Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006844 defa)

Samet_GFB, Maldonado ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2745 : 11 Temmuz 2019, 08:37:48 »
Acy + Bender gelsin beyler kavgasız gürültüsüz halledelim :)

Abi sonrasinda baya kavgalar cikabilir ama 😂
Fenerbahçe!

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2746 : 11 Temmuz 2019, 08:39:51 »
Acy ekpe nin baya yakın arkadaşı yanlış hatırlamıyorsam. Değişik bir gücü var. Orta mesafe falan iyi sokuyor. Bunu alıp bir de riske girebilecek birine gideceğiz  herhalde kuzmi,bender.simanic gibi . Çaktırmadan pis işleri yapacak bir arkadaş bu quincy olur inşallah
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2019, 08:41:53 Gönderen: ata771 »

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2747 : 11 Temmuz 2019, 08:45:35 »
Acy ekpe nin baya yakın arkadaşı yanlış hatırlamıyorsam. Değişik bir gücü var. Orta mesafe falan iyi sokuyor. Bunu alıp bir de riske girebilecek birine gideceğiz  herhalde kuzmi,bender.simanic gibi . Çaktırmadan pis işleri yapacak bir arkadaş bu quincy olur inşallah

Ekpe ile aynı üniversite çıkışlıymış.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2748 : 11 Temmuz 2019, 09:03:09 »
Yerli oyuncu havuzumuz rezalet ya ne olacak bu böyle ? Furkan geleydi bari.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #2749 : 11 Temmuz 2019, 09:24:45 »
Acy + Bender gelsin beyler kavgasız gürültüsüz halledelim :)
Hem acy gelsin hemde kavgasız hallederim yok Cem bey :) Bu arkadaş Antic in üç versiyon Upgrade edilmisi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2750 : 11 Temmuz 2019, 10:13:18 »
Hem acy gelsin hemde kavgasız hallederim yok Cem bey :) Bu arkadaş Antic in üç versiyon Upgrade edilmisi
Ahsşahah aynen ya nbade çok kafa kırık kavga edecek rakip var bu kıtada real harici çok fazla mevzu  çıkartacak adam yok
Çok büyük sıkıntı olmaz

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2751 : 11 Temmuz 2019, 10:22:13 »
Ben izlerken gerildim :)
Tamam agresif, hırslı sporcuları severim ama bu arkadaş çok farklı boyutta. Başta Real olmak üzere, Galatasaray ve birçok maçta sahadan atılır gibi geldi bana.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Muratti

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #2752 : 11 Temmuz 2019, 10:27:46 »
Bu acy hirsiyla, sertligiyle takimida tarftarida yukari ceker Insallah gelir...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #2753 : 11 Temmuz 2019, 10:33:53 »
Quincy gelmen lazım mevzu var.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #2754 : 11 Temmuz 2019, 10:40:50 »
oldum olası manyak adamları sevmişimdir. acy inşallah gelir. futbolda da balotelli geldimi işlem tamamdır

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2755 : 11 Temmuz 2019, 10:53:52 »
oldum olası manyak adamları sevmişimdir. acy inşallah gelir. futbolda da balotelli geldimi işlem tamamdır
Geçen yıllarda forumda Acy'i isteyen arkadaşlar vardı hatırlıyorum.Biraz izleyince youtube'dan, F4 Real maçını hayal ediyorsun.

Çevrimdışı horevail

• Üye
« Yanıtla #2756 : 11 Temmuz 2019, 10:57:52 »
Sanırım bu arkadaşla en büyük hedefimiz switch savunmasını ''fluid'' bir şekilde yapmak olacak. İsmail Şenol 2 uzun dediği an böyle bir şey hedeflediğimiz belliydi ama isim bilmediğim için Derrick Williams/Kuzminskas tarzı demiştim, hoş özellikleri farklı tabii ki ama hayal edilen şeyler genelde aynı. Bu arkadaş switch sonrası kısaların karşısında kalabilir aynı zamanda çoğu 4 numaranın post-up'larına hedef olmaz. Melli-Gigi-Kalinic'in forvetteki savunma hamlelerini ve dipten çember korumaya gelişlerini, 3 saniyenin bir adım çevresinde hücumu okuyuşlarını hayal ediyorum, Vesely'nin rahatlıkla rakip kısanın karşısına çıkmasını topun zayıf tarafa dönüşünü hayal ediyorum. Bunların hepsini atletizmi ile yapacak. Hücumda da ikili oyunlar oynayabileceğimiz, boş şutları %30-35 ile kesecek, hücum ribaundları için rakibi yıpratacak, top elinde patladığında çemberi kıracağını hayal ediyorum. Sezon uzun eğer öğrenmeye meyilli ise onu rahatlıkla adapte eder belki maçın kritik anlarında bile sahada kalabilen biri yaparız.
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2019, 10:58:17 Gönderen: horevail »

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2757 : 11 Temmuz 2019, 10:58:31 »
Geçen yıllarda forumda Acy'i isteyen arkadaşlar vardı hatırlıyorum.Biraz izleyince youtube'dan, F4 Real maçını hayal ediyorsun.

Benim de direk aklıma Reyes geldi...

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #2758 : 11 Temmuz 2019, 11:01:29 »
Acy bence avrupa için güzel transfer. pas yeteneği çok gelişmiş değil fakat bence bu konuda üzerine koyabilir. Udoh nba de çok pasör değildi ama geldiğinde çok üzerine koydu. melli den daha iyi sutör olduğunu düşünüyorum. daha hırslı ve çok atletik. bence takıma cuk oturur.

eğer jofrey sağlıklı dönerse güzel bir kadro kurduk. Belki bi gence daha yatırım yapabiliriz.

De colo bence ligin en yetenekli oyuncusu ve bogdandan beri oyun sıkıştığında şut atacak buz gibi bir oyuncumuz yoktu çok güzel oldu.

Sezon başı transferde çok umutlu değildim ama bence çok güzel gidiyoruz.

Hala inanamıyorum de colo bizde ya :) sezon sonu bi oyuncu iste deseler cesaret edip decolo hayali kurmazdım :)

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #2759 : 11 Temmuz 2019, 11:07:33 »
joffrey sakatlığı sonrasında çok eleştirildi ama forma girse o da fark yaratacak oyuncu. geldiği zaman çok sevinmiştim açıkçası. joffrey demişken sırf onun sakatlığı sonrası süreç bile sağlık ekibinni değişmesi için yeterli. ayağı burkulan bir adam nasıl sezonu kapattı hala inanamıyorum