Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006707 defa)

Samet_GFB, iloturo, Semazen ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1275 : 24 Mayıs 2019, 12:10:10 »
Melli iki senedir istikrar ve katkı olarak takımın EN iyi oyuncusu, bence şu an Euroleague'in en iyi 4 numarası.
Bunu gönderelim diyorsunuz, merak etmeyin zaten kendi kaçacaktır NBA'e.

Yo, Vesely, Kostas ve Datome üçlüsünden geride bence katkı olarak.

Çevrimdışı shadowturk

• Üye
  • Yer: ankara
    • @cumhurturkfb
« Yanıtla #1276 : 24 Mayıs 2019, 12:40:14 »
Olympiakos Yunan Liginde küme düşürüldü. Sloukas oraya gidip ne yapacak, maksat Euroleague ise zâten en iyi 4 takımdan birisinde oynuyor.

Gitmesine izin verilmemeli, aksine yanına çok yetenekli bir 1,5 numara alınmalı. Giderse büyük kayıp olur.

olympiakos'un adriyatik liginde oynama durumu varmış. sonuçta euroleagude a lisansı var.

melli evet sezonun genelinde hep oynadı 4-5 oynayan tek adamdı ve ajmet de destek olamadı maalesef kendisine. ama sanki yeterli katkıyı veremedi kanımca. belki süresi azalıp güçlü kalırsa daha faydalı olur. bu da ancak transfer ile olur. antiç, bjelica dan sonra bi tık aşağıda geliyor bana. yoksa potansiyel ve hizmetine nankörlük yok.

bu seneki f4 dan da gördüğüm; sezonun hakkı real-cska finali olmalıydı gibi geliyor bana. her bölgede alternatfili daha iyi kadroları var ve koçların elinin değmesinine gerek kalmıyor genellikle. biz birazda obra koçun eline bakıyoruz maalesef. koçun oyun sistemi belli ama sanki uzun forvet pozisyonuna atletik siyahiyi hiç düşünmüyoruz bu konuda bir değişikilik olabilir.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1277 : 24 Mayıs 2019, 12:44:04 »
Olympiakos Yunan Liginde küme düşürüldü. Sloukas oraya gidip ne yapacak, maksat Euroleague ise zâten en iyi 4 takımdan birisinde oynuyor.

Gitmesine izin verilmemeli, aksine yanına çok yetenekli bir 1,5 numara alınmalı. Giderse büyük kayıp olur.
Bence de kalmalı ama hep bir sanki burada olmaktan çok keyifli değilmiş gibi geliyor.Tabiki niyet okuyamam belki mizacı öyle.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #1278 : 24 Mayıs 2019, 12:53:27 »
Yo, Vesely, Kostas ve Datome üçlüsünden geride bence katkı olarak.
Görüşlere saygım sonsuz, takımı seviyoruz.
Kostas bu seneki performansı ile kendi açısından zirveye çıktı.
Ama Melli 2 senedir lig maçı eurolig maçı, sakatlık vs. demeden takır takır makina gibi oynuyor.
Bence Melli gibi Melli fiyatına oyuncu 3 tane varsa 3'ünü de alalım.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #1279 : 24 Mayıs 2019, 14:10:26 »
kostas'ın iyi oynadığı bir final four veya play off maçı hatırlamıyorum ben. çok iyi bir tamamlayıcı oyuncu ama maalesef takım taşıayacak bir isim değil bu seviyede.
bu sezon birçok oyuncu serbest hale düşecekken kostas da 2 milyon civarı bir maaş istiyorken-istiyormuş diyorlar- gitmesi öyle çok büyük kayıp olmaz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #1280 : 24 Mayıs 2019, 14:22:03 »
Eğer söylenen doğru,  kostas oly gitti ise hocam kısa rotasyonunu komple değiştirme kararı aldı demek bu. Hocanın topa yön veren kısa rolüne muhtemelel teodosic alacağını yanını da ennis yerine 1,5 numara alacağını düşünüyorum. geçen sene delaney kabul etse sloukas delaney olacaktı. Bu sene için de teodosic delaney olabilir. Ben ennis opsiyonunu kullanacaklarını hiç ama hiç sanmıyorım

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1281 : 24 Mayıs 2019, 14:48:09 »
Kostasın menejeri ortalığı kızıştırıyo biraz da. 2ay önce madrid sonra nba dedikodusu çıkardı. Sonra bizimle kontrat görüşmelerini 2milyon dan açtı. Bu hafta da oly ve barça dedikoduları çıktı. Kostas 2ucu keskin bıçak, iyiyken avrupanın en iyi oyun kurucusu gibi oynuyo kötüyken de hiç mi hiç çekilmiyo. Ama bence avrupa piyasasında daha iyisini bulmamız benim şahsi görüşüm biraz zor, olanlar da zaten kuluplerinde sözlesmeleri var. Ben kalmasını temenni ediyorum ama kesinlikle yanına muhakkkak 2.bi adam lazım ennis vs den ziyade güvenilir net bi isim. Bi çokları sevmezdi ama wanamaker bence tam bizlik bi oyuncuydu kostasla beraber farklı 2tarzda olan iyi bi guarddı.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2019, 14:48:52 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1282 : 24 Mayıs 2019, 15:45:30 »
sloukas pana başkanı ile görüştü haberi düşmüştü akşamüstü.
giannakapoulos instagramdan sloukas'ın oly ile anlaştığını açıklamış.

Kostası bizden almak isteyen, 3-4 senedir en iyi oldukları dönemde eze eze yendiğimiz için bize düşman olan adam, bizden yılda 1 m den fazla kazanan oyuncuyu Oly aldı diyor, bizde inanıyoruz... Ne ile ödeyecekiş acaba Olympiacos ?

https://basketdergisi.com/kostas-sloukas-coktan-olympiacos-ile-imzaladi.html

Klasik kaliteli Türk medyası... Linke bakan haber sanır açılınca gelecek olan saçmalığı.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #1283 : 24 Mayıs 2019, 16:37:09 »
Kostas bu yıl euroleaguede en iyi 5'e seçilmiş bir oyuncu. Bence bu piyasa da veyahut sınırsız olmayan bütçemizde kolaylıkla vazgeçilebilecek bir oyuncu değil. Ama işleri tamamen kostasa bıraktığımızda da güven vermiyor. Bence kostasın zor anlar da üstünden baskıyı alabilecek bir kısa almamız daha mantıklı ve ekonomik olur. Denildiği gibi Wanameker ile kimyamız biraz geç uyuşsa da böyle bir oyuncuydu.

1.82 Boyunda 80 küsür kiloluk larkin bile finalde cska switchde sürekli ona atak etmesine rağmen göğüs göğüse karşı koydu. Dirsek yedi omzu açıldı pes etmedi sinmedi. çıktı f4 de 2 maçta 59 sayı attı.

Sloukasın larkinden fiziksel olarak bir eksiği yok ama böyle bir oyuncu olmadığı da ortada artık.

Klasik ama LİDERLİK VASFI YOK demek istiyorum maalesef..

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1284 : 24 Mayıs 2019, 17:15:48 »
Bu yaz kritik baya gelecek yıllar için. Çok az bir bütçe artışı gerekecek gibi duruyor. Kişi sayısı olarak da arttırmamız lazım rotasyonu son bölüme adam kalmıyor sonra. Biraz da gelişebilecek türk oyuncu eklemesi yapmamız lazım. Berkan yiğit tolga gibi. Egehanın da en az 1 yıl sürekli oynayacağı bir yere gitmesi lazım bana kalırsa. Efes larkine yıllık 3 milyon euro ya yakın para önermiş. Micic ve moerman içinde en az 2 ye çıkmaları gerecek. 30 35 milyon eurolara çıkacak gibi duruyorlar onlarda.

Küçük sponsorlar bulunamaz mı acaba bu şube için. Forma arkası sponsoru qnb finansbank ne kadar veriyor acaba şöyle 5-6 milyon euroluk bir sponsor katkısı daha gelse keşke

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #1285 : 24 Mayıs 2019, 21:36:04 »
ne kadar doğru yanlış bilmiyorum ama qnb'nin isim sponsoru olacağına dair bir söylenti var iyi bir paraya

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1286 : 24 Mayıs 2019, 21:43:11 »
Yanlış hatırlamıyorsam Beko ile 2,5 yıllık imzalandı.
Qnb zaten forma arkasında sponsorluğu olması lazım.
Mümkün mertebe tüm sponsorluklara, şort, kamp kıyafeti vs demeden her türlü katkıya kapımız açık orası ayrı.
...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1287 : 24 Mayıs 2019, 21:55:46 »
Sanırım qnb hem baskerbolda hem futbolda desteğini biraz daha arttıracakmış. Beko zaten 2yıl daha bizimle. P&G grubu head&shoulders la sponsor oldu. Damatın nesine.com un ve nike ın aynı şekilde sponsorluğu var. Salonumuz ülkerden hediye salon gelirlerimiz bi çok takımın önünde. Sponsor bazında aslında bi çok takımdan öndeyiz ama kulup oyle bi bataktaki futboldan aktarılan 10-15milyon €lar çok fazla göze batıyo(ayew-slimani-benzia gideri baktığın zaman). Futbolda son 5yılda 2şampiyonluk 2şampiyonlar ligimiz olsaydı şuan bunların belki hiçbiri konuşulmayacaktı. Biz bütçe şu seviyede kalsın diye umut edelim yeter bence. Ben de biçoklarımız gibi bütçeye biraz destek çıkıp elit bi kısa alsak keşke derim ama çok da hayal kurmamak gerek inşallah olur diyelim.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2019, 22:05:59 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1288 : 25 Mayıs 2019, 16:17:12 »
Gheardini, ne yazık ki, uzun transferlerinde isabetten çok, karavana atıyor.

Tutanlar: Melli, Udoh.
Elde Patlayanlar: Bennet, Thompson, Lauvergne.

Vesely ve Bjelica ondan önceki dönemler diye hatırlıyorum ama yanılabilirim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1289 : 25 Mayıs 2019, 16:32:00 »
Gheardini, ne yazık ki, uzun transferlerinde isabetten çok, karavana atıyor.

Tutanlar: Melli, Udoh.
Elde Patlayanlar: Bennet, Thompson, Lauvergne.

Vesely ve Bjelica ondan önceki dönemler diye hatırlıyorum ama yanılabilirim.
Bennet bile olsa ise yarardı bu sene