Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
"Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #630 : 06 Aralık 2019, 18:57:17 »
Çok garip şeyler oluyor, altından başka şeyler çıksa şaşırmam. Bu adam 2-3 hafta önce oynuyordu, geçen hafta yada önceki hafta da kenarda oturuyordu. Ne oldu da sakatlandı, maçlarda birşey görmedik ? O dönemde de sakat ise neden o maçlarda kadroya alındı ? ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2019, 18:57:44 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #631 : 06 Aralık 2019, 20:02:17 »
Jordan olsa kenarda oturduktan sonra benim için bir anlam ifade etmiyor demiştim. Sezonu falan kapadıysa ki neyi olduğunu zerre anlamadım. Stres vs deniyor. Ayak nakli yapılsa iki yılda iyilesirdi.
Radikal bir karar almalı yönetim. Güzellikle konuşup gerekirse sözleşmesi doldurulmalı. Yoksa bir sene daha çöpe gidecek. Bütçe darliginda  verilen tonla paraya da yazık gerçekten
+1.
Zaten bu  ya sakat ya da mental olarak bir türlü düzelemiyor.
Udoh'tan beri bir tane bile pota altını kapabilen bir pivot bulamadık.
Bence sorun sakatlık ile ilgili değil.Obradovic ile bu arkadaşın arasında bir şeyler olabilir.
Udoh'un bize verdiğinin %20'sini bile vermiş midir bilmiyorum.Geçen sezona iyi girmişti ama bence burda da en büyük övgüyü alması gereken kişi Melli'idi.3-4 yıldır hep en iyi oyuncularımızı kaybediyoruz ve sisteme uymayan parçaları getiriyoruz.
Takımda kalan isimler(Türkler dışında) hep geriye gidiyorlar ve eski sistemi sahada uygulamak neredeyse imkansız oluyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #632 : 06 Aralık 2019, 20:27:11 »
1 sene bedava oynamalı, öle olursa bence salona hala formasını astırmayı hak ediyor.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #633 : 10 Aralık 2019, 20:05:53 »
40 + da ilker ucer buradaki sakatliklarla ilgili elestirilerimize cevap veddi.

Net bir sey ve aure soylemedi ama yanlis anlamadiysam Vesely'nin sakatligi uzun surecek

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #634 : 10 Aralık 2019, 20:27:29 »
Takviye şart.Sayın İlker takip ediyor umarım koçun inadı da kırılır güzel 1 takviye yapılır.Çünkü sezon devam ederken pek transfer sevmiyor ama elzem artık.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2019, 20:38:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #635 : 11 Aralık 2019, 01:40:43 »
Spor hayatının bile bittiğine dair laflar dolaşıyor, şu durumu açıklasınlar artık yahu.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #636 : 11 Aralık 2019, 09:07:29 »
Daha geçen sezon Euroleague MVP'si olan adamın kariyeri göz göre göre eriyip gidiyor on aydır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #637 : 11 Aralık 2019, 12:24:19 »
20.000 tl maaş ile bir firmada çalışıyorsunuz diyelim .. hem de 5 6 senedir en kritik pozisyonda çalışıyorsunuz
bir iş kazası yaşadınız 6 ay çalışamayacaksınız , insan kaynakları gelip size dese ki 6 ay boyunca maaş yok sana kaza yapmasaydın kardeşim ,
ortalığın anasını sikersiniz  , isyan edersiniz mahkemeye verirsiniz
şimdi oyuncudan bedava oynamasını istiyorsunuz

şaka gibisiniz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #638 : 11 Aralık 2019, 12:26:52 »
Takviye şart.Sayın İlker takip ediyor umarım koçun inadı da kırılır güzel 1 takviye yapılır.Çünkü sezon devam ederken pek transfer sevmiyor ama elzem artık.
Obradoviç boş zamanlarında bu forumu takip ediyormuş sırf forumu okuyabilmek için Türkçe öğrenmiş ,

Semih Ozsoy ile konuşmuşlar hocam Semih beye '' sayın Özsoy ben bilemedim ön göremedim ama parkedefener forumunda çok güzel tenkitler var onları dinlemem gerektiğini İlker kardeşim de bana açıkladı artık geç kalıyoruz gerekeni yapalım '' demiş.. Semih bey de tamam gerekeni yaparız sen yeter ki transfer iste bizde para oluk oluk , geceleri dolar sıçıyoruz biraz da buraya veririz demiş .

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #639 : 11 Aralık 2019, 12:32:49 »
Obradoviç boş zamanlarında bu forumu takip ediyormuş sırf forumu okuyabilmek için Türkçe öğrenmiş ,

Semih Ozsoy ile konuşmuşlar hocam Semih beye '' sayın Özsoy ben bilemedim ön göremedim ama parkedefener forumunda çok güzel tenkitler var onları dinlemem gerektiğini İlker kardeşim de bana açıkladı artık geç kalıyoruz gerekeni yapalım '' demiş.. Semih bey de tamam gerekeni yaparız sen yeter ki transfer iste bizde para oluk oluk , geceleri dolar sıçıyoruz biraz da buraya veririz demiş .

Şu yapılabilir maalesef uyum sağlanamayan westermann ile medenice yollar ayrılıp,sağlam sert dış şutu olan uzun alınmalı.Bizde biliyoruz klüp zorda.Futbolda vasat yabancı stoperleri almasını biliyorlar.

A alınamayacak ise çıksınlar bu senelik hedef küçülltük desinler.De colo varken play-off yapamama ihtimali çok üzücü.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2019, 12:33:56 Gönderen: Tom Hanks »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #640 : 11 Aralık 2019, 12:34:10 »
Şu yapılabilir maalesef uyum sağlanamayan westermann ile medenice yollar ayrılıp,Sağlam sert dış şutu olan uzun alınmalı.Bizde biliyoruz klüp zorda.Futbolda vasat yabancı stoperleri almasını biliyorlar.

A alınamayacak ise çıksınlar bu senelik hedef küçülltük desinler.De colo varken play-off yapamama ihtimali çok üzücü.
abi sen ne yiyip ne içiyorsun çok merak ediyorum
Allah iyilik versin sana demekten başka bir cevabım yok .. Allah gerçekten iyiliğini versin normal hayatta da ..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #641 : 11 Aralık 2019, 12:45:25 »
Neden fikir yürütülmesin mi.Sevgili İlkerin burada bir sürü arkadaşı olduğunu biliyorum.Tribünde bende çok kez bir araya geldim.Denilen tek şey bir uzun takviyesi.Programlarda da dile getiriliyor.Olmazsa olmaz o ayrı.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #642 : 11 Aralık 2019, 13:12:59 »
Neden fikir yürütülmesin mi.Sevgili İlkerin burada bir sürü arkadaşı olduğunu biliyorum.Tribünde bende çok kez bir araya geldim.Denilen tek şey bir uzun takviyesi.Programlarda da dile getiriliyor.Olmazsa olmaz o ayrı.
yürüt abi yürüt fikir yürütmek önemlidir . Obra ve Gher zaten yapılanmayı bundan sonra forumdaki yorumlara göre yapacaklar. ne ise takviye gerekli olan her şey için bu forum bundan sonra milad olacak ..
Allah iyilik versin demek kötü birşey değil zaten kötü bir laf etmedim .

« Son Düzenleme: 11 Aralık 2019, 13:16:03 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #643 : 11 Aralık 2019, 18:36:50 »
yürüt abi yürüt fikir yürütmek önemlidir . Obra ve Gher zaten yapılanmayı bundan sonra forumdaki yorumlara göre yapacaklar. ne ise takviye gerekli olan her şey için bu forum bundan sonra milad olacak ..
Allah iyilik versin demek kötü birşey değil zaten kötü bir laf etmedim .

Cem. Yılmaz diye bir arkadaşımız vardı. O nerelerde yahu? Vanguards of FB? Özledik. :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #644 : 11 Aralık 2019, 21:18:07 »
Jan Vesely nin nesi var ne zaman donecek bilgim yok ama mevcut durumda elimizde yalnızca 2 uzun var ve kiralık sozlesmesi bitecek Stimac ve bu oyuncuların hepsinin de ortak ozelligi agır olmaları, transfer yapılır yapılmaz bilemem ama sen 30m harcayıp 1-2m dan kacarsan o butce de cope gidebilir.Cunku berbat bir kadro planlaması var.Su anda bana gore degil 1 2 tane atletik uzun alınsa nedne alındı demem.Ayrıca 1 tane de delici kısaya ihtiyac var.
Buy Out odenip alınan bir Wetermann var ve dumduz bir oyuncu takıma katkısı ortada, sozlesmesinden cıkılamayan bir Lovergne var, 36 yasında Dixona verilen 2 yıllık kontrat var.Takımın planlaması her turlu tartısılır ve takıma takviye sart bu sene eger bosa gitsin istenmiyorsa artık yaparlar yapmazlar bilemem onların tercihi ama takıma takviye sart...