Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006853 defa)

sinanyucel, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1515 : 12 Haziran 2019, 08:41:05 »
Metecan duyarı da yapıldı /(

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1516 : 12 Haziran 2019, 09:43:58 »
Ben dışardan bakan biri olarak söylemek isterim ki;  Mr(?!) Kenan Sipahi, Metecan Birsen, Berk Uğurlu ve hatta şimdi Egehana da yeterli şans verildi diye değerlendiriyorum. Ahmet örneği var. Kapasitesi sınırlı mı evet. Efesten geldi şansını doğru kullandı. En azından ana rotasyonu dinlendirme vazifesi yapıyor.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1517 : 12 Haziran 2019, 09:50:09 »
İtalyan basını der ki: messina yeni takımı milano'ya gigi datome'yi istiyor...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1518 : 12 Haziran 2019, 11:16:22 »
İtalyan basını der ki: messina yeni takımı milano'ya gigi datome'yi istiyor...
ben de lebron istiyorum sinan

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1519 : 12 Haziran 2019, 11:52:15 »
Ya bir bilen duyan yok mu, Koç'un sözleşme durumu ile ilgili duyum ya da dedikodu.O salak twiti ciddiye alalım mı?
Valla yabancı sitelerden haber kovalıyorum.Hani bu bütçe sıkıntısından dolayı gitme olayı çok ta mantıksız değil ama duygusal açıdan gitmez diyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1520 : 12 Haziran 2019, 11:54:06 »
Koçun sözleşimesi 2019 2020 sezon sonun kadar devam ediyor zaten

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1521 : 12 Haziran 2019, 12:10:24 »
Koçun sözleşimesi 2019 2020 sezon sonun kadar devam ediyor zaten
Sevgili Cem Ağrak 1 yıl daha var biliyorum da hani uzatma falan durumunu merak ettim.Sanki bir belirsizlik var.Geçen hafta da yabancı basında Gherardini haberleri çıkmıştı, insan huylanıyor.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1522 : 12 Haziran 2019, 12:15:52 »
Geçen senelerde koçun tolga geçimi begendiği hatta transfer görüşmesi yapıldığı ve banvitin çok uçuk bi bonservis istediği için görüşmelerin devam etmediği söyleniyodu. Bu sene banvit sponsorluk olayı sanırım sallantı da ve tolganın sözleşmesi sona eriyo. Acaba egahan ile yolları ayırıp tolgaya gider miyiz diye düşünüyorum kendimce. Yerli iskeleti sağlamlaştırmak da bence yabancı hamleler kadar önemli. 5kişilik yabancı rotasyonuyla özellikle düzenli oynayan yabancıların pestilleri çıkıyo.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
« Yanıtla #1523 : 12 Haziran 2019, 15:03:08 »
Obradovic genelde 2 yıllık sözleşmeler yapıyor, anladığım kadarıyla kendi kafasında, kurduğu takımlarda da 2 yıla bir şampiyonluğu kovalıyor çünkü biliyor ki back to back i kolay yar etmezler ve şampiyonluktan sonra genelde ayrılıklar olur, takım tekrar build edilir. Bu sene o seneydi farklı sebeplerden ötürü olmadı. Bütçe konularında hassas olduğu biliniyor zaten Pana dönemlerinden. Ama bu sene ve seneye gidebileceği takım yok gibi. Barcelona olabilir belki, o da birbirlerine uyarlar mı bilemeyiz bunu ancak zaman gösterir.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #1524 : 12 Haziran 2019, 20:02:17 »
Malesef ülkedeki herkes ekonomi uzmanı olmak zorunda kaldı. Higgins kaçtı ama Cska'dan Serrod ya da De Colo zorlanır mı? Gönlüm bu ikiliden De Colo'yu ister bu arada.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1525 : 12 Haziran 2019, 20:44:11 »
2018 yılında Erkek Basketbol takımının açığı 3.5 milyon euro olarak açıklanmış.Yani öyle milletin abarttığı gibi bi rakam olmadığını zaten biliyorduk ama tam miktar bu kadarmış.
Futbol da Slimani’nin 1 yılda kazandığı para kadar bile değil yani o yüzden gerekirse bir kaç milyon daha arttırabiliriz bütçeyi umarım yönetim bu konuda cimrilik yapmaz.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1526 : 12 Haziran 2019, 21:02:36 »
2018 yılında Erkek Basketbol takımının açığı 3.5 milyon euro olarak açıklanmış.Yani öyle milletin abarttığı gibi bi rakam olmadığını zaten biliyorduk ama tam miktar bu kadarmış.
Futbol da Slimani’nin 1 yılda kazandığı para kadar bile değil yani o yüzden gerekirse bir kaç milyon daha arttırabiliriz bütçeyi umarım yönetim bu konuda cimrilik yapmaz.
Açık bu kadarsa iyi ben 8-9 milyon euroluk bir açık var diye biliyordum.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #1527 : 12 Haziran 2019, 22:31:34 »
Açık bu kadarsa iyi ben 8-9 milyon euroluk bir açık var diye biliyordum.
Abi konsolide raporlarda aynen dediğim gibi belirtilmiş.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1528 : 13 Haziran 2019, 21:52:49 »
Bu Guduric e boşuna 300-500 bin dolar vermeye gerek yok. Bişey olmaz bu adamdan potansiyel var belki ama mental olarak bu seviyeleri kaldıramiyor. Vasat bir abd li aynı paralara daha iyisini yapar arayıp bulursan.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #1529 : 13 Haziran 2019, 22:49:18 »
Sloukas-Melih-Guduric-Ennis (Green) bunlar Dixon haricinde her zaman güveneceğin seni bir üst seviyeye çıkaracak adamlar değiller.
Melih 6 yıldır bizde hala daha eli tutarsa bir maç çıkıp 3-4 tane sokuyor sonra koca bir sezon kayıplarda
Sloukas 4 yıl önce Oly den ayrılırken lider olacam dedi ama 4 yıl önceki haliyle şimdiki hali arasında zerre fark yok.Kafaya oynayacak bir takım kursam hayatta onun eline bakmayı tercih etmem.Hoş bu konuda Zeljko’nun niye bu kadar ısrarcı olduğunu da hiçbir zaman anlamadım zaten.
Guduric yeni Bogdanovic olacak diye geldi ama onda da hiçbir ilerleme yok ömrünün sonuna kadar Bogdan’ın tırnağı bile edemez.
Ennis’i zaten saymıyorum oynamadı bile dogru dürüst ama oynasa da bilmediğimiz biri değil iyi bir takım da yan ekleme olarak kadroda tutulabilir ama bizim gibi bir takımı sırtlayacak bir oyuncu kesinlikle değil.
Velhasıl kelam 36 yaşındaki Bobby dışında ne şutuna ne savunmasına güveneceğin 1 tane kısa oyuncun yok eğer bu sene kısa rotasyonuna gerekli değişiklikler yapılmayacaksa ne Sloukasa 2 milyon euro versinler ne de Ennis tarzı adamlar alıp getirsinler bu taraftarın hakettiği oyuncular bunlar değil