Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #765 : 04 Nisan 2021, 10:26:59 »
İyi düşünelim iyi olsun. 2 haftada iyileşip 3-4 günlük antremanla kaldığı yerden devam edecek inşallah.

Şu kulübün cenâbetliğine bi çözüm bulamadık ulan.

Şiddeti sevmem ama İspanyada adam tutup apaçi çok orda da Akdenizli Bolmanaro denen insan müsveddesini dövdüreceksin.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2021, 10:27:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #766 : 04 Nisan 2021, 10:59:59 »
Bence bu tür sakatlıklarda oyuncu en az 1 ay oynayamaz. Fazla umut etmemek lazım.

Bir de söz konusu Fenerbahçe'nin sağlık ekibiyse?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #767 : 04 Nisan 2021, 12:31:51 »
Çok benzer hatta aynı sakatlıkta Bogdan 1.5 ay sonra dönmüştü. Şampiyon olunan sezonda Zalgris maçında sakatlanmıştı..

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #768 : 04 Nisan 2021, 17:05:42 »
Genel kanı; en az 3 hafta ve duruma göre 5 haftayı bulabileceği yönünde. Bir sürpriz olmazsa, EL sezonun kalanı için yokmuş gibi düşünmek lazım.  :(

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #769 : 05 Nisan 2021, 21:58:57 »
Eurostep'i izledim şimdi kemik ödemi yok mevcut sakatlık sürecini uzatmayacak yetişmesini bekliyoruz dediler

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #770 : 05 Nisan 2021, 21:59:55 »
Eurostep'i izledim şimdi kemik ödemi yok mevcut sakatlık sürecini uzatmayacak yetişmesini bekliyoruz dediler
Ne zamana

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #771 : 05 Nisan 2021, 22:01:10 »
Ne zamana
Playoffa dediler baya sıkı sarıyormuş ayağını izlemek isteyene link bırakayım
https://youtu.be/aimmuDlNSQk?t=274

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #772 : 05 Nisan 2021, 22:45:24 »
İzledim ben de. Çok umut verici konuşmuşlar, kemikte bir şey olmaması iyi ancak dönebilse bile nasıl dönecek, beklemekten başka çaremiz yok malesef. Playoff 3. maçıyla birlikte dönüp bir 10-15 dk süre alsa ben razıyım.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #773 : 05 Nisan 2021, 22:47:03 »

Vay be, benden hızlısı varmış  :)

İbrahim Kutluay söyledi programda, çekilen MR'da kemikte herhangi bir sorun (kemik ödemi vs.) çıkmamış. Bu önemli dediler. Bence 3 hafta içinde play-off'a yetişir dedi İbo.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #774 : 06 Nisan 2021, 00:31:02 »
Vay be, benden hızlısı varmış  :)

İbrahim Kutluay söyledi programda, çekilen MR'da kemikte herhangi bir sorun (kemik ödemi vs.) çıkmamış. Bu önemli dediler. Bence 3 hafta içinde play-off'a yetişir dedi İbo.
Valla bu bilgi beni 3 hafta götürür. Hahaha sevindim bak. 3 hafta sonra dönmezse üzülürüm şimdi dönecek diye sevinmeye başlıyorum. Sağolun dostlar
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #775 : 06 Nisan 2021, 01:39:26 »

Şu programda hakem mevzusu konusunda tek kelam edilmedi. Geçtiğimiz yıllarda bütçe bütçe diye öten moderatörden tık yok. Bakalım bu kirli organizasyon final four da efesi de lime lime doğradığı zaman böyle sessiz kalacaklar mı? Entelektüelite 3 maymunu oynamak değildir. Yazıklar olsun...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #776 : 06 Nisan 2021, 02:27:28 »
Şu programda hakem mevzusu konusunda tek kelam edilmedi. Geçtiğimiz yıllarda bütçe bütçe diye öten moderatörden tık yok. Bakalım bu kirli organizasyon final four da efesi de lime lime doğradığı zaman böyle sessiz kalacaklar mı? Entelektüelite 3 maymunu oynamak değildir. Yazıklar olsun...
1-2 kere Uğur Ozan girmeye çalıştı İbo-Alain playoff sertliği bundan sonra her maç böyle dediler UOS gene deplasmanda bu kadar düdüğün es geçildiği maç yok dedi onayladılar geçtiler, bütçe konusunda ise İbrahim Kutluay bu senede 25 demişti :D yorumlarda baya tepki olmuştu bu programda pek saha dışı konuşulmuyor konuşanda ayrılıyor malum Murat Murathanoğlu

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #777 : 06 Nisan 2021, 02:46:27 »
Güzel haber. Playoffa yetişecek olması, sakatlığın ciddi olmadığına delalettir. Maç ritmi kaybolur tabi ki de ama nihayetinde uzun bir sakatlık değil.

1-2 kere Uğur Ozan girmeye çalıştı İbo-Alain playoff sertliği bundan sonra her maç böyle dediler UOS gene deplasmanda bu kadar düdüğün es geçildiği maç yok dedi onayladılar geçtiler, bütçe konusunda ise İbrahim Kutluay bu senede 25 demişti :D yorumlarda baya tepki olmuştu bu programda pek saha dışı konuşulmuyor konuşanda ayrılıyor malum Murat Murathanoğlu

Dangalakça bir tespit. Sanki playoff maçıydı da playoff sertliğinden dem vuruyorlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #778 : 06 Nisan 2021, 07:46:58 »

Murat Murathanoğlu çokda güzel basketbol yorumluyor ama yalnışı gördü mü söylüyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #779 : 06 Nisan 2021, 07:48:14 »
Vesely artık Fenerbahçe efsanesi ve klübümüzün şimdiden spor elçisidir.Seviyoruz seni praglı.