Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007018 defa)

MotorCade, Ertan Ürkmez ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2835 : 12 Temmuz 2019, 09:49:13 »
Vesely dışında arkada kalecilik yapacak oyuncumuz yok JL'nin de yapacağı iş değil bu. İyi kötü bu işi yapabilecek bir adam Hunter. Kısa sürelerde çok verimli olacaktır.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2836 : 12 Temmuz 2019, 10:01:16 »
Bu senenin transferi Guduriç oldu.Adam bu sene takımın yeniden yapılanmasında baş aktör oldu.
Kendisini sevgi ile anıyorum.Yıllar sonra 2020 EL şampiyonluğumuzaki katkısını unutmayacağım.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2019, 10:10:27 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2837 : 12 Temmuz 2019, 10:17:08 »
quincy + lessort olsa keske...

ustelik lessort genc ve potansiyelli bence..

4. fransız olur...:)
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2019, 10:18:44 Gönderen: Vanguards of FB »

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2838 : 12 Temmuz 2019, 10:19:41 »
Lauvergne'de ne gördük ki Hunter'ın daha aşağıda olduğunu söylüyorsunuz. Kendi etrafında balerin gibi dönüp saçma sapan yakın atış kaçırmalarından başka bir şey kalmadı benim aklımda. Bir de ayak burkulması sonucu 4 ay ortalıkta gözükmemesi. Maliyeti de Hunter'ın iki katı. Seçme şansım olsa Hunter'ı seçer 4 numara yetenekli bir 3,5 eklerdim. Hunter- D. Williams mesela. Lauvergne kendini kanıtlayana kadar benim gözümde vasat bir oyuncu. Sakatlanana kadar vasattı çünkü.
Yaşın kaç bilmiyorum ama senli benli konuşabilirsın
Siz ne ya ;)
Joffrey i bizdeki performansına göre yorum yapamayız zaten 3 ay oynadı. Ama jpfreey 6 senedir izlediğimiz bildiğimiz oyuncu yetenek ve kaliteleri kıyaslamak bayağı haksızlık olur

Joffrey sakatlanana kadar vasattı demişsin
8.5 sayı 3.6rib 1.8 asist 10 da pır yapmış
1 maçta mvp olmuştu
Vasat hali bile neler yapıyor ortada
Zaten ikisi de farklı tip oyuncu
Joffrey komple uzun Hunter tamamlayıcı uzun arada ciddi kalite farkı var
Bu sene inşallah Joffrey ile de barışırsın ;)
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2019, 10:23:54 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2839 : 12 Temmuz 2019, 10:20:31 »
Vesely dışında arkada kalecilik yapacak oyuncumuz yok JL'nin de yapacağı iş değil bu. İyi kötü bu işi yapabilecek bir adam Hunter. Kısa sürelerde çok verimli olacaktır.
Altay aldık ya kaleci olarak ;)

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2840 : 12 Temmuz 2019, 10:24:47 »
ben de sağlıklı bir joffreyi her türlü Huntera tercih ederim. Joffreyden geçen sene birşey görmedik çünkü geldiği ilk yıldı ve birçok şeye alışamadan sakatlandı gitti. Hunterın neyini gördük onu bilmiyorum, yıllardır izlediğimiz adam çemberden 3 metre uzaklaşsa etkinliği sıfır oluyor, şutu yok, smaçtan başka topu çemberden sokma şansı yok, pasör değil pivot hareketi desen yok. Joffrey bizde olsun olmasın ayrı bir tartışma ancak 3 lükten smaca kadar kabul etmek lazım ki repertuarı çok daha geniş. eğer Joffreyin sağlıklı olabileceğini bilsem bu iki oyuncu arasında joffrey lehine çok fark var..

Hunter'ın çok bir özelliği yok performansı var. 15-20 dakika oyunda kalıp sertlik katıyor, savaşıyor mücadele ediyor. Vesely gibi avrupa için özel bir oyuncunun arkasında gözünün arkada kalmayacağı net bir rol oyuncusu. Lauvergne napıyor peki  sağlıklı bir Lauvergne var mı acaba bir ayak burkulmasıyla 4 ay daha ortada olmayacağını garanti edebiliyor musun. Benim gözümden çok düştü Lauvergne.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2841 : 12 Temmuz 2019, 10:26:28 »
Hunter'ın çok bir özelliği yok performansı var. 15-20 dakika oyunda kalıp sertlik katıyor, savaşıyor mücadele ediyor. Vesely gibi avrupa için özel bir oyuncunun arkasında gözünün arkada kalmayacağı net bir rol oyuncusu. Lauvergne napıyor peki  sağlıklı bir Lauvergne var mı acaba bir ayak burkulmasıyla 4 ay daha ortada olmayacağını garanti edebiliyor musun. Benim gözümden çok düştü Lauvergne.
Adana kronik sakat muamelesi yapma ya
İşte mevzuyu açıklamadıkları için hepimiz boşa konuşuyoruz

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2842 : 12 Temmuz 2019, 10:28:23 »
Yaşın kaç bilmiyorum ama senli benli konuşabilirsın
Siz ne ya ;)
Joffrey i bizdeki performansına göre yorum yapamayız zaten 3 ay oynadı. Ama jpfreey 6 senedir izlediğimiz bildiğimiz oyuncu yetenek ve kaliteleri kıyaslamak bayağı haksızlık olur

Joffrey sakatlanana kadar vasattı demişsin
8.5 sayı 3.6rib 1.8 asist 10 da pır yapmış
1 maçta mvp olmuştu
Vasat hali bile neler yapıyor ortada
Zaten ikisi de farklı tip oyuncu
Joffrey komple uzun Hunter tamamlayıcı uzun arada ciddi kalite farkı var
Bu sene inşallah Joffrey ile de barışırsın ;)

İlla istatistik karşılaştıracaksak Hunter da 7,7 sayı 4,3 ribaund yaptı aynı süreleri aldılar. Daha yüksek saha içi ve serbest atış yüzdesiyle ve daha iyi savunma yaparak bunları yaptı. Lauvergne geçen sene hiç bir şey yapamdı. 10 PIR'ı bizde Guduric de yapıyor. Takım zaten verimlilik harikası bir sistem mühendisliği ile yönetiliyor. Bu sistemde bir zahmet 10 PIR yapıversin. Bana göre kötü bir sezon geçirdi Lauvergne. Beklediğimiz hiç bir şeyi vermedi. Oyuna hücumda biraz çeşitlilik kattı diyebliriz belki onun haricinde ribaund sorununu mu çözdü savunmada duvar mı oldu. En yüksek kontratlı 10 eurolig oyuncusundan biriydi üstelik. Neyseki bu sene transferler sornası 15. sıraya düşmüştür.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #2843 : 12 Temmuz 2019, 10:28:59 »
Twitter'da Bora Giray  adlı hesap Henry ve Singleton ile de görüşmeler sürüyor diye twit atmış.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2844 : 12 Temmuz 2019, 10:33:39 »
Takım kimyası oluşturulurken göz önünde tutulması gereken bir husus da psikolojik unsurlar olmalı diye düşünüyorum. Psikolojik unsurlardan kastım tatmin edilmemiş oyuncu egosu ve benzeri türden gelişmelerin neden olacağı sonuçlar. Örneğin Vesely benzeri oyuncuları kapsayan tipolojiye alternatifinin olduğunu fazlasıyla hissettirmek geri tepebilir. Bu bağlamda Barcelona'nın zorlu bir sürece girdiğini düşünmekteyim mesela. Herhangi bir yoruma cevaben yazmadım. Kadro tasarıları yapılırken bu faktörü de düşünmeliyiz diye yazdım...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2845 : 12 Temmuz 2019, 10:34:06 »
acy + singleton da ilginc olur..

bu arada acy cok para alacak oyuncu degil...buyuk paralara oynamadı hicbir zaman nba de..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2846 : 12 Temmuz 2019, 10:38:33 »
Twitter'da Bora Giray  adlı hesap Henry ve Singleton ile de görüşmeler sürüyor diye twit atmış.
[/quotepalavrw
İnanmayın şöyle palavrqcı hesaplara

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #2847 : 12 Temmuz 2019, 10:39:19 »

Bak bu gerçekten ilginç olabilir. keşke olabilse.. ( joffrey kalacaksa tabi)
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2848 : 12 Temmuz 2019, 10:41:47 »
İlla istatistik karşılaştıracaksak Hunter da 7,7 sayı 4,3 ribaund yaptı aynı süreleri aldılar. Daha yüksek saha içi ve serbest atış yüzdesiyle ve daha iyi savunma yaparak bunları yaptı. Lauvergne geçen sene hiç bir şey yapamdı. 10 PIR'ı bizde Guduric de yapıyor. Takım zaten verimlilik harikası bir sistem mühendisliği ile yönetiliyor. Bu sistemde bir zahmet 10 PIR yapıversin. Bana göre kötü bir sezon geçirdi Lauvergne. Beklediğimiz hiç bir şeyi vermedi. Oyuna hücumda biraz çeşitlilik kattı diyebliriz belki onun haricinde ribaund sorununu mu çözdü savunmada duvar mı oldu. En yüksek kontratlı 10 eurolig oyuncusundan biriydi üstelik. Neyseki bu sene transferler sornası 15. sıraya düşmüştür.

İnatçı adaşım
Adam 3 ay oynadı zaten tüm sene oynamayan adamın performansını tüm sene başka takımda oynamış adamla kıyasmalak olur mu
Joffrey ile Hunter farklı tip uzunlar ve Joffrey çok daha kaliteli oyuncu
Ha 3 aylık performansı beğenmedin diyorsun ben de bak beğenmediğin 3 ayda yeni geldiği takım için fena değildi diyorum
Hadi ben Artvinliyim inatçıyım sen nerelisin

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2849 : 12 Temmuz 2019, 10:42:15 »

bu arada acy cok para alacak oyuncu degil...buyuk paralara oynamadı hicbir zaman nba de..
Abi git su iç lütfen