Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007124 defa)

Tom Hanks, iloturo ve 137 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2595 : 09 Temmuz 2019, 14:35:11 »
Boucher uyar bana ya, D-Williams biraz şey gibi.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2596 : 09 Temmuz 2019, 14:35:35 »
Ergin D.Williams i istiyormus... Adam bizle bozmush ya.. Full bizimle kimin derdi varsa Ona sulanıyor direk.. Sadece psikolojik savas...
Ah Be Antic.. özledik seni be reis...

Efes topuyla tüfeğiyle Larkin'e yürüyecektir, uzun rotasyonları da dolu gözüküyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2597 : 09 Temmuz 2019, 14:42:36 »
Aslında aynı şeyi diyoruz. Barcanın anladığı şey şu her sene 30 harcayarak koçu ve ana iskeleti olmayan takımla bir yere gidilmiyor. 50 ye çıkartıp bütçeyi en iyileri alıp iskeleti kurmak lazım ki daha sonra böyle büyük değişimlere gerek kalmadan nokta atışlar yapılabilsin. Mesela yunan takımları şimdi 15-20 olan bütçelerini 30 a çıkarsalarda şampiyonluk favorisi olamazlar neden çünkü her pozisyonları sıkıntılı. Bizim avantajımız rekabetçi olmayı hatta şampiyonluğun favorisi olmayı sürdürmek için çok büyük değişime ihtiyacımız yok. En istikrarlı oyuncumuzu ( ki rotasyondaki en sıkıntı yaşadığımız uzun pozisyonunda ) kaybetmemize rağmen bi de colo patlatırız, koçumuz zaten en iyisi, oluveririz en favori takımlardan birisi. şimdi biz bir Udoh ( veya aynı etkiyi yapma potasiyeli olan birisi )  hamlesi yapmış olsak, sezon başı bizi şampiyon favorisi görmeyecek kimse kalmazdı . Benim temennim koçumuza, madem bukadar bütçe ayırıyoruz bu şubeye, kağıt üzerinde minimum defosu olan bir takım sunalım.
 Adana hakkaten gavur şeysi gibi yanıyor. ama kebap vazgeçilmez burada ))) mutlaka tavsiye ederim
abi çok geldim oralara çok Adana'sını da yedim
ama bu sıcakta zor ya
ama çok sağolasın

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2598 : 09 Temmuz 2019, 14:44:10 »
Efes Peters'ı aldı Derrick'in istediği parayı veremediler. Onlar parayı Larkin'e saklıyor

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2599 : 09 Temmuz 2019, 14:52:17 »
Bana Real abartılıyor gibi geliyor. Lull kendini toplamadığı sürece Real'in şampiyonluk şansı bence çok düşük. yıldız guardın olmadan olmuyor ve Real'in en iyi kısası Campazzo. Bazıları çok beğeniyor ben de iyi oyuncu odluğunu düşünüyorum ama asla ve asla yıldız çapında bir adam değil. En iyi kısan Campazzo ise bence şampiyon olamazsın.

Geniş kadroları sayesinde F4 yapacaklardır ama bence Barca ve biz onlara göre daha şanslıyız. Bu sene de Cska'nın onları yeneceğinden emindim. Seni Tavares Randolph şampiyon yapmaz Doncic Bogdan De Colo yapar. Udog bu yüzden çok özeldi, çok istisnai bir örnekti.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2019, 14:52:31 Gönderen: Cemalex »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2600 : 09 Temmuz 2019, 15:01:01 »
Boucher uyar bana ya, D-Williams biraz şey gibi.
Bocuher denilen elemqn bence 5 baba
Ayakları 4 için yavaş diye düşünüyorum
Gelirse sıvarız o ayrı mesele :)

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2601 : 09 Temmuz 2019, 15:11:47 »
Bu arada siz bakmayın burada F4 bu bütçeyle başarı sayılmaz dediğime yabancı yerde takımımı köküne kadar savunurum. Biz bizeyiz diye burda konuşuyoruz tartışıyoruz. Şu an yabancı forumlarda bir tane eziğe ( tavuk fabrikasını tutuyormuş güya) köküne kadar geçiriyorum :D

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2602 : 09 Temmuz 2019, 15:12:58 »
Bocuher denilen elemqn bence 5 baba
Ayakları 4 için yavaş diye düşünüyorum
Gelirse sıvarız o ayrı mesele :)

Hocam neye göre yavaş kime göre yavaş. Melli'den daha hızlıdır bence, bakma 2,10 olduğuna 90 kilo adam. Benden hafif, çenesine kadar boyum yetse tekte harcarım :)

Dedi ve bi daha haber alınamadı :D
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2019, 15:13:18 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2603 : 09 Temmuz 2019, 15:14:19 »
Bu arada siz bakmayın burada F4 bu bütçeyle başarı sayılmaz dediğime yabancı yerde takımımı köküne kadar savunurum. Biz bizeyiz diye burda konuşuyoruz tartışıyoruz. Şu an yabancı forumlarda bir tane eziğe ( tavuk fabrikasını tutuyormuş güya) köküne kadar geçiriyorum :D

Valla gec anladik seni ama anladik .... butun mesele de colo imis, o alindi ayni cizgiye geldik :D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2604 : 09 Temmuz 2019, 15:14:25 »
ahahahaha ahahaha ahahah bak ya adam nasıl kuzu oldu
tam kudu tandır kıvamına geldi
ah ulan de colo sen ne kapılar açıyorsun

aslında mutabıkız
hocam için 5 senede 1 kupa az . en az 2 olması lazımdı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2605 : 09 Temmuz 2019, 15:15:28 »
Hocam neye göre yavaş kime göre yavaş. Melli'den daha hızlıdır bence, bakma 2,10 olduğuna 90 kilo adam. Benden hafif, çenesine kadar boyum yetse tekte harcarım :)

Dedi ve bi daha haber alınamadı :D
3 4 videosunu izledim , bu çocuk net 5 numara gibi geldi gözüme . o açıdan ayakları yavaş diye söyledim.
Melli özellikle savunmada ayakları yavaş da olsa kısa karşısında durmayı bilen savunma bilgisi üst düzey bir oyuncuydu çok kıyaslama yapmak sağlıklı olmaz ya bence

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2606 : 09 Temmuz 2019, 15:21:53 »
Bilen arkadaşlardan birisi Barcelona'nın güncel kadrosunu yazabilir mi bir ara? Blazic, Pustovyi, Seraphin, Oriola, Claver, Kuric noldu, giden oldu mu, kalanlar kim ve yeni gelenler.

Bu adamlar ağır mı patlayacak yoksa final mi oynayacaklar bi görsek güncel kadrolarını diyorum.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2019, 15:22:49 Gönderen: Erdal Soner »

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2607 : 09 Temmuz 2019, 15:25:02 »
3 4 videosunu izledim , bu çocuk net 5 numara gibi geldi gözüme . o açıdan ayakları yavaş diye söyledim.
Melli özellikle savunmada ayakları yavaş da olsa kısa karşısında durmayı bilen savunma bilgisi üst düzey bir oyuncuydu çok kıyaslama yapmak sağlıklı olmaz ya bence

Numara olayı aslında karışık, oyuncudan ne beklediğine bağlı. Mesela 4 numaran ne bekliyorsun, dışardan çatır çutur soksun mu, şutu biraz olsun topu yere vursun mu, saha görüşü olsun mu, 5 numaraya ribaundlarda katkı versin mi, 5 numara yokken 5 oynayabilsin mi. Ne istediğine bağlı olarak oyuncu numaralandırması da değişir.

Vesely mesela en verimli oynadığı yer 5 numara ama bana göre şutu olsa tam bir 4 numara. Çünkü çember koruyuculuğu veya ribaund disiplini eksik ama pota altı bitiriciliği iyi ve şutu güvenilir seviyede değil. Boucher de mesela 5 numara oynar mı avrupada oynar ama şutu ve ayak çabukluğu da var. Eğer 4 numaran oyun kursun topu yere vursun diye beklemiyorsan 4 numara da baya baya oynar.

Gelirse bence Vesely ile Boucher biz kim 5 kim 4 oynuyor farkında olamadan sezonu iyi bir ikili olarak tamamlarlar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2608 : 09 Temmuz 2019, 15:27:13 »
Bana Real abartılıyor gibi geliyor. Lull kendini toplamadığı sürece Real'in şampiyonluk şansı bence çok düşük. yıldız guardın olmadan olmuyor ve Real'in en iyi kısası Campazzo. Bazıları çok beğeniyor ben de iyi oyuncu odluğunu düşünüyorum ama asla ve asla yıldız çapında bir adam değil. En iyi kısan Campazzo ise bence şampiyon olamazsın.

Geniş kadroları sayesinde F4 yapacaklardır ama bence Barca ve biz onlara göre daha şanslıyız. Bu sene de Cska'nın onları yeneceğinden emindim. Seni Tavares Randolph şampiyon yapmaz Doncic Bogdan De Colo yapar. Udog bu yüzden çok özeldi, çok istisnai bir örnekti.
Sanırım sıra Real'e geldi.Şimdi onlar düşünsün. :-)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2609 : 09 Temmuz 2019, 15:33:41 »
Beni korkutan tek şey küçülme haberleriydi Nando alınınca benim için olay bitti ;D Real Madrid ve biz şampiyonluğun en büyük iki adayıyız normal sezonda ilk 2 belli 3 ve 4 için son haftaya kadar kıyasıya mücadele olur en büyük adaylar Barcelona ve Cska olur. Efes'te larkin kalırsa play-off yaparlar giderse 18e çıkan takım sayısıyla ilk 8 e girmeleri kolay olmayacaktır.

18 e çıkan takım sayısının nasıl bir etkisi olabilir ki ? Zenit, Alba, Kızılyıldız, Valencia geldi Dacka ve Buducnost yerine. Yani playoff zorlayabilecek bir takım yok orada.