Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007019 defa)

MotorCade, Ertan Ürkmez ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2400 : 07 Temmuz 2019, 00:42:05 »
Udoh + white olursa hayir demem, atletik sutu da var... Ama sadece white ile kapatirsak pota altinda yine tavarese karsi ezilecegimiz açık
Bender deniyor ama ??? Hazir oyuncu tercih etsek daha dogru olur

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2401 : 07 Temmuz 2019, 00:50:04 »
Berkan ya da xxx bi türk uzunun bu kadar istenmesindeki sebep gelsin euroleague de 20dk süre alsın diye değil, hem tbl de kadroda 7yerli bulundurma zorunluluğundan hem de barışın etkisiz eleman olmasından dolayı gecen sene melli afyona da 25 30 dk oynamak zorunda kaldı cska ya da. Bi şekilde tbldeki 30 maçtan 7-8maç zorlasa geri kalan 22-23 maçta da bi şekilde yerli 4no katkısı alalım barış 4 yıldır gram katkı vermedi. Ve tabi barışın sözleşmesi sona erdi takımdan ayrıldı. Bu sebeplerden herkes berkan berkan yazıyo. İsmail falan deniyo ama onun a takım seviyesinde oynaması için fırın fırın ekmek yemesi gerekiyo. Bu sene muhtemelen sinan yerine ergi olur kadroda o da muhtemelen bi süpriz ya da mucize gercekleşmezse egehan gibi sadece 12kişilik kadroyu doldurup fark 20lere çıkınca oyuna girer. Yabancıları diri saglıklı tutmak için daha geniş yerli rotasyonu şart. O yüzden belki berkan belki başka bi yerli uzuna ihtiyac var.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2019, 00:58:49 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı horevail

• Üye
« Yanıtla #2402 : 07 Temmuz 2019, 01:49:39 »
Kalinic ve Datome oyun planına rakibe göre elbette 4 numara oynayacaklar ama sürelerinin çoğunu 3 numaradan alacaklar. Yabancıyı geçtim yerli 4 numara ihtiyacımız bile var. Barış'ı silin, Egehan vs. ile de olacağını hiç sanmıyorum. Mutlaka BSL'de çoğu maçta 20-25 dk oynayabilecek biri lazım. Bu yerli rotasyonunun tamamı için geçerli. Bu takımı mümkün olduğunca dinlendirebilmek bizim en büyük transferimiz olacak.

Bu arada Eurohoops/Aris Barkas'ın haberine göre Singleton zaten pek aklımızda değilmiş. Haberin Türkçe çevirisinde sanki maaş yüzünden vazgeçmişiz gibi yanlış aktarıldığını düşünüyorum. Benim hissiyatım karavana hakkı kalmayan Morizyo'nun aklında biri olduğu yönünde. Muhtemel oyuncu havuzuyla ilgili bilgim olmadığı için biraz gerildim ama bekliyoruz bakalım ne çıkacak.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #2403 : 07 Temmuz 2019, 02:38:10 »
ekpe 2 senedir çürüdü bençte, ona güvenemeyiz, o kadar paralar da etmez, artı exten next olmaz (sevmiom la işte :D ). madem jofri kalıo singleton ya da robert carter ile kapatalım uzun işini.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2404 : 07 Temmuz 2019, 10:14:19 »
Tyler kulübe veda mesajı yazmış instagramdan. Ayrılmış..
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı murat gürer

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #2405 : 07 Temmuz 2019, 10:30:07 »
Merhabalar ,
Bir sporsever olarak uzun zamandır zevkle takip ettiğim ve iyi ki Fenerbahçe'liyim dediğim bir forum. Her en kadar arasıra görüş ayrılıkları olsada amacın Fenerbahçe'yi daha iyi yerlere getirme düşüncesinde olan insanların olduğunu biliyorum.
Dedim ya bir sporseverim. Hele basketbol vazgeçilmezim. Bu şubenin kapanmasını isteyenleri anlamadığım gibi anlamak da istemiyorum. Bir arkadaşımızın dediği gibi bugünleri çok ararız. Şİmdi Obra ve askerlerini desteklemek mi yoksa gergin ve tayfalarına nefret kusmak mı?
Valla nefesimin sonuna kadar Obra'yı destekleyip zaten hasta olan kalbime bu sevgiyi doyasıya doldurmak istiyorum.
Sevg, ve saygılarımla,

sonuna kadar Fenerbahçe...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2406 : 07 Temmuz 2019, 11:59:12 »
Merhabalar ,
Bir sporsever olarak uzun zamandır zevkle takip ettiğim ve iyi ki Fenerbahçe'liyim dediğim bir forum. Her en kadar arasıra görüş ayrılıkları olsada amacın Fenerbahçe'yi daha iyi yerlere getirme düşüncesinde olan insanların olduğunu biliyorum.
Dedim ya bir sporseverim. Hele basketbol vazgeçilmezim. Bu şubenin kapanmasını isteyenleri anlamadığım gibi anlamak da istemiyorum. Bir arkadaşımızın dediği gibi bugünleri çok ararız. Şİmdi Obra ve askerlerini desteklemek mi yoksa gergin ve tayfalarına nefret kusmak mı?
Valla nefesimin sonuna kadar Obra'yı destekleyip zaten hasta olan kalbime bu sevgiyi doyasıya doldurmak istiyorum.
Sevg, ve saygılarımla,

Hoşgeldiniz. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2407 : 07 Temmuz 2019, 12:25:54 »
Merhabalar ,
Sevg, ve saygılarımla,

Murat abim hoş geldin
Aslında Murat abi güzel bir örnek
Kendisini twitterdan tanırım telefonda da sıhbet ettik.
1 kere maça gelme imkanı buldu ve sonra bana dediği ya ben Ankara'dayım sizler bu takıma çok yakınsınız maçlara gidip sahip çıkın bu güzel takıma
Biz uzaktayız çok fazla gelemiyoruz, ayağının dibinde olan insanlar nasıl gitmiyor her maça, anlamıyorum dedi
Saf temiz duygular ile Fenerbahçe sevet, uzaktan Fenerbahçe sevmek gerçekten çok zor
Yakında olanlar kıymetini daha çok bilmeli
Murat abi öperim

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2408 : 07 Temmuz 2019, 12:31:26 »
Kalinic ve Datome oyun planına rakibe göre elbette 4 numara oynayacaklar ama sürelerinin çoğunu 3 numaradan alacaklar. Yabancıyı geçtim yerli 4 numara ihtiyacımız bile var. Barış'ı silin, Egehan vs. ile de olacağını hiç sanmıyorum. Mutlaka BSL'de çoğu maçta 20-25 dk oynayabilecek biri lazım. Bu yerli rotasyonunun tamamı için geçerli. Bu takımı mümkün olduğunca dinlendirebilmek bizim en büyük transferimiz olacak.

Bu arada Eurohoops/Aris Barkas'ın haberine göre Singleton zaten pek aklımızda değilmiş. Haberin Türkçe çevirisinde sanki maaş yüzünden vazgeçmişiz gibi yanlış aktarıldığını düşünüyorum. Benim hissiyatım karavana hakkı kalmayan Morizyo'nun aklında biri olduğu yönünde. Muhtemel oyuncu havuzuyla ilgili bilgim olmadığı için biraz gerildim ama bekliyoruz bakalım ne çıkacak.

Acaba Gherardini nbaden Boucher'i mi kovaliyor. Fiziken bieaz ciliz olsa da uzun kollu blokcu ve dis sutu olan bir Kanadali.( bu kisim da onemli )

Udoh ihtimali varken hicbir oyuncu beni fazla tatmin etmeyecek. Udoh cine gider veya nbade kalirsa o zaman daha mantikli dusunebilirim sanirim. Siimdilik baska hicbir oyuncu kesmiyor.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2409 : 07 Temmuz 2019, 13:00:56 »
Merhabalar ,
Sevg, ve saygılarımla,

Ağbi hoş geldin, ben de Ankara'dayım. 10 yıl önceye kadar yaşanılan travmaları İstanbul'da yaşamış birisi olarak Ankara'da deneyimlemenin de çok farklı olmadığını söyleyebilirim :) Sevda aynı sevda, hastalık aynı hastalık. Birlikte daha güzel günlere...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2410 : 07 Temmuz 2019, 13:34:30 »
Acaba Gherardini nbaden Boucher'i mi kovaliyor. Fiziken bieaz ciliz olsa da uzun kollu blokcu ve dis sutu olan bir Kanadali.( bu kisim da onemli )

Udoh ihtimali varken hicbir oyuncu beni fazla tatmin etmeyecek. Udoh cine gider veya nbade kalirsa o zaman daha mantikli dusunebilirim sanirim. Siimdilik baska hicbir oyuncu kesmiyor.
Aslında şöyle bir baktım da bu elemandan yeni Udoh olur gibi. Tek sorun sayko gibi bir yüz ifadesi var. :D

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2411 : 07 Temmuz 2019, 14:32:06 »
Boucher G-League"de istatistik kasarak gündeme gelmiş bir görüntü çiziyor. Hocam bu olur derse olur ama kesin olur demek zor...

Boucher gibi Christian Wood da bence gelecek vaad ediyor. Kontrat durumunu bilmiyorum tabi...

Bu arada 2 sene yaşlanmış Udoh Hoca tarafından da istenmiyor olabilir. Sonuçta ayrılırken EL temposu çekilmiyor diye havlu sallamaya gitmiş bir profilden bahsediyoruz...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2412 : 07 Temmuz 2019, 14:43:12 »
@can

Ben hocanin istemeyecegini sanmam. Ama su da gercek; son senesi NBA disindaki en pahalli oyuncu apoleti ile oynadi bizde. Beklentileri yine cok yuksek olabilir ve biz karsilayamiyor olabiliriz....

Ayrica Vesely, Lauverne, Ahmet .... yanina Melli tarzi, daha 4e yakin bir uzun arayisinda olabiliriz... Sonucta gozuken Lauverne den cikamadigimiz hali hazirda. Ha Lauverne den cikmak icinde biraz isi suruncemede tutuyor olabiliriz....

Bin bilinmezli denklem :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2413 : 07 Temmuz 2019, 14:46:16 »
Şimdilik görünen Jofri'den çıkmadan Udoh olmayacak.

Jofri kalırsa da 4 numaraya yönelinecek.

Aslında Vesely-Udoh EL tarihinin en dominant uzun ikilisi olmuşlardı ama her uzunla olacak iş değil o. Jofri işi bir kenara, kısa meselesini halletsek iyi olacak bu arada.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2414 : 07 Temmuz 2019, 15:42:39 »
boucher tam bizim aradığımız özelliklere sahip. blok tehdidi var, ribaund alıyor, pas yeteneği var, atletik ve yumuşak.