Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #780 : 06 Nisan 2021, 08:06:15 »
Vesely artık Fenerbahçe efsanesi ve klübümüzün şimdiden spor elçisidir.Seviyoruz seni praglı.
Praglı mı ?
Sparta pragı sparta da yeneceğiz gibi olmuş sanki bu.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2021, 08:07:09 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #781 : 06 Nisan 2021, 08:38:00 »
Güzel haber. Playoffa yetişecek olması, sakatlığın ciddi olmadığına delalettir. Maç ritmi kaybolur tabi ki de ama nihayetinde uzun bir sakatlık değil.

Dangalakça bir tespit. Sanki playoff maçıydı da playoff sertliğinden dem vuruyorlar.

Socrates Dergisini temsil eden uğur ozan hakemlerden dert yandı. Barcelona ve Bayerne özel iltimas geçiyorlar dedi. Ben buna bakıyorum. Bir rahatsızlık duymadım söylediklerinden. İbo ile Diegbeu Çok konuşturmadı yoksa daha sallayacaktı uğur ozan

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #782 : 06 Nisan 2021, 08:46:06 »
Praglı mı ?
Sparta pragı sparta da yeneceğiz gibi olmuş sanki bu.

Çekyalı pardon.Doğumu neresi bakayım.Efsanemiz Ostrava doğumlu.Doğu Avrupa düşünüyorum gitmeyi uygun fiyatlar Jan gezdirir bizi. :D :)

Şu pandemi bitsin
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2021, 08:58:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #783 : 06 Nisan 2021, 10:54:52 »
1-2 kere Uğur Ozan girmeye çalıştı İbo-Alain playoff sertliği bundan sonra her maç böyle dediler UOS gene deplasmanda bu kadar düdüğün es geçildiği maç yok dedi onayladılar geçtiler, bütçe konusunda ise İbrahim Kutluay bu senede 25 demişti :D yorumlarda baya tepki olmuştu bu programda pek saha dışı konuşulmuyor konuşanda ayrılıyor malum Murat Murathanoğlu
.

Biz saha dışı konuşmuyoruz çünkü entelektüeliz yaklaşımı. Entelektüelite 3 maymunu oynamayı gerektirmez. Socrates dergi ilk başlarda benim de ilgimi çekti. Birçok sayısını aldım. Güzel yazılar, dosyalar hazırladılar. Fakat youtube ortamına geçtiklerinden beri ana akım medyadan farkları kalmadı. Ne şiş yansın ne kebap kafası. Geçtiğimiz yıllarda bütçe kelimesini ağzından düşürmeyen moderatör bu sene sus pus...

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #784 : 06 Nisan 2021, 21:13:24 »
.

Biz saha dışı konuşmuyoruz çünkü entelektüeliz yaklaşımı. Entelektüelite 3 maymunu oynamayı gerektirmez. Socrates dergi ilk başlarda benim de ilgimi çekti. Birçok sayısını aldım. Güzel yazılar, dosyalar hazırladılar. Fakat youtube ortamına geçtiklerinden beri ana akım medyadan farkları kalmadı. Ne şiş yansın ne kebap kafası. Geçtiğimiz yıllarda bütçe kelimesini ağzından düşürmeyen moderatör bu sene sus pus...

Ibrahim kutluayi bende çözemedim abi hadi alen neyse ugur ozan zaten çok tutmuyorum ben bütçecilerden oda ama ibo gibi fenerbahceliligi ile bilinen biri su barcelona maçından sonra hakem konuşmayacaksa ne zaman konuşacak  .  Resmen olayı paly off sertliğine getirdiler adamlar murat murathanoglu harici zaten euroleague sallayan biri yok spor dünyasında onuda zaten her yerden men ettiler . Beinsport açıyorsun ismail senol ihsan bayülgen pollyanacilik peşinde çok garip ya hakem konuşmayi ayip saniyorlar yada işlerine gelmiyor çözemedim ben

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #785 : 06 Nisan 2021, 22:53:15 »
Geçekten ben de çok şaşırdım İbrahim Kutluay'ı dinleyince. Yani şu hayatta en sıkı Fenerbahçeli sporcuları say deseler akla gelecek 2-3 isimden birisi ve tatlı su romantikleri gibi takılmış programda. Hani utanmasa "Fenerbahçeysen hakemi de yeneceksin" diyesi olmuş. Sanki biz başka maç izledik. Ya bizim eski sporcuların bu objektif görünme çabasından tiksindim artık ya

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #786 : 06 Nisan 2021, 22:59:43 »
Bolmanaroyu getirin bana.Pis adam aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #787 : 06 Nisan 2021, 23:54:00 »
Bolmanaroyu getirin bana.Pis adam aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Her yerden sövdüm tom abi twitter instagram benimde sinirim geçmiş değil.  Umarım yolu bir gün bağcılara düşer

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #788 : 07 Nisan 2021, 00:11:55 »
Tom abi gibi bir insan bile ne kadar sinirlenmiş ama sözde büyük Fenerbahçeli yorumculardan ses çıkmıyor.

Benim merak ettiğim şey şu:Barça-Efes finalinde,aynı bizim CSKA maçında yaşadığımız hakem katliamı olursa ne diyecekler? “Burası final atmosferi,böyle düdüklerin çalınmaması normal” mi diyecekler?.

Basketbolu entellektüel bir bakış açısı ile değerlendirmenin hiçbir kusuru yok.Hatta,farklı ve objektif bakış açısı sunulduğu takdirde bence çok keyifli oluyor ama entellektüellik bazı oyun yapıları ile bağdaşmıyor.
Murat Murathanoğlu abi sırf bu yüzden çoğu kanaldan gönderildi.
Gelelim İspanyol takımlarına.Basketbolu elit sporu olarak görüp,bu şekilde yorum yapabilirsin.Basketbolu teknik detayları ile yorumlayabilirsin ama işin ucunda İspanyol takımları varsa teknik detaylar bir anda saha için pisliklere dönüşür.Kendisini yerden yere atan tiyatro oyuncuları,rakibe alttan pis yumruk vuran oyuncular gibi farklı türler ortaya çıkar.Sen bunları görmezden gelirsen,F4 ya da final maçında seni,tokat ata ata yenerler.

Pero gibi bir oyuncu her takıma lazım.Her topçun fark yaratmak zorunda değil,bazıları pislik olacak ki;bu durumlarda rahatça bu kozunu kullanasın.

Bence bu maçı alacağız ve Vesely iyileşip F4’e kalacağız.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #789 : 07 Nisan 2021, 12:02:53 »
Üç hafta falan bunlar çok itibar edilecek sözler değil. Ortalama rakamlar veriliyor. Sakatlanmanın biçimine ve sporcunun bireysel (anatomik/fizyolojik/kas gücü vb) özelliklerine göre çok değişir tedavi süresi.

Sonra sağlık ekibine gereksiz yükleniliyor. Hasarlı otomobilini servise verdiğinde bile söylenen günde teslim alamıyorsun çoğu zaman. Mekanik değil ki sporcular. Şu kadar gün deyince o kadar günde çıksın oynasın. Her olgunun iyileşme süreci farklı.

Vesely’nin sakatlanma biçimine gelirsek; Çocuğun yan bağları elastik (!) falan değilse 90 derecelik o dışa dönüşte, bağlar üzerinde oluşan gerilim çok yüksek olmalı. Buna rağmen kemikte yaralanma olmaması iyi. Zaten ilk açıklamada “bağlarda lezyon var” diye vurgu yapılması bu nedenleydi.

Bir tarafım bir an önce takıma dönsün istiyor ama mantığım hiç de öyle söylemiyor.

...Barça maçından önceki üç maç dönem dönem oynadığımız basketbol ve Barça maçında yaptığımız başlangıç şampiyonluk formuydu...

Yazık oldu...

« Son Düzenleme: 07 Nisan 2021, 12:29:28 Gönderen: Sapere »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #790 : 07 Nisan 2021, 12:34:06 »
benim icin futbolda umit ozat neyse baskette ibo odur, boyle kaptanlar oldugu surece dusmana gerek yok

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #791 : 07 Nisan 2021, 12:38:38 »
İbrahim asla Ümit Ozat olamaz candır.Ümit Ozat sapıttı.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #792 : 07 Nisan 2021, 13:15:49 »
.

Saha dışı ve sahada olanlar bu kadar netken bunları konuşmamayı, konuşmaya çalışanı da susturmayı entelektüellik olarak nitelendirmek bir anlamda paye vermek oluyor. Bir paye vereceksek korkaklık payesini önereceğim ben, çok daha yerinde olur.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #793 : 07 Nisan 2021, 15:51:14 »
.

Entelektüel olmak bunlara mı kalmış :) Murathanoğlu asıl basketbol entelektüelidir. Neden ayırmışlar kanaldan, onu söylesinler önce.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #794 : 07 Nisan 2021, 16:03:02 »
Üç hafta falan bunlar çok itibar edilecek sözler değil. Ortalama rakamlar veriliyor. Sakatlanmanın biçimine ve sporcunun bireysel (anatomik/fizyolojik/kas gücü vb) özelliklerine göre çok değişir tedavi süresi.

Böyle bir yorumda bulunduklarına göre içerden bilgi almışlardır sonuçta Vesely ilk kez sakatlanmıyor oyuncunun kas grupları biliniyor ki UOS sakatlık sonrası birileriyle görüştüğüde kesin her şeye olumsuz yaklaşmamak lazım :D