Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234169 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #465 : 14 Haziran 2018, 16:19:06 »

Yanlis anlasilmak istemem. Avrupa'daki uzun piyasasina bakildiginda, kesinlikle takimda tutulmasi gereken bir oyuncu. Ancak yanina mental acidan guclu, boyali alani caydiriciligi ile karartan Ekpe gibi bir uzun gelmedigi surece bende her daim bir guvensizlik yaratacak. Bunu Final Four ve Tofas ile oynanan seride daha iyi gorduk.

Benimle aynı fikirde olan birilerinin olması güzel. Ben de kendisine güvenemiyorum kritik anlarda.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #466 : 14 Haziran 2018, 21:12:25 »

Benimle aynı fikirde olan birilerinin olması güzel. Ben de kendisine güvenemiyorum kritik anlarda.

Kendi güven vermiyor ki...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #467 : 03 Kasım 2018, 23:23:47 »
Bu sezon resmi maçlarda 21/22 serbest atış isabeti buldu.Euroleague'de 19/20 ile bu kategoride 2. sırada.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #468 : 04 Kasım 2018, 15:57:52 »
Bu sezon resmi maçlarda 21/22 serbest atış isabeti buldu.Euroleague'de 19/20 ile bu kategoride 2. sırada.
Orta mesafe şutları da tehdit oluşturmaya başladı. Ilk 5 maça bakarak geçen senelerden çok farklı olduğu çok net ortada. Sakatlık öncesi günlerine dönmüş gibi.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #469 : 04 Kasım 2018, 23:11:18 »
Formasının oynarken asılması gerektiğini hala düşünüyorum. Sahadaki elimiz kolumuz taşşağımız. Biraz da beynimiz olsa tamam bu iş :D

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #470 : 05 Kasım 2018, 09:13:21 »
Formasının oynarken asılması gerektiğini hala düşünüyorum. Sahadaki elimiz kolumuz taşşağımız. Biraz da beynimiz olsa tamam bu iş :D

Hırslı oyuncu, gayretli oyuncu artık adına ne derseniz hepsine tamam. Ama bence forma asmak o kadar ucuz olmamalı diye düşünüyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #471 : 05 Kasım 2018, 09:59:25 »
Hırslı oyuncu, gayretli oyuncu artık adına ne derseniz hepsine tamam. Ama bence forma asmak o kadar ucuz olmamalı diye düşünüyorum.

Bence yabanci oyuncu olarak en buyuk adaylardan biri.... Elimizde tuttugumuz her sene basaridir.

Ve daha belki o noktaya (forma asilma noktasi) gelmedi ama cokta uzak degil sanki.

Conrad Mcrea, Turner, Dallas, Solomon ... hepsi hatiralarda ama hicbiri bu kadronun seviyesine ulasamadi. Bu kadronun tamami takim tarihine gecti ve unutulmazlar arasina girdi... Bundan 10 sene sonra hala Vesely Datome Dixon Sloukas konusulacaktir ..... ve hakediyorlar....

Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #472 : 05 Kasım 2018, 10:10:20 »
Vesely en büyük efsanemiz olabilir ama bunun için bir final-four'da yumruğunu masaya vurup, söke söke bir Euroleague şampiyonluğunda başrol oynaması gerek. İki sene önce Ekpe-Bogdan ikilisinin yaptığı gibi... İnşallah bu sene Sloukas-Vesely ikilisi...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #473 : 05 Kasım 2018, 13:53:47 »
İnşallah.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #474 : 05 Kasım 2018, 15:01:02 »
Vesely en büyük efsanemiz olabilir ama bunun için bir final-four'da yumruğunu masaya vurup, söke söke bir Euroleague şampiyonluğunda başrol oynaması gerek. İki sene önce Ekpe-Bogdan ikilisinin yaptığı gibi... İnşallah bu sene Sloukas-Vesely ikilisi...
kesinlikle
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2018, 15:01:40 Gönderen: constructor »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #475 : 28 Kasım 2018, 12:59:18 »
Dün FB Tv'de yapılan bir söyleşide, Euro League maçları ile çakışan miili maçta ne yapacağı soruldu.

Verdiği cevap: Ben Fenerbahçe'den para kazanıyorum ve benim patronum Fenerbahçe.  Öyle durumlarda milli maçlara gitmeyip Fenerbahçe'yi tercih edeceğim.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #476 : 29 Kasım 2018, 09:00:19 »
Bu bizde bırakır basketbolu marjinal bir değişim yaşamazsak ekonomiden kaynaklı. Bu sene elit seviyede serbest atış kullanıyor. Çok acayip bi oyuncuya evrildi. Üçlükleri de bekliyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #477 : 08 Aralık 2018, 09:56:59 »
Şu an Avrupa'da oynayan oyuncuların tümü arasından takımıma ilk seçeceğim oyuncu olur (evet, De Colo dahil).

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #478 : 08 Aralık 2018, 10:55:36 »
Jan inanılmaz bir seviyede

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #479 : 08 Aralık 2018, 11:19:45 »
Bu sene hakikaten çok farklı. Geçen senelere takımın yıldızı konumunda da olsa birilerinin eline bakıyor gibiydi. Oyun sıkıştığında insiyatif alabilecek olgunlukta değildi. Şimdi resmen takımın abisi gibi. Ama gene de bende hala soru işaretleri var, f4 seviyesinde de bunu devam ettirmesi hatta bir üst seviyeye taşıması lazım. Bunu bize borçlu yokları oynadığı iki finalden sonra.