Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006630 defa)

Samet_GFB ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3015 : 14 Temmuz 2019, 23:10:43 »
Boucher adı geçiyor da sözleşmesi var 1.5 milyon usd. Bunun 150 bin usdsi garanti.
Eğer ligin ilk maçına çıkarsa kontrat komple garanti oluyor.
Yani o oyuncu alınması için torontonun oyuncuyu waice etmesi gerekiyor

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3016 : 14 Temmuz 2019, 23:11:41 »
Derrick Williams kıtadaki en efektif 4 numara şuan. Duke çıkışlı Kyrie Irving olmasa 1st pick olacaktı. NBA de tutunamamasının sebebi Minnesota’daki güzel geçen 3 yılı fırsata çeviremeyip yanlış takım tercihleriyle rotasyonda kendine yer arayan bir oyuncu konumuna düşmesidir. Oynadığı pozisyon itibariyle 2.03 kısa gözükse de Avrupa için dominant bir oyuncu olacağını ve tekrar NBA yapacağını düşünüyorum. Zaten Bayern sezonu bunu gösterdi.Alınabilecek en iyi “4”ü aldık, inşallah “5”e de Chris Boucher olur, bu yılı keyifle geçiririz.

power forvet işte tam.

Çevrimdışı Fatih Emre Arslan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • fatihemrearslan
« Yanıtla #3017 : 14 Temmuz 2019, 23:16:04 »
Boucher adı geçiyor da sözleşmesi var 1.5 milyon usd. Bunun 150 bin usdsi garanti.
Eğer ligin ilk maçına çıkarsa kontrat komple garanti oluyor.
Yani o oyuncu alınması için torontonun oyuncuyu waice etmesi gerekiyor

Abi Boucher geçen sene G League'de MVP oldu, yaşı Raptors'ın yatırım yapması için biraz geç ama piyasası var sayılır. Kamp performansına göre net karar verirler onun hakkında, kamp-hazırlık maçları bitene dek de bizim yapılanma zaten hallolmuş olur. Summer League'den sonra direkt bırakmazlar diye düşünüyorum, iş sadece Toronto tarafından bitiyorsa.

Oyuncu ile bizimkilerin karşılıklı isteği varsa durum değişir ama.

Bu arada herkese selamlar, hızlı bir giriş yapmış oldum foruma ama :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3018 : 14 Temmuz 2019, 23:27:23 »
Abi Boucher geçen sene G League'de MVP oldu, yaşı Raptors'ın yatırım yapması için biraz geç ama piyasası var sayılır. Kamp performansına göre net karar verirler onun hakkında, kamp-hazırlık maçları bitene dek de bizim yapılanma zaten hallolmuş olur. Summer League'den sonra direkt bırakmazlar diye düşünüyorum, iş sadece Toronto tarafından bitiyorsa.

Oyuncu ile bizimkilerin karşılıklı isteği varsa durum değişir ama.

Bu arada herkese selamlar, hızlı bir giriş yapmış oldum foruma ama :D
Hoşgeldin emre
Ya bu isim fa listesinde yok Murat abi sanırım instagramdan böyle birisi var vs diye yazmış
Ondan sonra öyle yorum yaptık
Dediğin gibi uzun sürer ama o fizikle boucher orada şu anda zor iş yapar gibi

Çevrimdışı Fatih Emre Arslan

• Üye
    • fatihemrearslan
« Yanıtla #3019 : 14 Temmuz 2019, 23:40:34 »
Hoşgeldin emre
Ya bu isim fa listesinde yok Murat abi sanırım instagramdan böyle birisi var vs diye yazmış
Ondan sonra öyle yorum yaptık
Dediğin gibi uzun sürer ama o fizikle boucher orada şu anda zor iş yapar gibi

Hoş buldum abi.

Boucher'ın bir de sakatlık karnesi çok iyi değil, fiziksel olarak dezavantajı çok. 2 sene önce Summer League'de çapraz bağını kopardı.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3020 : 15 Temmuz 2019, 00:09:07 »
D-Will gelene kadar 2 uzuna gerek yok diyordum ama o gelince artık var diyorum. Kendisine güvenip koca EL sezonuna başlanmaz...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3021 : 15 Temmuz 2019, 00:12:08 »
D-Will gelene kadar 2 uzuna gerek yok diyordum ama o gelince artık var diyorum. Kendisine güvenip koca EL sezonuna başlanmaz...
Aldıkça daha çok adam almaya mı ihtiyaç var yani? İhtiyaç hep vardı zaten, acy de olsa lazımdı. Williamsla alaka?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3022 : 15 Temmuz 2019, 00:19:56 »
2017 el şampiyonluğu ilk beşi ; kostas- bogdan - datome - udoh - vesely
yeni sezonun ilk beşi  ; kostas - de colo - datome - williams - vesely sizce kağıt üstünde hangi kadro daha iyi ?
Bogdan > kostas+Datome + de Colo
Udoh >>>>>> williams

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #3023 : 15 Temmuz 2019, 00:33:47 »
Bogdan > kostas+Datome + de Colo
Udoh >>>>>> williams
Oyun kalitesi konusunda bir şey söylemem.

Ama şampiyon olduğumuz seneki kadronun sinerjisi bir daha zor yakalanır.

Şampiyonluk turu için üstü açık otobüs gelemiyor.

Bunun üzerine oyuncuların neredeyse hepsi normal otobüsün havalandırmasından karga tulumba tavana çıkıp tur atıyor.

Böyle bir ruh için oyuncunun burada 2-3 sene geçirmiş olması, aidiyet hissetmesi lazım.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3024 : 15 Temmuz 2019, 00:40:17 »
o ruhu yakalatan ekip hala görev başında, iş sadece bu sinerjiyi tekrar yaratmaya bakar, bence harika transferler yaptık. 2 tane daa yaptık mı bu iş tamamdır.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #3025 : 15 Temmuz 2019, 00:52:03 »
o ruhu yakalatan ekip hala görev başında, iş sadece bu sinerjiyi tekrar yaratmaya bakar, bence harika transferler yaptık. 2 tane daa yaptık mı bu iş tamamdır.

Hocam transferlere hiç lafım yok. Bence oyuncuda en önemli özellik aç, hırslı, winner vs. olması.
Aldığımız oyuncular bence böyle, özellikle D-Will. Hafiften gazla çalışan bir tip, bence iyi özellik.

Takım kimyamız da inşallah güzel olacaktır, gene başarılar gelecektir.

Ama 2017 takım ruhu çok özel bir şeydi, bu ekibin ruh çağırmasıyla hemen gelecek bir şey değil.
2-3 sene beraber kan, ter, gözyaşı dökerek, Real'den CSKA'dan dayak yiyerek oluşmuştu.

Çevrimdışı Ertu

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #3026 : 15 Temmuz 2019, 01:05:02 »
Kamp programi hazirlik programi falan ne zaman belli olur acaba

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #3027 : 15 Temmuz 2019, 01:32:09 »
Kombineler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan var mı?Futbolda yıllardır kombine alıyorum bu sene basketbol takımına destek için basket kombinesi de almayı düşünüyorum.Cem abiyi instagramdan baya rahatsız ettim zaten geçen sene f4 bileti olsun,bilet devir olsun.Toplam gittiğim maçların tutarına baktım kombine fiyatını geçmiş.Geçen sene forumdan kombine alıp da bu sene almayacak olan varsa 6.kategori kombineye talip olurum.
Hem yönetim hem oyuncular fedakarlık yaptılar transfer döneminde.Biz de kombine sayısıyla buna destek olalım.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3028 : 15 Temmuz 2019, 02:00:26 »
Kombineler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan var mı?Futbolda yıllardır kombine alıyorum bu sene basketbol takımına destek için basket kombinesi de almayı düşünüyorum.Cem abiyi instagramdan baya rahatsız ettim zaten geçen sene f4 bileti olsun,bilet devir olsun.Toplam gittiğim maçların tutarına baktım kombine fiyatını geçmiş.Geçen sene forumdan kombine alıp da bu sene almayacak olan varsa 6.kategori kombineye talip olurum.
Hem yönetim hem oyuncular fedakarlık yaptılar transfer döneminde.Biz de kombine sayısıyla buna destek olalım.
Ruh böyle yakalanıyor işte. Valla imreniyorum İstanbul’da oturanlara. Sakarya’da otururken alıyorduk kombinemizi, hem maç bahanesiyle İstanbul’da vakit geçiyor bir aksiyon oluyordu. Adana’ya geldik bitti amk. Ama bu sene geleceğim bazı maçlara inşallah. Transferler güzel oldu hakkaten heyecanlanıyorum şimdiden
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #3029 : 15 Temmuz 2019, 09:39:52 »
Udoh denen vizyonsuz bizi tercih etseydi taş gibi pota altımız olacaktı.
FENERBAHÇE