Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006735 defa)

Samet_GFB ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mirinkirin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2355 : 06 Temmuz 2019, 03:34:06 »
Wana yok, Henry de gittiyse diğer  kısa kim olabilir,  açıklansa bir an önce hepsi.

kilimcinin kör oğlu!

wana ile şampiyon olsak "ay götüm" der gibi suratı var, eksik olsun.

henry dersen fiyat/performansta bok atamam. iş tanımını yaptığında bogdan ile aynı cümleleri kullanırsın. 2. guard, akıl koyar, takımı yönetir, guard dinlendirir, potaya gider vs. atletizm açısından belki bi tık iyi ama tabi ki onun seviyesinde değil. bogdan'ın eli titremezdi bi kere, net winner'dı. ama özellikler bakımından kağıt üzerinde aynısı. inanmayan maçlarını youtube üzerinden seyretsin.

özellikle de colo sonrası ihtiyacımız olan 1 numaralı kısa cory higgins. mümkün olmadığına göre, cory higgins kadar cory higginslik yapmaya namzet avrupadaki tek adam da beşiktaş a gittiğine göre (mc kissic) ya henry için dua edicez ya da gerrardini den bu sene 12'den vurmasını temenni edicez. ha, 12'den vurduğu seneye kalmaz, o da aklımızda olsun.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2356 : 06 Temmuz 2019, 07:46:31 »
kilimcinin kör oğlu!
wana ile şampiyon olsak "ay götüm" der gibi suratı var, eksik olsun.
:o  ;D bu kadar cuk oturan tanımlama çoktan beri duymamıştım. Decolo'da bu bakımdan Wana ile yarışır ama, soğuk nevale.

henry dersen fiyat/performansta bok atamam. iş tanımını yaptığında bogdan ile aynı cümleleri kullanırsın. 2. guard, ...ya da gerrardini den bu sene 12'den vurmasını temenni edicez. ha, 12'den vurduğu seneye kalmaz, o da aklımızda olsun.
en azından buyout alırız gene  :-X :-X

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2357 : 06 Temmuz 2019, 09:13:51 »
Kostas-Bobby-Henry-Ekrem
DeColo-Melih-Tarık-Ergi
Kalinic-Datome-Egehan
Singleton-Berkan-İsmail
Vesely-Udoh-Ahmet

Para durumuna göre bir yabancı 4 numara daha eklenebilir.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2358 : 06 Temmuz 2019, 10:06:24 »
Az sonra resmi siteden nando de colo resmen açıklanacak 😎😎
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #2359 : 06 Temmuz 2019, 10:42:46 »
Hayırlı olsun pas lazımsa pas, şut lazımsa şut, penetre lazımsa penetre. Takımdaki herkesi daha iyi yapacak bir süper star aldık. Kendine oynasa her maç 30 atar ama öyle bir egosu yok. Vesely hava yolları bu sene daha fazla uçuş düzenler bu hamleyle adam muazzam pasör. Sakatlıksız bir sezon olsun inşallah.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2360 : 06 Temmuz 2019, 11:06:42 »
Herkesin gözü aydın, transfer resmi olarak açıklanmış. Hatta De Colo'nun ağzından dökülen doğma büyüme Fenerbahçeliyim sözlerinin yer aldığı video dahi çekilmiş :)

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2361 : 06 Temmuz 2019, 11:13:27 »
Kostas & De Colo...

Yeni sezonda bu ikili ile çok keyifli maçlar izleyeceğimiz kesin..

Ah bir de Udoh olsa...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #2362 : 06 Temmuz 2019, 11:39:12 »
Denizi geçtik, derede boğulmayalım. Bir de sert, savunmacı combo guard, à la Higgins.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2364 : 06 Temmuz 2019, 12:03:52 »
ben diyom çöp, siz diyonuz güzel adam, burada anlaşma imkanımız yok. farklı noktadan ilerleyelim.

vesely 5 oynamamalı! tamam, vesely 5'ten de süre alacak, nefes lazım, faul problemi vs. ama vesely'nin bu seneki 17.6 pir'indense 16/17 deki 10 küsur'u daha evladır. çünkü pir'e yansımayan dünyalar yaptı vesely. kısanın karşısında kaldı, defansı organize etti, pas dağıttı vs... hepsinden önemlisi udoh'u dinlendirdi. yine söylüyorum, vesely 5 oynamamalı çünkü iş f4 e kaldığı zaman elin tavares'i gelir, ağzımıza sıçar.

ha, şampiyonluk şansına her daim sahibiz. götünü kaldırmayan wanna ve porselen dükkanı tecavüzcüsü j.thompson ile bile şampiyonluk ayağımıza geldi sonuçta. de colo ve ayağı kopmamış bi lauvergne ile pekala şampiyon da olabiliriz. ama şu an kağıt üzerinde konuşuyorsak bence adamımız singleton değil.

3lük tehtidi mi? voightman'ı alaydık o zaman... pota altını mı kapatıyoruz, jekiri (hayırlısı olsun, asvel'de) ya da michael erick o vakit. ille de vesely'yi 5 oynatağız da ribaundçu mu lazım? naha da assem marei. udoh'a hiç girmiyorum bile, tabi ki ta kendisi!!! ama hiçbir formülde singleton değil. bakın iddalı konuşuyorum, bu sene şampiyon olalım, singleton gitse kimsenin ahı kalmaz.

Vesely 5 oynadığında daha verimli çünkü potaya daha yakin. Şutu olmayan uzun  için  5 oynamamali demek verimini düşürmek istiyorum demek. Bizdeki en verimli sezonlarinda 5 oynadı adam. Udoh varken etkisi düşüyor aslında ama Udoh öyle büyük bir etki ki bunu seve seve göze alırım. Tavares konusu niye bu kadar abartılıyor anlamıyorum hücumda hiçbir baskinlığı yokki adamın. En abartılan oyunlardan biri bence euroligde. Pota altında iyi ama uzaklaştıkça da bitiyor. Ayaklar zaten yavaş. Tavares  özel önlem almayı gerektirecek veya kendisine göre oyuncu seçimi yapılacak kadar etkin bir adam değil. Kaldı ki Lauvergne de 5 numara ve boyu posu da kalıbı da yerinde.

Singleton 4 numaraya göre fiziikli bir adam. Vesely'i tamamlayacak 4 numaranın dış şutu olmalı ve pozisyonuna göre fizikli olmalı. En net uyacak tanım bu. Singleton euroligin en çok üçlük sokan 4 numarası. Top çalma ve enerji noktasında da iyi. Bizle performansı da artar. Sevmiyor olabilirsiniz anlarım ama Kubandaki performansına dönemez derken Pao performansına haksızlık etmiyor musunuz. Pao performansı çok daha iyi zaten. Etrafında iyi sürerler yokken dahi sistem durağan iken dahi %40-45 ile üçlük sokuyor.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #2365 : 06 Temmuz 2019, 12:14:38 »
Efes udohu elimiizden alacak eyşan efese gidecek, singletona efes teklif yapmış bastırıyomuş iddiaları artık tamamen taca çıkar, efes cska dan a.peters ı aldı.

Biz de bence önümüzdeki hafta singletonu acıklarız.

Joffreyin durumuna göre udoh durumunun netleşmesi biraz daha zaman alır. Bence 2.guardı yaz liginden çekeriz söylenene göre henry den vazgecilmiş çünkü. Yaz liginde de şöyle bi sıkıntı oldu, abd de 7şiddetinde deprem oldu ve yaz ligi maçlarının las vegas ayagı ileri bi tarihe ertelendi. Biraz belki bu sebeple gecikme yaşanır kısa transferinde eğer yaz liginden oyuncu cekeceksek.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2366 : 06 Temmuz 2019, 12:17:39 »
Efes Peters'ı almış.Avrupa'da 2 tane  4 numara kaldı.Singleton ile Willams.
De colo bünyeye iyi geldi valla.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2367 : 06 Temmuz 2019, 12:21:25 »
Efes udohu elimiizden alacak eyşan efese gidecek, singletona efes teklif yapmış bastırıyomuş iddiaları artık tamamen taca çıkar, efes cska dan a.peters ı aldı.

Biz de bence önümüzdeki hafta singletonu acıklarız.

Joffreyin durumuna göre udoh durumunun netleşmesi biraz daha zaman alır. Bence 2.guardı yaz liginden çekeriz söylenene göre henry den vazgecilmiş çünkü. Yaz liginde de şöyle bi sıkıntı oldu, abd de 7şiddetinde deprem oldu ve yaz ligi maçlarının las vegas ayagı ileri bi tarihe ertelendi. Biraz belki bu sebeple gecikme yaşanır kısa transferinde eğer yaz liginden oyuncu cekeceksek.
Udoh'a eyşan demek ağır sanki be, adam bize bir hainlik yapmadı.Ben hala seviyorum 20 yıl sonra bile insanın aklında kalacak bir dönemin parçası.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #2368 : 06 Temmuz 2019, 12:27:10 »
Udoh'a eyşan demek ağır sanki be, adam bize bir hainlik yapmadı.Ben hala seviyorum 20 yıl sonra bile insanın aklında kalacak bir dönemin parçası.

Ben de udohun ayrıldığı dönem çok üzüldüm ama hiç bi zaman gözümde hain aldatan biri olmadı ama bu hain yada eyşan tabiri sosyal medyada çok kullanılıyo ne yazık ki.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #2369 : 06 Temmuz 2019, 12:35:33 »
Ekpe'ye cevaplardan: "Eyşan az gelir oğlum, Skyler'sın sen"  8)
Ekpe kadar iyi profesyonel az gelir, ölümüne oynadı oynarken.
Gelirse sıvarız, ama son mesajlarındaki elektrik iyi değil.