Gönderen Konu: Nando De Colo  (Okunma sayısı 50149 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Nando De Colo
« Yanıtla #195 : 06 Şubat 2021, 12:25:28 »
Bazı ikon oyuncular senin takımında diye ayrı bir gururlanırsın, göğsün kabarır ya işte reis tam öyle oynamaya başladı bir süredir.

Oyunun keyif yönünü, zeka yönünü bize yaşatıyor her an, olması gerektiği gibi çok ciddi ağırlığını koyuyor böyle devam.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #196 : 06 Şubat 2021, 14:28:29 »
Gelecek sene kalsın mı gitsin mi gelelim asıl soruya:)) De Colo som haftalarda bize daha önce hiç görmediğimiz lider yönünü gösteriyor Fenerbahçe nin bu hikayesinin sonu nasıl biter bu sene bilmiyorum ama olası bi güzel sonda bu adama çok şey borçlu olucaz gibi duruyo inş dağılmadan böyle gider sezonun son maçına kadar. Çok sövdük çok gömdük ama biraz yükü alınınca kendine geldi ve çok ciddi karakter sergiliyor.  Hücumda rakipler üstünede oynasa artık sinmiyor kaçmıyor ya aklıyla yada çabasıyla bi seyler yapıyor katkı veriyor. Kendi adıma çok özür diliyorum kendisinden gerçekten tam bir lider gibi oynuyor tabii ki jan ve marco nunda yardımlarıyla

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #197 : 06 Şubat 2021, 15:13:28 »
Gelecek sene kalsın mı gitsin mi gelelim asıl soruya:)) De Colo som haftalarda bize daha önce hiç görmediğimiz lider yönünü gösteriyor Fenerbahçe nin bu hikayesinin sonu nasıl biter bu sene bilmiyorum ama olası bi güzel sonda bu adama çok şey borçlu olucaz gibi duruyo inş dağılmadan böyle gider sezonun son maçına kadar. Çok sövdük çok gömdük ama biraz yükü alınınca kendine geldi ve çok ciddi karakter sergiliyor.  Hücumda rakipler üstünede oynasa artık sinmiyor kaçmıyor ya aklıyla yada çabasıyla bi seyler yapıyor katkı veriyor. Kendi adıma çok özür diliyorum kendisinden gerçekten tam bir lider gibi oynuyor tabii ki jan ve marco nunda yardımlarıyla

Benim fikrim değişmedi aslında. İlerleyen yaşı da göz önüne alarak ücretinde indirime giderse 1-2 sezon daha devam edilsin. Hücumda bu kadar geniş repertuar sahibi oyuncu çok az Avrupa'da. Bu sene ekstradan savunmada da karakter koyuyor sahaya.

Yok, aynı paradan devam derse başka seçeneklere de göz atarım mutlaka. Onlardan ilki Pao'dan Nemanja Nedovic olur kesinlikle. Yahut Kızılyıldız'daki Jordan Loyd. Veya koçun çok iyi tanıdığı Valencia'lı Klemen Prepelic. Bu oyuncuları takımlarından koparabilme şansım var mı, benden istedikleri ücretle Nando'nun istediği arasında ne kadar fark var, onlara bakarım.

Tabii Gherardini'nin NBA/G-League portföyüne de illa ki bakılır. Ama sanmıyorum oralardan tak diye bu kalite bir adam düşsün Avrupa'ya. Çok riske atılacak bir pozisyon da değil açıkçası. Nokta atışı iş yapman lazım bir nevi. En kötü Wanamaker kalibresi filan hani.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #198 : 07 Şubat 2021, 15:49:45 »
Abi bu performans ile sezonu tamamlarsa ve eğer final four falan yaparsak de colo nun yine ayni paraya alıcısı olur bence hala kalite kokuyo adam. He ama yavaştan oda burayı sevmeye alışmaya savaşmaya karar verdi bence bu yapacağı seçimde bi etken olabilir . Taraftarda gereken ilgiyi gösteriyor zaten iyi oynayınca bunlarda önemli olacaktır bence . Ben açıkçası kalması taraftariyim maaşı ne olursa olsun ve yanına bi tane adam akıllı ne yaptığını bile bütçe dahilinde a kalite bi guard almalıyız.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #199 : 08 Şubat 2021, 10:15:56 »
Pozisyonunda Avrupada pek alternatifi yok bence.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #200 : 06 Mart 2021, 00:33:43 »
Ya sen nasıl kral adamsin .

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #201 : 06 Mart 2021, 00:47:57 »
Alllllahına kurban Nandom
Allll bu canım senin olsuuuunnn  :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı kalimantan96

• Üye
  • Yer: Cenevre
    • utkueroglu
« Yanıtla #202 : 06 Mart 2021, 01:01:00 »
sebebini bilmek veya tahmin etmek zor ama kotu gecen ilk sezonundan sonra bu sezon bambaska bir kimlikte; ama ozellikle son donemde takimin yukselisinde buyuk pay sahibi. Gectigimiz donemde de kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum, o yuzden bu sayfada gecmis "hain" konulu gonderimlerin cok agir ve haksiz oldugunu dusunuyorum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #203 : 06 Mart 2021, 01:01:52 »
Özür dilerim dostum.
Hakan abi ve ona katılanlar olarak,kusura bakma tekrardan.
Hainlikten kahramanlığa...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #204 : 06 Mart 2021, 01:32:13 »
Baskonia maçından itibaren adının hakkını tam olarak veriyor, son 9 maçın 7 buçuğunda (Maccabi) superstar modunda oynadı.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #205 : 06 Mart 2021, 01:52:41 »
salontribunu
 Kokoškov: "De Colo ile ilgili 15 yıldır oyun kurucu mu, yoksa combo guard mı olduğu sorusu var. Onun üstün bir basketbol aklı var. Sıra dışı bir lider ve basketbolcu. Bence De Colo, Avrupa basketbolunun Jason Kidd'i. Onun koçu olmaktan büyük keyif alıyorum." (via
@EurohoopsTR
)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #206 : 06 Mart 2021, 01:58:08 »
Nihayet bizden gittiğinde güzel anılacak.Geçen yıl bu yıl ilk dönem olmadı ama ne zaman Guduriç geldi kimliğine kavuştu.Tarihimize iyi anılarla geçti bu çıkışın mimarlarından.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #207 : 06 Mart 2021, 21:23:23 »
Bu senenin hikayesinin sonu nasıl biter bilinmez ama hakkaten böyle oynadığında seni izlemek büyük keýif nando reis. Bi ara takipten çıktım seni hatta sövdümde ama affet :(( faul hakkimizin dolduğu her maçta çizgiye geliyodun bize karsi acaip uyuz oluyodum üstünde cska formasi olmadığı için o hazzı çok fazla yaşayamıyoruz ama olsun . Bana yanındaki çoluk çocukla şampiyon olan spa reis havası veriyor son zamanlardaki liderliğiyle .

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #208 : 31 Mart 2021, 00:08:13 »
Çok zeki adamsın. Nerde nasıl faul alınır, rakip nasıl tuzağa düşürülür. Şimdi sıra 2 ispanyolda.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #209 : 31 Mart 2021, 00:12:48 »
Geçen yıl ilk dönem sıvadın ama sonra müthiş karekter koydun.Forma altında belki kupa alamayacaksın ama güzel izlenimle ayrılacaksın tarihimize olumlu geçtin.

Tebrikler.