Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 235030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #105 : 21 Mart 2016, 13:13:32 »
Bu sakatlık göz göre göre geldi geçen sene ricky nin sakatlığı şanssızlıktı ama bu değil.

Udoh kıyısından döndü( gerçi ne kadar iyileştiği meçhul ) vesely de patladık.

Zaten 1 aydır enerjimiz düşüktü şimdi ise gelecek rakip çok önemli F4 ve sonrası için.

Şu gs bile bernardı buldu biz EL favorisi takım oyuncu bulamadık sırf f4 tecrübesi hatta şampiyonluk yaşamak için bile oyuncular atlar gelirdi bize.

Anticin yaşı cüssesi ortada sakatlık süreci uzuyor işte , ÖMER diye şerefsiz seni yarı yolda bırakmış , sen ki CENABET bir camiasın , ÜLKER ile yolları ayırıp şu kadar basketbol borcumuz var deyip duruyorsun , öteki çıkar vesely e talip var der ortalığı bulandırır.

2 doğruyu üst üste yapamayan Aziz in de yalakçıların da ...

Gs eurocup alır futbol ve baskette de elimize verir artık kına yaksın beton mühendisi

herseye katiliyorum da o son cumle ne oyle allah askina

bir Fenerbahce'li nasil oyle cumle kullanir , elimize verir falan

gs'yi sikeyim , yenebilirler spor bu ama elimize verirler demek nedir abi yakisiyor mu sana

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #106 : 21 Mart 2016, 13:18:26 »
Var betondan anlayan akıl var..şimdi de üniversiteye gidecek paralar...Obra da giderse şaşmam artık

Takimin muazzam yayla tesisleri var; Ankara'da misafirhaneleri var; muthis kamp tesisleri var; simdi de harika bir universitesi olacak.  Olmayan bir tek sey var, o da sportif basari...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #107 : 21 Mart 2016, 13:23:16 »
Sanssizlik bende olabilir.  Arkadasin "Final Four'a ekstra biletim var, senindir" mesajinin hemen ustune bu sakatligin olmasi :(

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #108 : 21 Mart 2016, 13:31:55 »
 Hoop elimize verir falan noluyor ya? Vallahi gina geldi su karamsarliktan. Ayni sey futbolda da var. Koca, diger oyunculara guvenin hic olmazsa. Ayip

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #109 : 21 Mart 2016, 13:35:30 »
sezon başından beri ortak görüş bir sakatlık olursa bu dar rotasyonla problem yaşayacağımız yönündeydi. sloukas ve antic'in sakatlıklarını teknik ekip çok iyi yönetti eksikliklerini hissetmedik desek yanlış olmaz ancak takımın üstüne çok fazla yük bindiği gerçeği gözüküyordu. sloukas ve antic'in yerini doldurabildik bir şekilde ancak sistemin en önemli parçasını kaybedince buna nasıl reaksiyon vereceğiz gerçekten merak ediyorum. sakatlık bu dar rotasyon yorgunluk vs. bu tip bir şeyden mi kaynaklandı açıkçası bilmiyorum. şimdi sakatlıktan nasıl döneceği belli olmayan antic  ve yorgun diyebileceğimiz udoh kaldı elimizde. ömer onan benchte mutsuz oyuncu istemedik o yüzden bu şekilde bir kadro kuruldu demişti yani transfer istendi yönetim yapmadı diyebileceğimiz bir durum var mı ondan da şüpheliyim.

gerçekten çok büyük şansızlık tam takımın kendini yenileyebileceği euroleague'de rölantiye alabileceğimiz 3 hafta vardı önümüzde bu sakatlık geldi. biraz karamsar oldum ama vesely 1.5 ay sonra dönse bile eski gücünde isteğinde olur mu oda şüpheli. transfer yapmanında çok bir manası kalmadı alınacak yabancı vesely döndükten sonra lig lisansı iptal edilecek euroleague'de de oynayamayacak. lig de play off kadar olacak kayıplar bence çok önemli saha avantajı olsun olmasın biz ligde her takımı yenip eleyebilecek tek takımız. euroleagu'de play off lara olabilecek en hazır bir şekilde gitmeliyiz final four zor olacak ama takıma ve koça güvenmek lazım bir formül üretilecektir.

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
  • Yer: Bodrum
« Yanıtla #110 : 21 Mart 2016, 14:02:41 »
Ligde ve EL'de nispeten rahat maçlar oynayacağımız bir perioda giriyoruz.. 3-4 hafta kadar böyle olacak.. Vesely'siz oyun planlarını denemek için uygun bir dönem aslında.. EL'de kalan grup maçlarını kaybetsek de kimsenin umrunda olmaz bu saatten sonra.. Ligde de Play-Off'a 2 veya 3. sırada gireceğimizi düşünecek olursak o saate kadar Vesely iyileşmiş olur..

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #111 : 21 Mart 2016, 14:17:10 »
necdet ronabar kuvvetle ihtimal amerikadaki doktorunun tedavisiyle 1 ay içerisinde sahalara dönecek demiş facebook'ta.

inşallah dediği doğru çıkar.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #112 : 21 Mart 2016, 14:26:26 »
Aşil sakatlığından 1 ayda dönebiliyorsa ödül falan versinler. Ki sakatlık, biraz daha zorlansa aşilin kopmasıyla sonuçlanacak bir sakatlık.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #113 : 21 Mart 2016, 14:35:42 »
daum kanat oyuncusu ister. transfer yapmazlar. uğur boral sakatlanır şampiyonluk gider.

ismail kartal bile forvet ister transfer yapmazlar şampiyonluk gider.

belhanda'yı 2 ayda alamazlar uefa finali gider.

bu kulübün futbol olsun basketbol olsun farketmiyor doğru düzgün bir spor aklı yok.

tüm takımlar arasında en kötüsünü düşünerek  en iyi önlemi almak zorunda olan belki de tek kulübüz ama yok illa kendi ayağımıza sıkacağız.

Aziz övünsün eseriyle işte..

Ama olsun, bu seneyi de böyle geçirip hüsrana uğradıktan sonra önümüzdeki yıl uzay takımı geliyor der, 1-2 veteran yıldız getirir, biraz da gaz verir şunlarla mücadele ettik, bunları çatırdattık diye. Bizim taraftarın gazı yine alınmış olur, her şey unutulur.

Adam çözmüş Fenerbahçe taraftarını vesselam. Bir diğer benzeri karakter, -ki o da Türk insanını çok iyi çözmüş olandır- ülkede tek söz sahibi işte.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #114 : 21 Mart 2016, 14:52:33 »
herseye katiliyorum da o son cumle ne oyle allah askina

bir Fenerbahce'li nasil oyle cumle
kullanir , elimize verir falan

gs'yi sikeyim , yenebilirler spor bu ama elimize verirler demek nedir
abi yakisiyor mu sana

Sinirden gereksiZ olmuş son cümle haklısın hocam düzelttim.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #115 : 21 Mart 2016, 14:56:17 »
sezon başından beri ortak görüş bir sakatlık olursa bu dar rotasyonla problem yaşayacağımız yönündeydi. sloukas ve antic'in sakatlıklarını teknik ekip çok iyi yönetti eksikliklerini hissetmedik desek yanlış olmaz ancak takımın üstüne çok fazla yük bindiği gerçeği gözüküyordu. sloukas ve antic'in yerini doldurabildik bir şekilde ancak sistemin en önemli parçasını kaybedince buna nasıl reaksiyon vereceğiz gerçekten merak ediyorum. sakatlık bu dar rotasyon yorgunluk vs. bu tip bir şeyden mi kaynaklandı açıkçası bilmiyorum. şimdi sakatlıktan nasıl döneceği belli olmayan antic  ve yorgun diyebileceğimiz udoh kaldı elimizde. ömer onan benchte mutsuz oyuncu istemedik o yüzden bu şekilde bir kadro kuruldu demişti yani transfer istendi yönetim yapmadı diyebileceğimiz bir durum var mı ondan da şüpheliyim.

gerçekten çok büyük şansızlık tam takımın kendini yenileyebileceği euroleague'de rölantiye alabileceğimiz 3 hafta vardı önümüzde bu sakatlık geldi. biraz karamsar oldum ama vesely 1.5 ay sonra dönse bile eski gücünde isteğinde olur mu oda şüpheli. transfer yapmanında çok bir manası kalmadı alınacak yabancı vesely döndükten sonra lig lisansı iptal edilecek euroleague'de de oynayamayacak. lig de play off kadar olacak kayıplar bence çok önemli saha avantajı olsun olmasın biz ligde her takımı yenip eleyebilecek tek takımız. euroleagu'de play off lara olabilecek en hazır bir şekilde gitmeliyiz final four zor olacak ama takıma ve koça güvenmek lazım bir formül üretilecektir.

Hem Top 16 öncesi hem Antiç sakatladığında Earl Clark ile görüşüldü ama son anda vazgeçildi..Hoca istemese neden görüşsün...Mutsuz yabancı, 9. sözleşme vs vs bahane gibi...Ama artık transfer şart..Vesely 6-8 hafta yok demek Mayıs ortasına kadar yok demek ki ligdeki play-off'u da kaçıracak demektir...Eğer transfer olmazsa ligi de kapatırız...Ekpe de tek başına kalırsa 1-2 haftaya o da kontak kapatır...Tam kabus

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #116 : 21 Mart 2016, 14:59:03 »
Valla sabahtan beri işe konsantrem sıfırr...sakatlığı düşünüyorumm,nasıl yedekleyemedik onu düşünüyorumm..düşündükçe çıldırıyorumm..
« Son Düzenleme: 21 Mart 2016, 15:05:41 Gönderen: selimiyeli »

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #117 : 21 Mart 2016, 15:04:31 »
Valla sabahtan bei işe konsantrem sıfırr...sakatlığı düşünüyorumm,nasıl yedekleyemedik onu
düşünüyorumm..düşündükçe çıldırıyorumm..
Çapsızlık iş bilmezlik tamamen. Antiç meçhul ömer kadro dışı , antiç var iken de sıkıntılıydık zaten tüm bunları görmezden gelirsek patlarız geçmiş olsun geçen seneye benzer lig ve avrupa maceramız olur en iyi ihtimal olarak tabi
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #118 : 21 Mart 2016, 15:11:40 »
Valla sabahtan bei işe konsantrem sıfırr...sakatlığı düşünüyorumm,nasıl yedekleyemedik onu düşünüyorumm..düşündükçe çıldırıyorumm..

Valla sanki benim gunumu ozetledin ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #119 : 21 Mart 2016, 18:14:31 »
her sene sakatlık oluyor biz ders almıyoruz. balık hafızalı olduğumuz sürece üçüncü dünya ülkesi olmaya mahkumuz. ülkenin durumu da fenerbahçenin durumu da ortada.

allah bu kadar taraftarın duasına acil şifalar versin inşallah