Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007259 defa)

Samet_GFB ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3660 : 07 Ağustos 2019, 10:08:17 »
:) Gerçekten  Bahadır gibi düşünen başkası var mı merak ediyorum ?
De Colo gelmiş , D.Williams gibi skorer gelmiş
güçlenme mi zayıflama mı diye soru işareti var mı ?
Vesely hala yok, louverne nasıl dönecek belli değil, efes cumhurbaşkanlığı maçına nasıl bir rotasyonla cikicaz çok merak ediyorum. Gerçi önemli değil bir kupa daha verelim amk.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3661 : 07 Ağustos 2019, 10:11:22 »
Gerçekten çok mu garip bu düşünce ? bir takım kursan eurolegue için Melli yimi alırsın yoksa Williamsı mı? Green mi yoksa Westerman mı? De coloya zaten lafım yok o her şekilde süperstar. Benim söylemek istediğim gelenler gidenler bağlamında çok büyük bir artı yazmadık bu haliyle transfer biterse.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3662 : 07 Ağustos 2019, 10:30:51 »
Vesely hala yok, louverne nasıl dönecek belli değil, efes cumhurbaşkanlığı maçına nasıl bir rotasyonla cikicaz çok merak ediyorum. Gerçi önemli değil bir kupa daha verelim amk.
ben genel bir soru sordum sen saçma sapan bir cevap veriyorsun
tüm sezon itibariyle dedim sen tek maç üzerinden cevap veriyorsun
bazen anlamıyorum seni , sanki tek gerçek Fenerbahçeli sensin biz çıkarı olan göt yalamalarıyız
vallaha seni bazen anlayamıyorum dostum

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3663 : 07 Ağustos 2019, 10:33:07 »
Gerçekten çok mu garip bu düşünce ? bir takım kursan eurolegue için Melli yimi alırsın yoksa Williamsı mı? Green mi yoksa Westerman mı? De coloya zaten lafım yok o her şekilde süperstar. Benim söylemek istediğim gelenler gidenler bağlamında çok büyük bir artı yazmadık bu haliyle transfer biterse.
dostum sinirlenme ;)
bana garip geldi.
1 e 1 isimler üzerinden yorum yapmak çok mantıklı değildir bana göre
Leo ile Green zaten birbirinden alakasız oyuncular
sonuçta Green VAlecia'da çok iş yapmış bir adamdı ama bizde başarılı olamadı katkısı çok fazla olmadı , geç geldi sistem uymadı vs vs bir sürü etken olabilir
Melli + ları var Dçwilliams artıları var. onlar da aynı tip oyuncular değil . Melli daha savunmacı daha takım oyuncusu , D.williaams daha skorer bir uzun .
DE colo zaten başlı başına bir büyük isim ..
şu anda otoritelere göre baktığın zaman Fenerbahçe kağıt üzerinde kadrosunu güçlendirmiş durumda ..
tabi herşey parke üzerinde belli olacak

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3664 : 07 Ağustos 2019, 11:01:14 »
Vesely sezon boyu sakatlıklarla boğuşursa bu sene de avcumuzu yalarız. Transfer şart oğlu şart.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3665 : 07 Ağustos 2019, 11:11:18 »
ben genel bir soru sordum sen saçma sapan bir cevap veriyorsun
tüm sezon itibariyle dedim sen tek maç üzerinden cevap veriyorsun
bazen anlamıyorum seni , sanki tek gerçek Fenerbahçeli sensin biz çıkarı olan göt yalamalarıyız
vallaha seni bazen anlayamıyorum dostum
Yazdığına cevap değildi ki o. Alıntı yaptım sana denk geldi, tamam yalamasın da o kadar da belli etme 😁
Ben takviye şart diyorum cem, bunu söylemiştim daha önce de. Yaşanmış bir tecrübe varken,  aynı şey bir daha yaşanır mı yawww demenin anlamı yok. Gayet de yaşanabilir. Önlem almak gerek, ders almak gerek. Bu takımın bir uzuna daha ihtiyacı var. Çok net.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #3666 : 07 Ağustos 2019, 11:28:33 »
dostum sinirlenme ;)
bana garip geldi.
1 e 1 isimler üzerinden yorum yapmak çok mantıklı değildir bana göre
Leo ile Green zaten birbirinden alakasız oyuncular
sonuçta Green VAlecia'da çok iş yapmış bir adamdı ama bizde başarılı olamadı katkısı çok fazla olmadı , geç geldi sistem uymadı vs vs bir sürü etken olabilir
Melli + ları var Dçwilliams artıları var. onlar da aynı tip oyuncular değil . Melli daha savunmacı daha takım oyuncusu , D.williaams daha skorer bir uzun .
DE colo zaten başlı başına bir büyük isim ..
şu anda otoritelere göre baktığın zaman Fenerbahçe kağıt üzerinde kadrosunu güçlendirmiş durumda ..
tabi herşey parke üzerinde belli olacak
Asla sinirlenmem :)))
Dün Fenerbahçe tv de eski maçlardan Karşıyaka maçını izledim Green kısa bir dönemde çok gerekli bir katkı verdi hoşuma gitti. Şimdi düşünüyorum ben geçen sene neredeyse hiç fire vermeden mızmızlanmadan en istikrarlı oyuncumuz belkide Melliydi. Onun kaybını biraz hafife alıyoruz sanki. Geçen sene 1 uzun sakatlığını tolere edebilirdik, ama hepsi birden gidince dağıldık. Bana öyle geliyor ki bu yılki takım sağlıklı olursa daha skorer ama 1 tane bile sakatlığı tolere edibilecek durumda değil.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3667 : 07 Ağustos 2019, 11:30:26 »
Tarık'ın yerli statüsü için evrak işlerinin hala bitmemesinden dolayı aslında sayısal olarak yerli rotasyonunda şuan eksiğiz 7 oyuncu her maç tbl de kadroda olması gerekeceği için.

Keşke imkan olsaydı da ucuz yollu bi yerli alsaydık kısa rotasyonuna.(yiğit olabilirdi, bjk a giden ismet olabilirdi, berk olabilirdi ya da belki onuralp veya şehmuz falan)
Şuan 6yerlimiz var kadroda: bobby-melih-ergi-egehan-berkay-ahmet. 7.yerli de belki altyapıdan ekrem olabilir. Ama şu durumda egehan ergi ekrem etkisiz eleman olacaktır sadece 12
Kişilik kadroyu doldurmak için.

Melih bobby ahmet berkay düzenli katkı verebilirse en azından 9kişilik rotasyonumuz olur tbl de. Yoksa artan maç sayısı, daha da zorlaşan euroleague takvimi dar rotasyonda bizi çok yıpratacaktır, sürekli aynı isimlere yük bindirirsek.

Tabi bi de umarım uzun rotasyonu için de bi arayış ya da takviye düşüncesi vardır. Sağlıklı olduğumız sürece avrupanın en iyi 3kadrosundan birine sahibiz ama sakatlık dar rotasyon riskine girmeye değer mi bence ciddi soru işareti?
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2019, 11:34:51 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3668 : 07 Ağustos 2019, 11:33:56 »

Cemalex yazmış, rotasyon olarak güçlenmedi sonuçta.

Hatta son 3 sene için gelen ve gidenlere bakarsak geçen 3 senede biraz eridiğimizi söyleyebilirim;
Bogdan-Udoh-Antic gitti hatta Bennett  da gitti, Guduric-Wanamaker-Melli-Thompson geldi. 4 kişi ye 4 eğer Bennett ı da gidenlerden sayarsak.
Wanamaker-Thompson-Nunnally gitti, Lauvergne-Ennis/Green geldi
Melli-Guduric-Ennis/Green gitti, De Colo-Willams-Westerman geldi.
final oynadığımız 2 seneye göre 1 eksik yabancımız var..

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #3669 : 07 Ağustos 2019, 11:39:37 »
kısa rotasyonunda bir üst noktaya çıktık bu sezon. udoh'lu döneme oranla uzun rotasyonu görece savunma olarak zayıflamış gözüküyor sadece.
onuralp bildiğim kadarıyla hala imzalamadı bir takımla. fenerbahçeli çocuk 200 bin ver koşa koşa gelir bence sinan yerine, milli takımda da çok iyi işler çıkarttı bu yaz.
uzun konusunda eksiğiz bence de ama koç tahminim hazırlık kampı başlangıcını görmek isteyecektir. jan ve joffrey hala sakatlığı atlatamamış haldeyse takviye yapacak bütçeye sinan hamlesiyle çıktık sanki.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3670 : 07 Ağustos 2019, 11:40:19 »
Yazdığına cevap değildi ki o. Alıntı yaptım sana denk geldi, tamam yalamasın da o kadar da belli etme 😁
Ben takviye şart diyorum cem, bunu söylemiştim daha önce de. Yaşanmış bir tecrübe varken,  aynı şey bir daha yaşanır mı yawww demenin anlamı yok. Gayet de yaşanabilir. Önlem almak gerek, ders almak gerek. Bu takımın bir uzuna daha ihtiyacı var. Çok net.
abi ben de 1 uzun ilavesi daha yapılmasını istiyorum ki bu konuda farklı düşünmüyorum , olursa güzel olur elimiz rahatlar .
jojo iyi durumda bireysel idman yapıyor.
jan mevzusu da korkmayın boşuna strese gerek yok , uzama durumu olursa alırız ilave uzun stres yapmasın kimse ..
iyi de abi sen güçlendik mi güçlenmedik mi kısmına kupa verelim filan diyorsun biraz garip yazıyorsun
sinirin varsa da kusura bakma benden çıkartma git hocaya filan söyle.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3671 : 07 Ağustos 2019, 11:47:25 »
abi ben de 1 uzun ilavesi daha yapılmasını istiyorum ki bu konuda farklı düşünmüyorum , olursa güzel olur elimiz rahatlar .
jojo iyi durumda bireysel idman yapıyor.
jan mevzusu da korkmayın boşuna strese gerek yok , uzama durumu olursa alırız ilave uzun stres yapmasın kimse ..
iyi de abi sen güçlendik mi güçlenmedik mi kısmına kupa verelim filan diyorsun biraz garip yazıyorsun
sinirin varsa da kusura bakma benden çıkartma git hocaya filan söyle.
Bence güçlendik ama isim bazında sadece, rotasyon olarak hala dar. Bu sene takım sayisi da arttı. Biz her sene mutlak suretle sakatlık yaşadık. Geçen sene daha beter yaşadık ve tum sene heba oldu. Bana gore iki takviye daha lazım da olması imkansız olduğu için bir uzuna dahi fitim. Ahmeti var sayıp da 4 uzunumuz var demek ne derece sağlıklı?

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #3672 : 07 Ağustos 2019, 11:54:31 »
Bence güçlendik ama isim bazında sadece, rotasyon olarak hala dar. Bu sene takım sayisi da arttı. Biz her sene mutlak suretle sakatlık yaşadık. Geçen sene daha beter yaşadık ve tum sene heba oldu. Bana gore iki takviye daha lazım da olması imkansız olduğu için bir uzuna dahi fitim. Ahmeti var sayıp da 4 uzunumuz var demek ne derece sağlıklı?
Kesinlikle sağlıklı değil. Ahmete yapabileceklerinin üzerinde rol biçmeye gerek yok. Bu takıma kontrollü, istikrarlı az veya çok ne yapacağı belli bir uzun daha lazım. Hatta ben bir uzunun yanı sıra yerli oyuncu takviyesininde çok gerekli olduğunu düşünüyorum

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3673 : 07 Ağustos 2019, 12:32:30 »
Şöyle sert bir 4 numara bulalım Amerikalı. Varsın skorer olmasın. Savunmada caydırıcı olsun yeter.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #3674 : 07 Ağustos 2019, 13:02:00 »
Şöyle sert bir 4 numara bulalım Amerikalı. Varsın skorer olmasın. Savunmada caydırıcı olsun yeter.
aynen oyle dusunuyorum.