Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007003 defa)

Ertan Ürkmez ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2760 : 11 Temmuz 2019, 11:45:42 »
Kavgalarında en beğendiğim kısmı hep kendinden iri tiplere daldı, Andre Drummond, Rudy Gay, Draymond Green gibi ayılara.
Atara atar gidere gider.  :o

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2761 : 11 Temmuz 2019, 11:50:25 »
Randolph'u çok istemiştim, hala da isterim, D.Williams'ı istedim olmadı ama ACY hepsini gömdü valla amincilik yapmaya başladım, inşallah gelir.Gelirse dayak yediğimiz  Real maçından sonraki yapılanma gibi olacak sanırım.Ondan sonra başka bir dönem başlamıştı.Bu yıl benziyor o döneme.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2762 : 11 Temmuz 2019, 12:20:11 »
https://www.youtube.com/watch?v=n-NV0wxhZVk
Lan bu manyakkkkkk.
Sevdimmmmm.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2763 : 11 Temmuz 2019, 12:36:30 »
DRAYMOND bazlı NBA'de savunma oyuncularının şut anında rakip oyuncuya karşı yakınlığını ve yardım savunmasını gösteren verilerde de Acy çok iyi bir puana sahip.İnanılmaz dinamik ve ateşli bir oyuncu Acy.
Obradovic bir canavar çıkartabilir bu adamın içinden :D
Acaba NBA free-agentlarından bir Power Forward alamaz mıyız ?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2764 : 11 Temmuz 2019, 12:49:10 »
Bu abi yetenekli değil ama baya atletik ve savaşçı. Hücum repertuarı çok zengin değildir. Dış şut sokar iyi smaçlar yapar. Hücum ribaundlarında etkili mücadeleci ve kavgacı biri. Baya baya kavgacı ama :) Gelirse Götsenin'i döver ilk maçta.

Veteran yazdığına aldanıp yaşlı da zannetmeyin 29 yaşında en verimli çağında. Obradovic kavgacı kişiliğini biraz törpüleyip sahaya enerji ve hırs olarak yansıtmasını sağlarsa takım sertliğini yukarılara taşır.  Smaç yapmayı çok seven bir adam. Sloukas De Colo Westermann ile iyi anlaşır. Dış şutu olması sebebiyle alan açmayı da sağlar. Yalnız çok yetenekli değildir yapabileceği şeyleri iyi yapsa da çeşitliliği sınırlıdır. Melli'den farklı bir oyuncu. Melli'deki saha görüşü oyun zekası çeşitlilik onda yok. Acy daha sert,daha atlet, daha kavgacı, çöpçü diye tabir edilen mücadele ederek takıma bir şeyler kazandıran oyuncu tipi. Guardlarda yeteneğimizi arttırmışken uzunlarda sertliğe yönelmek kötü bir fikir değil. Ben tuttum bu transferi
Hah, yetkili mercii de onay erdiğine göre bu iş olur. :D

Şaka bir yana, adama veteran yazıp duruyorlar daha 29'muş. Bu eleman daha önce de gündeme gelmişti ama tam bizlik adam. Çok skorer olmasına gerek yok zaten de burada kral olur Udoh'un yarısı kadar akıllıysa. Hatta Udoh'la da arkadaşlar bildiğim kadarıyla.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2765 : 11 Temmuz 2019, 12:50:32 »
Sanırım bu arkadaşla en büyük hedefimiz switch savunmasını ''fluid'' bir şekilde yapmak olacak. İsmail Şenol 2 uzun dediği an böyle bir şey hedeflediğimiz belliydi ama isim bilmediğim için Derrick Williams/Kuzminskas tarzı demiştim, hoş özellikleri farklı tabii ki ama hayal edilen şeyler genelde aynı. Bu arkadaş switch sonrası kısaların karşısında kalabilir aynı zamanda çoğu 4 numaranın post-up'larına hedef olmaz. Melli-Gigi-Kalinic'in forvetteki savunma hamlelerini ve dipten çember korumaya gelişlerini, 3 saniyenin bir adım çevresinde hücumu okuyuşlarını hayal ediyorum, Vesely'nin rahatlıkla rakip kısanın karşısına çıkmasını topun zayıf tarafa dönüşünü hayal ediyorum. Bunların hepsini atletizmi ile yapacak. Hücumda da ikili oyunlar oynayabileceğimiz, boş şutları %30-35 ile kesecek, hücum ribaundları için rakibi yıpratacak, top elinde patladığında çemberi kıracağını hayal ediyorum. Sezon uzun eğer öğrenmeye meyilli ise onu rahatlıkla adapte eder belki maçın kritik anlarında bile sahada kalabilen biri yaparız.
Güzel tespitler, dış şut yüzdesi de fena değil gerçekten.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2766 : 11 Temmuz 2019, 12:51:58 »
Kostas-Bobby-Leo
Nando-Melih-Sinan-Tarık
Gigi-Kalina-Ege
Acy-Bender-Berkay
Jofri-Veysel-Ahmet

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #2767 : 11 Temmuz 2019, 12:58:55 »
3 sene üst üste EL yı alalım, başkada bir şey istemiyorum.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #2768 : 11 Temmuz 2019, 12:59:39 »
Kostas-Bobby-Leo
Nando-Melih-Sinan-Tarık
Gigi-Kalina-Ege
Acy-Bender-Berkay
Jofri-Veysel-Ahmet

Bu kadro olursa cooook canlar yakariz

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2769 : 11 Temmuz 2019, 13:00:53 »
Hah, yetkili mercii de onay erdiğine göre bu iş olur. :D

Şaka bir yana, adama veteran yazıp duruyorlar daha 29'muş. Bu eleman daha önce de gündeme gelmişti ama tam bizlik adam. Çok skorer olmasına gerek yok zaten de burada kral olur Udoh'un yarısı kadar akıllıysa. Hatta Udoh'la da arkadaşlar bildiğim kadarıyla.

Ben Westermann transferini fazla tutmamsam bile eleştirmedim De Colo'dan sonra hayat daha güzel gözüküyor.

Veteran mevzusu da nba'de bir tabir sanırım 7 yıldan fazla geçmişi olana deniyor.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2770 : 11 Temmuz 2019, 13:01:57 »
3 sene üst üste EL yı alalım, başkada bir şey istemiyorum.

Ne kadar da az şey istiyorsunuz öyle :D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #2771 : 11 Temmuz 2019, 13:02:35 »
Çok doğru yere geliyor Acy. Bu adama GS ve A.Efes maçlarının önemini anlatıp sahaya salacaksın, sonra da oturup izleyeceksin:)

Avrupa NBA değil neticede, undersized sayılmaz burda. Smaçları ve ateşli oyunuyla bizim taraftar Acy'ye, Acy de bizim taraftara âşık olur. Ama fazla gazlamayalım, gerçekten dövebilir birilerini:) Minimum 3 kavga garantisi veriyorum ben yeni Antic'imiz için ;D

Bu kadar sert oyuncudan sonra kadife gibi yumuşak bilekli Bender de gelsin.

Axel'e de takığım. Yapacaksak tam yapıp 10 yabancıyla girelim sezona, Axel ile kısa savunma sorunumuz da kalkar ortalıktan. Ucuz da hem.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2772 : 11 Temmuz 2019, 13:03:32 »
Cska Milutinov ile ilgileniyormuş. Hunter sanırım boşa çıkacak. Acy ile beraber onu da makul bir ücrete alsak mı? Şutu vs yok kütük bir 5 numara ama atlet ayakları çabuk savunması kuvvetli görev adamı.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2773 : 11 Temmuz 2019, 13:07:33 »
Söylendiği gibi Acy işi olursa Bender de mantıksız bir hamle olmaz. Bir yumuşak ama potansiyelli, bir tane de sert adam yiyen 4 numara almış oluruz. iki uzun almakta fayda var. Uzun eksildiğini kapatmak daha zor oluyor. Riske girmemek lazım. Real yeri geldi 5-6 uzunla sezona girdi.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #2774 : 11 Temmuz 2019, 13:15:04 »
Cska Milutinov ile ilgileniyormuş. Hunter sanırım boşa çıkacak. Acy ile beraber onu da makul bir ücrete alsak mı? Şutu vs yok kütük bir 5 numara ama atlet ayakları çabuk savunması kuvvetli görev adamı.
Acy nin olma ihtimali varsa bir kütüğe yöneleceğini sanmıyorum ben koçun. daha yumuşak bilekli, uzun, genç gelişime açık düşük maliyetli birisine bakarlar sanırım. Acy izlediğimiz kadarıyla Llul, campazzo, reyes, rudi ekibini realde, götsenini cinconda, doğuş itini efeste direkt olarak geveler. Hatta uygun motivasyonla ve iç sahada seyirci gazıyla ergine bile yürüyebilir Hahahhaaa valla keyifli olur ha
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.