Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50321 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #795 : 13 Mart 2024, 01:15:59 »
1-1 olsa 1 set daha moralle gelebilirdi.Ancak takımla hoca arasında bağ kopmuş buda var.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #796 : 13 Mart 2024, 01:29:52 »
Thy maçında bosuna kızmadım. Bu tarz salak saçma mağlubiyetler sonraki maça da sirayet ediyor. Edanın sakatlığı da tuz biber oldu zaten. 3 sette toplam 3 blok nedir. Bizim koç hakikaten genleri bozuk birisi. Bildiğimiz coşkulu, heyecanlı italyanlara benzemiyor. Hani bilmesem İtalyan olamaz bu adam derdim. Rakibe hiç hazirlanmamis, hiç önlem almamış. Fetisovayi hiç hazır tutmadı, aslı milli maçlarda santarelli gösterdi ki bu seviyede yetersiz. Ayrıca geçen yıl imocoyu dağıtan, ligde şampiyon yapan , wolosz'un sanki erkek takımı ile oynuyoruz dediği 3 smacorun 3ude geçen sezonun çok gerisinde. E o zaman sen antrenör olarak tüm sezon boyunca ne bok yedin diye sorar insan. Yani bilmiyorum, biz de mi sorun var, yoksa bu antrenörlerin hepsi mi aynı. İsmaili de aynı, giden itioudusi de, lavarinisi de hatta bir başka fiyaskonun belki de gelmesi muhtemel bayan basketteki garnier de. Ikinci maç kimse umutlanmasin,  muhtemelen en iyi ihtimal ilk 3 setin 2sini verip eleniriz. Bu adam çünkü bu kadar kısa sürede hiç bir şeyi değiştiremez. Oyuncular kendi içlerinde de değiştirir mi bilemem.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 01:30:52 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #797 : 13 Mart 2024, 01:35:45 »
Thy maçında bosuna kızmadım. Bu tarz salak saçma mağlubiyetler sonraki maça da sirayet ediyor. Edanın sakatlığı da tuz biber oldu zaten. 3 sette toplam 3 blok nedir. Bizim koç hakikaten genleri bozuk birisi. Bildiğimiz coşkulu, heyecanlı italyanlara benzemiyor. Hani bilmesem İtalyan olamaz bu adam derdim. Rakibe hiç hazirlanmamis, hiç önlem almamış. Fetisovayi hiç hazır tutmadı, aslı milli maçlarda santarelli gösterdi ki bu seviyede yetersiz. Ayrıca geçen yıl imocoyu dağıtan, ligde şampiyon yapan , wolosz'un sanki erkek takımı ile oynuyoruz dediği 3 smacorun 3ude geçen sezonun çok gerisinde. E o zaman sen antrenör olarak tüm sezon boyunca ne bok yedin diye sorar insan. Yani bilmiyorum, biz de mi sorun var, yoksa bu antrenörlerin hepsi mi aynı. İsmaili de aynı, giden itioudusi de, lavarinisi de hatta bir başka fiyaskonun belki de gelmesi muhtemel bayan basketteki garnier de. Ikinci maç kimse umutlanmasin,  muhtemelen en iyi ihtimal ilk 3 setin 2sini verip eleniriz. Bu adam çünkü bu kadar kısa sürede hiç bir şeyi değiştiremez. Oyuncular kendi içlerinde de değiştirir mi bilemem.

Ağbi sizi anladım, gerekçelerinizi sıralamışsınız ve umudunuz yok. Öte yandan biz niye umutlanmıyoruz, ısrarla niye umutlanmamamız gerektiğini telkin ediyorsunuz? Bunu anlayamıyorum bir türlü...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #798 : 13 Mart 2024, 01:43:12 »
Fazla üzülmeyin diye söylüyoruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #799 : 13 Mart 2024, 01:45:07 »
Kadın baskette fiyasko demem ben onda az ayrılıyorum.Herşeyi aldı şube tarihin en başarılı salon şubesi net.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #800 : 13 Mart 2024, 02:15:29 »
Fazla üzülmeyin diye söylüyoruz.

Yahu niye üzülmüyoruz. Umut etme, üzülme... Taraftar olmanın dinamikleri bunlar... Tamam ağbi sen üzülmeyiver, bırak biz üzülelim bari...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #801 : 13 Mart 2024, 02:29:17 »
Zaten bu skorun geleceği Stutgart maçında belliydi o maçta ecel terleri dökerek geçtik.Bu arada Datomede maçtaymış.Basketbolcüler genelde sever Voleybolü.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #802 : 13 Mart 2024, 04:33:03 »
Ağbi sizi anladım, gerekçelerinizi sıralamışsınız ve umudunuz yok. Öte yandan biz niye umutlanmıyoruz, ısrarla niye umutlanmamamız gerektiğini telkin ediyorsunuz? Bunu anlayamıyorum bir türlü...
Tom hanksin değişik bir versiyonusun. Nerede eleştiri var karsisinda istenmeyen ot misali burnunda bitiyorsun. Bak ben bu seriden önce bunları geçip şampiyon olacağız diyen adamdim ama thy maçıyla birlikte bana sinyallerini vermislerdi ve hatta daha ilk set bittiğinde bunlara güvenerek hata yaptığımı söyledim ve sonraki iki seti de verdik. Sen güven sevgili kardeşim. Guvenmeyenden,  umudu olmayandan sana ne. Misyon mu edindin kendine taraftari eğitmek için. Hakikaten antivurus gibisin. Nerede Tom Hanks karşısında Ertan urkmez ama.iste çalışan uygulamaları da engelliyorsun sen sadece Tom hanksi değil.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 04:34:20 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #803 : 13 Mart 2024, 07:34:20 »
Tom hanksin değişik bir versiyonusun.

🤣🤣🤣🤣

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #804 : 13 Mart 2024, 08:53:27 »
Valla bu sene kızların ikisinden de Avrupa Kupası bekliyordum. Birincide patladık yine. Bari futbol takımı bir şeyler yapıp beni sevindirse diyeceğim de orası da karanlık. Kadın basketbolda ise Bodrumspor ile filan bile oynarken Emma'yı 35 dakika oynatıp sakatlatan bir Garnier gerçeği var. Bakalım o da mani olabilecek mi şampiyonluğa.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #805 : 13 Mart 2024, 09:54:17 »
Yener geçeriz ne bu telaş aga. Bu takım bu sene süpürür.
2.Maçı 4-1 alıp geçeriz turu.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #806 : 13 Mart 2024, 10:05:04 »
2.Maçı 4-1 alıp geçeriz turu.

Dur abi ters toteme başladım...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #807 : 13 Mart 2024, 10:37:13 »
Milano her hattıyla libero pasör ortalar smaçörler daha iyi takım.Folie gibi kemik oyuncusu var milli.Seneye Ogbunuya mecazi çökmeliyşiz.İyi orta.Vakıftan ayrılıyormuş.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #808 : 13 Mart 2024, 11:03:53 »
İş totemlere kaldıysa birde hoca çağıaralım okuyup üflesin.Ya biz Egonuya bile burun kıvıran ülkeyiz.Tribünden tanıdığım Ümit Beye selamlar.Neymiş disiplinsizmiş laçka geçelim.Geçen yılda Vakıfta bu yıl Milanoda çıktı yumruğunu masaya vurdu.Süper yıldız tartışmasız en iyisi.Milli maçlar kandırıyor az.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #809 : 13 Mart 2024, 13:32:28 »
Tom hanksin değişik bir versiyonusun. Nerede eleştiri var karsisinda istenmeyen ot misali burnunda bitiyorsun. Bak ben bu seriden önce bunları geçip şampiyon olacağız diyen adamdim ama thy maçıyla birlikte bana sinyallerini vermislerdi ve hatta daha ilk set bittiğinde bunlara güvenerek hata yaptığımı söyledim ve sonraki iki seti de verdik. Sen güven sevgili kardeşim. Guvenmeyenden,  umudu olmayandan sana ne. Misyon mu edindin kendine taraftari eğitmek için. Hakikaten antivurus gibisin. Nerede Tom Hanks karşısında Ertan urkmez ama.iste çalışan uygulamaları da engelliyorsun sen sadece Tom hanksi değil.

Umut etmeyin, üzülmeyin diye yazanlar sizsiniz, taraftarı eğitmek isteyen benim öyle mi?  Yalnız şunu belirteyim "istenmeyen ot" mevzusu zamana, mekana, nereden baktığınıza göre değişir. Birilerini istenmeyen ot ilan edenleri gün gelir başkaları istenmeyen ot ilan eder. Eleştirelim, bize her şey hak ama biz eleştirilmeyelim. Oh, ne güzel dünya valla. Yeni dünya bu sanırım, herkesin her konuda ahkam kestiği ama eleştiriler kendine dokununca eleştireni istenmeyen ot ilan ettiği...