Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007528 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3915 : 20 Eylül 2019, 08:49:16 »
En kötü Stimac kalır. Hazırlık maçlarındaki gayreti ve o parkedeyken ribauntlardaki etkinliği olumlu. Saunma kısmını takım halinde çözmek lazım.

Bir de bu Tarık ciddi potansiyel sanki. Bir Minchev falan değil.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3916 : 20 Eylül 2019, 10:17:20 »
Euroleague şampiyonluğu istiyorsak kesinlikle 5.pota altı oyuncusunu kadroya katmalıyız. Çember savunabilen savaşçı bir oyuncu gerekli. Lauvergne büyük soru işareti müzmin sakata bağladı sanki. Vesely dönecek form tutacak zamana ihitiyacı var. Ahmet zaten yetersiz. Şu an elde hem sağlam hem kaliteli Derrick Williams var sadece.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3917 : 20 Eylül 2019, 11:00:27 »
Almayın aman sakın uzun almayın. Boyle eksik eksik oynayalım kaybedince bahanemiz olur. Sakın uzun almayın. Dünyada bize uygun uzun yok. Reelde 5-6 tane uzun varken hala Scola ile ilgileniyorlar çünkü salaklar. 4 tane uzunla sezona başlayacaksın birisi sakat olacak ,birisi her an sakata gelebilecek oyuncu olacksin. Pasaportu olmasa antrenmana alınmayacak Ahmetle kupa finallerine çıkacaksın. Isın doğrusu bu çünkü. Ne gerek var eksiksiz tam kadro olmaya.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3918 : 20 Eylül 2019, 12:38:37 »
Youssou ndoye diye bir adam varmış acaba iş yapar mı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3919 : 20 Eylül 2019, 13:03:21 »
Ayon yada Malcolm Thomas uyardı sanki bize...

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3920 : 20 Eylül 2019, 13:04:06 »
stimac değil halası gelse kabulüm! bu lauvergne ile olmayacak sanırım bu iş. TAKTİK idmanda sakatlanıyor adam, kulübün açıklaması; hazırlık ya da antenman maçında felan değil. stimac sağlam oyuncu, sakatlık geçmişini ben hatırlamıyorum. birebir savunması ikisinin de iyi değil. lauvergne yüzünden 1 içeride oynuyorduk, unutmayalım.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3921 : 21 Eylül 2019, 18:47:05 »
Salah mejri ve malcolmn thomas 2 side kısa dönemli kontrat imzaladılar çinde sanırım birini eklemek lazım. Derrick williamsa da yazık sene başından bu kadar yük

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3922 : 21 Eylül 2019, 18:49:18 »
1 uzn istiodum geçen seneden beri, 2 olmalı artık.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #3923 : 21 Eylül 2019, 19:41:58 »
Değerli forumdaşlar daha sezon başı tam takım bile çalışmamışken yangın yapmayım diyorum ama eksikler dönse bile pota altında sayıca az değil miyiz sizce de?

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3924 : 21 Eylül 2019, 23:13:28 »
Hakikaten sıkıntı geldi artık şu Lauvergnenin cam adamlığından, adam parkta yürürken sakatlanacak kıvamda.
Bu arada başıma birşey gelmeyecekse ben Westermannı hiç begenmedim, keşke aynı tarz ama üst modeli olan Jovici alsaydık bu sene patlama bekliyorum ondan.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #3925 : 22 Eylül 2019, 14:16:25 »
Hakikaten sıkıntı geldi artık şu Lauvergnenin cam adamlığından, adam parkta yürürken sakatlanacak kıvamda.
Bu arada başıma birşey gelmeyecekse ben Westermannı hiç begenmedim, keşke aynı tarz ama üst modeli olan Jovici alsaydık bu sene patlama bekliyorum ondan.

jovic westermann'ın yaklaşık 2 katına imzaladı kontratı da jovic ile westermann nasıl aynı tarz abi?

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3926 : 22 Eylül 2019, 20:45:54 »
2 si de takımı oynatma önceliği olan, uzun boyuyla bizim savunma tarzımıza uyan oyuncular. Tam olarak nerede farklılaşıyolar?

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3927 : 22 Eylül 2019, 22:00:41 »
2 si de takımı oynatma önceliği olan, uzun boyuyla bizim savunma tarzımıza uyan oyuncular. Tam olarak nerede farklılaşıyolar?

Jovic ve Westerman arasında en ufak bir benzerlik göremiyorum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3928 : 23 Eylül 2019, 13:14:55 »
Bakalım kimi alacağız.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3929 : 23 Eylül 2019, 13:16:06 »
Fenerbahçe Beko’nun medya gününde koç Zeljko Obradovic’den transfere dair önemli bir açıklama geldi.

Başarılı koç, sakatlıklar sebebiyle 4-5 numara oynayabilecek bir oyuncu transferi için uğraştıklarını açıkladı. Obradovic ayrıca sakatlıkları bulunan Vesely ve Lauvergne’nin durumları hakkında da bilgi verdi.

İşte Obradovic’in açıklamaları:

“Joffrey Lauvergne sezon başladığında bizle çalıştı, biraz acı hissedince tedbir amaçlı dinlendirdik. Büyük ihtimalle bizle çalışacak. Vesely bütün yaz çalıştı, tedavisi devam ediyor. %100 hazır olmasını istiyoruz, yakında bizle çalışmaya başlayacak. 4-5 numara için şu anda düşünüyoruz. Ahmet, Berkay ve Williams var ama sezona başlamak zor olacak. Yönetimimizle görüşme halindeyiz.”
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...