Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006819 defa)

Maldonado, Tom Hanks ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2880 : 12 Temmuz 2019, 16:25:01 »
İstatistik çok güzel şey
Jan vesely kronik sakat yaptınız vallaha 5 senedir farklı spor mu izliyoruz farklı oyuncu mu izliyoruz ben anlamıyorum
2014 2015 senesi 29 euroleague maçı 3u tbl olmak üzere 65 maç oynadı
2015 2016 senesi(mart ayı aşil sakatlığı yaşadığı sene) 23 euroleague 36 tbl 59 mqç yapmış
Henüz yeni euroleague sistemi yokken bu maç sayıları
Şampiyon olduğumuz seneye gelelim
2016 2017
34 euroleague maçı 33 tbl maçı
2017 2018 sezonuna bakalım
34 euroleague 29 lig
Geçen sene tblde yabancı kuralı 6dan 5 e düştüğü için sakat olmasa da bazı maçlarda dinlendirmek için oynatmadık
Bu sene 31 euroleague 12 tbl maçı oynamış.
5 sezondur bizimle
20016 da 2 ay
2019 da 2 ay
Toplam 5 senede 4 ay oynamamış adamın geçmişi riskli filan demeyin. Bu senenin algısı sanki 5 senedir böyle gibi mi düşünüyorsunuz ben anlamıyorum

Hocam her şey kağıt üstünde odluğu şekilde olmuyor. Oynadığı maç sayılarını söyledin de bu sene F4'da da oynadı ona bakarsan. Niye sakatlıklar diyip F4 sonucuna mazeret buluyoruz o zaman ??? Vesely Kalinic Green oynadı. Luavergne ve Datome oynamadı bir tek. Ennis'i saymıyorum çünkü o gittikten sorna yerine Green geldi. Şimdi Vesely F4'da oynadı ama sakatlık sebebiyle istediğimizi veremedi.

Vesely bu sezon ocaktan sonra idare etti sahada olsa bile idare etti. Açık ara Mvp ayarında oynarken bir anda sıradan bir uzun gibi oynamaya başladı. Sadece oynaması da kriter değil ki, Vesely sakatlandığında formu çok etkileniyor. Geçen sezon da çok iyi giderke nbir anda sakatlık formdan düşürmüştü.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2881 : 12 Temmuz 2019, 16:37:50 »
D. Williams Milano gitti

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2882 : 12 Temmuz 2019, 16:46:17 »
D. Williams Milano gitti

Serrod'u da almışlar. Net rakiplerimize gitmemeleri bizim için iyi haber.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2883 : 12 Temmuz 2019, 16:56:39 »
Hocam her şey kağıt üstünde odluğu şekilde olmuyor. Oynadığı maç sayılarını söyledin de bu sene F4'da da oynadı ona bakarsan. Niye sakatlıklar diyip F4 sonucuna mazeret buluyoruz o zaman ??? Vesely Kalinic Green oynadı. Luavergne ve Datome oynamadı bir tek. Ennis'i saymıyorum çünkü o gittikten sorna yerine Green geldi. Şimdi Vesely F4'da oynadı ama sakatlık sebebiyle istediğimizi veremedi.

Vesely bu sezon ocaktan sonra idare etti sahada olsa bile idare etti. Açık ara Mvp ayarında oynarken bir anda sıradan bir uzun gibi oynamaya başladı. Sadece oynaması da kriter değil ki, Vesely sakatlandığında formu çok etkileniyor. Geçen sezon da çok iyi giderke nbir anda sakatlık formdan düşürmüştü.
Abi ben ne diyorum sen ne diyorsun, yani illa zıt bir şey söylemek için mi diyorsun
5 senedir bizimle adamın kaçırdığı maçları yazmışım
Sen başka şey diyorsun anlamadım ki
Kronik sakat muamelesi yapmayın şu adama diyorum
Çok istiyorsan bu sene oynadığı maç sayısından 4 top8 2 f4 maçlarını çık - 6 yaz

Saldı demişsin de zaten şubat sonrası ilk 4 garanti olmuştu, rahatsızlığı vardı ameliyatı erteledi sonra kupa arası ameliyat oldu, Joffrey yok diye de erken döndü
Mevzu bu yahu 
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2019, 17:01:44 Gönderen: Cem Ağrak »

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2884 : 12 Temmuz 2019, 17:16:10 »
Abi ben ne diyorum sen ne diyorsun, yani illa zıt bir şey söylemek için mi diyorsun
5 senedir bizimle adamın kaçırdığı maçları yazmışım
Sen başka şey diyorsun anlamadım ki
Kronik sakat muamelesi yapmayın şu adama diyorum
Çok istiyorsan bu sene oynadığı maç sayısından 4 top8 2 f4 maçlarını çık - 6 yaz

Saldı demişsin de zaten şubat sonrası ilk 4 garanti olmuştu, rahatsızlığı vardı ameliyatı erteledi sonra kupa arası ameliyat oldu, Joffrey yok diye de erken döndü
Mevzu bu yahu

Ben de diytorum ki oynadığı maç sayısı tek bşaına anlam ifade etmiyor. Vesely sakatlık sornası kendini bulması zaman alan bir oyuncu. Yani 4 maç çakırıyor kağıt üsütnde ama 5-6 maaç daha kendini toplaması sürüyor. Sadece sakatlandığı süreyi baz alarak düşünmemeliyiz diyorum.

Kronik sakat değil evet o konuda katıylıorum ama illa kronik sakat olmasına gerek yok. Şubatta sakatlansa dinlendiremezsen F4'a kadar toplayamayabiliyor kendisini. Sen oynama sayısına bakyıorsun ben verim verebilmesine bakıyorum. Sahada bir sırıktan farksız olduğu kam tane maç oldu Vesely'nin Zalgiris serisinde kayıptı mesela. O zamanalrda da ona ihtiyaç kalmadan diğer uzunlarımızı kullanırız. Süre dağılımı açısından zorlamayız hem daha çabuk toparlar. Kadro genişliğ diyorum özetle.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2885 : 12 Temmuz 2019, 17:23:51 »
Ben de 2 uzun istiyorum zaten o konuda hemfikiriz
Kronik sakat demek her sene Teodosiç gibi 3 ay oynamamak demek

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #2886 : 12 Temmuz 2019, 17:26:06 »
Yav vesely 6.senesine giriyor. Önemli anlamda bir real serisini oynayamadı ki 3-0’ la geçtik sorun olmadı. Bir de bu sene f4 te sağlıklı kalamadı. Koca 5 senede 1 f4 ü sakatlık sebebi ile tam verimli olmamasına tüm seneleri bazı alıp mimlemek cidden aşırı zorlama bir yorum. Belgrad’da ki f4 te nando de colo sakatlıktan dönüp çok kötü oynamıştı aynı şeyi ona da söyleyelim o zaman.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2887 : 12 Temmuz 2019, 18:22:02 »
Transfer sezonu zevkli ya kavga ede ede  vakit geçiriyoruz
Cemalex olmasa olmaz
Şimdi benim gibi yalama olsa herkes konu da akmaz

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #2888 : 12 Temmuz 2019, 21:33:15 »
Egemen Güven karşıyaka'dan ayrılmış.Performansı hakkında son durumu nedir bilmiyorum ama ligde yabancılarımızı dinlendirmek adına düşünebilir mi ?

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2889 : 12 Temmuz 2019, 22:05:38 »
Egemen Güven karşıyaka'dan ayrılmış.Performansı hakkında son durumu nedir bilmiyorum ama ligde yabancılarımızı dinlendirmek adına düşünebilir mi ?

Gereksiz

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #2890 : 12 Temmuz 2019, 22:24:38 »
Gereksiz
Bencede ama artık tüm yerlilerimizin iş yapar konumda olması şart.Bu adayın illa egemen olmasına gerek yok tabi ki,bir başkasıda olabilir.Ama yabancılarımız euroleague'de bizi taşırken yerlilerimizde bsl'de iş yapsınlar bir zahmet.5 yıldır final four oynuyoruz 1 şampiyonluğumuz var ama aslarımız zaman zaman maç temposuna yenik düştüklerinde yerlilerimizden doğru dürüst katkı alabildiğimizi hiç hatırlamıyorum nedense,üstelik banvit'in tofaş'ın ve efes'in yerli hamlelerini gördükçe bizim yerlilerimiz daha da gözüme batmaya başlıyor.Yıllardır yerli rotasyonumuz berbat,bu problemi koçun tercihlerine bağlamıyorum asla.Ama lig maçlarında melih'i,barış'ı(şükür kurtulduk),hatta bazen sinan'ı bile öyle kenarda görünce sinirden çıldırıyorum.Bu oyuncular bizi ligde bile taşıyamayacaklarsa neden tutuyoruz kadroda.Melih'e kaptan diyorlar ama ben şu ana kadar adam akıllı bir kaptan lakabını hakedecek bir dönem performansı izlemedim kendisinden.Bu takımın artık sadece karakteri düzgün oyunculara değil,ligde süre verdiğinde adam akıllı iş yapacak isimlere ihtiyacı var.Bu konuda Egehan ve Tarık'a güvenim sonsuz ama diğerlerine hiç güvenmiyorum maalesef.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2891 : 12 Temmuz 2019, 23:23:38 »
Axel Topune ile igileniyor muyuz?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2892 : 13 Temmuz 2019, 00:06:33 »
Goga Bitadze uyar mı bize?

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #2893 : 13 Temmuz 2019, 00:30:01 »
O çocuk NBA yapmadı mı? İyi olurdu olsa hakkaten
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #2894 : 13 Temmuz 2019, 00:30:16 »
Bu yıl Nba draftında 18.sıradan seçildi.Büyük ihtimal de Nba'e gidecek.Gitmese bile sakatlık riski olmayan istatistik kasıp kendini geliştirebileceği bir takıma gider.Hatta kalır Buducnost'ta.