Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #885 : 11 Nisan 2022, 23:50:02 »
Islahı neden biz almadık.Starks olayından çıkıp.Iasah hamlesi lig için bilevyspilirdi inanamiyorum.3luk atışları calisilmis atışlardı..1 tane var şansa atislari.
Abi mesajın vesely başlığı ile alakası yok yanlış mı yazdın bide düzenlemişsin 2.kez

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #886 : 11 Nisan 2022, 23:58:24 »
Abi mesajın vesely başlığı ile alakası yok yanlış mı yazdın bide düzenlemişsin 2.kez

Eğer izin verirse Tom abinin nickini Sertaç Komsuoğlu yapacağım, mikser gibiler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #887 : 12 Nisan 2022, 00:08:12 »
Pardon cepten yazdigim icin oldu.Gmailde ufak değişiklik oldu.Laptoptan giremiyorum.Ceplerin ufaknbasluklsri haliyle özür dileriz.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #888 : 12 Nisan 2022, 05:04:05 »
Islahı neden biz almadık.Starks olayından çıkıp.Iasah hamlesi lig için bilevyspilirdi inanamiyorum.3luk atışları calisilmis atışlardı..1 tane var şansa atislari.
5 yabancı oynatıyoruz ligde
Henry
Nando
Guduric
Pier
Vesely

Bunların hangisinin yerine?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #889 : 12 Nisan 2022, 07:30:17 »
Eğer izin verirse Tom abinin nickini Sertaç Komsuoğlu yapacağım, mikser gibiler.

sırf şu adamın yazılarını daha az görmek için foruma daha seyrek giriyorum. her başlığı da okumuyorum ama kaçış olmuyor.
vesely başlığına bir yerde okuduğu haberle ilgili -sanki haberi herkes biliyormuş gibi- yorum yapıyor. kimse bir şey anlamıyor. reklam olmasın diye site adını yazmıyor ama haberi de yazmıyor.
bakıyorum başlıkta hareket var, girip bakıyorum ne göreyim, arkadaş gene skip atmış konuyu. yazdıkları konu ile alakalı değil, akıl ve mantıkla alakalı değil, imla olarak noktalama, kelime arası boşluk vs alakasız, hatta sanki türkçe bile değil... yeminle baskette 2 yenilgi sonrası girip gs formunu okumak daha rahatlatıcı oluyor... o kadar toksik oldu yani burada ortam sayesine..

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #890 : 12 Nisan 2022, 09:37:56 »
Ortalık karışmış yine  :P :P Bana da komik geliyor Tom Hanks. Renk katıyor işte adam :)

Forumda çok katı kurallar yok ama söylenmek yerine bir kaç günlüğüne banlanabilir.

Cezası neyse kessin yönetim :)

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #891 : 12 Nisan 2022, 16:32:54 »
uğur ozan socrateste veselye barcelona’nın teklifi net 1.5 milyon fenerbahçe de teklifini iletti şu an avrupada kimse ona burda kazandığını vermiyor büyük ihtimalle 2.1-1.9 toplam 4 milyona burada kalır gibi demiş eurostep programında.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #892 : 12 Nisan 2022, 16:54:06 »
O paraların yarısını versinler. Vesely zaten senenin yarısında olmayacak gene.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #893 : 13 Nisan 2022, 09:38:22 »
Avrupa'da vesely den daha iyi şu var denilenebiliyor mu? Varsa da alabilecekmisiniz? Vesely nin gitmesi küçülme demek başka açıklaması yok

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #894 : 13 Nisan 2022, 18:12:34 »
Vesely ile anlaşmak demek, kuyruğu yukarda tutmak demek.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #895 : 20 Mayıs 2022, 12:07:57 »
Vesely bence kalmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır ancak kulübün basketbol aklı Vesely'nin kalmasını istemiyor. Yoksa şimdiye elli kere kontrat imzalanmıştı.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #896 : 20 Mayıs 2022, 13:06:10 »
Jan Vesely reportedly close to signing with Barcelona for next season. According @thehomeofglory

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #897 : 20 Mayıs 2022, 13:08:06 »
Fenerbahçe Jan'a yıllık 1.9 milyondan 2 yıllık kontrat verdi ve anlaşma çok yakındı,para dışındaki detaylar görüşülüyordu. Barca'nın teklif yıllık 1.4'tü ve dün gece yıllık 1.7 m ve 2+1 yıl sözleşmeyi masaya koydular. Haziran'dan önce Jan,Barcelona'ya imza atmaya yakın.(@_Macijauskas_)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #898 : 20 Mayıs 2022, 13:22:26 »
Jan Vesely reportedly close to signing with Barcelona for next season. According @thehomeofglory

Davies le yan yana korkunc bir pota alti ikilisi olur. Kisalarin karsisinda kalabilen ve oyun kurma becerisi olan iki uzun birden. Real den sonra akillari basina gelmis. Saras ilk geldiginden bu yana istiyordu. Arti fener yonetiminin de beceri ve kalibiyeti ortadayken sasirmadim.

acaba seneye ilk 8 e girer miyiz diye son maclarda yine oturup hesap yapmak kalir bize.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #899 : 20 Mayıs 2022, 13:25:06 »
Daviesi yolluyorlar.Efes ile anlaştı diye söylentiler var.Sarasi berbat koç zaten bitti.