Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 50347 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #810 : 13 Mart 2024, 14:19:48 »
Umut etmeyin, üzülmeyin diye yazanlar sizsiniz, taraftarı eğitmek isteyen benim öyle mi?  Yalnız şunu belirteyim "istenmeyen ot" mevzusu zamana, mekana, nereden baktığınıza göre değişir. Birilerini istenmeyen ot ilan edenleri gün gelir başkaları istenmeyen ot ilan eder. Eleştirelim, bize her şey hak ama biz eleştirilmeyelim. Oh, ne güzel dünya valla. Yeni dünya bu sanırım, herkesin her konuda ahkam kestiği ama eleştiriler kendine dokununca eleştireni istenmeyen ot ilan ettiği...
Ben dedim diye umut etmeyi bırakıyor musun gerçekten. Baya etkiliymisim.  Sen hakikaten Tom hanksi falan geçersin. Sana laf anlatmak çok zor.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2024, 19:30:22 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #811 : 13 Mart 2024, 23:20:19 »
Ben dedim diye umut etmeyi bırakıyor musun gerçekten. Baya etkiliymisim.  Sen hakikaten Tom hanksi falan geçersin. Sana laf anlatmak çok zor.

Belki de çoktan geçmişimdir. İloturo olmaktan iyidir...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #812 : 15 Mart 2024, 00:04:50 »
2.Maçı 4-1 alıp geçeriz turu.
Bu oyun gerçekten umut kırıcı, belkide okadar galibiyetin arkasından en kötü oyunumuzdu. Aslında Eda'nın olmamasının verdiği dezavantaja rağmen, 2 sette 23-20 den seti vermeseydik geri dönebilirdik. Orda tamamen koptu. 4-1 den Pek umutlu değilim ama inşallah öyle olur. Volley Vakıf'ı rahat geçti ama kendi sahasında Eczacı'yA 2 set verdi. Moralli olan gidiyor, ozaman senin dediğin olmaz da diyemiyorum. İnşallah.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #813 : 15 Mart 2024, 01:13:03 »
Eczacıbaşı salladı, yikamadi. Boskovic final setinde çok kritik iki hata yaptı. Imoco hiç iyi değildi, ne manşet alabildiler, ne servis atabildiler, buna karşın kazanmaya devam ettiler. Istanbulda da yeneceklerini düşünüyorum Eczacıbaşıyi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #814 : 15 Mart 2024, 01:26:13 »
2 set umut taşıdılar biz havlu attık.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #815 : 15 Mart 2024, 08:12:07 »
2 set umut taşıdılar biz havlu attık.
Biz 2-0 dan verseydik ne denirdi acaba? İmoco yu kötü gününde yakala sonra fırsatı tep.
Santarelli sevinemedi bile. İmoco'da okadar kötü günündeyken 2-0 dan maçı alınca sevinç yumağı oldular. İloturo gibi düşünüyorum, burda daha rahat oynarlar, Eczacıda Boskovici, Vakıfbank.da Gabi'yi kitle maçı al. Volley sanki daha komplike takım gibi. Voleybolda havayı yakalayan sonuca ulaşıyor, ama bir takım kötü gününde maçı alabiliyorsa iyi gününde durduramazsın.
Birde dikkatimi çeken, Futbolda ismail hoca birileriyle krtik yapıyor, Basket boldada bunu gördüm, voleybolda tek hoca, menejerler ayrı yerlerde duruyorlar buda etkilemezmi sizce? Belkide o görevi Eda'mı yapıyordu, Milli maçlardada Fenerbahçe maçlarındada bu krıtiklere şahit oldum.
Kısadan hisse bizim maç çok zor ama Kenz'in-Madonado nun dediği gibi alabilirizde,
Manşet-Servis-o anki istek moral

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #816 : 15 Mart 2024, 09:13:58 »
Biz böyle mucizeler yaratamayız. Hadi maçı 3-0 yada 3-1 aldık diyelim. %99 altın seti veririz. Zira klübün genlerinde böyle şeyler gerçekleştirmek yok. 2 yada 3 sene önce Vakıf'a da aynı şeyi yaptık. Sanırım 3-1 yenilmiştik ilk maç, sonra sahamızda çok rahat 3-0 kazanıp altın seti vermiştik. Açıkçası tur şansımız 0'a yakın. Olursa da bence İmoco'yu dünya yüzeyinde şu anda yenebilecek tek takım olarak finalde şansımız bence daha çok olur ama çok çok zor. Özellikle Meliha sevdalısı bir antrenörümüz varken.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #817 : 15 Mart 2024, 13:07:35 »
2 set almak umut taşımaktır.Eczacının tur ümitleri mevcut.3-2 yense misal altına gider.Biz onu bile taşıyamadık.Bosko Haaktan net daha kaliteli yıldız.Haak kötü demiyorum tabi.Gayet iyi oyuncu.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #818 : 15 Mart 2024, 13:12:04 »
2 set almak umut taşımaktır.Eczacının tur ümitleri mevcut.3-2 yense misal altına gider.Biz onu bile taşıyamadık.Bosko Haaktan net daha kaliteli yıldız.Haak kötü demiyorum tabi.Gayet iyi oyuncu.
Dün gece tüm istatistiklerde haak daha iyiydi. Zaten sayılarda da 37-29 önde. Mesnetsiz bir yorum daha.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #819 : 15 Mart 2024, 20:37:53 »
Baştaki tipsiz çomar İtalyan' a güvensem kesin tur atlar derdim. Ancak, adam çok korkak, Ana-Arina gibi oyuncular onun için yeteneksiz, ancak Meliha gibi sıradan oyuncuları paha biçilmez olarak görür.
Bizanslı D. Ituodis' i gönderdik ve Saras geldi, takım kendine geldi. İddia ediyorum; Z. Terzic baba geri gelsin, takımın üzerindeki kara bulutlar gider ve Milano' yu parçalarız.
Aynı durum Hacı İsmail için de geçerlidir.
Biz kendi yıldızımızı yaratmak için Ana-Arina-Vargas gibi genç oyuncular getirdik ve Zoran baba son yılında müthiş bir iş çıkardı. Yönetimden kimse bu çomarı uyarmıyor mu?

Lavarini gidip Guidetti'nin ayaklarına kapanmalı bu maçı nasıl çevirmesi gerektiğini öğrensin.

Pelin Yüce çok güzel söylemiş:
https://www.youtube.com/watch?v=pQhq_aZv_2U
« Son Düzenleme: 15 Mart 2024, 23:20:40 Gönderen: agha »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #820 : 15 Mart 2024, 21:06:34 »
Koç bencede yetersiz bende istemiyorum ancak ağır kelimelerle yazmayalım düşüncelerimizi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #821 : 16 Mart 2024, 21:06:49 »
Orro sakatlanmış

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #822 : 16 Mart 2024, 21:57:17 »
Egonu da olmasa keşke. Lavarini yüzünden Ana Cristina yerlerde sürünüyor performans olarak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #823 : 16 Mart 2024, 22:07:52 »
Hiç bir oyuncu sakatlanmasın.Yedek pasörle bile alırlar turu zaten.Seneye manşeti olan bir oyuncu lazım bize iki yönlü.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #824 : 16 Mart 2024, 22:09:14 »
Egonu da olmasa keşke. Lavarini yüzünden Ana Cristina yerlerde sürünüyor performans olarak.
Ana kendi kötü geçen yılın uzağında süre verdi gördük Alman takımıyla oynanan maçta.Tek burada haklı koç.