Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006897 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3690 : 08 Ağustos 2019, 13:55:29 »
Ben tarftarım eğer yeterli bilgi alamazsam, doğal olarak farklı sonuçlar düşünmem kadar doğal bir şey yok, bilgi cehaletin ve kurgunun düşmanıdır, forumlar da bunu dillendirmek için değil mi? Belki günün birinde açıklama gelir.

Herkes elbette istediğini düşünebilir olumlu ya da olumsuz iyimser ya da kötümser senaryolar olabilir kafasında. Ama forumda yazıldı diye sağlık ekibi gidecek diye düşünmek beklemek bence çok olası degil. İşlerini kötü yapıyolarsa yollar ayrılmıştır ya da ayrılacaktır, göreve devam ediyolarsa da demek ki düşündüğünüz gibi bi ihmal iş bilmemezlik yoktur. Yeni sezon başladığında görmüş oluruz. Eğer hesap sorulacak bişey varsa da iletişim bilgisini o yüzden paylaştım belki işe yarar diye.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2019, 13:56:12 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3691 : 08 Ağustos 2019, 14:49:17 »
Eğer takviye yapmazsak Hocanın Berkay'dan beklentisi var manasına gelir. Açıkçası şaşırtıcı bir gelişme olur.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3692 : 08 Ağustos 2019, 18:02:02 »
Acy gittiğine göre, Chris Singleton için bir hikaye zamanı geldi mi Sn Ağrak, çin işi japon işi derken soluğu bizde alır mı? Ben pek ihtimal vermiyorum ama senin hikayelerinin de tadı bir başka...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3693 : 08 Ağustos 2019, 18:12:03 »
Acy gittiğine göre, Chris Singleton için bir hikaye zamanı geldi mi Sn Ağrak, çin işi japon işi derken soluğu bizde alır mı? Ben pek ihtimal vermiyorum ama senin hikayelerinin de tadı bir başka...

Hocam singletona kızgınmış dwill öncesi onunla görüşürken maddi konularda çok assoliste bağlamış bizimkiler de kalkmış masadan, sonra geri toplamaya çalışmış singleton ama hocam o masaya bi daha oturmayız demiş. :)  Zaten haberde olmuştu eurohoops ya da sportando da, singleton pazarlığında oyuncunun talepleri yuzünden Fenerbahçe çekildi diye. Gerçi cem abi isterse çok güzel bi senaryo yazıp 3günde ataşehire indirebilir cris i :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3694 : 08 Ağustos 2019, 19:22:20 »
Cem senaryo yazacaksa bile 300-500k'ya oynayabilecek birine yazar zaten. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3695 : 08 Ağustos 2019, 20:43:16 »
Tamam futbolun havası farklı ama artık eurolegue dev organizasyon oldu.Rezalet hala yayıncı kuruluşun belli olmaması çok ayıp.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3696 : 09 Ağustos 2019, 09:54:49 »
abi o çok para ve rol ister ona hikaye yazılmaz
futbol transferleri bitsin ben onu bekliyorum hikaye yazarım adam da var kafamda :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3697 : 09 Ağustos 2019, 10:05:50 »
abi o çok para ve rol ister ona hikaye yazılmaz
futbol transferleri bitsin ben onu bekliyorum hikaye yazarım adam da var kafamda :)

En doğrusu... Çoğunluk belki farkında değil, ama futbol şubesi bu sezon da çuvallar ise gelecek sezon basketbol şubesinde büyük bir kriz patlak verebilir ve bazı radikal kararlar alınabilir. Ne yazık ki, biz öyle dünyanın en büyük spor kulübü değiliz, kendimizi kandırdık, çünkü taraftarın yüzde doksan dokuzundan fazlası olaya öyle bakmıyor. Hani basketboldaki başarıyla futbola aynı derece sevinecekleri toplasan bir kale arkasını bile doldurmaz. Bütün Türkiye'de... Biz buraya toplanmış bir avuç insan kelaynak kuşları gibi azınlığın da azınlığıyız. Önce basketbol diyenler... Kendimizi kandırmayalım. Ve yatıp kalkıp futbol takımının başarısı için dua edelim. Fitne fücur takımı bu foruma kadar sızmıştı; hatırlayın... Basketbola ayrılan bütçeyi, Eljif'in bonservis geliri üstünden hesaplayan sinsice, haince yorumlar vs. 
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2019, 10:07:06 Gönderen: Hakan Yaman »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3698 : 09 Ağustos 2019, 10:16:06 »
En doğrusu... Çoğunluk belki farkında değil, ama futbol şubesi bu sezon da çuvallar ise gelecek sezon basketbol şubesinde büyük bir kriz patlak verebilir ve bazı radikal kararlar alınabilir. Ne yazık ki, biz öyle dünyanın en büyük spor kulübü değiliz, kendimizi kandırdık, çünkü taraftarın yüzde doksan dokuzundan fazlası olaya öyle bakmıyor. Hani basketboldaki başarıyla futbola aynı derece sevinecekleri toplasan bir kale arkasını bile doldurmaz. Bütün Türkiye'de... Biz buraya toplanmış bir avuç insan kelaynak kuşları gibi azınlığın da azınlığıyız. Önce basketbol diyenler... Kendimizi kandırmayalım. Ve yatıp kalkıp futbol takımının başarısı için dua edelim. Fitne fücur takımı bu foruma kadar sızmıştı; hatırlayın... Basketbola ayrılan bütçeyi, Eljif'in bonservis geliri üstünden hesaplayan sinsice, haince yorumlar vs. 
abi bu çok net doğru
sike sike orada başarı gelmek zorunda
aman gerekiyorsa oraya yapsınlar da biz bir şekilde bu takım da idare eder
şu anda 9 10 yabancı olsun şımarıklığı ( bir ilave uzun istiyorum tabi ki ) yapacak halde değilim . parasını alamayan maaş yatmamış ersun hoca oyuncular vs varken
1 2 verip bir uzun daha gelsin ben şahsen diyemiyorum
istiyorum gelmesini ama şartların da ne olduğunu biliyorum
çıkartsın 500 1 versinler filan da popülüst söylemler
ben eldekiler ile mutlu olmayı seçiyorum
haa olursa çok sevinirim tabi ki
ama öncelik şu anda net futbol abi basketbolun geleceği için futbol
umarım derdimi anlatabildim

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3699 : 09 Ağustos 2019, 11:13:59 »
abi bu çok net doğru
şu anda 9 10 yabancı olsun şımarıklığı ( bir ilave uzun istiyorum tabi ki ) yapacak halde değilim . parasını alamayan maaş yatmamış ersun hoca oyuncular vs varken
9-10 yabancı şımarıklık mı oluyor , sonra bişiy diyince benle uğraşıyorsun diyorsun 😊
Kimseyi alamıyorsak bile derik brown cuk otururdu. Herif boştaydı ucuza da gelirdi.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3700 : 09 Ağustos 2019, 11:51:41 »
abi bu çok net doğru

Basketbol tarihimizde çok görülmez, tüm pozisyonlarıyla tam anlamıyla hazır kıta olarak gireceğiz sezona... Bunun anlamı herkes formda ya da sakatlık olmadan başlayacağız değil! Gelişecek diye  umutlar bağladığımız oyuncuyla değil, zaten gelişmiş ve bize maksimum katkı vereceğine inandığımız adamlarla demek istiyorum. Elbette ki Tarık var, Egehan var ama ana rotasyonda değil bu çocuklar...

Bu arada sana da Hakan abiye de katılmıyorum. Obradovic ve Koç bizimle olduğu sürece, bu şubedeki en büyük risk, seyircinin şımarıklığı ve doymuşluğudur bence. Size şu noktada katılabilirim; seneye futbol başarısız olursa, taraftar olarak Ali Koçun bile başını yeriz. İşte o noktada belki Obradovic bile kalmaz... Bu nedenle, Futbolun başarısızlığı demek; TR de köprüden atlamak, Japonyada Harakiri, Amerikada polise silah göstermek ile denk düşecek...

PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3701 : 09 Ağustos 2019, 12:28:13 »
9-10 yabancı şımarıklık mı oluyor , sonra bişiy diyince benle uğraşıyorsun diyorsun 😊
Kimseyi alamıyorsak bile derik brown cuk otururdu. Herif boştaydı ucuza da gelirdi.
abi okuduğunu anlamıyorsun sanırım
telefonda ne konuşuyorsak aynısını buraya da yazıyorum , imkan olsa ben de isterim diyorum ama imkan yok amk
işte
x adama 1 2 verip getirin amk demek benim için şımarıklık ( kötü bir şey değil sen de şımarık ol amk )

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3702 : 09 Ağustos 2019, 14:44:09 »
futboldan cacık olmaz, orda hala transferle filan başarı geleceğini zannediyor yönetim.
arkamıza yaslanıp son bir kaç senesini güzel güzel yaşayalım basketbol şubesinin.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3703 : 09 Ağustos 2019, 15:29:19 »
abi okuduğunu anlamıyorsun sanırım
telefonda ne konuşuyorsak aynısını buraya da yazıyorum , imkan olsa ben de isterim diyorum ama imkan yok amk
işte
x adama 1 2 verip getirin amk demek benim için şımarıklık ( kötü bir şey değil sen de şımarık ol amk )
Lan sen de tutturdun okuduğunu anlamıyorsun okuduğunu anlamıyorsun. Neyini anlıcam 5 bilinmeyenli denklem mi yazdın? Ekstra yabancı isteyene şımarık demissin. Bu şımarıklık değildir. Mantıktır. Şampiyon olduğumuz sene dahi sakatlıklardan neler çektik. Geçen sene herşey bombok oldu. Bunları düşününce insanlar geniş rotasyon istiyor. Sen de istiyorsun zaten. Evet telefonda konuştuk da farklı bişiy savunmadık ki.
Şimdi niye 9u isteyene şımarık diyorsun. Şımarıklık doyumsuzluk , ukalalık, çocukluk demek. Biz boylemiyiz amk.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3704 : 09 Ağustos 2019, 16:12:58 »
İlhan abiye katıldığım noktalar var, genel olarak gerçekçi bulurum zaten bunu da hep söylüyorum.

Melih Mahmutoğlu'na verdiğin parayla Berk Uğurlu, Metecan Birsen ve Muhsin Yaşar'ı aynı anda bağlardın. Şimdi hiç burada Berk ve Metecan bizdeyken ne yaptılar falan filan denmesin. Berk kendini baya geliştirdi, Metecan da BSL'de her türlü iş yapardı. Muhsin ligin underrated uzunlarından biri, ki o da BSL'de takımı epey rahatlatırdı.

BSL'de bu tip oyuncuların süre alması demek, yabancıların yükünün hafifletilmesi ve yorgunluğun azaltılması demek olacaktı. Sakatlıkların da bir şekilde önüne geçilebilirdi bu sayede.

Ha İlhan abiyi bu senaryo ne kadar tatmin eder bilemem ama mevzu paraysa, ki bende biliyorum maddi zorlukları ve yapılan fedakarlıkları, o zaman Melih'e falan eşek yüküyle para vermeye gerek yok.