Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006761 defa)

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2475 : 08 Temmuz 2019, 10:37:17 »

Değişik bir alıntılama yöntemi kullanıyorsun sanırım :)

Sinan'dan daha fazla katkı veremez derken pardon Sinan ne katkı vermiş. Sıfıra yakındır katkısı Barış Hersek'in bir tık üstü katkı verdi bizde aldığı maaş da 850 bindi. Adamın 2 senedir euroligde aldığı toplam dakika sayısı 185. 70 tane maça çıktık ortalama 2 dakika yapıyor. Hala gelmiş Sinan da verirdi o katkıyı diyorsun. 2 senede toplam attığı sayı 52 , soktuğu üçlük bu sene SIFIR. En fazla onun kadar şut sokarmış, gözünü kapasa Sinan'dan fazla sokar. %44 ile atıyor adam. Barış Hersek maaşı ile oynatamazsın diyorsun da Guduric'in maaşı da 400 bindi. Sana 1 milyon veren varsa 400 bine oynamazsın. Veren yoksa oynayacaksın tabi ki.

Tavan ne oluyor diye dalga geçmeye çalışmışsın. Tavan potansiyeldir, oyuncu kapasitesini tam yansıttığında ulaşabileceği seviyedir. Micic meselea yıldız adayıydı alt gruplarda bir süre sakatlıklarında etkisiyle vasat takımlarda kaldı, Zalgiris'te topladı Efes ile uçuşa geçti. Westermann da bu şekidllde potansiyeli yüksek bir oyuncu.

Bizim aradığımız oyuncu tipi mi bilemeyiz. Koç bizi arayıp ben transferden şunu şunu arıyorum demediği için bilemiyoruz. Savunma yönü ağır basan bir adam değil ama savunmacı mı arıyoruz acaba???

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2476 : 08 Temmuz 2019, 10:52:26 »
Değişik bir alıntılama yöntemi kullanıyorsun sanırım :)

Sinan'dan daha fazla katkı veremez derken pardon Sinan ne katkı vermiş. Sıfıra yakındır katkısı Barış Hersek'in bir tık üstü katkı verdi bizde aldığı maaş da 850 bindi. Adamın 2 senedir euroligde aldığı toplam dakika sayısı 185. 70 tane maça çıktık ortalama 2 dakika yapıyor. Hala gelmiş Sinan da verirdi o katkıyı diyorsun. 2 senede toplam attığı sayı 52 , soktuğu üçlük bu sene SIFIR. En fazla onun kadar şut sokarmış, gözünü kapasa Sinan'dan fazla sokar. %44 ile atıyor adam. Barış Hersek maaşı ile oynatamazsın diyorsun da Guduric'in maaşı da 400 bindi. Sana 1 milyon veren varsa 400 bine oynamazsın. Veren yoksa oynayacaksın tabi ki.

Tavan ne oluyor diye dalga geçmeye çalışmışsın. Tavan potansiyeldir, oyuncu kapasitesini tam yansıttığında ulaşabileceği seviyedir. Micic meselea yıldız adayıydı alt gruplarda bir süre sakatlıklarında etkisiyle vasat takımlarda kaldı, Zalgiris'te topladı Efes ile uçuşa geçti. Westermann da bu şekidllde potansiyeli yüksek bir oyuncu.

Bizim aradığımız oyuncu tipi mi bilemeyiz. Koç bizi arayıp ben transferden şunu şunu arıyorum demediği için bilemiyoruz. Savunma yönü ağır basan bir adam değil ama savunmacı mı arıyoruz acaba???

De colo geldi tüm gerginliğin gitmiş kuzu gibi olmuşsun :)

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2477 : 08 Temmuz 2019, 11:03:05 »

Öyle oldu açıkcası. Udoh da Çin'e gitti benim kafa rahat artık.

Uzun transferi için bir şeyler çalınmıştır kulağınıza. Biraz dökülün bakalım :D Singleton'dan maaş sebebiyle mi çekildiler. Katkısı garanti bir adamdı acaba değişik bir şeyler mi deneyeceğiz. Boucher enteresan gözüküyor. 2,10 boy 90 kilo (benden hafif)  2,23 kanat açıklığı. Mobil ve enerjik de diyorlar. Dış şut da var.

G-league'de mvp ve yılın savunmacısı seçilmiş. Muhtemelen G-league'de savunma yapan tek oyuncu kendisiydi o nedenle yanıltıcı olabilir ama savunmada terör estirme potansiyeli de var sanki.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2478 : 08 Temmuz 2019, 11:03:52 »
Ben son 5 yıldır takımın hem F4 Efes maçında  ve  ligdeki kaybedilen Efes maçlarında bu kadar çaresiz kaldığımızı hatırlamıyorum.Evet sakatlıklar vardı ama Larkin, Micic ve Simon( Beaubois )aynı anda sahadayken tam kadro olsaydık bile çok zorlanacaktık.Gergin'i tamam sevmiyoruz ama sene içinde Fenerbahçe'nin zaaflarına göre takım kurduk demişti.

Yok hocam, tam olarak öyle değil bence. Tabiki Efes iyi ve güçlü bir takım ama kazandığımız maçlara bakarsan 2 ortak noktası vardı, Ahmet iyi oynadı ve Melih iyi şut attı. Vesely ve sağlıklı Datome ile iki şartı da karşılardık rahatça.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2479 : 08 Temmuz 2019, 11:08:28 »

Hakikaten ya :) Ben yazacaktım benzer şeyleri. 1 ay önce Cemalex yazdıysa kesin beni sinir eder, aksi birşey yazmıştır diyordum, şimdi adam benim düşüncelerimi yazmaya başladı :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2480 : 08 Temmuz 2019, 11:09:39 »
Öyle oldu açıkcası. Udoh da Çin'e gitti benim kafa rahat artık.

Uzun transferi için bir şeyler çalınmıştır kulağınıza. Biraz dökülün bakalım :D Singleton'dan maaş sebebiyle mi çekildiler. Katkısı garanti bir adamdı acaba değişik bir şeyler mi deneyeceğiz. Boucher enteresan gözüküyor. 2,10 boy 90 kilo (benden hafif)  2,23 kanat açıklığı. Mobil ve enerjik de diyorlar. Dış şut da var.

G-league'de mvp ve yılın savunmacısı seçilmiş. Muhtemelen G-league'de savunma yapan tek oyuncu kendisiydi o nedenle yanıltıcı olabilir ama savunmada terör estirme potansiyeli de var sanki.
boucher ismini hiç duymadım , Murat abinin bir tavsiyesi olarak ortaya çıktı , benim bildiğim kadarıyla bu çocuk net 5 numara , izledim de 4 numara için olur mu pek emin değilim
evet şutu var iyi de savunmacı ama bilemedim
nbaden bir siyahi oyuncu alacağız diye duydum bu hafta cumaya kadar netleşir diye düşünüyorum ;)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2481 : 08 Temmuz 2019, 11:10:58 »
Hakikaten ya :) Ben yazacaktım benzer şeyleri. 1 ay önce Cemalex yazdıysa kesin beni sinir eder, aksi birşey yazmıştır diyordum, şimdi adam benim düşüncelerimi yazmaya başladı :)
ya baba hayat geçrketen zor ve stressli
şu spordan keyif almak için çabalıyorum
bakıyorum Cemalex forumda göt kesiyor :)
sen ben hepimiz herşey en iyisi olsun diye istiyoruz bu konuda herkes hem fikir
ama işte hayat böyle değil ..
ne yapalım kaybetmeyi de sindirmek lazım sanırım
bir de De Colo gerçekten insanı kuzu gibi yapıyor :)

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2482 : 08 Temmuz 2019, 11:17:26 »
boucher ismini hiç duymadım , Murat abinin bir tavsiyesi olarak ortaya çıktı , benim bildiğim kadarıyla bu çocuk net 5 numara , izledim de 4 numara için olur mu pek emin değilim
evet şutu var iyi de savunmacı ama bilemedim
nbaden bir siyahi oyuncu alacağız diye duydum bu hafta cumaya kadar netleşir diye düşünüyorum ;)

Bu arkadaşın ismini de duydunuz mu yoksa sadece ten rengini mi söylediler :)

Bence şutu olan mobil bir uzun 4 de oynar. De Colo ve Westermann gelirse bence uzunların topu yere vurması oyun kurucu meziyetlerinin olması şart değil. Hayırlısı artık şunun şurasında cumaya ne kaldı ki

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2483 : 08 Temmuz 2019, 11:33:30 »
Bu arkadaşın ismini de duydunuz mu yoksa sadece ten rengini mi söylediler :)

Bence şutu olan mobil bir uzun 4 de oynar. De Colo ve Westermann gelirse bence uzunların topu yere vurması oyun kurucu meziyetlerinin olması şart değil. Hayırlısı artık şunun şurasında cumaya ne kaldı ki
ahahah ya var isimler duyduğum ama duyumcu gibi takılmayı kendime yakıştıramıyorum , 15 temmuz olmadan biter diye düşünüyorum ..
2 3 alternatif varmış.
d.williams 1 tanesi onu biliyoruz az çok ama rakamlar şartlar olur olmaz bilemiyorum

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2484 : 08 Temmuz 2019, 11:43:49 »
ahahah ya var isimler duyduğum ama duyumcu gibi takılmayı kendime yakıştıramıyorum , 15 temmuz olmadan biter diye düşünüyorum ..
2 3 alternatif varmış.
d.williams 1 tanesi onu biliyoruz az çok ama rakamlar şartlar olur olmaz bilemiyorum
Willams ne güzel olur, gerçi bizi yendikleri maçta sağlam küfür etmiştim ama olsun.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #2485 : 08 Temmuz 2019, 11:44:52 »
Westermann zu Fenerbahçe, 2 yıllık anlaşma, bitti diyorlar. Hayırlı olsun.

Zalgiris'de Alex Perez'i alacakmış. Saras bayağı bayağı guard okulu kurdu, Avrupa'ya guard yetiştiriyor.

4 numara olarak da DWill'i tanıyoruz, biliyoruz, bize yakışır.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2486 : 08 Temmuz 2019, 11:45:45 »
Darrell arthur un avrupaya gelebileceği açıklandı fena oyuncu değil 4 numara için düşünülüyordur büyük ihtimal değişik bir oyuncu

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #2487 : 08 Temmuz 2019, 11:48:22 »
westermann olumludur, buy out yüksek olursa maaşı düşük olur, ama coach un istediği tarz bir oyuncu, uzun boylu sırtı dönük de oyun kurabilir, ikili sıkıştırma geldiği zaman kısa devrilen uzunu yukardan bulabilir, üçlük atar, baskı yapar ama kısa savunması gene vasat, ayrıca uzun olduğu için adam değişmeli savunmayı rahatça uygularsın, akıllı, sarasın tedrisatından geçmiş bir arkadaş, ama buy out yüksek isterlerse anlaşma olmayada bilir. bana göre buraya stephan markoviç veya joviç te olur. leo-markoviç- joviç sırayla. sonuçta yardımcı oyuncu olacak, topa baskı ve savunma da markoviç en iyidir ama akıl ve oyunu yönetmede leo daha iyidir.
 bu arada 4 e adam bulmazsak jeremy evans kısanın karşısında çok başarılı. 3lük atar, blok yapar, ribaunt alır, 1 yıllık anlaşma yapılabilir. gill-singleton-claver- dan hepsi olurdu ama singleton yüksek istiyor heralde diğerleride sözleşmesi var.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2488 : 08 Temmuz 2019, 11:51:55 »
Darrell arthur un avrupaya gelebileceği açıklandı fena oyuncu değil 4 numara için düşünülüyordur büyük ihtimal değişik bir oyuncu
maşallah zehir gibisin gözünden isim kaçmıyor.
NBa'ciler daha iyi bilir
Denver zamanı bu herif bayağı iyi işler yapmıştı. atlet herif şutu da var . ama son sene hiç ortalarda görünmemiş.
ne durumda ne yapıyor vs bilemiyorum  31 yaşında.
sağlığı iyiyse atletizm ile burada fark yatarbililir
ama Jason nba yaptıklarından sonra budaki halini görünce ben bu konulara daha temkinli yakşalıyorum ;)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2489 : 08 Temmuz 2019, 11:54:57 »
Westermann ın zalgirisle opsiyonlu kontratı olduğu için küçük bi buyout u varmış zamanında melliyi de öyle almışız sanırım brosede. Bikaç yerde okuduğum duyduğum 150-250bin € arası bi bonservis verilecekmiş. Zaten yıllık ücretinin çok yüksek olacagını sanmıyorum. Muhtemelen 700-800 civarı maaşı olur. Maaş bütçemizde ciddi bi yük oluşturmaz yeter ki düzenli katkı versin  biraz sloukasın eli rahatlasın.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2019, 11:55:46 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...