. Sakatta olsa Eday'ı götürürdüm.Eda oynamadı diye demiyorum oda olduğu zaman yenildik ama bu takımı toplayacak biri daha olmalıydı, mesela vakıfta Gabi çok güzel üstleniyor, peki bizde?
Çok kırılgan yapımız var bu eski alışkanlıktan dönemiyoruz
Moral olarak düştümü toplayacak yok
Bu takımı kimse küçümsemesin Egonu bile yeter. Seyirci arkalarında moralle aldılar, çıkmayacak toplar çıktı. Bizde bunun üstüne çok kötü oynadık. Kötü oynayan diye Tek tek isim yazmayacağım aksine en iyi oynayan kimdi ki?
Sonuç iki italyan takımı final oynar.
Umudum yok ama umut fakirin ekmeği bakalım görelim.

Arina, Ana gibi oyuncular iyi oyuncular değiller bu seviyeler için işte. Yıllardır söylüyorum. Bu sporun McBride'ı da bunlar. Özellikle Arina. Korkak, çekingen bir oyuncu. Plase atıp durdu maç boyu.

Totemi de tutturamadık. Tur gitti. Bu oyuncular seneye de kalırsa seneye de gider. İyi pasör getireceksin. İyi orta getireceksin. Ama her şeyden evvel bu seviyeleri oynama tecrübesine sahip oyuncuların olacak, korkmayan, hırslı sporcuların olacak. Arina her sene şu maçlarda sahaya bırakıp bir de zırlıyor.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 00:02:34 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #776 : 13 Mart 2024, 00:04:54 »
Bu maçta dikkatimi çeken en büyük zaaflarımız

1- Pasör kalitesizliği
2- Manşet sorunumuz

Hal böyle olunca sonuç kaçınılmazdı. 2 sette 23-20 iken seti alsak bir şey değişir miydi bilmiyorum. Biz her alanda dökülürken rakip savunmada, hücumda daha istekliydi. Bu görüntümüzden kurtulamazsak 2.maçta da hiçbir şansımız yok.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #777 : 13 Mart 2024, 00:07:53 »
Bloklarda sorun 11-3 herşeyi açıklıyor.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #778 : 13 Mart 2024, 00:10:57 »
Tek Eda ile açıklanamaz geçen senede vardı Eda ama.Elendik.Koça teşekkür eder sözleşmesini orada fesih etmek lazım.Hatta Santaralli gelecekken Lavariniyi getiren Pelin Hanımda gitsin istifasıı verip çok sevdiği Neslihan ablasının yanına.

Tamam ağbi, sen haklı çıktın, yenildik. Ben boomer, modası geçmiş mazoşist eski tip bir Fenerbahçeliyim, en son umutlar ölür bizim gibilerde. Basketbol liginde son şampiyonluğumuzu henüz takımın başına geçmeden "çöp" ilan edilen koçla aldığımızı unutmayın. Saha içi bir üzüyorsa beni, saha dışı on defa üzmeye başladı artık. Bir önceki koça denmedik laf bırakılmadı, şimdi onu güzellemeye başlamışlar, seneye de şu anki koç güzellenir, mevcut koça denmedik bırakılmaz. Bir oynansın ikinci maç, durun hele bir ya. Olay bir bitsin, hep beraber sıçıp sövelim. Söz veriyorum o gün özür dileyeceğim sizlerden, sizler haklıymışsınız yazacağım. Taraftarın ezeli rakibinden ilk yarı 3 tane yemesine rağmen yeri göğü Fener diye inlettiği günlerden ne günlere geldik yahu... Gebereydim de şu günleri görmeyeydim...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #779 : 13 Mart 2024, 00:11:17 »
Acaba ölüp gitmeden şu takım bir Avrupa kupası daha kazanabilir mi...