Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234199 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #555 : 18 Mart 2019, 12:33:04 »
Bu kötü oldu işte...
Ahahahah, bundan önceki kimdi ya senin? :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #556 : 26 Mart 2019, 09:08:40 »
Bu adam ne çekti sakatlıktan yahu, yine ne oldu da tofaş maçında yoktu.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #557 : 26 Mart 2019, 14:23:00 »
Ağrıları hala devam ediyormuş mecburiyetten erken döndüğü için tam olarak iyileşemiyor.Lauvergne hala takım ile antremanlara başlamamış.Sloukas ve Datome'nin küçük sakatlıkları varmış.Keza Ahmet sezon içinde birçok antreman kaçırmış.Guduric'in durumu hala belli değil.Takım yine revire döndü.1.olsak bile çok zorlu maçlar bizi bekliyor.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #558 : 19 Mayıs 2019, 00:19:44 »
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2019, 08:23:35 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #559 : 19 Mayıs 2019, 11:15:01 »
Cancan hocam vesely yildiz degil demiyor bana kalirsa kimse.Dedigimiz vesely nin hedef maclarda sac bas yoldurmasi.Gerektiginde al dasssaklarim burda demiyor hicbir hedef macta.Uzuntumuz buna

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #560 : 19 Mayıs 2019, 12:08:46 »
Önceki maçları bilmem... Menisküs ameliyatından erken dönüp, kariyeri sona eren kaç oyuncu biliyorum. Rıdvan'ı filan genç arkadaşlar hatırlamaz; haydi, o futbolcu diyelim... NBA'de bir Brandon Roy vardı. Şu an muhtemelen kariyerinin en olgun dönemini geride bırakmış bir veteran olarak oynuyor olacaktı. LeBron James'in yaşıtı... Kesinlikle bir süper-star adayıydı. 2007'de NBA olmuş, çaylak sezonunun ardından üç sene üst üste all-star seçilmişti. Menisküs ameliyatı oldu; play-off sezonuydu. Bir hafta sonra parkeye dönmek istedi. Kimileri "ne fedakar bir oyuncu!" diye alkışladı. Kemal Erdem hatırlar belki; yanlış dedik, salaklık ediyor dedik. Ne yazık ki, haklı çıktık. Dönüş o dönüş oldu. Daha da dikiş tutturamadı.

Vesely bu hâliyle, üstelik oyununda atletizm ön planda olan bir basketbolcu için diz gücünün ne kadar mühim olduğu ortada iken, süre alması, sorumluluk alması... Takım için kariyerini bir Branson Roy cüretiyle riske atması... Onu Efes maçının masumlarından yapmaya yeter. İstese kaçak dövüşür, ağrılarım var deyip sahaya çıkmazdı. Kim ne diyebilirdi ki? Yani o haliyle elinden geleni yaptı, iki kritik orta mesafe isabeti buldu mesela. Bence Efes maçında tartışılacak olan bizim iki uzunumuz (Vesely - Melli) değil... Bir şey sorgulanacaksa, Ahmet Düveroğlu'na verip veriştirilsin... O adam olsa, Vesely o halde süre almak zorunda kalmazdı. Gibi...

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #561 : 19 Mayıs 2019, 12:37:31 »
Önceki maçları bilmem... Menisküs ameliyatından erken dönüp, kariyeri sona eren kaç oyuncu biliyorum. Rıdvan'ı filan genç arkadaşlar hatırlamaz; haydi, o futbolcu diyelim... NBA'de bir Brandon Roy vardı. Şu an muhtemelen kariyerinin en olgun dönemini geride bırakmış bir veteran olarak oynuyor olacaktı. LeBron James'in yaşıtı... Kesinlikle bir süper-star adayıydı. 2007'de NBA olmuş, çaylak sezonunun ardından üç sene üst üste all-star seçilmişti. Menisküs ameliyatı oldu; play-off sezonuydu. Bir hafta sonra parkeye dönmek istedi. Kimileri "ne fedakar bir oyuncu!" diye alkışladı. Kemal Erdem hatırlar belki; yanlış dedik, salaklık ediyor dedik. Ne yazık ki, haklı çıktık. Dönüş o dönüş oldu. Daha da dikiş tutturamadı.

Vesely bu hâliyle, üstelik oyununda atletizm ön planda olan bir basketbolcu için diz gücünün ne kadar mühim olduğu ortada iken, süre alması, sorumluluk alması... Takım için kariyerini bir Branson Roy cüretiyle riske atması... Onu Efes maçının masumlarından yapmaya yeter. İstese kaçak dövüşür, ağrılarım var deyip sahaya çıkmazdı. Kim ne diyebilirdi ki? Yani o haliyle elinden geleni yaptı, iki kritik orta mesafe isabeti buldu mesela. Bence Efes maçında tartışılacak olan bizim iki uzunumuz (Vesely - Melli) değil... Bir şey sorgulanacaksa, Ahmet Düveroğlu'na verip veriştirilsin... O adam olsa, Vesely o halde süre almak zorunda kalmazdı. Gibi...

Normal.sezon icin donmesi gerekenden erken donup sakatligini uzatmasi fedakarlik diil aptalliktir. En kotu sezonu 4. Bitirirdik. Aptalligi ovup mazur goremiyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #562 : 19 Mayıs 2019, 13:24:37 »
Normal.sezon icin donmesi gerekenden erken donup sakatligini uzatmasi fedakarlik diil aptalliktir. En kotu sezonu 4. Bitirirdik. Aptalligi ovup mazur goremiyorum.

Eee. N'oalacak şimdi? Melli'yi yalnız bırakmayıp, yükünü paylaşmak için döndüyse... Dövelim mi Vesely'i? Diğer adı batasıca Lauvergne gibi mi yapaydı? Derdin ne? Kontratını mı fesh edelim?

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #563 : 19 Mayıs 2019, 14:19:07 »
Eee. N'oalacak şimdi? Melli'yi yalnız bırakmayıp, yükünü paylaşmak için döndüyse... Dövelim mi Vesely'i? Diğer adı batasıca Lauvergne gibi mi yapaydı? Derdin ne? Kontratını mı fesh edelim?

Zamanindan once donerek hata yapmis dedim. Dovelin mi dedim. Bize etksii dusuk maclar icin en onemli zamana sakat gelerek hata yapmistir. Ucuncu kez F4 zamani bekleneni verememistir. Gercek yildizlarin parlamasi gereken zamanda surekli sahte okey gibi oynuyor. Bu durumdan rahatsizim elestirmi.de dile getirim. Her elestime kovalim mi dovelim mi seklinde yaklasma sigliginda mi cevap vereceksin. Efesten 20 fark yiyerek F4 da madara olduk.hic bir sorun yokmus gibi davranmaya devam et. En azindan saedigim.kisiler basaridan ve basarisizliktan sorumlu tutulacak kisiler. Senin gibi ihaleyi Ahmete yuklemedim.

Senin gunah kecin de sahaneymis Ahmet.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #564 : 19 Mayıs 2019, 14:39:12 »
Zamanindan once donerek hata yapmis dedim. Dovelin mi dedim. Bize etksii dusuk maclar icin en onemli zamana sakat gelerek hata yapmistir. Ucuncu kez F4 zamani bekleneni verememistir. Gercek yildizlarin parlamasi gereken zamanda surekli sahte okey gibi oynuyor. Bu durumdan rahatsizim elestirmi.de dile getirim. Her elestime kovalim mi dovelim mi seklinde yaklasma sigliginda mi cevap vereceksin. Efesten 20 fark yiyerek F4 da madara olduk.hic bir sorun yokmus gibi davranmaya devam et. En azindan saedigim.kisiler basaridan ve basarisizliktan sorumlu tutulacak kisiler. Senin gibi ihaleyi Ahmete yuklemedim.

Senin gunah kecin de sahaneymis Ahmet.

Sandığınızın aksine, sadece Ahmet'e değil, çok oyuncuya kızgınım. Fakat neyse... Herkesin canı burnunda zaten... Sizin ortalık durulana kadar, birazcık sakinleşmeniz lazım.

Not: Daha evvel de, oyuncu kadrosuna trollük düzeyinde acımasız eleştiriler yaptığınız için süreli engel konulduğunu şimdi fark ettim. İnşallah dönüşünüzde daha sakin ve taraftarı takıma karşı kışkırtmayacak düzeyde yazarsınız.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #565 : 03 Haziran 2019, 21:59:42 »
Sakatlığı ne durumda acaba. Final serisine yetişirse Ergin itine ligi vermeyiz.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #566 : 04 Haziran 2019, 09:09:05 »
Bu saatten sonra dönmesin. Bu sene lig alınacaksa mevcut oyuncularla alınsın, alınmayacaksa da gitsin, önemli değil. Her sene alıyoruz zaten. Fakat kadro planlaması uzunlar bakımından daha derin yapılmalı bence. Genelde uzunlarımız sakatlanıyor ve eksik kalıyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #567 : 04 Haziran 2019, 09:11:32 »
katilmiyorum hala kupa sayısı olarak efesin gerisindeyiz, obradovic burdayken alabildigimiz kadar şampiyonluk alalım, 3 4 ay rehabilitasyon süreci var orada dinlenir ve toparlar rotasyon çok zayıf imkan varsa oynamalı.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2019, 09:12:40 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #568 : 05 Ağustos 2019, 14:12:40 »
Hadi buyrun bakalım :(

"Bad news for #Fenerbahce fans: It's not even sure Jan Vesely will be ready for start of next season. "I can't even run now," says Vesely."

https://twitter.com/Luke_Mellow/status/1158326533909598208

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #569 : 05 Ağustos 2019, 14:48:41 »
sonda olmayacağına başta olmasın daha iyi. Bir uzun transferi yaparlar artık
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.