Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007462 defa)

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2130 : 02 Temmuz 2019, 16:05:28 »
koçun ekpeyi istememe gibi durumu olamaz ne kadar sevidğini de biliyoruz

Çevrimdışı onuralp

• Üye
« Yanıtla #2131 : 02 Temmuz 2019, 16:22:32 »
Bence ne olursa olsun Ekpe nin dönme ihtimali varsa kesinlikle almalıyız, lövernden çıkamasak bile almalıyız. Tek başına şampiyonluk hamlesi ekpe, 4 numara almadan şu tarz bi kadroda olabilir.
Sloukas-P.Henry
De colo-Dixon
Datome-Furkan
Kalinic-Vesely
Ekpe-Lövern

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #2132 : 02 Temmuz 2019, 16:39:10 »
4 numarayı olmaZsa olmaza çevirmek bana saçma geliyor. Tarihte tek şampiyonluğumuz var. Bu şampiyonlukta en az 30 dakika ekpe vesely ile oynuyorduk. Bogdan yerine de de colo olursa aşağı yukarı aynı takımı kurmuş oluruz.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #2133 : 02 Temmuz 2019, 16:41:14 »
bir çok arkadaş 4 numaram için joffrey yazdı dış sutu da var imkan varsa ekpe icin şartlar zorlamak gerek de Colo yerine Henry Harrison olsun ama ekpe olsun.

Çevrimdışı rachy

• Üye
  • Yer: denizli
« Yanıtla #2134 : 02 Temmuz 2019, 16:42:10 »
şu anda sözleşmesi olan oyuncularımız an itibariyle kadromuz

Kostas - Dixon
Melih - TArık ( Türk )
Gigi -Keliniç - Egehan
Jan
Joffrey Aahmet

pozisyon numaralarına kimse takılmasın öylesine yazdım .. gençş Türk kardeşlerimizi yazmadım.
5 yabancı var ,
3 yabancı min alırız.
1 4 numara Türk alırız.
şahsi fikrim 4 transfer yaparız diye düşünüyorum
Joffrey ile yollar ayrılır ise o zaman 2 uzun 2 kısa alırız yabancı olarak

kadro planlaman da furkanı göremedim abi transferi düşünülüyor mu yoksa hayal mi

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2135 : 02 Temmuz 2019, 16:49:20 »
De Colo'mu Ekpe mi benim için De Colo bu sorunun cevabı.

Anlattığı onca masaldan sonra minimum kontrata bizi bıraktığı gün bende bitti Ekpe.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2136 : 02 Temmuz 2019, 17:03:37 »
De Colo'mu Ekpe mi benim için De Colo bu sorunun cevabı.

Anlattığı onca masaldan sonra minimum kontrata bizi bıraktığı gün bende bitti Ekpe.

Ben Udoh'u seçerdim. O gittikten sonra pota altında asla rakiplerimizi korkutamadık. Oyuna etkisi çok fazlaydı

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2137 : 02 Temmuz 2019, 17:17:24 »
koçun ekpeyi istememe gibi durumu olamaz ne kadar sevidğini de biliyoruz

Ekpe ile ilgili bir çalışma ya da görüşme yapılıyor mu şu anda, bilginiz var mı?
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2019, 17:19:18 Gönderen: cosby »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2138 : 02 Temmuz 2019, 17:26:48 »
kadro planlaman da furkanı göremedim abi transferi düşünülüyor mu yoksa hayal mi
ben sadece kontratlı oyuncuları yazdım ve tahminen alınır diye düşündüğüm oyuncuların bölgeleirni söyledim
furkan nbade devam etmek istiyormuş o yüzden ona ihtimal vermedim

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2139 : 02 Temmuz 2019, 17:29:55 »
@Cem akilin yolu bir .... butce musait olursa guzel takim olacak yine ....

Bu transfer doneminin en guzel olayi Datome ... 3 yil daha kalinca artik bizde birakabilir .... Vesely ile birlikte gelmis gecmis en karakterli oyunculardan....

Su notu da duseyim; Umarim gunu gelince Datome ye hakettigi gibi veda etmeyi basaririz.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2140 : 02 Temmuz 2019, 18:28:19 »
Ekpe gelirse 4 numara hiç dert değil, Vesely-Lovern ikilisiyle idâre edebileceğimiz gibi, Datome ve Kalinic ile de destekliyoruz zâten.

Ama De Colo gibi bir yıldız kısa da şart takımımıza. Maç sayısı arttı, rakipler gücünü korudu ya da güçlendi derken De Colo dışında Avrupaya dönüş yaparsa Furkan'ı da bitirmemiz gerekli. Türk olması bizi korkunç rahatlatır. Efes Anderson'ı da tuttuysa Furkan'ın bizden başka ihtimâli kalmıyor.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2141 : 02 Temmuz 2019, 19:15:38 »
Ekpe ve De Colo gelirse Bogdan - De Colo degisikligiylle ana iskelet sampiyonluk yili gibi olacak. Daha iyi bir Vesely daha Sloukas daha yasli bir Bobby var elde. Tabi Antic dayimin manevi boslugu var ama yine de net sampiyonluga goz kirpariz.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2142 : 02 Temmuz 2019, 19:39:49 »
Şahsi istegim bu işler bi bilgisayar oyunu olsa 3yabancı kısa(de colo,henry,harrison) 1 yabancı uzun(ekpe) 1 yerli uzun(berkan) alırdım. Hatta biraz daha fantezi yapıp joffreyden çıkıp singletona gider uzun rotasyonumuzu ekpe vesely singleton yapardım. Ama i.şenolun dediği gibi joffrey kalacaksa muhtemelen 1yabancı uzun alırız.

Şampiyonluk sezonumuzda uzun rotasyonumuz vesely ve udohtu her hangi bi spacing sıkıntısı yaşamıyoduk düzen tıkır tıkır işliyodu. Şutu olan bi uzun eksikliği yaşamıyoduk. Antic takımın ağır abisiydi ama yaşı ve sakatlığı sebebiyle o sezon çok süre almamıştı. Bence iyileşmiş ve toparlanmış bi joffrey, ekpe ve vesely ye gerektiği kadar destekleyebilir. Joffreyin fena olmayan bi şut tehditi var, saha görüşü ribaund sezileri iyi ama kafa biraz dalgalı tabi. Ayrıca gigi ve kalina da kısa süreler için uzun forvet pozisyonunu destekler.

Bence koç işin içine tarıkı da yavaştan katacaktır ve gün geçtikçe rolü artacaktır diye tahmin ediyorum. Kısa rotasyonunu melihle beraber belli maçlarda belli sürelerde destekler bence. Tabi çıkıp madride karşı 25dk süre alamaz ama gerek tbl de gerek bazı euroleague maçlarında bence süre bulacaktır.

Ama ekonomik gerceklerde göz önünde bulundurulunca bence parayı 1elit kısa 1 uzuna gömeriz, ayrıca 1 yerli uzun ve 1 combo guard alır transferi kaparız bence. Zaten konuşulduğu gibi de colo ve ekpe kovalıyosak şuan boştaki bütçemizin %80i falan bu ikiliye gider yaklaşık 3e yakın maaşları olsa.

Sinanı da kadroda tutmazsak belki ucuz yolllu yerli bi kısa da bakarız diye tahmin ediyorum.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2019, 19:53:17 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2143 : 02 Temmuz 2019, 19:51:21 »
İsteklerin ortalamasını çıkardım:

Kostas-Dixon
De Colo-Yabancı-Melih
Datome-Kalinic-Tarık
Vesely-Yabancı-Berkan
Udoh-Ahmet

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2144 : 02 Temmuz 2019, 20:01:37 »
Pouirier celtics yapmış. Celtics theisi serbest bırakabilir. Nbade agır bi sakatlık yaşadı ama hem 4 hem 5 oynayabilecek şut tehditi olan bi uzun. Avrupaya dönerse talibi çok olacaktır.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...