Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006696 defa)

sinanyucel, iloturo, Semazen, Maldonado, agha ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2580 : 09 Temmuz 2019, 11:01:15 »
Mersin'e gelin tüm forum ahalisi, misafirim olun.
Deniz, kum, güneş, havuz..
Sezonun yorgunluğunu atar, yeni transferleri konuşuruz.
Her yıl 1-10 Ağustos arasına denk gelecek bir hafta sonu mesela.
Adanaya uğrayıp mersine geçilirse kebaplar benden  ;D ;D
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2581 : 09 Temmuz 2019, 12:18:24 »
Şu güzel sohbeti bölmeyi hiç istemezdim aslında 😊 ama şöyle bir iddia var
@FBBasketbol Boriša Simanić 'ı izliyor @kkcrvenazvezda . Koç Obradoviç Sırp pazarına değer veriyor ve ekibi için bir adım daha atmaya hazır. #Fenerbahcebeko(Basketball Rumours EU)
Tanıyan var mıdır kendisini

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2582 : 09 Temmuz 2019, 12:47:45 »
@FBBasketbol Boriša Simanić 'ı izliyor @kkcrvenazvezda . Koç Obradoviç Sırp pazarına değer veriyor ve ekibi için bir adım daha atmaya hazır. #Fenerbahcebeko(Basketball Rumours EU)

Çok tanımıyorum ama 21 yaşında ve hala Kızılyıldız'da bile doğru düzgün oynayamayan bir oyuncunun bize faydalı olabileceğini pek düşünmüyorum.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2583 : 09 Temmuz 2019, 13:00:30 »
Adanaya uğrayıp mersine geçilirse kebaplar benden  ;D ;D
2016'da tam da bunu yapmıştım.Adana-Mersin-Alanya

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #2584 : 09 Temmuz 2019, 13:34:06 »

Udoh olmuyorsa, singleton pahalıysa ben şahsen bize karşı oynadığı maçta kendisine çok küfüretmiş olmama rağmen D Williams ı görmek isterim takımda. Birazcık kırık, kirli işleri yapacak sert atletik adama ihtiyaç var. Lütfen De Colo gelmişken tek sağlam uzunumuzun Ahmet olmasına izin vermeyecek bir kadro kuralım

2016'da tam da bunu yapmıştım.Adana-Mersin-Alanya
Her daim bekleriz. troll olmayan her forum üyesi için davetimiz bakidir

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #2585 : 09 Temmuz 2019, 13:53:57 »
ihtimal vermek istemiyorum. En azından yapılacak ana rotasyondaki uzun transferine engel olacak veya zorluk çıkartacak bir durum olmamasını umuyorum. Sanki biz biraz arada kalıyoruz bu transfer işlerinde. Mesela Barca anlıyor ki mevcut durumundan çıkıp yeniden top4 takımdan biri olmak için para harcamak lazım, doğru nüveyi yakalamak için. CSKA ve Real zaten bunu halihazırdaki yüksek bütçeleriyle sağlamış durumdalar. Yunan takımları ufak dokunuşlarla bunu sağlayamayacakları için hiç flash transfer gündemiminde yoklar mesela ( De Colo gibi) Bizde koç tamam, bence ana iskelet tamam, seyirci tamam, 5 yıldır ( henüz tam olmasada) edinilmiş bir elit takım ruhu da tamam. yani şimdi sloukasla uzatıyorsun, süper starı alıyorsun, Leo yu alıp guard sorununu bitiriyorsun, Datomeyi takımda tutuyorsun, en iyi uzun zaten sende. Bende diyorum ki zaten ana parayı harcamışsın e biraz daha kasıp Udohu al, kağıt üzerinde bitir işi. gerisini de avrupanın en iyi koçuna bırak. Ha Udohu alamadın ki herzaman prüz olabilir, o zaman kimsenin laf edemeyeceği, teoride eksiği tam dolduran birini almalısın. Biraz garip gelebilir ama mevcut piyasada eğer daha başlangıç koşullarında defolu kadro ile yola çıkacaksan De colo da Obradoviç te lüks kaçıyor. Madem böyle değerleri takıma katmışsın bir şekilde, o zaman biraz daha fedakarlık yapıp eksik bırakmayacaksın işi.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2586 : 09 Temmuz 2019, 14:03:20 »
ihtimal vermek istemiyorum. En azından yapılacak ana rotasyondaki uzun transferine engel olacak veya zorluk çıkartacak bir durum olmamasını umuyorum. Sanki biz biraz arada kalıyoruz bu transfer işlerinde. Mesela Barca anlıyor ki mevcut durumundan çıkıp yeniden top4 takımdan biri olmak için para harcamak lazım, doğru nüveyi yakalamak için. CSKA ve Real zaten bunu halihazırdaki yüksek bütçeleriyle sağlamış durumdalar. Yunan takımları ufak dokunuşlarla bunu sağlayamayacakları için hiç flash transfer gündemiminde yoklar mesela ( De Colo gibi) Bizde koç tamam, bence ana iskelet tamam, seyirci tamam, 5 yıldır ( henüz tam olmasada) edinilmiş bir elit takım ruhu da tamam. yani şimdi sloukasla uzatıyorsun, süper starı alıyorsun, Leo yu alıp guard sorununu bitiriyorsun, Datomeyi takımda tutuyorsun, en iyi uzun zaten sende. Bende diyorum ki zaten ana parayı harcamışsın e biraz daha kasıp Udohu al, kağıt üzerinde bitir işi. gerisini de avrupanın en iyi koçuna bırak. Ha Udohu alamadın ki herzaman prüz olabilir, o zaman kimsenin laf edemeyeceği, teoride eksiği tam dolduran birini almalısın. Biraz garip gelebilir ama mevcut piyasada eğer daha başlangıç koşullarında defolu kadro ile yola çıkacaksan De colo da Obradoviç te lüks kaçıyor. Madem böyle değerleri takıma katmışsın bir şekilde, o zaman biraz daha fedakarlık yapıp eksik bırakmayacaksın işi.

Bı gencoyu alsalar bile uzun alırlar yahu. Sezon sonu uzun sıkıntısı çektikten sonra Melli de ayrıldıktan sonra ciddi ciddi başka uzun almayacağımızı mı düşünüyorsunuz :) Geleceği yatırım için alırlar alırlarsa ki bence gerek yok. 21 yaşına gelmiş hala daha kendisini gösterememiş Kızılyıldız uğraşsın, yetişir iyi bir oyuncu olursa o zaman  alırız.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2587 : 09 Temmuz 2019, 14:06:12 »
abi Barca neyi anlıyor 5 senedir F4 yapamıyorlar, 9 senedir şampiyon olamıyorlar. bu sene hariç her sene 35 üstü bütçe ile saldırıyorlar. bir bu sene mevzuyu abartıp 50 seviyesine çıkarttılar.
gözünü seveyim başka takımı örnek ver de Barcalona deme bari
Yunanlar bitmiş durumda zaten
Avrupa'da zirvede 3 tane takım var. sopn 5 senede bu 3 takım 5 şampiyonluğu paylaştı..
sıcak biraz seni etkiledi sanırım ;)
fazla kebap yeme

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #2588 : 09 Temmuz 2019, 14:19:45 »
abi Barca neyi anlıyor 5 senedir F4 yapamıyorlar, 9 senedir şampiyon olamıyorlar. bu sene hariç her sene 35 üstü bütçe ile saldırıyorlar. bir bu sene mevzuyu abartıp 50 seviyesine çıkarttılar.
gözünü seveyim başka takımı örnek ver de Barcalona deme bari
Yunanlar bitmiş durumda zaten
Avrupa'da zirvede 3 tane takım var. sopn 5 senede bu 3 takım 5 şampiyonluğu paylaştı..
sıcak biraz seni etkiledi sanırım ;)
fazla kebap yeme
Aslında aynı şeyi diyoruz. Barcanın anladığı şey şu her sene 30 harcayarak koçu ve ana iskeleti olmayan takımla bir yere gidilmiyor. 50 ye çıkartıp bütçeyi en iyileri alıp iskeleti kurmak lazım ki daha sonra böyle büyük değişimlere gerek kalmadan nokta atışlar yapılabilsin. Mesela yunan takımları şimdi 15-20 olan bütçelerini 30 a çıkarsalarda şampiyonluk favorisi olamazlar neden çünkü her pozisyonları sıkıntılı. Bizim avantajımız rekabetçi olmayı hatta şampiyonluğun favorisi olmayı sürdürmek için çok büyük değişime ihtiyacımız yok. En istikrarlı oyuncumuzu ( ki rotasyondaki en sıkıntı yaşadığımız uzun pozisyonunda ) kaybetmemize rağmen bi de colo patlatırız, koçumuz zaten en iyisi, oluveririz en favori takımlardan birisi. şimdi biz bir Udoh ( veya aynı etkiyi yapma potasiyeli olan birisi )  hamlesi yapmış olsak, sezon başı bizi şampiyon favorisi görmeyecek kimse kalmazdı . Benim temennim koçumuza, madem bukadar bütçe ayırıyoruz bu şubeye, kağıt üzerinde minimum defosu olan bir takım sunalım.
 Adana hakkaten gavur şeysi gibi yanıyor. ama kebap vazgeçilmez burada ))) mutlaka tavsiye ederim

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #2589 : 09 Temmuz 2019, 14:25:39 »
beIN SPORTS Türkiye
@beINSPORTS_TR
Fenerbahçe Beko, Zalgiris'ten Leo Westermann ile 2 yıllık sözleşme imzaladı:)
1 de guzel1 savunmacı + 4 numara ile Lauvergne iyi donerse tadından yenmez.
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #2590 : 09 Temmuz 2019, 14:28:19 »
Ergin D.Williams i istiyormus... Adam bizle bozmush ya.. Full bizimle kimin derdi varsa Ona sulanıyor direk.. Sadece psikolojik savas...
Ah Be Antic.. özledik seni be reis...
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #2591 : 09 Temmuz 2019, 14:30:50 »
3 lük atabilen sert 1 4 numara gelse ilaç olur ben ama hala Eddie basden tadında savunmacı keskin 1 sutor istiyorum.
En son umutlar ölür !

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2592 : 09 Temmuz 2019, 14:31:54 »
Ergin D.Williams i istiyormus... Adam bizle bozmush ya.. Full bizimle kimin derdi varsa Ona sulanıyor direk.. Sadece psikolojik savas...
Ah Be Antic.. özledik seni be reis...

Efes uzun transferini kapattı a.peters ı alıp, d.will pahalı geldi 2milyona yakın maaş talep etmiş o yüzden peters ı aldılar. Bütçelerini larkin ya da giderse onun yerine gelecek kısaya saklıyolar.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #2593 : 09 Temmuz 2019, 14:31:58 »
Beni korkutan tek şey küçülme haberleriydi Nando alınınca benim için olay bitti ;D Real Madrid ve biz şampiyonluğun en büyük iki adayıyız normal sezonda ilk 2 belli 3 ve 4 için son haftaya kadar kıyasıya mücadele olur en büyük adaylar Barcelona ve Cska olur. Efes'te larkin kalırsa play-off yaparlar giderse 18e çıkan takım sayısıyla ilk 8 e girmeleri kolay olmayacaktır.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #2594 : 09 Temmuz 2019, 14:34:15 »
Efes uzun transferini kapattı a.peters ı alıp, d.will pahalı geldi 2milyona yakın maaş talep etmiş o yüzden peters ı aldılar. Bütçelerini larkin ya da giderse onun yerine gelecek kısaya saklıyolar.
cok sevindim peters in sacmalıklarını yıl  boyunca gorucez:)
En son umutlar ölür !