Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007419 defa)

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1575 : 16 Haziran 2019, 14:41:25 »
Tolga geçim de efese gitmiş biz bir berkan durmaz alacağız herhalde barış yerine. Amk banviti bizden 1.5 milyon euro falan istiyordu bonservis çok merak ediyorum efese ne kadara bıraktılar ? Ergin yine en az 9 yabancıyla oynayacakken oraya gitmek de tolga için baya kötü karar bana kalırsa metecan v2 olur . Bizim açımızdan kalinic ve datome varken tolga gereksiz olurdu. En azından daçkadan kartal veya banvitten rıdvan tarzı biri lazım. Belki şehmus da olabilir gelişime açık atletizm falan var. Okben ulubay falan var ama kafa olarak çok sorunlu o da gs yapacak diyorlar zaten.  Furkan korkmaz durumu da var nba sözleşme durumuna göre hamle yapılabilir belki. Murat murathanoğlu avrupaya dönerse ilk önce efese dönecek maddesi falan var dedi ne kadar doğru bilmiyorum tabi ama
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2019, 14:55:37 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1576 : 16 Haziran 2019, 14:46:11 »
Tolga bence iyi oyuncu değil.
Metecan ne kadar katkı verirse o kadar verebilir.
Şahsen illa Banvit'ten bir yerli alınacaksa bu Şehmuz olmalı.
...

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #1577 : 16 Haziran 2019, 14:52:43 »
Tyler saglikli donebilirse en buyuk transferimiz olucak gibi bir his var icimde

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1578 : 16 Haziran 2019, 15:00:34 »
Tyler ile devam edileceğini sanmıyorum pek en azından 1 milyon üstü kontratı ile devam edilmez. Tolga’ya biz de teklif yapmışız efesi tercih etmiş. Çok büyük gelişir artık ergin in saçma sisteminde. Beyinsiz adama ihtiyaç yok. Seneye biberovic de eklenecek. Ligin kalitesi iyice düştü zaten idare eder ergi egehan ahmet melih dixon berkan durmaz eklemesiyle. Bir kısa daha alınsa dixon ına fazla yük binmemesi adına çok iyi olur tabi
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2019, 15:32:50 Gönderen: ata771 »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1579 : 16 Haziran 2019, 15:59:13 »
belki de yiğit parasını alamamayı, alt seviyede oynamayı seviyordur, kimbilir? belki de koçun zerre ilgisi yoktur, o da olabilir

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1580 : 16 Haziran 2019, 16:03:51 »
Yiğitin durumu menajer ortaklığı büyük ihtimal ertuğrul erdoğan ile aynı menajermiş.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1581 : 16 Haziran 2019, 16:16:23 »
Banvit'ten Rıdvan'ı alalım bence...deli gibi yürekli çocuk. ikinci ömer onan olabilir...Hem kısa rotasyonuna da katkı yapar

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1582 : 16 Haziran 2019, 16:36:08 »
Tolga geçim de efese gitmiş biz bir berkan durmaz alacağız herhalde barış yerine. Amk banviti bizden 1.5 milyon euro falan istiyordu bonservis çok merak ediyorum efese ne kadara bıraktılar ? Ergin yine en az 9 yabancıyla oynayacakken oraya gitmek de tolga için baya kötü karar bana kalırsa metecan v2 olur . Bizim açımızdan kalinic ve datome varken tolga gereksiz olurdu. En azından daçkadan kartal veya banvitten rıdvan tarzı biri lazım. Belki şehmus da olabilir gelişime açık atletizm falan var. Okben ulubay falan var ama kafa olarak çok sorunlu o da gs yapacak diyorlar zaten.  Furkan korkmaz durumu da var nba sözleşme durumuna göre hamle yapılabilir belki. Murat murathanoğlu avrupaya dönerse ilk önce efese dönecek maddesi falan var dedi ne kadar doğru bilmiyorum tabi ama

Tolga'nın sözleşmesi bitmiş. Bedava almışlar

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #1583 : 16 Haziran 2019, 17:03:35 »
Sloukasin durumunun tamamen sistem ile ilgili oldugunu dusunuyorum. Bizim oyun sistemimizde oyun kurucunun etkisi bu kadar oluyor. Ben de iddia ediyorum ki suan cska, oly, barca gibi takimda olsa en az serrod teo kadar imrenecegimiz bir oyuncu olabileceginden eminim. Tabi yine de teo kadar saha gorusu oldugunu dusunmesem de oyunun iki tarafini dengeli oynayabilen cok cok nadir uc bes adamdan biri oldugunu dusunuyorum.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1584 : 16 Haziran 2019, 17:12:44 »
Tolga'nın sözleşmesi bitmiş. Bedava almışlar
demek ki efes biraz daha fazla önerdi tolgaya. Zaten ergin oynatmayacak euroleague de artık ligde ne kadar üstüne koyarsa. Bir de çok fazla sakatlanıyor ondan kurtuldu mu belirsiz
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2019, 17:21:53 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1585 : 16 Haziran 2019, 18:26:12 »
Tolga'ya değil de Yiğit'in gs ile anlaşmasına üzüldüm.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1586 : 16 Haziran 2019, 18:51:58 »
Başkan bütçe tartışmalarını bitirdi artık koç istediği sürece kalır daha

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1587 : 16 Haziran 2019, 18:52:28 »
ben de ama herhalde biberovic de o pozisyonda oynuyor diye gitmediler.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1588 : 16 Haziran 2019, 19:14:28 »

Aynı düşüncedeyim.
Gelecek sezon için Tarık'ın durumu da önemli.
Yerli oynayabilmesi için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor gibisinden(emin değilim ama 21 yaştı sanırım) bişeyler yazılmıştı.
Şayet yerli olabilirse ve Sinan'ın maaşından indirimi kabul ederse yerli rotasyonumuz gayette yeter gibi duruyor(Bobby, Tarık, Sinan, Melih, Ahmet ve gelirse Berkan).
...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1589 : 16 Haziran 2019, 19:43:23 »
Yiğiti ben de çok begenirim elde melih olmasa isterdim ama daha melihle yeni 3yıllık kontrat yapıldı, biberovicin evrak işleri bitince yerli olarak oynamaya başlayacak. Ayrıca o bölgede guduric ve yapılması beklenen bi şutor guard transferi ile o bölge fazlasıyla şişecek. Yiğitin bu rotasyonda süre ve rol bulması çok mümkün olmazdı. Ben açıkcası yıllardır bal yapmayan arı bi türlü yeterli gelişimi gösteremeyen artık 22yasına gelmiş egehan yerine ondan oyun olarak tecrube  olarak daha olgun ve hazır olan tolga yı alınmasını isterdim. Seneye yaş haddinden dolayı ergide a takımda olacak. Artık genç takımda olamayacak. Sinan içinde sözleşmesinde indirim istenmiş kabul ederse kalacak yoksa gider.

Bobby
Melih
Sinan***(kontrat yenilerse)
Egehan
Biberovic***(pasaport evrak işleri biterse)
Berkan*** (bonservis sorunu çözülürse)
Ahmet
Ergi

Bu yerli rotasyonu bize fazlasıyla yeter tbl için. En önemli rakibimiz efesin düzenli oynayan tek yerlisi doğuş o da savunma için oyunu sertleştirmek pisleştirmek için giriyo. Sertaç metecan buğrahan çok kısıtlı süreler alıyo. Diğerleri zaten genç takımdan çocuklar sadece kadro tamamlansın diye. Tolganın oraya gitmesi güç dengeleri adına çok da bişeyi etkilemez. Biberovic ve berkanı rotasyona katabilirsek bobby melih biberovic berkan ahmet şeklinde tbl de çok rahat düzenli süre alabilecek 5 yerliimiz olur. Bu yabancı oyuncularımızın  içinde faydalı olur.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...