Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006936 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2385 : 06 Temmuz 2019, 19:22:38 »
Kendi adima da sunu soyliyim. Forma giydigi surece cok iyi oyanyip takimdan ayrilan bir oyuncuya kizmayi hakareti dogru bulmuyorum. Bu tepkilerin sebebi simariklik basariyi hazirda bulmak degil ayrilmayi vedalasmayi becerememektir. Adam sana forma giydigi surede fazlasiyla katki vermis. Ayrilir ayrilmaz guder gitmez kendi tercihi. Ha ayrilani eskisi kadar sevmeyebilirsin, gelmesini istemeyebilirsin belki ama hain veya ihanet imasi cok sacma.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2386 : 06 Temmuz 2019, 19:23:53 »
Singleton için yüksek gelen maaş ekpe ye verilebir belki. O zaman 3 numara için furkan korkmaz tam oturur. Henry ekpe furkan berkan belki bir de sinanın durumuna göre bir türk kısa olabilir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2387 : 06 Temmuz 2019, 19:24:14 »
Son 10 senenin şampiyonlarına bakalım
Real 2
Cska 2
Fenerbahçe 1
Barcelona 1
Maccabi 1
Olympicos 2
Panathinaikos 1
2 den fazla olabilen kimse yok
Panathinaikos 7 senedir Barcelona ve Maccabi 5 senedir f4 yapamıyor.
Olympicos 6 senedir kupa kazanamıyor
Hepsi de her sene ciddi yatırım yapıyor
F4 formatında zaten şampiyonluk biraz o haftasonuna bakıyor. Sadece parayla sadet olsa Barcelona, Real cska kimseye kupa bırakmamalı
Eksikler eleştirilir, daha iyisi istenir ama en azından bu arada tadı da çıkarılır
Benim demek istediğim şey bu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2388 : 06 Temmuz 2019, 19:26:08 »
Singleton için yüksek gelen maaş ekpe ye verilebir belki. O zaman 3 numara için furkan korkmaz tam oturur. Henry ekpe furkan berkan belki bir de sinanın durumuna göre bir türk kısa olabilir
İşte adamım ya horoz gibi detaylara takılmadan transfer konuşuyor sadece :)
Kötü birşey demedim
Şahsi fikrim 3 numara vs İhtiyacımız olduğunu düşünmüyorum
Combo gaurd tipi bir kısa bize daha iyi olur
İsim kim olur bilemiyorum

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #2389 : 06 Temmuz 2019, 19:26:15 »
@hmetin bence Cem Agrak'in sozu biraz meclisten yani forumdan disari. Su son 1 haftadir transfer heyecaniyla baya sosyal medya takip ediyorum, en azindan o mecralardaki genel taraftar profilimiz o kadar kotu ki ayni seyleri ben de dusundum. Bugun De Colo'nun gelisini kutlanan yorumlarin altina klubun 120m borcu var 1m luk euroleague icin 30m harcamayalim diyenlere sovmemek icin kendimi zor tuttum. Forumda da yeri geliyor tartisiliyor ama hic amk bu adam benim rengdasim olamaz dedigim biri cikmadi. En fazla kusura bakmasin @cemalex ne kadar karamsar dedim ama kimsenin Fener sevgisinden suphe etmedim (Cemalex senden de ozur dilerim De Colo geldi en cok sevindin sanki)

Senin Akdeniz insani tespiti yerinde ama biraz yetersiz, o fevriligi Akdeniz tarafindan almisiz hakikaten ama bir kisimda da Arap nankorlugu var. Ben de NBA yapan oyunculara bazen kiziyorum, sitem ediyorum ama kendimi yerlerine koydugumda hak veriyorum. Su an yurtdisindayim, burada kazandigima yakin bir ucreti TRde alaninda dunya lideri bir sirket, bir alt pozisyon icin teklif etse ben de donerim. Kizmak normal yani ama gidip Ekpenin yorumlarinin altina yazilanlara bakinca ben utaniyorum acikcasi.

Sozun ozu, gercekten nesil olarak su Fenerbahçe  Basket takimini gorebildigimiz icin inanilmaz sansliyiz. Bunu ustuste 5 sene gormek ve muhtemelen en az 3 sene daha bu seviyede gorecek olmak beni inanilmaz mutlu hissettiriyor. Sampiyon olmak tabi hepimizin istegi, takim da elestirilir, yanlislar olur. Ama benim mesela seneye en buyuk hayalim 19 Mayis 2017 dogumlu oglumu (evet sampiyonlukla geldi :) ) Final4 a goturmek. Ve bu imkanim oldugu icin inanilmaz sansli hissediyorum.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2390 : 06 Temmuz 2019, 19:40:54 »
Joffrey kaldığı sürece heralde 1 kısa 1 uzun yabancı alırız sadece, bi de yerli uzun olarak ayrıyeten berkanı. Sezona 9yabancı ile girmeyiz bence, koç daha önceleri de yeni yabancı kuralından tribunde çok sayıda yabancıyı oynatamadan oturtmaktan rahatsız olduğunu dile getirmişti. 4 yabancıyı tribune göndermek istemeyecektir. Furkan konusunda da dün bazı yerlerde furkanın de colo kadar kontrat talep ettiğini duydum doğru mu yanlış mı bilemem ama gercekten oyle 2.5 civarı bi beklentisi varsa ne Fenerbahçe ne de başkası o parayı ona avrupa vermez.
Temennim udoh + yaz liginden atletik savunmacı bi combo guard ve + berkan...

hatta gaza gelip azıcık fantezi yapacak olursam khimki ile takasa girip gill<-->joffrey takası yapıp 4numarada atletik şutör uzun eksiğini de kapatalım. 😎
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2391 : 06 Temmuz 2019, 19:48:37 »
Şu kesin ki şımarık ve götü kalkık bşr topluluk olduk.
Herkesi bokluyoruz herşey en çok biz biliyoruz
Kimse mütevazi değil
Genel profil bu istisnalar vardır tabi
30 harcıyoruz her sene şampiyon olalım kardeşim gerisi banane kafası, şu günlerin kıymetini 5 6 sene sonra anlayacağız da iş işten geçmiş olacak

Yerden göğe kadar katılıyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2392 : 06 Temmuz 2019, 21:13:02 »
Sayet transfer etme imkanimiz varsa eurolig sampiyinlugu sansimizi en cok atttiracak oyuncu Udoh

Tavares ve Dunston'la kedinin fareyle oynadigi gibi oynamasi icin transferini de ayrica istiyorum

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2393 : 06 Temmuz 2019, 21:31:41 »
   Uzun icin NBA den bir kumar denenecek sanırım.Datome ve Kalinic bu sene ağırlık 4 oynarlar.Belki Teo olmadı ama(hepimizin icinde kalmistir muhtemelen :D ) 2 sene boyunca dünya gözüyle Nando  de Colo - Vesely izleyeceğim için  bu güzel oluşuma teşekkür ediyorum.Bu saatten sonra gelen de giden de makbuldür kendi adima.

Sene sonu Barcelona nin yaşayacağı  hüsran için ayrı başlık açabiliriz:)

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2394 : 06 Temmuz 2019, 21:48:32 »
Cofri acaba sene baslarken oynayacak mi

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #2395 : 06 Temmuz 2019, 21:53:25 »
Ekpe için muhtemelen bütçe var ama iyi bir kısa içinde 1 milyon civarı para ayrıldı. O yüZden tüm para ekpe’ye gömülmek istenmiyor gibi bir izlenim var bende.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #2396 : 06 Temmuz 2019, 22:53:00 »
Joffrey hoşgeldin mesajları atıyor, Nando karşılık veriyor. Kafa rahat yani. Udoh için JL nün gitmesi ihtimaline 1 diyelim.
PF transferinden vaz geçip Udoha yürüme ihtimaline 2 diyelim.
PF ile birlikte Udoh u da alma ihtimaline 3 diyelim.

2>3>1
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2397 : 07 Temmuz 2019, 00:09:30 »
Şu kesin ki şımarık ve götü kalkık bşr topluluk olduk.
Herkesi bokluyoruz herşey en çok biz biliyoruz
Kimse mütevazi değil
Genel profil bu istisnalar vardır tabi
30 harcıyoruz her sene şampiyon olalım kardeşim gerisi banane kafası, şu günlerin kıymetini 5 6 sene sonra anlayacağız da iş işten geçmiş olacak
Udoh özelinde noktasından virgülüne katılmıyorum.
Maddi manevi fazlasıyla aldı karşılığını, Boğdan dan bile daha çok sevildi.
Forması emekli edilip salona asılsın dendi.
Çıkarsın boynuma dolayayima kadar her türlü güzelleme övgü yapıldı.
Nba e gitti saygı duyduk, yolu açık olsun dedik.
Fakat yarın en yakın rakibimize giderse (ligde Efes, EL de cska vs..) bizim için tehlike arz edecek.
Bu da bizim taraftarı ciddi şekilde rahatsız edecek.
Çünkü aslolan Fenerbahçe.

Figo Barcelona'dan Reale geçtiğinde çiçeklerle mı karşıladılar?
Ya da yarın Real taraftarı Mirotic'i bağrına basıp üçlü mü çektirecek?
Tabi ki Udoh'ta rakip olunca pamuklara sarilmayacak.

Her eleştiren götü kalkma, şımarıklık, nankorlükle itham ediliyor.

( Ayrıca Yıllardır söylerim, sıvama işi senin haricinde hiç mi hiç çekilmiyor yeminle  ;)
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2019, 00:12:00 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2398 : 07 Temmuz 2019, 00:15:35 »
ELde garbage time dışında süre alamayacak Berkan için taraftardaki bu isteği anlayamıyorum. Biberovic ve Egehana o krediyi üç numarada verip Kalinic ve Datomeyi dört numarada kullanmak en iyisidir...

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2399 : 07 Temmuz 2019, 00:21:48 »
Zalgiris ile kontratı biten Aaron White için ne dersiniz bizde olurmu. Bizim için alt seviyemi kalır