Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234110 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #645 : 11 Aralık 2019, 22:11:40 »
Cem. Yılmaz diye bir arkadaşımız vardı. O nerelerde yahu? Vanguards of FB? Özledik. :)
Abi tüm enerjisini Twitterda harcıyor çok yoğun kendisi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #646 : 12 Aralık 2019, 10:53:55 »
20.000 tl maaş ile bir firmada çalışıyorsunuz diyelim .. hem de 5 6 senedir en kritik pozisyonda çalışıyorsunuz
bir iş kazası yaşadınız 6 ay çalışamayacaksınız , insan kaynakları gelip size dese ki 6 ay boyunca maaş yok sana kaza yapmasaydın kardeşim ,
ortalığın anasını sikersiniz  , isyan edersiniz mahkemeye verirsiniz
şimdi oyuncudan bedava oynamasını istiyorsunuz

şaka gibisiniz
Aynı şey mi aq. En kritik.pozisyonda çalıştığın iş yeri senin yüzünden hedeflerin çok gerisinde kalıp ilk 4 firmada yer alırken bir anda ilk 10 dışına çıkarsa, pazar payin hizla erirse, senin de ne zaman pozisyona geri döneceğin belli değilse asıl o iş yerinin patronları ortalığın anasıni siker. Bilmem kaç milyon euro yatırımı çöpe mı atıyoruz der. Derhal o pozisyon doldurulur. Garip garip örnekler verme.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #647 : 12 Aralık 2019, 11:06:20 »
Bu arada vesely bedava oynasın demiyorum ben. Sözleşme dondurulabilir. Yada cidden spor hayati ile ilgili bir gelişme varsa karşılıklı anlasilarak fesh edilir.
Paramız yok ama veselye dökecek milyonlar var. Bir şekilde orta yol bulunur. Bulunması gerek. Yoksa 1 sene daha (30 milyon daha) çöpe gidecek. Şu çember altı ile üstteki 3 takımı play offta geçme şansımız yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #648 : 12 Aralık 2019, 11:14:41 »
Bu arada vesely bedava oynasın demiyorum ben. Sözleşme dondurulabilir. Yada cidden spor hayati ile ilgili bir gelişme varsa karşılıklı anlasilarak fesh edilir.
Paramız yok ama veselye dökecek milyonlar var. Bir şekilde orta yol bulunur. Bulunması gerek. Yoksa 1 sene daha (30 milyon daha) çöpe gidecek. Şu çember altı ile üstteki 3 takımı play offta geçme şansımız yok.

2 ütopya en azından 1 tane alınmalı.Poirer G takımına gitmiş sanırım nabız yoklanabilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #649 : 12 Aralık 2019, 11:36:57 »
Aynı şey mi aq. En kritik.pozisyonda çalıştığın iş yeri senin yüzünden hedeflerin çok gerisinde kalıp ilk 4 firmada yer alırken bir anda ilk 10 dışına çıkarsa, pazar payin hizla erirse, senin de ne zaman pozisyona geri döneceğin belli değilse asıl o iş yerinin patronları ortalığın anasıni siker. Bilmem kaç milyon euro yatırımı çöpe mı atıyoruz der. Derhal o pozisyon doldurulur. Garip garip örnekler verme.

Senin mesajından alıntı yaptım ama cevap sadece sana değil İlhan hocam.
Bence örnekler alakasız. 6 ay rapor alırsan, şirket sana maaş ödemez zaten, sen gidip maaşını sigortadan alırsın, şirkette sana vereceği, daha doğrusu vermeyeceği para ile başkasını bulur gelir..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #650 : 12 Aralık 2019, 11:56:20 »
Senin mesajından alıntı yaptım ama cevap sadece sana değil İlhan hocam.
Bence örnekler alakasız. 6 ay rapor alırsan, şirket sana maaş ödemez zaten, sen gidip maaşını sigortadan alırsın, şirkette sana vereceği, daha doğrusu vermeyeceği para ile başkasını bulur gelir..
Hocam aynen alakasız. 6 ay rapor alırsan zaten şirket seni isten atabilir. Ihbar süresine bağlı olarak. Yani iş kanunları çok farklı. Burada bir yatırım var ve boşa giden iki sezon var. Buna çare bulmak lazım. Şu rotasyon ile olacak iş değil.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #651 : 12 Aralık 2019, 12:10:18 »
Hocam aynen alakasız. 6 ay rapor alırsan zaten şirket seni isten atabilir. Ihbar süresine bağlı olarak. Yani iş kanunları çok farklı. Burada bir yatırım var ve boşa giden iki sezon var. Buna çare bulmak lazım. Şu rotasyon ile olacak iş değil.
atabilir mi bilmiyorum ama dediğim gibi rapor alırsan maaşını da gidip sgk dan alırsın... yada böyleydi eğer değişmediyse ki çalışan lehine bir değişiklik olacağını da sanmıyorum..

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #652 : 12 Aralık 2019, 12:27:58 »

Cem Ağrak, Semih Özsoy'la 2 çay içince bu hale geldi İlhan abi, normal bu söylemleri. Kendisine sorsak, Obradovic'in de en büyük destekçisi Özsoy diyor, buna da inanıyor.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #653 : 12 Aralık 2019, 12:46:39 »
Benim bildigim raporlu isciyi isten cikaramiyorsun uygulama boyle

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #654 : 12 Aralık 2019, 13:20:26 »
Vesely'den kimse maaş indirimi bekleyemez. Bunun sorumluluğunu da ona yükleyemez. Sonuçta saha dışı bir aktivite sebebiyle sakatlanmadı. Burada sorgulanması gereken, daha henüz sağlığına kavuşmamış bir sporcuya, 3 sezonluk devasa bir garanti kontrat verilmiş olmasıdır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #655 : 12 Aralık 2019, 13:23:22 »
Çıkarıyorsun. Ihbarini vermiyorsun, kidemini veriyorsun. Rapor süresi işçinin kıdemi ile orantılı. 3 yıldan fazla süre ile çalışırsa farklı, az çalışırsa farklı mesela.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #656 : 12 Aralık 2019, 13:25:15 »
Kontrata mutlaka bir sakatlık ibaresi eklenmeliydi. Çünkü biz bu kontratı yaptığımızda, sezonu sakat olarak tamamlamış birisiydi. Kaldı ki, genç bir oyuncu değil artık. Böyle uzun kontratların altına o kadar kolay girilmemeliydi; sakatlık ibaresi olmadan...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #657 : 12 Aralık 2019, 13:29:08 »
Cem Ağrak, Semih Özsoy'la 2 çay içince bu hale geldi İlhan abi, normal bu söylemleri. Kendisine sorsak, Obradovic'in de en büyük destekçisi Özsoy diyor, buna da inanıyor.
Desene semih özsoy yakında rakı bardağı da koyar bunun kafasına :D
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2019, 13:29:22 Gönderen: iloturo »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #658 : 12 Aralık 2019, 15:41:47 »
Kontrata mutlaka bir sakatlık ibaresi eklenmeliydi. Çünkü biz bu kontratı yaptığımızda, sezonu sakat olarak tamamlamış birisiydi. Kaldı ki, genç bir oyuncu değil artık. Böyle uzun kontratların altına o kadar kolay girilmemeliydi; sakatlık ibaresi olmadan...
Hakan abi sözleşme yapıldığı zaman herhangi bir sakatlık mevzusu yoktu. sözleşme sonrasında kısa menisküs ameliyatı oldu sonraki süreçi herkes biliyor zaten ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #659 : 12 Aralık 2019, 15:43:15 »
ukalalık yaptıracaksın illa yani bana ama seni seviyorum o yüzden yapmıyorum..