Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007424 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1920 : 29 Haziran 2019, 23:52:14 »
Takımın kimyasını bozmanın ne kadar kötü bir şey olduğunu takımının kimyası bozulmadan çoğu kişi anlamayacak gibi. 2016 golden tarihin en iyi sezonunu geçirdikten sonra şampiyon olamadı. Bizim bu sezonumuzla benzer. Acaba golden taraftarı takımda aynı adamlar oynuyor diyor sıkıldık artık kadro değişsin demiş midir merak ediyorum. Yetmedi üstüne durant alıp curry klay green livingston 3 sene daha gittiler. Taraftardan utanmayan yönetim bu sene bogut’u bile geri getirdiler. Ne üzücü demi golden taraftarı için bu durum. Gerçekten inanılmaz bir taraftarımız var. San antonio 10 dene parken manu duncan’a yaslandı. Başarının olmazsa olması istikrardır. Hele hele bu piyasa darlığında avrupa’da 1 numaralı etkendir. Kadro değiştirme peşinde değil genişletme derdinde olmalıyız. Takımı bozmayalım bir tane iyi kısa bir tane iyi uzun alıp yolumuza bakalım. Zateb böyle olacak

Oncelikle nba ile euroligi bir tutman basli basina hata. Nbade bastirip parayi istedigini alamazsin. Kadronu kolayca dagitip yerlerine benzer ayarda Adam alamazsin. Takaslar da kiss vadede basari verebilecek yildizlar karsiliginda uzun vadede yapilanmaya first veren genc yetenek ve draft hakki ekseninde our. Dinamikleri basli basina farkli.

Ayrica bizim durumumuzun 2016  Golden State ile alakasi yok. Onlar acik ara en iyi takimdi rakiplerinden kadro kalitesi olarak ustundu . Normal sezon liderligi neden bu kadar abartldi. 3 sezondur lig lideri eurolig finali dahi yapamiyor. Herketen bir iki seviye ustun takimla bizi nasil bir tutuyorsunuz. Biz kadro kalitesi olarak Real be Cskadan gerideyiz. Ligi ustte tamamladik diye onlardan iyi olmuyoruz. Sahamizda kic zoruyla yendigimiz Real madridde bizi eye eze yendi. Onlar Buducnosta yenildi biz yenilmedik diye Golden state olmadik.

Son olarak takim dagitilsin Kim diyor. Kadrodaki bariz eksijleri kapatalim, yildiz lider oyuncu alalim diyoruz Lauvergne 1,7 Sloukasa 2 verip paramiz yok bahanesini de Ben Kabul etmiyorum. O zaman parayi dogru oyunculara verin.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1921 : 29 Haziran 2019, 23:57:39 »
Murat Murathanoğlu bugün Gherardini ile yemek yemiş fotoğrafın altına attığı yorumlar

Fenerbahçe'de transfer toplantısı yarın. Green ve Ennis kesin gidecekler yazmış. De Colo ve Udoh'u alacak bütçe şu an için yokmuş.

https://www.instagram.com/p/BzSvUUPH0jk/?igshid=llgpahro8wpp

Gherardini yemese butceden 1 milyon Udoha butce cikar. Avrupanin en pahali genel menejeri ama bu parayi hak edecek ne yapiyor  merak ediyorum. Getirdigi adamlarin yarisi fos cikiyor verdigimiz kontratlar desen Sloukas 2 m Lauvergne 1,7 m. Bu isi yapacak 200-300 bin alack bir GM yok mu. Guardin ucuzunu alacagima GM'in ucuzu olsun.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1922 : 30 Haziran 2019, 00:15:51 »
Udoh + Wanamaker + Guduric yerine penetreci bir kısa hedefe götürür yazacaktım ama Murathanoğlu'nun lafından sonra Udoh için pek umutlanmaya gerek yok sanırım. Bu arada, muhattabı kim bilmem ama Udoh twitterdan kaş göz yapmış.

Delaney'cilere kötü bir haber var; CSKA teklif yapmış, muhtemelen oraya gider.

Tyrese Rice, Panathinaikos ile anlaşmış.

Barcelona belli ki gözünü karartmış; kağıt üzerinde F4'luk kadro kurdular.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1923 : 30 Haziran 2019, 00:16:06 »
Abrines-Higgins-Hanga-Mirotic-Davies... Uyum yakalarlarsa bu sezon Eurolegue’i oynamanın anlamı kalmaz gibi. Furkan Korkmaz, Berkan Durmaz ve Furkan Aldemir Türk rotasyonu için oldu gibi, Sinan Güler durumu belirsiz, sözleşmesindeki opsiyon rakamı verilmek istenmiyor daha makul bir rakam teklif edilmiş, o da Efes opsiyonunu bekliyor. Yabancı transferi 1 Temmuz’dan sonra netleşecek, herkese iyi haftasonları.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1924 : 30 Haziran 2019, 00:16:39 »
Oha lan oha, Mirotic'in Avrupada ne işi var ya? NBA'de 15s, 7r ile oynayan adamsın, her türlü hayvani kontrat yaparsın, ne diye döndü ki bu?

Barca Alex Abrines'i de alacakmış. Higgins-Davies-Mirotic-Abrines bu ne kardeşim? Nerden geliyor bu değirmenin suyu?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1925 : 30 Haziran 2019, 00:19:58 »
Ekpe bir işâret çakıyor twitter'da. Biz alamıyorsak iyice canım sıkıldı.

Mirotic'in ne işi var Avrupada ya? Real de İbaka falan yapar şimdi inadına.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1926 : 30 Haziran 2019, 00:36:38 »
Fersu,Udoh için CSKA  yazdı.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1927 : 30 Haziran 2019, 01:02:58 »
Fersu,Udoh için CSKA  yazdı.
Hiçbir halt bildiği yok onun.Ya tutarsa diye atıyor kafasına göre.En son Furkan için Fenerbahçe'de yazmıştı.Baktı tutmadı,şimdide yeni yalan haberler kuruyor kafasında

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1928 : 30 Haziran 2019, 08:12:48 »
Mirotic NBA için çok yumuşak... Onu gören üstünden hücum ediyor. Rakamlara aldanmayın. Ben bizde olmasını da istemem mesela. Melli ve Vesely her türlü makbulümdür.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1929 : 30 Haziran 2019, 09:52:31 »
Gherardini yemese butceden 1 milyon Udoha butce cikar. Avrupanin en pahali genel menejeri ama bu parayi hak edecek ne yapiyor  merak ediyorum. Getirdigi adamlarin yarisi fos cikiyor verdigimiz kontratlar desen Sloukas 2 m Lauvergne 1,7 m. Bu isi yapacak 200-300 bin alack bir GM yok mu. Guardin ucuzunu alacagima GM'in ucuzu olsun.

Abi valla ne zaman bu ekibe laf edecek duruma geldik?? Giderlerse cok arariz.
Ozellikle yillarca neler cektik menajer gorunumlu adamlardan. Bu adam isini gayet yapiyor... Ismi gecmeden, one cikmaya calismadan... Boyle adamlarin varligi belki hissedilmez ama gittikten sonra arariz. Bu kadroyu bu ekibi ruyamizda goremezdik, Obra Gherardi vs olmasa....

Ne paralar harcandi bu subede.... Daha once... Ne ise yaradi???

Bir Barca, CSKA veya Real'in harcadigindan az paraya, onlarla denk ve ustun takimlar kuruyoruz... Bu da basari degilse, nedir???
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1930 : 30 Haziran 2019, 09:54:10 »
Ennis, Green, Barış ve düşüşü kabul etmezse Sinan gider. Bir combo guard ve bir yerli oyuncu alırız. Lauvergne gitmeden uzun hayal, Udoh olmazsa bundan olmaz.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #1931 : 30 Haziran 2019, 10:09:02 »
Ömer faruk yurtseven den instagramdan fb formalı resim paylaşıp unfinished business yazmış. Yanlış hesaplamadıysa koleji seneye bitiriyor ama 1 sene önceden böyle bir resim paylaşmak ilgnç dönmek istiyorsa. Acaba bu sene mi dönmek istiyor. Gittiğinden beri tek bir fb paylaşımı yokken bir anda yapması ilginç

Çevrimdışı Kallessin

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #1932 : 30 Haziran 2019, 10:44:22 »
Eurolig de neredeyse 10 binin üzerinde seyirci ortalaması ile oynuyoruz.
 Seyirci, maç öncesi, maç içinde molalarda, maç sonunda Obradovic diyor başka bir şey demiyor. Geldiğinden bu yana bir tek olumsuz tepki almadı.
Saygı duyuluyor ve seviliyor. Hatta onun yüzü suyu hürmetine oyunculara da en ufak bir eleştri yok.  Futbolda keza aynı şekilde sahiplenme.
Yapılan wın wın kampanyasına katılım, kulübü sahiplenme, yardım hat safhada.

Ama sezon bitmiş, parkedefener forumunda, kendi çapımızda, kimsenin namusuna, kariyerine, kazandığı paraya bok atmadan, sadece performansa dayalı eleştri yapınca ya ülkenin spor kültürü olmuyor, ya  forumdan siktir edenlere, ya pollyanna cılara rastlıyorsun.
Bence ülkenin spor kültüründen ziyade, ülkenin özeti..

ELEŞTRİ YASAK!!

Yazdıklarımı birkaç kez daha okudum ve oradan eleştiri yasak çıkarımını nasıl yaptın anlamdım. Tekrar ediyorum o zaman "takımın planlaması ve yapılanması ile ilgili yapılan ağır eleştirilerin can açıtmak için yapıldığın düşünüyorum. herkesin oyuncu koç ya da başkan hakkında istediğini söylemeye hakkı var, ama eleştirenlerinde eleştirlmeye karşı belli bir toleransının olması gerekmiyor mu? Benim yazdıklarım Efesin üstün bir vizyon ve mükemmel bir yapılanma ile bizim uğraşıpda başamadığımızı bir sezonda başardığını ima eden eleştirilere yönelik bir eleştiri idi. ve bu düreci örnek göstererek takımın bu süreçte yürüttüğü programı ve kadroları değiştirme taleplerine karşıydı". Sonuç olarak sizin yaptığınız bir eleştiri ise benim yaptığım da bir eleştiri ve bende pekala sizin yorumuzu ELEŞTİRİ YASAK olarak yorumlayabilirim. 

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1933 : 30 Haziran 2019, 10:54:21 »
Burada Udoh, De colo Delaney konuşuluyor ama anladığım konuşulanlar ve basın dedikoduları bu isimlerin bize  gelme şansı olmadığı.Delaney NBA olmassa CSKA ' dan teklif almış.Murathanoğlu da Udoh'un olmayacağını belirtmiş.

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #1934 : 30 Haziran 2019, 11:10:10 »

Melli'nin ameliyat olmasini ben iyi yonde yorumladim, bir sene daha bizde diye umuyorum. Dolayisiyla pota altinda cok buyuk bir degisiklik yapicaz gibi durmuyor.

Lauvrange'den cikmadan Udoh'un ya da baska bir pota altinin olmasi mumkun degil hakikaten butce ve oyuncu sayisi olarak. Lauvrange'den cikabilir miyiz, ne olur durum gorucez.

Udoh'da twitter'da en son attigi gozlu, zafer isaretli twit Fener'e geliyor diye yorumlaninca soyle birsey paylasti: "Fener fans wild! Y’all don’t mind them lol. But thank you to the fans that still support!" (Fener taraftari cilgin! Hahaha onlari cok sallamayin. Ama hala destek veren taraftarlara tesekkur!). Velhasik cok olacak gibi gozukmuyor - keske olsa.

Velhasil Ennis ve Green'den cikiyormusuz, yerlerine insallah herkesin soyledigi gibi 1v1 savunmasi iyi, deliciligi olan kalbur ustu bir oyuncu getirebiliriz.

Boston Wanamaker'i serbest oyuncu konumuna dusurmus, gelirse cok cok heyecanlanmam ama derdimize derman da olabilir. Tabi Milan'in da Wanamaker'la ilgilendigi haberleri vardi, muhtemelen bizden daha iyi bir teklif sunabilecek durumdalar.

Barcelona hakikaten cok iyi transferler yapti, tek teselli direksiyonda Huertel'in olmasi ama o bile F4'un favorilerinden olmalarini engellemeyecek.

CSKA desen mecburen Delaney'e yoneliyor (tabi De Colo ve Higgins'i kaybettikten sonra elleri mecbur).

Isin ilginci Teodosic ile ilgili cok haber cikmiyor (ya da ben goremedim). Su kadro yapilanmasinda bize uyacak bir oyuncu degil ama bir yanim hala Milos'u fener formasiyla gormek istiyor. Milos + Dusuk profilli bir 2 numara da paket olarak dusunebilir eger Obra'nin kafaya yatarsa.

Velhasil, bu hafta icinde transfer toplantilari baslayacakmis. Bakalim sonumuz ne olacak.