Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007562 defa)

Zeki, eu_kobe ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1395 : 01 Haziran 2019, 13:10:42 »
Trendbasket udoh’a milano 4 milyon veriyor diyor. Bu şartlarda çok büyük bir aidiyet yoksa 32 yaşında bir adamın duygusal bakmasını beklemek biraz anlamsız. Bizim için zor transfer gibi. Ekpe akşam maça gelip taraftarın gazını alır. Ben istedim ama almadılar mesajını verir. 3,5 üstü bir yere imzalar. Kendi adıma ümitlenmeyi bıraktım. Milano’ya gider inşallahta başımıza bela olmaz.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1396 : 01 Haziran 2019, 14:32:10 »
Ekpe zamanında 3.5 milyon € veren cska’yı reddetmişti.
Adamın derdi sırf para olsa o zaman giderdi.
Hatta sonrasında bizde kazandığı paranın yarısının bile altına gidip nba yapmazdı.
Benim Ekpe konusunda ümidim var.
Birde Milano gibi saçma sapan bir takıma gideceğine ihtimal vermiyorum.

Bu arada her yıl olduğu gibi yine Ayon ile anlaştığımızı söyleyenler var.
Ekpe’nin küçücük bile olsa gerçekleşme ihtimali varsa Ayon’u falan sallayıp o’na yönelmemiz lazım.
...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1397 : 01 Haziran 2019, 15:52:26 »
Ayon haberi 2 ay önce de vardı. 85 doğumlu ve artık ununu eleyip eleğini asmak üzere. Hele hele ortada Ekpe dolanırken Allah korusun.

Avrupanın en çok kazanan oyuncusu Shved 3,5-4 arası bir rakam alırken Milano'nun şak diye 4 vermeye kalkması bana pek inandırıcı gelmedi. Arada uçurum olmadığı sürece Ekpe bizi tercih edecektir kesinlikle. Çok komik bir rakam önermediğimiz sürece Ekpe başka yere imzâ atmaz, gönlüm rahat:)

Biz 0,75-1 gibi bir rakam önerir, Milano da 3-3,5 gibi bir maaş verirse o zaman başka. Adama tek lâf edemeyiz ama biz 1,75-2 arası bir rakam veririz, Milano 2,5 falan önerir diyelim. Ekpe o zaman Milano'ya tükürmez bile.

Adamdır Ekpe. NBA'e çekip gitti diye kızmayalım, Ekpe bizdendir.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #1398 : 01 Haziran 2019, 19:34:17 »
Ekpe Geri dönerse - Ki inş döner - Umarım o eski ekpe bizde eski fenerbahçe olarak yolumuza kaldığımız yerden devam ederiz. İnanılmaz bir beklentiye girip eski performanslarını hatırlayıp sene sonunda hayal kırıklığı yaşamak istemem.  Ama Ekpenin direkt bir rakibimize gitmesini de istemem...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1399 : 01 Haziran 2019, 23:47:05 »
Ekpe zamanında 3.5 milyon € veren cska’yı reddetmişti.
Adamın derdi sırf para olsa o zaman giderdi.
Hatta sonrasında bizde kazandığı paranın yarısının bile altına gidip nba yapmazdı.
Benim Ekpe konusunda ümidim var.
Birde Milano gibi saçma sapan bir takıma gideceğine ihtimal vermiyorum.
Bu arada her yıl olduğu gibi yine Ayon ile anlaştığımızı söyleyenler var.
Ekpe’nin küçücük bile olsa gerçekleşme ihtimali varsa Ayon’u falan sallayıp o’na yönelmemiz lazım.

Ekpe olayı biraz farklı...Darüşşafaka da o parayı verdi, Aziz Yıldırım kesti önünü...NBA kovaladı son anda bizde kaldı...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1400 : 02 Haziran 2019, 09:28:00 »
Ennis, green out. Yerlerine bir kısa, bir uzun ve Tolga Geçim gayet güzel ve yeterli olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1401 : 02 Haziran 2019, 10:00:17 »
Ennis, green out. Yerlerine bir kısa, bir uzun ve Tolga Geçim gayet güzel ve yeterli olur.

Ennis ve green yerine 1kısa alırsak o da anlaştığımız söylenen harrison olursa oyun kurucu rotasyonunda bence tüm yükü yine sloukas ile gelecek sezon 37yaşına basacak bobby ye bindiririz, bu riske girer miyiz keşke koçun zihnini okuyabilsek. Eğer ennis gibi net bi oyun kurucu alırsak o zaman da 2numarada gudura nın yine eşik atlamasını bekleyip durucaz. Benim şahsi kanaatim ve beklentim 2kısa almaktan yana(1sloukası yedekleyecek oyun kurucu 1skorer kısa). İlaveten joffrey yerine 1uzun(melli kalıyo varsayıyorum) ve barış yerine bi yerli o da berkan.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2019, 10:01:17 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1402 : 02 Haziran 2019, 12:47:52 »
Harrison gelir mi bilmem ama gelirse sanki Nunnaly gibi bir rolu olur gibi geliyor .... Efes ve oncesinde gaziantep serisinde cok ozel gelmedi bana.

Gelir gelmez sure alabilecek piyasada turk yok gibi (NBA disinda, onlardan da gelen yok). En olabilecek Tolga Gecim en azindan savunma katkisi da verir ve 3 numarada iyi bir alternatif olur Datome ve Kalinic e. Gerci sunu da soylemek lazim; umarim katilir ama katilmaz sa da, illa eksikligi hissedilir diyemem.

Butun mesele 1-2 ye kim tercih edilecek.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1403 : 02 Haziran 2019, 13:00:30 »
Seneye ligde datome ve kalinayı dinlendirebileceğimiz bi biberovic olacak ayrıca, fizik yapısıı ve oyun tarzı geregi gerek sutor guard gerekse kısa forvette çeşitlillik katar bize tbl de. O yüzden bence tolga şehmuş yada başka bi yerli genç aramayız gibi düşünüyorum. Belki euroleague de çok süre almayacaktır ama tbl de bolca izleyeceğimiizi düşünüyorum biberovici.

Harrison dan bende nunnally tarzı bi rol bekliyorum savunmada ciddi efor ve ceza şutlarını değerlendirme. Nunnally den artısı bence topla ilişkisi daha iyi bence oyun görüşü oyun kurma becerisi daha iyi ama fiziksel olarak bana biraz hantal geliyo. Nunnally nin 2yılda geldiiği noktayı görünce bence 8. 9.yabancı olarak harrisona yatırım yapılması bana riskli gelmiyo. Gs de yıllık 250bin $ a oynuyomuş. Çok rahat bence 500-600 bandında yatırım yapılabilir bütçeyi de sarsmadan. Ama bence kesinlikle sloukasa yardımcı birini bulmalıyız. Ennisin şansız sakatlığı olmasa belki de o role cuk oturacaktı şimdi elimiizde çok temiz bi yedek guardımız olacaktı. Şans işte bu sene bize pek gülmedi umarım seneye telafi eder.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2019, 13:05:37 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1404 : 02 Haziran 2019, 13:02:28 »
Ekpe Avrupaya dönerse Fenerbahçe harici başka takımda oynamaz
Dün Milano haberleri için de tweet attı zaten
Her yazılana inanmaya gerek yok
Volkan abi de söylemiş ekpe ilk senesi sonra çok üzeri teklifler olmasına rağmen gitmemişti başka takıma
Nbae gitmesi biz hoşumuza gitmese de onun adına doğal bir durum
Bu kıtaya gelirse ait olduğu tek yer var oraya gelir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1405 : 02 Haziran 2019, 13:03:15 »
Harrison ile James tarz olarak bayağaiı farklı oyuncular ama ya

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1406 : 02 Haziran 2019, 13:21:07 »
Harrison ile James tarz olarak bayağaiı farklı oyuncular ama ya

Aman Cem o konuda kesinlikle haklisin, zaten benzetme pozisyon yada oyun olarak degil .... benzetme rol olarak... Kenardan giren bir rol oyuncusu ... benim dusuncem bu ...

Sezon icinde 3 luk yuzdesi iyiydi (gerci play off da biraz yalpaladi), savunmasi da fena degil ... ama tutupta ilk 5 de gorecegimi sanmam ...

O anlamda soyluyorum kendi adima.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1407 : 02 Haziran 2019, 13:46:50 »
Harrison, Ertuğrul Erdoğan'a 'Seninle kalmak istiyorum' demiş. Hangi takım olursa. Bizim ilgimizi de Galatasaraylılar söyledi ki, 3-4 ay önceydi...Maliyet olarak çok uygun ama son durum bu..

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1408 : 02 Haziran 2019, 13:59:20 »
Dış şutu biraz daha iyi olsa McKissic'i isterim ben Harrison yerine.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1409 : 02 Haziran 2019, 14:16:05 »
Ekpe olayı biraz farklı...Darüşşafaka da o parayı verdi, Aziz Yıldırım kesti önünü...NBA kovaladı son anda bizde kaldı...

Gazeteci olan sizsiniz abi. :)
Yaşananları bilemem, tek bildiğim o dönem bişekilde Ekpe bizimle devam ettiği gerçeği.
Bilgi vs değil tamamen hissiyat, ben hala avrupaya dönerse(nba'de kontrat bulamazsa dönecek) adresi biz oluruz diyorum.
...