Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234117 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #750 : 03 Nisan 2021, 19:06:53 »
Ben yapılan açıklamadan epey bir ümitsizliğe kapıldım. Birincisi "durumu iki hafta sonra yeniden değerlendirilecek" deniyor, iki hafta sonrasına yetişmesi planlanıyor denseydi o zaman umutlu olabilirdim. İkincisi daha önceki kötü tecrübelerimiz de insanı karamsarlığa itiyor.

Ancak yetişememesi halinde bile Milano'ya karşı şansımız olabilir diye düşünüyorum. Umarım haftaya Real'i yeneriz de Efes ya da CSKA ile eşleşmekten kurtuluruz.

Real maçı da benzer senaryo olur. Hakem üçlüsünün sicili ortada maalesef. Organizasyon kirli...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #751 : 03 Nisan 2021, 19:41:04 »
Vesely oynayabilecek durumda olursa tam hazır olmasa da oynar bence. Guduric mesela bilekten dolayı hiç rahat edemiyor gibi duruyor sahada bazı anlarda. Bilek burkulmalarında bağ kopması falan yoksa o şekilde iyi kötü götürülüyor ama basketbol oynayanlar bilir yalama olması gibi bir durumda bileğin en ufak ters basma da yine tekrarlayabiliyor. Tam olarak ne durumda vesely ödem inince belli olur

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #752 : 03 Nisan 2021, 19:48:19 »
2 hafa sonra yeniden değerlendirilecek açıklaması açıkçası umut verici değil. Bu açıklamadan çıkarılacak fikir, Vesely'nin en iyi ihtimalle 2 hafta içinde idmanlara dönebilecek olması, yani 2 haftadan daha kısa sürede dönebilme ihtimali zaten sıfır. Daha kötü ihtimalleri düşünmek istemiyorum ama bu ihtimaller dahilinde Mayıs ayını kaçırmaya kadar gidebilir. Birde Vesely'nin sakatlıktan dönüşlerinin ne kadar ağır olduğunu ve parkelere döndükten sonra maç/idman eksiğini kapatma sürecini de göz önüne alırsak en iyi ihtimalle playoff'ları kaçıracakmış gibi :'( Artık Ulanovas, Barthel, Bobby gibi isimlerden önemli ölçüde bench katkısı almayı umut etmekten başka çaremiz yok ama en az 3 maçlık bir seride ne derece istikrarlı katkı alabiliriz, orası büyük soru işareti.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 19:52:37 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #753 : 03 Nisan 2021, 19:53:41 »
2 hafa sonra yeniden değerlendirilecek açıklaması açıkçası umut verici değil. Bu açıklamadan çıkarılacak fikir, Vesely'nin en iyi ihtimalle 2 hafta içinde idmanlara dönebilecek olması, yani 2 haftadan daha kısa sürede dönebilme ihtimali zaten sıfır. Daha kötü ihtimalleri düşünmek istemiyorum ama bu ihtimaller dahilinde Mayıs ayını kaçırmaya kadar gidebilir. Birde Vesely'nin sakatlıktan dönüşlerinin ne kadar ağır olduğunu ve parkelere döndükten sonra maç/idman eksiğini kapatma sürecini de göz önüne alırsak en iyi ihtimalle playoff'ları kaçıracakmış gibi :'( Artık Ulanovas, Barthel, Bobby gibi isimlerden önemli ölçüde bench katkısı almayı umut etmekten başka çaremiz yok.

Şahsen bu anlarda bilhassa Barthel'in ağırlığını koymasını beklerim ama şimdiye kadar beklentiyi pek karşılamadı maalesef. Halbuki sene sonuna kadarki performansı takımda kalıp kalmama açısından belirleyici olacak belki de.

Hatta Bayern başkanının Fenerbahçe'den bir oyuncu ile ilgileniyoruz açıklaması var deniyordu, belki Bayern'e dönme mevzusu da söz konusu olabilir.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 19:54:47 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #754 : 03 Nisan 2021, 19:54:49 »
Vesely bir kez daha play offlarda yok. Alistik artık. O kadar ugras didin tek bir sakatlikla sezon bok.olsun. acikcasi vesely yokken kim.olursa olsun sansimiz olacagini düşünmek.buyuk.iyimserlik.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #755 : 03 Nisan 2021, 21:03:09 »
Bana kalırsa en iyi hatta mucize ihtimal 4 haftaya dönmesi olur ki onda bile hazır olur mu bilemiyorum. Play-offların başlama durumuna göre şansımız belli olur ama Veley yokken herhangi bir üst sıra takımı seride eleme şansımız olacağını çok da zannetmiyorum. Bu seneki şahsi beklentimi karşıladıkları için kendilerine çok teşekkür ederim takım olarak. Seneye işlevsiz yerli ve yabancılardan kurtulup Vesely'nin de adam gibi dinlenmesini sağlayacak bir rotasyonu kurmak lazım. Geçmiş olsun.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #756 : 03 Nisan 2021, 21:12:40 »
Burda bu sakatlıkta kızılacak varsa o pislik Bolmanaro ile buna göz yuman Euroleague yönetimidir.

Kendi kendine oluşmadı bilinçli sakatlamaya çıkmış bir yapı vardı ki Nan De Colo ile Guduriçte sakatlandı.

« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 21:15:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #757 : 03 Nisan 2021, 21:19:11 »
Bana kalırsa en iyi hatta mucize ihtimal 4 haftaya dönmesi olur ki onda bile hazır olur mu bilemiyorum. Play-offların başlama durumuna göre şansımız belli olur ama Veley yokken herhangi bir üst sıra takımı seride eleme şansımız olacağını çok da zannetmiyorum. Bu seneki şahsi beklentimi karşıladıkları için kendilerine çok teşekkür ederim takım olarak. Seneye işlevsiz yerli ve yabancılardan kurtulup Vesely'nin de adam gibi dinlenmesini sağlayacak bir rotasyonu kurmak lazım. Geçmiş olsun.

Orası kesin.

Bu noktadan daha uzağa gidemesek bile yine de tüm takımı alkışlarız, hakkımız da helaldir hem Koça hem takıma.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #758 : 03 Nisan 2021, 22:18:50 »

millet transfer başlığında hala 4 numara diyor, ona yanıyorum. barthel, kyle, davşan hatta vesely bile 4 oynayabilecekken adam gibi pota altını kapatacak, ribaund alacak ve vesely'nin üzerine bu kadar yük bindirmeden direkt oynayacak 5 dillendirilmiyor ya, çıldırıyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #759 : 03 Nisan 2021, 22:27:30 »
Euroleague playoffları tam olarak ne zaman başlıyor?

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #760 : 03 Nisan 2021, 22:32:26 »
Euroleague playoffları tam olarak ne zaman başlıyor?

20 Nisan

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #761 : 03 Nisan 2021, 22:36:13 »
Ben umudumu koruyorum. Hayırlısıyla playofflarda oynayacak

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #762 : 03 Nisan 2021, 23:51:41 »
20 Nisan

İyi düşünelim iyi olsun. 2 haftada iyileşip 3-4 günlük antremanla kaldığı yerden devam edecek inşallah.

Şu kulübün cenâbetliğine bi çözüm bulamadık ulan.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #763 : 04 Nisan 2021, 02:27:34 »
Bence bu tür sakatlıklarda oyuncu en az 1 ay oynayamaz. Fazla umut etmemek lazım.

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #764 : 04 Nisan 2021, 07:24:24 »
Nando instagramdan durumunun iyi olduğunu açıkladı. Vesely'den de umulandan önce bi iyileşme haberi gelse aniden  :-\