Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 234084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #900 : 20 Mayıs 2022, 13:26:05 »
Twitterda çok garip yorumlar gördüm Jan ile alakalı.  Evet her sezon sakatlık problemi yaşıyorum ama bu birazda bizim hor kullanmamizdan değil mi ? Aldığı parayı çok bulanlar var ki bunu söyleyenlerin kendince nedenleri de vardır tartışılır ama burayı bu kadar seven bir adamı bu kadar kolay nasıl gözden çıkarıyoruz çok garip. Bizde klasiktir gidince arkasından guzellemeler yapılır ama ben hala Jan a yapılan yorumları ve muameleyi kabul edemiyorum.  Sanırım gidici Jan da inş gitmez ama bugüne kadar beklenmeside imzalamak için çok hayra alamet değil

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #901 : 20 Mayıs 2022, 13:26:14 »
Davies le yan yana korkunc bir pota alti ikilisi olur. Kisalarin karsisinda kalabilen ve oyun kurma becerisi olan iki uzun birden. Real den sonra akillari basina gelmis. Saras ilk geldiginden bu yana istiyordu. Arti fener yonetiminin de beceri ve kalibiyeti ortadayken sasirmadim.

acaba seneye ilk 8 e girer miyiz diye son maclarda yine oturup hesap yapmak kalir bize.
abi davies milano’ya gidiyor galiba ama keşke biz alsak

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #902 : 20 Mayıs 2022, 13:27:02 »
Barcadac koc sorunu var Sataş bizim Sashadan hallice.Pascualnsampiyon yapardı misal.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #903 : 20 Mayıs 2022, 13:33:13 »
Serdar Ali denen herifin tayfasıdır.Su adam tesislere sokulmamalı.Vesely iki durumda da efsanemizdir ve teknik heyette ilerde yer alaacaktir.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #904 : 20 Mayıs 2022, 14:14:02 »
Twitterda çok garip yorumlar gördüm Jan ile alakalı.  Evet her sezon sakatlık problemi yaşıyorum ama bu birazda bizim hor kullanmamizdan değil mi ? Aldığı parayı çok bulanlar var ki bunu söyleyenlerin kendince nedenleri de vardır tartışılır ama burayı bu kadar seven bir adamı bu kadar kolay nasıl gözden çıkarıyoruz çok garip. Bizde klasiktir gidince arkasından guzellemeler yapılır ama ben hala Jan a yapılan yorumları ve muameleyi kabul edemiyorum.  Sanırım gidici Jan da inş gitmez ama bugüne kadar beklenmeside imzalamak için çok hayra alamet değil
O yorumlar Obradoviç'e bile yapıldı. Vesely için sistematik bir gönderme operasyonu vardı zaten... Yönetimin de canına minnet; pası gol yaptılar hemen...

Oysa akıl baliğ bir yönetim şöyle düşünürdü; ben Vesely kadar iyisini kadroya katamam. Adam sadece bir uzun değil, aynı zamanda saha içi organizasyonun önemli bir parçası. Aynı zamanda da benim büyük bir takım olmamı sağlayacak ana yapğı malzemelerinden biri... Rakibin karşısına bu ligde MVP olmuş biri ile çıkıyorum çünkü... Zaman zaman yaşadığı sorunlar neyse onlar için profesyonel çözümler üreteyim ve onun etrafına iddialı bir takım kurayım...

Ama bunu aklı başında bir yönetim yapardı dediğim gibi...

Antifenerbahçe tröstü bir kurban daha verdi; Vesely'nin gidişi Obradoviç'in gidişi kadar olmasa da ona yakın büyüklükte bir kırılma noktası bu şube için...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #905 : 20 Mayıs 2022, 14:33:00 »
Vesely'nin ana yıldız olduğu takımdan hiçbir şey olmaz. Yanına Udoh koyarsın, Bogdanovic koyarsın, Bjelica koyarsın, Wanamaker ve Melli koyarsın ki bir yerlere gelirsin. Yükü Vesely'nin omuzlarından alacak bir star uzun ve bir de yıldız kısa almayacaklarsa bence durmasının da bir anlamı yok. Zaten genelde oynamıyor kritik maçlarda filan da... Oynasa da oynamıyor.

Ha diyorsunuz ki yerine daha iyisini hayatta getiremeyiz. Eyvallah. Ama o kadar yani Vesely. Fazla anlamlar yüklemeye gerek yok. Uçalım kaçalım Vesely derken tak iki teknik, tak bir bilek sakatlığı... 6 ay yok.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 14:33:42 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #906 : 20 Mayıs 2022, 14:52:05 »
belki de günümüz basketbolu vesely’nin yerine daha iyisini getirmemizi gerektirmiyodur.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #907 : 20 Mayıs 2022, 15:04:01 »
Vesely'nin ana yıldız olduğu takımdan hiçbir şey olmaz. Yanına Udoh koyarsın, Bogdanovic koyarsın, Bjelica koyarsın, Wanamaker ve Melli koyarsın ki bir yerlere gelirsin. Yükü Vesely'nin omuzlarından alacak bir star uzun ve bir de yıldız kısa almayacaklarsa bence durmasının da bir anlamı yok.
İyi ya yanına Bogdan bul, Melli'yi gönderme... Vesely'nin suçu ne  ;D Yaptığın Vesely'yi gönderip Larkin'i almaya çalışmaksa o basketbol aklında bir sorun var demektir..

[/quote]
Uçalım kaçalım Vesely derken tak iki teknik, tak bir bilek sakatlığı... 6 ay yok.
[/quote]
En geçerli argüman bu olabilir. Ama dediğim gibi buna da profesyonel çözüm bulabilmesi için var yönetimler... Elleri armut toplayacaksa ne işleri var orada...

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #908 : 20 Mayıs 2022, 15:07:36 »
belki de günümüz basketbolu vesely’nin yerine daha iyisini getirmemizi gerektirmiyodur.
Hah ne diyor işte günümüz basketbolu? Var mı bir rasyoneli?

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #909 : 20 Mayıs 2022, 15:43:10 »
Bu yönetimi hak edecek biz ne yaptık bende onu merak ediyorum.. obra döneminden kalan son aklı başında oyuncuda tarih oluyor,,

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #910 : 20 Mayıs 2022, 15:52:46 »
Vesely'nin ana yıldız olduğu takımdan hiçbir şey olmaz. Yanına Udoh koyarsın, Bogdanovic koyarsın, Bjelica koyarsın, Wanamaker ve Melli koyarsın ki bir yerlere gelirsin. Yükü Vesely'nin omuzlarından alacak bir star uzun ve bir de yıldız kısa almayacaklarsa bence durmasının da bir anlamı yok. Zaten genelde oynamıyor kritik maçlarda filan da... Oynasa da oynamıyor.

Ha diyorsunuz ki yerine daha iyisini hayatta getiremeyiz. Eyvallah. Ama o kadar yani Vesely. Fazla anlamlar yüklemeye gerek yok. Uçalım kaçalım Vesely derken tak iki teknik, tak bir bilek sakatlığı... 6 ay yok.

Ben de şunu anlamıyorum. Vesely kaç yıldır bizde? 8 yıl mı?
Bu 8 yılın 7sinde Vesely'si olmayan takımlar şampiyon oldu mu?
Neyi tartışıyoruz o zaman? Vesely avrupanın en iyi pivotudur benim gözümde ama asla en iyi pivotu gibi bir performans vermedi bizde
Ya sakat yada kafadan sakat?
Bizden gidince senede 60 maç yapar artık.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #911 : 20 Mayıs 2022, 16:01:50 »
Ben de şunu anlamıyorum. Vesely kaç yıldır bizde? 8 yıl mı?
Bu 8 yılın 7sinde Vesely'si olmayan takımlar şampiyon oldu mu?
Neyi tartışıyoruz o zaman? Vesely avrupanın en iyi pivotudur benim gözümde ama asla en iyi pivotu gibi bir performans vermedi bizde
Bizden gidince senede 60 maç yapar artık.

Seneye Booker in yanina malum menajer bir oyuncusunu daha getirir... hep beraber Vesely i anariz ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #912 : 20 Mayıs 2022, 16:06:37 »

Delilikle dahilik arasında ince bir çizgi var ya o çizgi Vesely de yok işte  ;D ;D

Sıradan mıy mıy oyuncular lazım dostum bize haklısınız  :D
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 16:07:55 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #913 : 20 Mayıs 2022, 16:15:03 »
Delilikle dahilik arasında ince bir çizgi var ya o çizgi Vesely de yok işte  ;D ;D

Sıradan mıy mıy oyuncular lazım dostum bize haklısınız  :D
Efeste, realde, barcada, cskada sıradan mıy mıy oyuncular oynuyor zaten. şampiyon olan her takımda mıymıntıdan geçilmiyor ortalık :)

Usta sen benim buradaki geçmişimi bilmezsin. O nedenle tanımadan çok yorum yapma bence. Zamınında F4 sonraları küfürler gırla giderken , arkasında tenekeler bağlanırken Vesely'i, Sloukas'ı savunan 3-4 kişiden birisiydim. Ben dahi artık arkasında duramıyorsam bir kan değişikliği şarttır benim gözümde. Kaldı ki Vesely ve De Colo'dan çok ciddi bir bütçe ortaya çıkacak. Haa sen dersen ki yerlerine muadil, kaliteli, başarıya doymamış oyuncular bulabilecek vizyon var mı bu yönetimde. Bak o konuda sonuna kadar hak veririm. Zira bu yönetim oldukça Vesely olmuş, başkası olmuş bir şey değişmez.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #914 : 20 Mayıs 2022, 16:28:05 »
Efeste, realde, barcada, cskada sıradan mıy mıy oyuncular oynuyor zaten. şampiyon olan her takımda mıymıntıdan geçilmiyor ortalık :)

Usta sen benim buradaki geçmişimi bilmezsin. O nedenle tanımadan çok yorum yapma bence.
Alla alla ben senin hakkında mı yorum yapıyorum ki? Tövbe Estağfirullah. Konu Vesely değil miydi  ;D

Aynı şeyi söylüyoruz işte mıy mıy olmayan tek oyuncumuzu da Barça’ya kaptırıyoruz. Aynı şeyi tersten söylüyorsun bana. Te allam…

Neyse konu kilit  :)