Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007562 defa)

Zeki, eu_kobe ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3330 : 24 Temmuz 2019, 15:40:21 »
larkin geçen sene bizim aptallığımız ve şanssızlığımızdan bi bok zannedilen çomarın teki, bu sene görürüz onu ve efesi. barçadan cacık olmaz, milano james'ten kurtulursa bela olabilir, bayadır bileniyor italyanlar.

Aman diyeyim, ben bunları dediğimde fena linç edildim. Buralarda Larkin aşığı çoktur. Dikkat...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3331 : 24 Temmuz 2019, 15:44:30 »
Mirotic gözümüzde büyütmeye değecek dominat bir oyuncu değil. Şut isabet oranı performansını doğrudan etkiliyor. Savunmada kara delik. NBA'deki Mirotic'in özeti buydu... Buralarda da farklı olacağını zannetmem.
NBA için doğrudur ama Avrupa için sanki çok önemli oyuncu. ya da bize öyle görünüyor.. Pozisyonunda avrupada muadili var mı bu adamın sizce?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3332 : 24 Temmuz 2019, 16:12:51 »
Aman diyeyim, ben bunları dediğimde fena linç edildim. Buralarda Larkin aşığı çoktur. Dikkat...

Sen kara cahilliğinle o linci fazlasıyla hak ettin. Boş yapma

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3333 : 24 Temmuz 2019, 16:20:42 »
Anlamıyorum arkadaş, son 3 ayda Avrupa'nın ırzına geçen, NBA'de bile çok iş yapabilecek deliciliğe sâhip Larkin istediği kontratı bulamıyor.

Larkin geçen sene bizde olup o oyunu oynasaydı kırmızı halılarla karşılanırdı NBA'de.

Neyse, kadro karşılaştırılmasında uzun rotasyonumuz kağıt üzerinde daha zayıf duruyor. Hani O'Bryant Maccabi ile anlaşmıştı? Boştaymış çocuk, ilk günden beri çok istiyorum gelsin. Hem atlet, hem şutu var, ribaunt/blok konsunda da iyi. Havuz daralmışken kaçırmasak bâri.

Nba standartlarıyla eurolig standartları çok farklı. Larkin burada deliciliğiyle fark yaratıyor ama nba'de delicliğiyle fark yaratamıyor, fiziği de küçük kalıyor. Bir iki defa nba'e gidip gelen oyunculara zaten ön yargılı bakıyorlar. Hiç denenmemiş oyuncuya farklı, gidip gelen oyunculara bakış farklı.  Bir de bekledikleri rol ve maaşlar farklı. Larkin Efes'ten minimum vergisiz 2,5 alır belki 3 alır. Nba'de bunun karşılığı 6 milyon. Bu sebeple De Colo nba'den beklediğini bulamazken Guduric nba yapabiliyor.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3334 : 24 Temmuz 2019, 16:24:21 »
Mirotic gözümüzde büyütmeye değecek dominat bir oyuncu değil. Şut isabet oranı performansını doğrudan etkiliyor. Savunmada kara delik. NBA'deki Mirotic'in özeti buydu... Buralarda da farklı olacağını zannetmem.

Kısmet katılıyorum. Mirotic nba'de çok iyi bir kariyer ortalaması tuttursa da avrupa için müthiş fark yaratacak bir oyuncu değil ama yine de pozisyonunun en iyi oyuncusu olur. Maliyetine değecek bir performans ortaya koyacağını sanmıyorum ancak fiyatından bağımsız, elit oyuncu havuzu çok darken çok net bir ekleme. Savunması da eurolig için o kadar eksi yazmaz. Pozisyon bilgisi nedeniyle değil atletizm eksikliği sebebiyle oluyordu savunma zaafları.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3335 : 24 Temmuz 2019, 16:34:43 »
Sen kara cahilliğinle o linci fazlasıyla hak ettin. Boş yapma

Yorumlarına insanların verdiği cevapları okurken kahkahalarla gülüyorum. Onlarca kişi yanılıyor olamaz değil mi ? Aynen böyle devam et dememe gerek yok, zaten etmeden duramazsın. Sen çok yaşa, forumun neşesisin  ;D

Çevrimdışı Jedi

• Üye
  • Yer: Ankara
    • @FBLeventOzgul
« Yanıtla #3336 : 24 Temmuz 2019, 19:03:55 »
En son Melli'nin düğününde düğüne katılan tek Türk oyuncuydu, bence kalıyor anlamına gelebilir.

Zaten kaldı

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3337 : 24 Temmuz 2019, 19:49:59 »
Kısmen katılıyorum. Ligi domine etmesi falan beklenemez, star-süperstar arası bir etki yapar. Savunmada zaaf göstermeyecektir fakat pek artı katacağını da sanmıyorum. Hücumda şut performansına dayalı olarak rekor kıracağı akşamlar olacaktır ama bunu tüm sezona yayacağını düşünmüyorum. Ortalama 14-16 civarı PIR ile sezonu bitirir

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3338 : 24 Temmuz 2019, 20:20:30 »
Esas sıkıntı Mirotic'in oyunu değil ki. O sahadayken Barca kısalarının ne kadar rahat olacakları rpoblem bence. Higgins başında 2 adam arken bile coşabilen adam, Mirotic'le beraber sahadayken nasıl olur kim bilir? Neyse, şimdiden buna kafa yoramam. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3339 : 24 Temmuz 2019, 20:53:13 »
kağıt üstünde eksiksiz kadro kurdu barcelona. hem savunma hem hücum yapamayacakları hiçbir şey yok gibi. heurtel'in problemi topu elinde fazla tutmasıydı ama şimdi o kadar çok alternatif var ki işler sıkışınca top onda patlamayacak. kadro derinlikleriyle de muhtemelen normal sezonu lider tamamlarlar. bence şu an favori onlar net bir şekilde.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3340 : 24 Temmuz 2019, 21:03:29 »
Takım olmalarına bakar.Ordaki maç yıllar sonra yenilgiyle biter.O berbat salonda o kadar uyarılara rağmen oynuyorlar.Organizasyon kabul etmiyor ama gram adım atmıyorlar.Anarjist ruh adamlar.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3341 : 24 Temmuz 2019, 22:00:53 »
kağıt üstünde eksiksiz kadro kurdu barcelona. hem savunma hem hücum yapamayacakları hiçbir şey yok gibi. heurtel'in problemi topu elinde fazla tutmasıydı ama şimdi o kadar çok alternatif var ki işler sıkışınca top onda patlamayacak. kadro derinlikleriyle de muhtemelen normal sezonu lider tamamlarlar. bence şu an favori onlar net bir şekilde.

Oyun kurucun kadar konuşursun. Heurtel bu sene sâdece Barcelona'nın değil, şampiyonluğun da kaderini belirleyecek oyuncu durumunda bence. Umarım saçma tercihlerle saç baş yoldurur:)

CSKA Mike James yapar mı bakalım.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3342 : 24 Temmuz 2019, 22:36:04 »
Takım olmalarına bakar.Ordaki maç yıllar sonra yenilgiyle biter.O berbat salonda o kadar uyarılara rağmen oynuyorlar.Organizasyon kabul etmiyor ama gram adım atmıyorlar.Anarjist ruh adamlar.
yetişti mi bilemiyorum ama önümüzdeki sezon başından itibaren 12.000 kapasiteli nou palau blaugarana'ya geçeceklerdi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3343 : 24 Temmuz 2019, 22:53:29 »
yetişti mi bilemiyorum ama önümüzdeki sezon başından itibaren 12.000 kapasiteli nou palau blaugarana'ya geçeceklerdi.

Umarım.Acaip Katalanlar.Tek desteklediğimnin  davranışları Barcelanada boğa güreşlerinin yasak olması.Bir hayvansever olarak destekliyorum bravo.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3344 : 25 Temmuz 2019, 00:23:58 »
Alakasız bir haber ama söylemeden edemeyeceğim.Bayern Greg Monroe'yu almış 😯😯