Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007514 defa)

Scorpionur ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2670 : 10 Temmuz 2019, 10:04:20 »
Acy+Bender=Ohhh birazda şurama kupa  😂
Acy sanırım phil ile sözleşme yapacak onu geçelim :)

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #2671 : 10 Temmuz 2019, 10:05:31 »
Uzun rotasyonuna iki hazır adam geleceğini sanmıyorum. Hem bütçe olarak buna müsait değiliz, hem de 40 dk yı herkesi doyuracak kadar paylaştıramayız. PF için iyi bir adam gelecekse ve Center için 9.yabancı yapacaksak, center geleceğe yatırım için olur.

Ancak yine, bence 2 tane 4 numara ile kapatacağız. Biri, Tofaşı ikna edersek Berkant olacak. Murat Murathanoğlu nun Berkant hakkında söylediklerini izlediğimden beri, çok pozitif bakıyorum.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2672 : 10 Temmuz 2019, 10:05:52 »
Acy sanırım phil ile sözleşme yapacak onu geçelim :)
Tüm moralim çöktü şu an.Benderde buralarda düşmez kolay kolay

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2673 : 10 Temmuz 2019, 10:53:21 »
İki uzun alacaksak Hunter+Kuzmi yapıp kenara çekilme ihtimalimiz az değil bence. Risksiz hamleler olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2674 : 10 Temmuz 2019, 11:26:50 »
Kuzmi aradığımız 4 numara değil. Onun oynadığı 4 numarayı Datome ve Kalinic de oynuyor. Adam bildiğin 3,5 numara.

Cem iyi hatırlattı, 3-4 ay evvel Bender'i konuşmuştuk burda. Yumulalım işte, onun da bi Avrupa yapmaya ihtiyacı var. Hem Obra ile aynı kültürden geliyor. Leblebi gibi sokar şutları da. Hunter+Bender.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2675 : 10 Temmuz 2019, 12:04:30 »
Kostas-Bobby-Leo
Nando-Melih-Tarık
Kalina-Gigi
Veysel-Dragan-Berkan
Jofri-Boucher-AlDwairi

Alternatif olarak Simanic ve Hunter.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı babafingoFENER

• Üye
« Yanıtla #2676 : 10 Temmuz 2019, 12:08:18 »
kuzmi artık bizim seviyenin çok altında kalır..3-4 arasında kalmış bir oyuncu ve artık çok yumuşak..onun 4 için yapacaklarını kaliniç zaten fazlasıyla yapıyor.ben koçun böyle bir tercih yapacağını hayatta inanmam.şutu ve fundemanteli olan ve pota altına da sertlik ve ribound katkısı verecek bir adam lazım.bu adam kim olur bilmiyorum ama bu transfer bizim için çok önemli.melliden sonra ve geçen senelerdeki yaşadığımız uzun sıkıntısıda göz önüne alındığında şüphe götürmeyecek bir adam şart oraya..

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2677 : 10 Temmuz 2019, 12:14:07 »
Dragan Bender bence özel bir vaka. Hiç bir şey gösterememiş olmasına rağmen deli gibi isteyenler mevcut. Bu zamana kadar bu özel ilgiyi hak edecek en yaptığını çözemedim. Top8 dahi yapamayan Maccabi'de 10 dakika süre alıp  2,1 sayı ortalaması ile oynuyorken 19 yaşında ( bu yaşta Doncic MVP oldu) nba'de 4. sıradan draft edildi. Maccabi'de bile oynayamıyorken nba'de nasıl oynayacak diyordum ki zaten oynayamadı. O kadar üstten seçtik bari şans verelim mantığında verdikleri süreler haricinde hak ederek tek bir dakika bile almamıştır.

Oyununa bakınca da 2,16 boyuyla üçlük atabilmesi haricinde hiç bir ama hiç bir özelliğini göremiyorum. Savunmada sert desen değil, saha görüşü desen değil özel bir yanı yok. Vesely ile kıyaslayanlar var ama Vesely Partizan ile harika bir sezon geçirdikten sonra nba yapmıştı. Yani euroligin tozunu atmışlığı zaten vardı. Bu arkadaş evet sadece 22 yaşında belki potansiyel var diyenler oalcaktır ama daha kariyerinde rol oyuncusu bile olabilmişliği yok. Kim nerdeki performansına göre istiyor konuşuyor inanın hiç anlamıyorum.

Biz ise eurolig şampiyonluk adayıyız. Böyle bir kumara ihriyacımız da yok lüksümüz de yok bence. Çok cüzzi bir maliyetle gelecek olsa 9. yabancı olarak tamam diycem ama 4. sıra draftıı olmuş adamın da bu ücret ve rolü kabulleneceğini de sanmam.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 12:16:05 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2678 : 10 Temmuz 2019, 13:03:27 »
yaz ligi maclarini izleyen var mi? Bu Hirvatistan takiminin ciddi yetenekleri var. Pota altinda 34 numarali ayi, kalibina gore cok hareketli mesela.... Universite liginden 2-3 oyunculari var onlarda oldukca dikkat cekiyor.... Ozellikle Vrankovic de cok ilginc oyuncu ... adini cok duyacakmisiz gibi geliyor..
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 13:37:52 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı horevail

• Üye
« Yanıtla #2679 : 10 Temmuz 2019, 13:13:20 »
Simanic konusunda twit atan Sırpları DM'ledim biraz birkaçı cevap verdi. Elemanın net NBA-bound olduğu söyleniyor. Mental olarak düşükmüş biraz. Haberlerin gerçek olduğu söyleniyor. Yavaştan kadrolara ekleyelim bence.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2680 : 10 Temmuz 2019, 13:22:45 »
Dragan Bender bence özel bir vaka. Hiç bir şey gösterememiş olmasına rağmen deli gibi isteyenler mevcut. Bu zamana kadar bu özel ilgiyi hak edecek en yaptığını çözemedim. Top8 dahi yapamayan Maccabi'de 10 dakika süre alıp  2,1 sayı ortalaması ile oynuyorken 19 yaşında ( bu yaşta Doncic MVP oldu) nba'de 4. sıradan draft edildi. Maccabi'de bile oynayamıyorken nba'de nasıl oynayacak diyordum ki zaten oynayamadı. O kadar üstten seçtik bari şans verelim mantığında verdikleri süreler haricinde hak ederek tek bir dakika bile almamıştır.

Oyununa bakınca da 2,16 boyuyla üçlük atabilmesi haricinde hiç bir ama hiç bir özelliğini göremiyorum. Savunmada sert desen değil, saha görüşü desen değil özel bir yanı yok. Vesely ile kıyaslayanlar var ama Vesely Partizan ile harika bir sezon geçirdikten sonra nba yapmıştı. Yani euroligin tozunu atmışlığı zaten vardı. Bu arkadaş evet sadece 22 yaşında belki potansiyel var diyenler oalcaktır ama daha kariyerinde rol oyuncusu bile olabilmişliği yok. Kim nerdeki performansına göre istiyor konuşuyor inanın hiç anlamıyorum.

Biz ise eurolig şampiyonluk adayıyız. Böyle bir kumara ihriyacımız da yok lüksümüz de yok bence. Çok cüzzi bir maliyetle gelecek olsa 9. yabancı olarak tamam diycem ama 4. sıra draftıı olmuş adamın da bu ücret ve rolü kabulleneceğini de sanmam.

+1

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2681 : 10 Temmuz 2019, 13:25:48 »
Dragan bender bence 2.16 boyundaki biri için avrupa standartlarında özel yetenekleri olan ama hala çok ham toy bi oyuncu. Avrupada doğru düzgün oynamadan koştur koştur nba e gitti. Gerci orda 3yılda 171 maça çıkmış yani nerdeyse 3sezonda oynayabileceği maçların %70inde oynamış. 3yıllık nba kariyerinde yaklaşık ortalama 20dk süre almış 5.2 sayı 4ribaund 1asist ortalaması tutturmuş. Ama bence bize ham değil olmuş adam daha güzel gider. Benderi çok istemem kendi adıma o yüzden, gerci benim ya da bizim ne istediğiimiz çok da muhim degil, koç ne istiyo ne planlıyo onu da yakın zamanda görürüz :) kimi uygun görürse bizde onu sever sayar sıvarız ;)
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 13:34:20 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2682 : 10 Temmuz 2019, 13:34:30 »
..
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 13:35:19 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2683 : 10 Temmuz 2019, 13:43:49 »

Bu yoruma kadar yukarıda Bender ismi geçince "Ah keşke gelse" diyorken bu yorumdan sonra birden bire soğudum "Aman kalsın" düşüncesine kapıldım. (Not: Bender'i hiç izlemedim, bilmiyorum)  :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2684 : 10 Temmuz 2019, 13:51:01 »
bender+hunter guzel ama maliyeti cok mu olur...khem birch olabilir mi acaba....
hunter mı birch mu daha ucuza gelir...

bence bender gelir...ama yanına olacak 5 numara tam bilemiyorum...

+berkan alınır yerli olarak....