Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50332 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #780 : 13 Mart 2024, 00:15:02 »
Edaya teşekkür edilmeli jübilesi istenmeli evet efsane o var diye keskin orta alamıyoruz.Kabul etmezse başka kulübe gidersede canı sağ olsun.Yarınıda düşünmeliyiz.

Maçta ezilmemişiz falan diye avunuyor.Sonuç 3-0.3-1 arasında fark yok.

He koçu falan geçtik Eda'yı şutluyoruz, oynamadığı maçtan sonra onun kellesini istiyoruz artık... Vay arkadaş ya...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #781 : 13 Mart 2024, 00:28:03 »
.Başarısız olan gider.Macris gibi bir pasörü bıraktık.Terziç her yönüyle iyi koçSirbistan gibi takımla bir sürü kupa kqazandı.Kariyer olarak çok önde.Kendi gitmek istemiş.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #782 : 13 Mart 2024, 00:30:22 »
.Başarısız olan gider.Macris gibi bir pasörü bıraktık.Terziç her yönüyle iyi koçSirbistan gibi takımla bir sürü kupa kqazandı.Kariyer olarak çok önde.Kendi gitmek istemiş.

Macris de kendi gitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #783 : 13 Mart 2024, 00:30:28 »
He koçu falan geçtik Eda'yı şutluyoruz, oynamadığı maçtan sonra onun kellesini istiyoruz artık... Vay arkadaş ya...
Edayı çok seviyorum ancak 39 yaşına gelmiş bir isim bırakmalı eğer kabul etmiyorsa oynamak istiyorsa başka ekipte oynayabilir.Biz spor kulübüyüz değerler var ama devamlılık var.Eda yüzünden kaliteli orta getirmiyor şube.

Jubileden sonra teknik kadro önerilmeli.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #784 : 13 Mart 2024, 00:32:12 »
Biri Manşet,biri blok, biri pasör, biri smaşör diyor, ben diyorumki takım olarak kötüydük. Bir tane iyi oyuncu gösterin ozaman? Yokki, hoca dahil. 23-20 den vermeseydik durum değişebilirdi. Bir kıvılcım, bir moral bu takımı ateşlerdi, Bu takım moralle oynuyor bunu kıramadık. Vakıfbank kaç kez 2-0 dan gelip 3-2 almadımı?
Ana ve Vargas sakatlık atlattı form tutmak kolay değil onlara yüklenmekde haksızlık. Fetisovayı forma sokmayan, Stysiak'ı tamamen yedeğe ayıranlarıda yargılamak lazım
Terzic zamanında çok üzdü, bence Santralli gelmeliydi.
Tom senin bazı hassas noktan varsa benimde hassas noktam Eda lütfen bu alana park etme. Bu maçta oynamayan kızı yargılıyorsun pes ya. Sen çok iyi pasör, çok iyi orta aldında biz istemeyizmi dedik.
Stysiak hep derki ben Eda avlayı çok seviyorum diye. Eda sakatlanınca başından ayrılmadı ve bizzat kucağında taşıdı. Bu kız bile anlamış ama sen bir cacık anlamamışın

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #785 : 13 Mart 2024, 00:34:41 »

Gitmek ister tabi. Gerek burada, gerek twitter da edilmedik hakaret bırakılmadı. Kendisinin gitmek istediğini biliyorsanız giderken ne dediğini de biliyorsunuzdur sanırım: "Fenerbahçe'nin voleyboldan anlamayan bir seyircisi var" dedi. Bu arada yanlış anlaşılmasın, voleyboldan anladığımı falan iddia etmiyorum, sadece Fenerbahçeliyim, formayı kim terletirse sene sonuna kadar destekliyorum o kadar... Terzicse Terzic, Lavarini ise Lavarini, kasapsa kasap, çobansa çoban...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #786 : 13 Mart 2024, 00:35:21 »
Vargasa çok yüklenmiyoruz.Polonyalı ne güzel oynuyordu.Eda karşıtı değilim ki.Artık jübile vakti geldi diyorum.İstediği kadar oynamak istese bile mümkün değil artık.Modern dönemde fizik kaliteyle varsın.Edanın sakatlığından koç sorumlu.Senin idareli kullanman gereken nismi her maç oynatırsan kritik maç önü faydalanamazsn.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 00:38:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #787 : 13 Mart 2024, 00:39:11 »
Gitmek ister tabi. Gerek burada, gerek twitter da edilmedik hakaret bırakılmadı. Kendisinin gitmek istediğini biliyorsanız giderken ne dediğini de biliyorsunuzdur sanırım: "Fenerbahçe'nin voleyboldan anlamayan bir seyircisi var" dedi. Bu arada yanlış anlaşılmasın, voleyboldan anladığımı falan iddia etmiyorum, sadece Fenerbahçeliyim, formayı kim terletirse sene sonuna kadar destekliyorum o kadar... Terzicse Terzic, Lavarini ise Lavarini, kasapsa kasap, çobansa çoban...
Gidecek olan koç.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #788 : 13 Mart 2024, 00:43:20 »
Biri Manşet,biri blok, biri pasör, biri smaşör diyor, ben diyorumki takım olarak kötüydük. Bir tane iyi oyuncu gösterin ozaman? Yokki, hoca dahil. 23-20 den vermeseydik durum değişebilirdi. Bir kıvılcım, bir moral bu takımı ateşlerdi, Bu takım moralle oynuyor bunu kıramadık. Vakıfbank kaç kez 2-0 dan gelip 3-2 almadımı?
Ana ve Vargas sakatlık atlattı form tutmak kolay değil onlara yüklenmekde haksızlık. Fetisovayı forma sokmayan, Stysiak'ı tamamen yedeğe ayıranlarıda yargılamak lazım
Terzic zamanında çok üzdü, bence Santralli gelmeliydi.
Tom senin bazı hassas noktan varsa benimde hassas noktam Eda lütfen bu alana park etme. Bu maçta oynamayan kızı yargılıyorsun pes ya. Sen çok iyi pasör, çok iyi orta aldında biz istemeyizmi dedik.
Stysiak hep derki ben Eda avlayı çok seviyorum diye. Eda sakatlanınca başından ayrılmadı ve bizzat kucağında taşıdı. Bu kız bile anlamış ama sen bir cacık anlamamışın

Ağbi anladığım kadarıyla tek dişlisi işlem kalırsa dönmeye devam etmeyen bir çark gibiyiz. Dişliler çalıştığı müddetçe işler yolunda, biri devre dışı kaldı mı geçmiş olsun. Hele ki devre dışı kalan takımın alfası ise vaziyet bu akşamki gibi. Umarım biraz olsun tura inanan bir kesim doldurur salonu ikinci maçta da, altın sete taşıyıp geçeriz. 

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #789 : 13 Mart 2024, 00:46:39 »
Gidecek olan koç.

Ne zaman? Yarı final ikinci maçı arefesinde mi? Eğer öyle ise alternatifiniz kimdir? Eğer herhangi bir alternatifiniz var ise 5 günde neyi değiştirebilir? Yazmak kolay gitsin, asalım,keselim...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #790 : 13 Mart 2024, 00:52:46 »
Neşter vurmayı bilmiyoruz.Aynı erkek basket takımı gibi defoları olan şube kadın voleyde.Ama bir koç değişikliği hala net değilim ama toparladı.Yardımcı koç ile tamamlasınlar yılı.Zaten bu kadro kupasız kapar lavarini.Rakip 3 4 5 sayı alıyor robot gibi bakıyor 4 sayı geri düşünce alıyor.Esas Simla Hanım ve Pelin Hanımlar gitmeli yetersizler.Baştan temizlik gerek şubede.3 nolu branş fiyasko.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 00:53:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #791 : 13 Mart 2024, 01:03:03 »
Neşter vurmayı bilmiyoruz.Aynı erkek basket takımı gibi defoları olan şube kadın voleyde.Ama bir koç değişikliği hala net değilim ama toparladı.Yardımcı koç ile tamamlasınlar yılı.Zaten bu kadro kupasız kapar lavarini.Rakip 3 4 5 sayı alıyor robot gibi bakıyor 4 sayı geri düşünce alıyor.Esas Simla Hanım ve Pelin Hanımlar gitmeli yetersizler.Baştan temizlik gerek şubede.3 nolu branş fiyasko.

Haftaya da yardımcı koça gömersiniz. Pelin gittikten sonra da Pelin'in yerine geline...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #792 : 13 Mart 2024, 01:07:02 »
Gömmem adı üstünde yardımcı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #793 : 13 Mart 2024, 01:13:11 »
Gömmem adı üstünde yardımcı.

Gömülmemesi hususunda herkes hemfikirse getirsinler yardımcıyı derhal takımın başına o zaman...

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #794 : 13 Mart 2024, 01:13:50 »
Hayal kırıklığı oldu . Blok, manşet, hücum, savunma herşey berbattı ki buna rağmen 2.seti alsak 1 set daha koparabilirdik. Rövanşta iyi oynarsak, tribün baskısıyla altın sete götürecek kapasite var. Hayırlısı bakalım.