Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007347 defa)

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1620 : 18 Haziran 2019, 16:41:51 »
De colo inanılmaz olur teodosicten daha çok isterim keşke gelse.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1621 : 18 Haziran 2019, 16:52:20 »
De colo madride gidecek büyük ihtimalle.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1622 : 18 Haziran 2019, 16:52:39 »
De colo bir sürpriz yapıp bize gelse ama eşinden dolayı ispanya ya gidecek gibi

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #1623 : 18 Haziran 2019, 17:09:50 »
Biz, real, barça ve milano dışında istediği paraları verecek takım yok avrupada. Larkinin efeste kalcağını varsayıyorum.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1624 : 18 Haziran 2019, 17:19:13 »
Larkin nba bekler temmmuza kadar büyük ihtimal. Ben cska nın larkine sulanıp 4 milyona yakın bir para vereceğini düşünüyorum . De colo da şansımı tekrar en yüksek seviyede deneyeceğim demiş nba yapacak sanırım
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2019, 17:41:57 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1625 : 18 Haziran 2019, 18:10:20 »
Bize yar olmayacaksa nba e yol alsın biz de teo yu alalım. Cska de colo - Higgins kaybı ile zayıfladı bakalım beler yapacaklar

Biz de umarım Guduric e yol verip 2 numaraya özgüveni yüksek kaliteli bir skorer alırız.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1626 : 18 Haziran 2019, 18:47:49 »
Larkin nba bekler temmmuza kadar büyük ihtimal. Ben cska nın larkine sulanıp 4 milyona yakın bir para vereceğini düşünüyorum. De colo da şansımı tekrar en yüksek seviyede deneyeceğim demiş nba yapacak sanırım
Ben CSKA, Real gibi düzen takımlarının Larkin'i alacağını düşünmüyorum.Barselona, Maccabi ya da Milano daha mantıklı geliyor.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1627 : 18 Haziran 2019, 18:51:57 »
Arkadaş her seferinde söylüyorum ama bokunu çıkarmakta ısrarcısınız. Maç kaybedildiğinde, sinirliyken doğru düzgün yazamıyorsanız, yazmayın şu koyduğumun yerinde. Yazmak zorunda değilsiniz. Bu takım maç, seri, şampiyonluk kaybedemez mi yahu? Allah mı bunlar? Kendinize gelin artık.

Biri çıkar takımdan utanır, biri gider kadroyu boşaltır. Kupa geldiğinde Kalinic'in taşşağını yalayan tipler orda burda gönderiyor şimdi. Siz gidin siz, küçük Kalinic kadar bile faydanız yok amına koyduğumun yerinde.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #1628 : 18 Haziran 2019, 19:03:56 »
De colo’nun istediği ücreti biz veremeyiz
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1629 : 18 Haziran 2019, 19:39:17 »
Biraz fazla hayalperest taraftarımız var.
Seneye yapılacak tek değişiklik Lauvergne yerine bir uzun gelecektir. Ve teknik ekip Ennisi değiştirip değiştirmeme kararını alacaktır. Ben yabancılarda Melli Nba yapmazsa başka değişiklik veya ekleme yapılacağını, eğer koçu tanıyorsam, sanmıyorum olacağını.
Yerlilerde de Barış gider gençlere yer verilir ve Sinan verdiğimiz parayı kabul etmezse gider.
Guduriçe bu kadar sene yatırım yaptıktan sonra gönderecek miyiz ? Kaldı ki geliştiriyor kendini De colodan daha iyi bir oyuncu olabilir birkaç yıla.
Melihin de rolü ciddi biçimde artacaktır seneye rotasyon oyuncu dinlendiren adam olmaktan çıkıp takımın dişlilerinden biri olacaktır.
Dediğim gibi Melli gitmez ise 1-5 numaralarımız dışında hiçbir değişiklik olmaz.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2019, 19:40:22 Gönderen: mrsic12 »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1630 : 18 Haziran 2019, 20:15:06 »
Arkadaş her seferinde söylüyorum ama bokunu çıkarmakta ısrarcısınız. Maç kaybedildiğinde, sinirliyken doğru düzgün yazamıyorsanız, yazmayın şu koyduğumun yerinde. Yazmak zorunda değilsiniz. Bu takım maç, seri, şampiyonluk kaybedemez mi yahu? Allah mı bunlar? Kendinize gelin artık.

Biri çıkar takımdan utanır, biri gider kadroyu boşaltır. Kupa geldiğinde Kalinic'in taşşağını yalayan tipler orda burda gönderiyor şimdi. Siz gidin siz, küçük Kalinic kadar bile faydanız yok amına koyduğumun yerinde.

Ben de Kalinic başlığı altına forması salona asılmalı diye yazıyorum. Anlayamıyorum ağbi, hiç anlayamıyorum :(

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1631 : 18 Haziran 2019, 20:21:09 »
Eurohoops Türkiye
‏@EurohoopsTR

#EuroLeague transfer piyasasında dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor. Eurohoops an be an nabzını tutuyor.

İspanya semalarından gelen bilgiye göre Sloukas gelecek sezon Fenerbahçe forması giymeyecek.

Haberin kaynağı: https://twitter.com/Ojeda_SB/status/1140983375978782729

Biraz fazla hayalperest taraftarımız var.
Seneye yapılacak tek değişiklik Lauvergne yerine bir uzun gelecektir. Ve teknik ekip Ennisi değiştirip değiştirmeme kararını alacaktır. Ben yabancılarda Melli Nba yapmazsa başka değişiklik veya ekleme yapılacağını, eğer koçu tanıyorsam, sanmıyorum olacağını.
Yerlilerde de Barış gider gençlere yer verilir ve Sinan verdiğimiz parayı kabul etmezse gider.
Guduriçe bu kadar sene yatırım yaptıktan sonra gönderecek miyiz ? Kaldı ki geliştiriyor kendini De colodan daha iyi bir oyuncu olabilir birkaç yıla.
Melihin de rolü ciddi biçimde artacaktır seneye rotasyon oyuncu dinlendiren adam olmaktan çıkıp takımın dişlilerinden biri olacaktır.
Dediğim gibi Melli gitmez ise 1-5 numaralarımız dışında hiçbir değişiklik olmaz.

Guduric şut yüzdesinden başka bir ilerleme kaydedemedi maalesef ve de artık 24 yaşında, genç de değil. EL'de orta seviye takımlarda fark yaratabilir belki fakat bu haliyle en üst seviyede fark yaratacak bir oyuncu değil.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1632 : 18 Haziran 2019, 22:38:53 »
Eurohoops Türkiye
‏@EurohoopsTR

#EuroLeague transfer piyasasında dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor. Eurohoops an be an nabzını tutuyor.

İspanya semalarından gelen bilgiye göre Sloukas gelecek sezon Fenerbahçe forması giymeyecek.

Guduric şut yüzdesinden başka bir ilerleme kaydedemedi maalesef ve de artık 24 yaşında, genç de değil. EL'de orta seviye takımlarda fark yaratabilir belki fakat bu haliyle en üst seviyede fark yaratacak bir oyuncu değil.
İyi de Bogdan süperstara dönüştüğünde kaç yaşındaydı?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1633 : 18 Haziran 2019, 22:39:47 »
Ben de Kalinic başlığı altına forması salona asılmalı diye yazıyorum. Anlayamıyorum ağbi, hiç anlayamıyorum :(
Anlayamazsın. :D Bu saçmalayanlar da Obra gidip bu takım eski haline döndüğünde anlarlar ama iş işten geçmiş olur.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1634 : 18 Haziran 2019, 22:43:47 »
Eurohoops Türkiye
‏@EurohoopsTR

Ben Guduric'in probleminin yetenekle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Hatta kumaşının sağlam olduğuna inanıyorum. Problemi  bence tamamen psikolojik. Bu problemi oluşturan dinamiklerden birisi de maalesef gelir gelmez ondan Bogdanovic performansı bekleyen medya ve taraftar kitlesi. He büyük olacaksan bunları aşman gerekir, bu psikolojik eşiği geçebiliyorsan zaten büyüksündür. Koç ona inanmaya devam edecek mi hep beraber göreceğiz.