Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007597 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3435 : 26 Temmuz 2019, 17:47:02 »
Karpuz bakıyoruz olmazsa domates alırız demek gibi bir şey bu :D

Karpuz az kaldı :)
İşin ilginci Delaney ile de Bologna ilgileniyormuş

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3436 : 26 Temmuz 2019, 19:12:02 »
Karpuz bakıyoruz olmazsa domates alırız demek gibi bir şey bu :D

Sanırım skor opsiyonu önemsiyorlar
Skorer bir kısa bakıyorlar

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3437 : 26 Temmuz 2019, 19:24:20 »
ayon da gitmiş :( , hadi bi uzun bi kısa, başarabiliriz :D

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3438 : 26 Temmuz 2019, 19:39:13 »
Geçen sene yaşananlar, f4 de Efes in bizi 20 sayı farka yatırıp 100 e girmesi, ligde 4-3 'le geçip şampiyon olması... Denizli ve Bursa travmalarının basketboldaki yansımaları...
Ben de Williams'ın Melli kadar 5 oynayabileceğine inanmıyorum ama basketbol bilgimin de teknik kadrodaki en cahilin %10 u kadar olduğunu sanmıyorum.
Efes serisine bakın, iyi oynadığımız veya kazandığımız maçlarda hep uzunlar fark yarattı. Yani bence kısa konusunda bir sıkıntımız yok, uzunlarda da geçen seneki gibi bir şanssızlık yaşamazsak bu takım gene lige damgasını vurur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3439 : 26 Temmuz 2019, 19:41:00 »
Geçen sene yaşananlar, f4 de Efes in bizi 20 sayı farka yatırıp 100 e girmesi, ligde 4-3 'le geçip şampiyon olması... Denizli ve Bursa travmalarının basketboldaki yansımaları...
Ben de Williams'ın Melli kadar 5 oynayabileceğine inanmıyorum ama basketbol bilgimin de teknik kadrodaki en cahilin %10 u kadar olduğunu sanmıyorum.
Efes serisine bakın, iyi oynadığımız veya kazandığımız maçlarda hep uzunlar fark yarattı. Yani bence kısa konusunda bir sıkıntımız yok, uzunlarda da geçen seneki gibi bir şanssızlık yaşamazsak bu takım gene lige damgasını vurur.
Aslında hem ben hem de benim gibi düşünenler sanırım ilave bir 4 5 oynayabilecek back up uzun maddi olarak uyuyorsa alınsın güzel olur
Şu da olabilir
Bir miktar bütçe kalmıştır ama sezon içi hamle için saklıyor olabiliriz (ihtimal dahilinde)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3440 : 26 Temmuz 2019, 21:07:33 »
Aslında hem ben hem de benim gibi düşünenler sanırım ilave bir 4 5 oynayabilecek back up uzun maddi olarak uyuyorsa alınsın güzel olur
Şu da olabilir
Bir miktar bütçe kalmıştır ama sezon içi hamle için saklıyor olabiliriz (ihtimal dahilinde)
Böyle bir bütçe varsa bekleyip sakatlık veya ihtiyaca göre mi hamle yapılmalı yoksa sezon başlamadan transfer bitirilmeli mi tüm kaynaklar kullanılarak. Ben olsam planlamamı sezon öncesi yapardım sanki
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3441 : 26 Temmuz 2019, 21:10:26 »
Şu da olabilir
Ismi gecen Ayon, Lessort gibi pivotlar guzel olur tabi ama 7-8 yüz bine zor bu isimler. Bu paralara veteran birisi bulunsa güzel olurdu gerçekten, Antic in az biraz daha düşük profillisi, Hunter olurdu mesela, ya da ne bileyim, Stimac, hatta Semih.. ne bileyim işte..

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3442 : 26 Temmuz 2019, 21:41:47 »
Ismi gecen Ayon, Lessort gibi pivotlar guzel olur tabi ama 7-8 yüz bine zor bu isimler. Bu paralara veteran birisi bulunsa güzel olurdu gerçekten, Antic in az biraz daha düşük profillisi, Hunter olurdu mesela, ya da ne bileyim, Stimac, hatta Semih.. ne bileyim işte..
Geçen seneden ders alınacaksa, onca sakata rağmen o düşük profilli barış ın süre alamaması da göz önüne alınmalı. Genç ve/veya potansiyeli olan adama tamam ama benim sinirlerim Semih leri kaldırmıyor!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3443 : 26 Temmuz 2019, 21:54:25 »
Böyle bir bütçe varsa bekleyip sakatlık veya ihtiyaca göre mi hamle yapılmalı yoksa sezon başlamadan transfer bitirilmeli mi tüm kaynaklar kullanılarak. Ben olsam planlamamı sezon öncesi yapardım sanki
Sezonda birini bulmak elbette daha kolay olur, ama başka bir açıdan bakalım.

Allah korusun De colo ya 6 ay yoksun dediler (tövbeler olsun), bi tane daha Green mi bulmak iş olur, bi tane Sekulic bulmak mı.

Ben olsam bekleyip görürdüm. En azından duruma göre, kaynağımı daha verimli kullanmayı seçerdim.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Ege1907

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3444 : 26 Temmuz 2019, 22:43:58 »
öncelikle herkese selamlar

cem abi yi twitter da burda takip ediyorum çok güzel konuşup yorumlar yapıyor

bence de bir uzun takviyesi yapılması tarafındayım çok uzun bir maraton bizi bekliyor ne olucağını kimse kestiremez onun için mümkünse

bir uzun daha alıp sırtımızı yaslayıp dünyanın en güzel takımını seyredelim iyi akşamlar saygılar...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #3445 : 26 Temmuz 2019, 23:16:14 »
Bize sezon ortası gelen arkdaşlar pek katkı veremiyor eğer bütçe varsa ileriye yönelik genç sağlam savunmacı 4-5 oynayabilen uzun bir arkadaşımızın şimdiden alınması faydalı olur, staj yapmak isteyen 150-200k ya çok sağlam arkadaşlar bulabilir MG ve Obradovic :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3446 : 26 Temmuz 2019, 23:42:51 »
Bize sezon ortası gelen arkdaşlar pek katkı veremiyor eğer bütçe varsa ileriye yönelik genç sağlam savunmacı 4-5 oynayabilen uzun bir arkadaşımızın şimdiden alınması faydalı olur, staj yapmak isteyen 150-200k ya çok sağlam arkadaşlar bulabilir MG ve Obradovic :)
Abi sanırım hocam da 200k lık oyuncu istemiyor
Oldu mu iyisi olsun istiyor diye düşünüyorum
Obradoviç bu konularda zor adam ya

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3447 : 26 Temmuz 2019, 23:43:11 »
öncelikle herkese selamlar

cem abi yi twitter da burda takip ediyorum çok güzel konuşup yorumlar yapıyor

bence de bir uzun takviyesi yapılması tarafındayım çok uzun bir maraton bizi bekliyor ne olucağını kimse kestiremez onun için mümkünse

bir uzun daha alıp sırtımızı yaslayıp dünyanın en güzel takımını seyredelim iyi akşamlar saygılar...

Hoşgeldin 1 yaş büyüğüm cem de abiyi siktir et

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3448 : 26 Temmuz 2019, 23:44:48 »
Baba ben sadece tahmin yürütüyorum
Tyler Green mevzusu gibi bir durum pozisyondan bağımsız
Tahminnce Joffrey sakatlığı 4 5 ay süreceği bilinse kesin bir hamle yapılırdı
O iş bir muamma olarak kaldı
Bu bilgilendirme konusunda hocamın ketum tavrı yüzünden şube ne yazık ki eksi yazıyor

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3449 : 27 Temmuz 2019, 01:30:59 »

800 bin avrupa icin iyi para. Ayon belki gelmez de Lessort kim ki gelmeyecek. Pek cok eurolig takiminda  1 milyonun ustunde kazanan 1-2 oyuncu oluyor. 400-500 bin bandinda olan cok oyuncu var.