Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007234 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1410 : 02 Haziran 2019, 14:19:58 »
Allah aşkına Sloukas'ı yedekleyecek oyun kurucu demeyin, yıldız bir kısa alalım artık lütfen. De Colo, Higgins, Teo, Serrod hiç fark etmez. 1 ya da 2 numara transferimiz baba bir adam olsun. Serrod CSKA +1 yıl daha var sanırım ama Teo oraya giderse kaymalar olur.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1411 : 02 Haziran 2019, 17:45:21 »
Ennis ve green yerine 1kısa alırsak o da anlaştığımız söylenen harrison olursa oyun kurucu rotasyonunda bence tüm yükü yine sloukas ile gelecek sezon 37yaşına basacak bobby ye bindiririz, bu riske girer miyiz keşke koçun zihnini okuyabilsek. Eğer ennis gibi net bi oyun kurucu alırsak o zaman da 2numarada gudura nın yine eşik atlamasını bekleyip durucaz. Benim şahsi kanaatim ve beklentim 2kısa almaktan yana(1sloukası yedekleyecek oyun kurucu 1skorer kısa). İlaveten joffrey yerine 1uzun(melli kalıyo varsayıyorum) ve barış yerine bi yerli o da berkan.
Valla abi ben de bu sene uzunlardan ötürü sendeledik diye düşünüyorum.

Kosta-Bobby-Sinan
Guduric-Melih-Tarık-?
Gigi-Kalina-Tolga
Melli-Jofri-Berkan
Jan-Ekpe-Ahmet

Şu kadroya, ? kısma ciddi para vererek Higgins gibi hem 2 numarada hem de Bogi gibi oyun yönlendirmede katkı sağlayacak bir oyuncu getirilebilir. Aslında tam De Colo lazım da o çemçük ağızlı pislik gelmez, çok da para ister. Harrison'da o potansiyeli görüyorsa koç o da olur. Sonuçta Higgins'in yolunu biliyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #1412 : 02 Haziran 2019, 18:29:16 »
Militinov ve ayon haberi bizim çıkmıştı geçtiğimiz günlerde. Muhtemelen hoca ilk iş olarak uzun rotasyona yönelmek istiyor. Yani jof giderse biri gelir mantığından ziyade ne şekilde olursa olsun iyi bir uzun alınacak demek bu. İşin ilginci elit takımlar arasında en çok kısa ihtiyacı olan takım biziz. Bir tane daha isim sızmadı. Ya avrupa piyasasından kovalamıyoruz. Ya da çok gizli yürütüyoruz. Pek karar veremedim inşallah 2.şıktır.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1413 : 02 Haziran 2019, 18:32:52 »

Kosta-Bobby-Sinan
Guduric-Melih-Tarık-?
Gigi-Kalina-Tolga
Melli-Jofri-Berkan
Jan-Ekpe-Ahmet

Şu kadroya, ? kısma ciddi para vererek Higgins gibi hem 2 numarada hem de Bogi gibi oyun yönlendirmede katkı sağlayacak bir oyuncu getirilebilir. Aslında tam De Colo lazım da o çemçük ağızlı pislik gelmez, çok da para ister. Harrison'da o potansiyeli görüyorsa koç o da olur. Sonuçta Higgins'in yolunu biliyoruz.

Bence uzun rotasyonunda yaşadığımız sıkıntı tamamen şansızlıktı hepsinin bi anda sakatlanması. Ama bence kısa rotasyonunda hem sayısal hem de oyuna etki edecek yetenek anlamında özellikle sloukasın kötü olduğu anlarda çok sıkıntı yaşadık bence. Sinanla yolları ayıracağımız söyleniyo zaten 2yıl boyunca iyi oynadığı maç sayısı 2 elin parmaklarını geçmez onlarda çok kritik maçlar degildi, 850bin $lık maaşı da cabası. Bobby nin zaman zaman arada çıkıp yürek koyacağı maçlar olacaktır ama onun da yaş kemale erdi :) bogdan de colo shved higgins gibi birini getirebilsek belki kısa rotasyonunu tek adamla geçebiliriz ama öyle birini bulup bütçeye uygun sekilde getirmek çok da kolay olmaz sanırım :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2019, 18:33:34 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1414 : 02 Haziran 2019, 19:16:45 »

Kosta-Bobby-Sinan
Guduric-Melih-Tarık-?
Gigi-Kalina-Tolga
Melli-Jofri-Berkan
Jan-Ekpe-Ahmet

Abi bence bu yazdığın kadronun uzunları fazla iyi ama kısalar çok yetersiz. Jofri yerine 300-400.000 lik bi Adam ekleyip direkt katkı verecek 1-5 numara alınmalı

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #1415 : 02 Haziran 2019, 19:53:49 »
lapprovittolaya real çökmeden çöksek keşke.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1416 : 02 Haziran 2019, 20:50:26 »
De Colo birçok eksiğimizi giderebilecek, takıma ve Obradovic'e tam uyabilecek bir oyuncu ama transferi hayal herhalde :-\

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1417 : 02 Haziran 2019, 20:55:59 »
Herkese merhaba, umarım son dakika da durumlar değişir ama Udoh büyük ihtimalle Efes ile anlaşmış arkadaşlar, keza Higgins ve Teodosic’e de tatminkar kontratlar sunmuş Efes, cevap bekliyorlar.

Biz ise Toronto’nun Kanadalı power forvet / pivotu Chris Boucher ve Bayern Münih’ten Jovic ile ilgiliyiz. Wanamaker’ın Avrupa’ya dönme ve bize gelme isteği olsa da 2.5-2.7 milyon $ rakamlarına çıkamayız gibi geliyor, basketbol kulislerinde dolananlar böyle, iyi bayramlar diliyorum herkese.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1418 : 02 Haziran 2019, 21:10:30 »
Ekpe biracılar olayı bana gerçekçi gelmiyor.
Bu arada gerginin maç sonu Ekpe ile ilgili demeçleri net bir şekilde bizi sinir etmekle alakalı.
Dün Ekpe medyaya yansıyanlara inanmayın gibisinden attığı twiti var.
Olur da Ekpe biracılar olayı gerçekleşirse, gergin yavşağının takımında yer aldığı için kendisine ıslık ve küfür etmekten çekinmem.
Bize gelirse el'nin en iyi pivotu olduğunun tartışmaya kapalı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. :)
...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1419 : 02 Haziran 2019, 21:16:46 »
Valla Udoh iyi oyuncuydu Fener de ... Ama efes the ayni havayi bulabilir mi bilmem.... sonucta Udoh u Udoh yapan bizdik.

Oyle bir durum varsa da.... gelmemesi daha hayirli olur....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #1420 : 02 Haziran 2019, 21:17:38 »
Larkin NBAde istediği teklifi bulamazsa aklını çelelim. Mk efesinin iyice sinir bozucu oldular.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1421 : 02 Haziran 2019, 21:40:16 »
Dunston varken Ekpe'yi almaları çok saçma olur, hiç ihtimâl vermiyorum.

Ekpe bizden başka bir yere gitmez rahat olun. Çok komik bir rakam sunmadığımız sürece bizde Ekpe.

Yalnız Higgins ve Teo Efes yaparsa bizden çok daha iyi takım olurlar her türlü. Larkin'i kollamak lâzım bu durumda.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1422 : 02 Haziran 2019, 22:13:28 »
Abi bence bu yazdığın kadronun uzunları fazla iyi ama kısalar çok yetersiz. Jofri yerine 300-400.000 lik bi Adam ekleyip direkt katkı verecek 1-5 numara alınmalı
? yerine Higgins yaz, yine mi yetersiz?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1423 : 02 Haziran 2019, 22:15:06 »
Bence uzun rotasyonunda yaşadığımız sıkıntı tamamen şansızlıktı hepsinin bi anda sakatlanması. Ama bence kısa rotasyonunda hem sayısal hem de oyuna etki edecek yetenek anlamında özellikle sloukasın kötü olduğu anlarda çok sıkıntı yaşadık bence. Sinanla yolları ayıracağımız söyleniyo zaten 2yıl boyunca iyi oynadığı maç sayısı 2 elin parmaklarını geçmez onlarda çok kritik maçlar degildi, 850bin $lık maaşı da cabası. Bobby nin zaman zaman arada çıkıp yürek koyacağı maçlar olacaktır ama onun da yaş kemale erdi :) bogdan de colo shved higgins gibi birini getirebilsek belki kısa rotasyonunu tek adamla geçebiliriz ama öyle birini bulup bütçeye uygun sekilde getirmek çok da kolay olmaz sanırım :)
Bizim gençlerden olsa, hiç sıkıntı yaşamayacağız ama olmuyor işte. Belki Ergi olur. O zaman Sinan'ın alacağı dakikaları da sıkıntı etmeyiz. Bir Higgins çözer problemleri şu an.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1424 : 02 Haziran 2019, 22:16:13 »
? yerine Higgins yaz, yine mi yetersiz?
O zaman sağlam ötesi abi :)