Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007259 defa)

Tom Hanks, Samet_GFB ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3495 : 28 Temmuz 2019, 16:11:51 »
Önce biraz basketbola girelim..

Geçen sene herkesin ala-ı vala ile övdüğü Fenerbahçe Beko, bence kötü bir transfer dönemi geçirdi ve Obra da çok formsuz bir dönem yaşayınca; Ergin Ataman'a tam 7 kez kaybetti.

Bu sene doğru teşhis ile De Colo - Derick Williams gibi skorerler kadroya katıldı. Guduric ve Green'in gönderilişleri zaten kadronun yanlış kurulduğunu gösteriyor. Geçen senelerde asla istemeyeceği tipte bir isim olan De Colo'yu kadroya katmak
Obra için de "Seneye de bu kadar başarısız bir dönem geçiremem"in itirafıdır. Dolayısıyla geçen seneki bir musibet, Obra - Maurizio Gherardini ve dahi Ali Koç yönetimi için bin nasihatten evla olmuş...

Bu yukarıda yazdığım serdar ali çelikler fb basketbolu ile bugün çıkan yazısı. Malesef ama malesef taraftarın yüzde 80’de böyle düşünüyor. Geçen sene kötü bir transfer yazı geçiren takım tarihin en iyi sezonunu geçirdi. Ergin’e 7 kere kaybeden takım sadece 2 kere tam kadro sahaya çıkabildi. Neyin nasıl olduğunu neden olduğunu bu forumda ki herkes ve basketbolu anlayan insanlar çok iyi biliyor. Ama kitle bu yüzde 80 büyük bir rakam ve siz ne yapsanız derdinizi anlatamazsınız. Hele ki böyle yönlendiren insanlar varken. Fb basketbol benim gözümde bu sene f4 yapmasa bile 7 sene göz önüne alıp başarılı derim. Ama bu güruh için final oynamak bile başarı değil. Her sene şampiyon olmalıyız. Şampiyon olsakta 1 milyon euro için 30 milyon harcadık diyecekler. O yüzden bu tipleri fazla takmadan hoca burada olduğu sürece kar sayıp keyif almaya bakalım. Şuna emin olun ki şu son yıllarda başarılar olmasaydı basketbol bütçesi 10 liraya inmişti bile tek sebebi zoctur. Hocayı sorgulayının aq teşekkürler.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2019, 16:13:26 Gönderen: Yaşlı taşlı çocuk »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3496 : 28 Temmuz 2019, 16:31:58 »

Geçen sene herkesin ala-ı vala ile övdüğü Fenerbahçe Beko, bence kötü bir transfer dönemi geçirdi ve Obra da çok formsuz bir dönem yaşayınca; Ergin Ataman'a tam 7 kez kaybetti.

Bu sene doğru teşhis ile De Colo - Derick Williams gibi skorerler kadroya katıldı. Guduric ve Green'in gönderilişleri zaten kadronun yanlış kurulduğunu gösteriyor. Geçen senelerde asla istemeyeceği tipte bir isim olan De Colo'yu kadroya katmak
Obra için de "Seneye de bu kadar başarısız bir dönem geçiremem"in itirafıdır. Dolayısıyla geçen seneki bir musibet, Obra - Maurizio Gherardini ve dahi Ali Koç yönetimi için bin nasihatten evla olmuş...

Bu yukarıda yazdığım serdar ali çelikler fb basketbolu ile bugün çıkan yazısı. Malesef ama malesef taraftarın yüzde 80’de böyle düşünüyor. Geçen sene kötü bir transfer yazı geçiren takım tarihin en iyi sezonunu geçirdi. Ergin’e 7 kere kaybeden takım sadece 2 kere tam kadro sahaya çıkabildi. Neyin nasıl olduğunu neden olduğunu bu forumda ki herkes ve basketbolu anlayan insanlar çok iyi biliyor. Ama kitle bu yüzde 80 büyük bir rakam ve siz ne yapsanız derdinizi anlatamazsınız. Hele ki böyle yönlendiren insanlar varken. Fb basketbol benim gözümde bu sene f4 yapmasa bile 7 sene göz önüne alıp başarılı derim. Ama bu güruh için final oynamak bile başarı değil. Her sene şampiyon olmalıyız. Şampiyon olsakta 1 milyon euro için 30 milyon harcadık diyecekler. O yüzden bu tipleri fazla takmadan hoca burada olduğu sürece kar sayıp keyif almaya bakalım. Şuna emin olun ki şu son yıllarda başarılar olmasaydı basketbol bütçesi 10 liraya inmişti bile tek sebebi zoctur. Hocayı sorgulayının aq teşekkürler.

Yokuş aşağı freni patlamış gelen kamyon gibi saydırmaya başlıyordum ki son paragrafı okudum :))))

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3497 : 28 Temmuz 2019, 16:39:40 »

......

Abi bu fenerbahcenin degil turk sporunun kangreni .... Erman Toroglu mantigiyla rayting icin en one cikana saldir mantigi....

Isten anlarsin anlamazsin sorgulayan yok. Serdar ali celiker kimdir .... basketbol bilgisi nedir sorgulayan yok ....
Kabzimal a spor yorumculugu yaptirarak sporu anladigini, anlattigini dusunen bir zihniyet turk sporunun zihniyeti.

Serdar ali celikerin ilk meslegi ekonomi yazarligi, halkla iliskiler vs.... Bu adam ne kadar bilgi sahibi olabilir. Yazinin yarisi sallama..
Ya arkadaslar bu futbol dallamalarindan biri cikip, Obradovic savunma basketbolu oynatiyor ondan final 4 da yenildik. Fener gibi takim hucum basketbolu oynamali demisti... Bu da gazetede kocaman puntolarla bir bok anlatmis gibi yayinlanmisti. Utanmasa forvet kafa toplarina cikamiyor tarzi, pivot iyi smac yapamiyor diyecek ....

Cok uzuluyorum boyle yazilari gorunce .... yazik ....

Ama tek avuntum sunu biliyorum ki; gercek basket izleyici olan kimsenin bunlari sallamamasi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #3498 : 28 Temmuz 2019, 17:24:33 »
Yokuş aşağı freni patlamış gelen kamyon gibi saydırmaya başlıyordum ki son paragrafı okudum :))))

Al benden de o kadar, bir an gozumde turkishmusic forumdaki efsane Sezen Aksu atismasi canlandi. Ulan acaba oraya gider mi bu tartismalar diye dusundum.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3499 : 28 Temmuz 2019, 18:37:26 »
Al benden de o kadar, bir an gozumde turkishmusic forumdaki efsane Sezen Aksu atismasi canlandi. Ulan acaba oraya gider mi bu tartismalar diye dusundum.
Serdar Ali'yi oradaki Mahmut yerine koyup... :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3500 : 28 Temmuz 2019, 20:05:17 »
abi banlayın gitsin sizin elinizde

Öyle yaptım zaten. Yazdığım da açıklamasıydı. :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #3501 : 28 Temmuz 2019, 20:15:23 »
Öyle yaptım zaten. Yazdığım da açıklamasıydı. :)
;D abi banlayan bir yöneticiye göre fazla saygılıydı açıklama ;D
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2019, 20:15:37 Gönderen: lancelot »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3502 : 28 Temmuz 2019, 20:29:31 »
Larkin'i dahi boklayan o kadar çok kişi vardı ki Delaney Larkin'in bir seviye üstü bir oyuncudur.
Bu sene baz alırsak haksızsın
Ama 3 sene öncesi için haklısın  ama sanırım kimse larkinden böyle bir performans beklemedi (son 3 ayını bahsediyorum)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3503 : 28 Temmuz 2019, 20:32:13 »
Serdar ali gerilzekalı bir popülistdir
De colo kendisi "Zeljko daha önce de beni istedi ama o zaman kabul etmemiştim" diye röportaj verdi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3504 : 28 Temmuz 2019, 20:50:57 »
Bogdanovic e sinameki, ne akar ne kokar tarzı laflar söyleyen adam değil mi bu ? Futbol konusunda mantıklı yorumları ama basketboldan pek anlamıyor, zorlamasın bence.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3505 : 28 Temmuz 2019, 21:16:36 »
Bu sene baz alırsak haksızsın
Ama 3 sene öncesi için haklısın  ama sanırım kimse larkinden böyle bir performans beklemedi (son 3 ayını bahsediyorum)
Delaney'nin avrupadaki son senesini gözünün önüne getir. 50 kere seçeneğim olsa 50 kere Delaney'i secerim

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3506 : 28 Temmuz 2019, 21:36:51 »
Delaney'nin avrupadaki son senesini gözünün önüne getir. 50 kere seçeneğim olsa 50 kere Delaney'i secerim
Evet abi kubanda oynarken delaney çok iyiydi
Ama bu sene son 3 aydaki larkin de çok acayip
Ama de colo hepsinden daha acayip :)

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3507 : 28 Temmuz 2019, 21:45:54 »
Evet abi kubanda oynarken delaney çok iyiydi
Ama bu sene son 3 aydaki larkin de çok acayip
Ama de colo hepsinden daha acayip :)

Belki sıvacılık olacak ama taman delaney kubanda 1sezon boyunca, larkin efeste yılbaşı sonrası resmen parkeye tüm malını mülkünü çıkardı koydu.

Ama de colo nun son 5yılda cska da düzenli istikrarlı şekilde yaptıklarına bakınca euroleague in en iyisi bence tartışmasız 2014 ten bu yana...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3508 : 28 Temmuz 2019, 21:49:48 »
Belki sıvacılık olacak ama taman delaney kubanda 1sezon boyunca, larkin efeste yılbaşı sonrası resmen parkeye tüm malını mülkünü çıkardı koydu.

Ama de colo nun son 5yılda cska da düzenli istikrarlı şekilde yaptıklarına bakınca euroleague in en iyisi bence tartışmasız 2014 ten bu yana...
Aynen katılıyorum
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3509 : 28 Temmuz 2019, 22:13:09 »
Basket şubesine transferlerimiz çok şükür elit seviyede oldu. Bu saatten sonra futbol şubesi de bir an evvel şu Transferi bitirsin artık. Rakibi bıraktık, kendi içimizde şubeler arası kavga gürültü nedir ya!

Taraftarın şu dönem gerginliği bi geçsin ya!

Diğer şubelerde Maşallah İşler çok önceden netleşti.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2019, 22:15:27 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis