Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fbismail

• Üye
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #225 : 15 Mayıs 2016, 23:41:22 »
sakatlıktan önce serbest atış yüzdesini %60' lara kadar çıkarmıştı ama sakatlıktan sonra kötü döndü.

artıları eksilerden çok fazla. iki senedir takımın en iyi oyuncularından. nba yapmazsa başımızın üstünde yeri var.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2016, 23:56:13 Gönderen: fbismail »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #226 : 15 Mayıs 2016, 23:48:46 »
Bazen bir maç olur. Daha evvel ne yaparsan yap seni ölene kadar KAHRAMAN yapar. Bazen de öyle bir maç olur ki, ömür boyu omuzlarında onun kamburuyla yaşarsın. Vesely maalesef bugün bunlardan ikincisi oldu. Bunu sadece Fenerbahçe kariyeri açısından da söylemiyorum; nereye giderse gitsin, bugün çizgide bu şekilde sıçması hep karşısına soru işareti olarak çıkarılacak ve piyasa değerini yarı yarıya indirecek.

Kısacası, bugün bu geldiği yerden daha büyük bir oyuncuya dönüşme şansı bitmiştir. Kendi düşen ağlamaz. Bütün kariyeri boyunca bu maç unutulmayacak. Biz unutsak basketbol piyasası unutmayacak.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #227 : 15 Mayıs 2016, 23:52:16 »
En kısa zamanda nba'e gitsin

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #228 : 15 Mayıs 2016, 23:56:17 »
En kısa zamanda nba'e gitsin

Bu maçtan sonra çok zor artık. İnan bana çok zor. Serbest atış zafiyetini NBA kadar kullanan başka yer yoktur. Kendi kendisini o anlamda da bitirdi. Piyasa değeri bugün yarı yarıya düşmüştür. Bunu taraftar olarak söylemiyorum. Bu akşam sadece serbest atış zafiyeti değil, mental yönü de S.O.S. verdi.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #229 : 15 Mayıs 2016, 23:58:47 »
o zaman bizden gitsin de nereye giderse gitsin..

Çevrimdışı Erdem

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #230 : 15 Mayıs 2016, 23:59:50 »
Bir maçla kesip atmak istemiyorum ama Real serisine bakınca keşke final-four dan sonra dönseymiş...

Çevrimdışı fbismail

• Üye
« Yanıtla #231 : 16 Mayıs 2016, 00:02:11 »
arkadaşlar bence yanlış düşünüyorsunuz.

shaq'ın nba'in en iyi pivotu olduğu yıllarda shaq da iyi serbest atış atamazdı. rakipler de shaq'ı durdurmak için sürekli faul yapardı. burada kaybeden lakers değil diğer takımlar olurdu.

shaq'ın 10'da 1 attığı maçları da bilirim.
bizim hatamız 2. periyotta çok acele etmemiz. biraz daha sakin kalabilsek her şey daha güzel olurdu.

bir de ıtoudis denen koç bozuntusuna bir şey demek lazım. takımın 14 sayı önde hala taktik faul yapıyorsun. bunları nba de hiçbir koç yaptıramaz.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2016, 00:06:38 Gönderen: fbismail »

Çevrimdışı göktürk77

• Üye
  • Yer: ötüken ormanından
« Yanıtla #232 : 16 Mayıs 2016, 00:05:10 »
Evet bu gün gerektiği katkıyı saglamadı evet serbest atışda sıçtı yetmedi sıvayıp tüy dikti üstüne ama ben onun savaşçı ruhuna bu takımda her zaman yer olduguna inanıyorum. Lanet olsun en kötü halini en lazım oldugu anda yapması çoğumuzu saç baş yoldurmuştur haklısınız ama şimdi sahiplenmeyeceksek ne zaman sahiplenecegiz. O eski ruhsuz takımı görmektsense bu hataları seve seve kabüllenirim evet kacırdıklarının yarısını atsa şimdi biz destanlar methiyeler yazacaktık ama olmadı atamadı hepimiz kızgınız şu an hepimizin sinirleri gerilmiş vaziyette mümkün oldugunca sakin olmaya çalışalım ben yazdıkça saçmalamaya başlayacagım en iyisi burda son veriyim düşüncelerimi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #233 : 16 Mayıs 2016, 00:08:21 »
Çok da abartmamak lazım tepkimizi. 9/11 atsaydı kazanacakmıydık ? Kimse bilemez. Ama kesin olan bize borçlandı bu maçla. Sakatlıktan sonra eski performansını göremedik henüz. Laboral maçındaki 6 sayısı dışında pek ortalıkta görünmedi, savunmada zaten hayalet gibi.

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #234 : 16 Mayıs 2016, 00:11:24 »
Canı sağolsun. Şuan belkide en çok üzülen odur.
Nemanja gibi gitmesin yarım kalan işini tamamlasın.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #235 : 16 Mayıs 2016, 00:15:08 »
bu maçtan sonra Vesely'e sallamanın manası yok o zaman Laboral maçında arka arkaya attığı 6 sayıyla bizi ayakta tuttu onu ne yapacağız ?

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #236 : 16 Mayıs 2016, 00:16:56 »
Tamam, defansta adamı kolay kolay geçirmediğini biliyoruz ama adam besebelli atamıyorken ve kafa olarak bitmişken koçun bu denli ısrar etmesine müthiş şaşırdım.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #237 : 16 Mayıs 2016, 01:04:58 »
Takimi buralara kadar tasi, varini yogunu ver, bir mac kotu oynayip sampiyonlugu kaybettin diye hain muamelesi gor. Senin canin sagolsun Vesely. Su takimi su oyunculari hayatim boyunca unutuamaycagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #238 : 16 Mayıs 2016, 01:19:21 »
Hala daha olgunlaşmaya ihtiyacı var.. Olsun canın saolsun..
Şu maalesef çok çok kötü oldu sakatlandıktan sonra dönüşü hem kendi ritmini bozdu hem de sakatlığı dönemindeki düzenin tekrar değişmesi gerekti ve uyum sağlanamadı

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #239 : 16 Mayıs 2016, 02:16:21 »
Tamam, defansta adamı kolay kolay geçirmediğini biliyoruz ama adam besebelli atamıyorken ve kafa olarak bitmişken koçun bu denli ısrar etmesine müthiş şaşırdım.

işte onun için sahadaydı...CSKA kısalarını dışarda tutuyordu...o çıkınca Ekpe'nin üstünden yine basketler attılar...