Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007544 defa)

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4005 : 26 Eylül 2019, 07:07:02 »
Müthiş bir iletişim departmanı bence.  Birçok detay paylaşılıyor.  diğer takımlara da bakıyorum.  Bizimkilerin başarısı yanında diğerleri silik kalıyor.

Sadece senede 1-2 transfer açıklanmıyor, 2-3 oyuncunun sakatlığı bildirilmiyor diye spesifik birkaç şeye odaklanıp tüm güzel şeyleri es geçmek ayıp olur.
iyiymiş :) başka ne kaldı abi :)

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4006 : 26 Eylül 2019, 09:44:28 »
fransız pivotumuzun durumuna 3 ay boyunca bakılarak karar verilecek galiba, sakatlığının kronik bir hal alıp almayacağı konusunda..

şampiyonluk için decolo, dwill gibi transferleri yapılmış ama iyi bir uzun transferi gelmeyince aklıma şu söz geliyo, "bir adım daha ileri gitmeyeceksek, buraya kadar neden geldik."

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4007 : 26 Eylül 2019, 18:32:43 »
Lauvergne Cumhurbaşkanlığı kupası maçında yine yok.Anlaşılan o ki yine haftalarca maç günü durumuna bakılacak diyerek hiçbir bilgi verilmeden geçiştirilecek.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4008 : 26 Eylül 2019, 18:36:17 »
Efes’te Larkin yok.Geçen sene en kritik adamlarımız yokken bizimle dalga geçenleri bugün göreceğiz bakalım.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4009 : 26 Eylül 2019, 20:00:26 »
Biz bu efesin kısaları savunamıyoruz maalesef sloukas ve dixon ın bütün açıklarını vesely kapatıyordu ama o olmayonca çok sorun çıkıyor  westerman bir nebze çözer belki. Vesely nin olmadığı zamanlar için 2 senedir bir çözüm yok. Doğuş kazması savunmada dixon ve sloukası bitiriyor. 
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2019, 21:22:03 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #4010 : 26 Eylül 2019, 21:43:50 »
Efes’te Larkin yok.Geçen sene en kritik adamlarımız yokken bizimle dalga geçenleri bugün göreceğiz bakalım.

yine dalga geçtiler.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4011 : 26 Eylül 2019, 21:53:55 »
Sloukas inşallah aldığı paraların hakkını verir. Bu sene  şampiyon olamazsak barcelona ya postalarız belki bonservis ile. Ayrıca şu guduric nba yapıyorken bu micic nasıl kalıyor efeste sokayım böyle işe
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2019, 21:55:52 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4012 : 27 Eylül 2019, 09:03:59 »
Sloukas bile tek başına yetersizken ondan daha yetersiz bir adamla ön alanı takviye ediyoruz.
Micic,  larkin,  campazzo seneye de PIR rekorları kırmaya devam eder.  İsin daha da trajik kısmi leo transferi ile havalara ucan bir kesimin olması.

Lokum gibi çember altımizı muhafaza edip kulağımıza bir cok dedikodusu gelen ve takımı en kritik dönemde bilinçli olarak yalnız bırakan louverne denen adamla devam ettik. Udoh'a teklif bile yapmadık. Merak ediyorum su çember altı nasıl baş edecek real ile.

Istatistikler seneye eureague şampiyonu fener olacak diyor , bunu geçen sene başında cska olacak diye cem'e izah etmiştim. Lâkin bizimkiler ıstatistik bozmaya kararlı.

Decolo yıllar sonra gelen en önemli takviye ama sadece onla olmaz, kolay geçilen kısalar, yumuşak çember altı aynen kaldı.

Dünkü maçın özeti. Aylar once yazmistim bunu. Guardlarda ezildigimiz takıma karşı ilk resmî maçta guradlarda yine ezildik.
Ben hep dedim. Herkes uzun diyor ama bu takima kısa takviyesi de lazım diye. Micic ve simon yerine larkin ve anderson olsa yine bişiy değişmezdi.
Adamlar singleton i alıyor. Bir tasak geçmediğimiz kalıyor biz gidip stimaci alıyoruz. Lauverne denen ayı 6 aydır göt büyütüyor. Vesely'nin neyi var belli değil. Kırık olsa kaynardı şimdiye. Micic de larkin de 1.sinif adamlar ama biz gidip 2.sinif oldugu bile tartisilan leo ile bunlarla bas etmeyi dusunuyoruz. Avrupayı bilmiyorum ama türkiye sınırlarında artık kupa beklemek hayalcilik bence. Bir beş dakika vites artırmaları yetiyor adamların. Gitgide daha rahat yeniyorlar. Avrupayi da neden diyorum. Tam kadro olursak diye ama biz bu kadar kırılgan oyunculardan kurulu iken, real, barça,efes,cska hatta milano ile nasıl baş ederiz bilemiyorum.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #4013 : 27 Eylül 2019, 09:50:07 »
Stimac yerine atlet bir uzun bulamaz mıydık ?
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 10:21:31 Gönderen: Zoltan Gera »

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4014 : 27 Eylül 2019, 10:43:56 »
Mayis 2019 uzunumuz Ahmet, Eylul 2019 uzunumuz yine Ahmet bir de antrenman topcusu Stimac. Butce ise 30 milyon. Bilmeyene soylesen gulmekten konusamaz biz de sinirden kendimizi yiyelim. Kocu ve genel menejeri hesap sorulamaz hikmetinden sual olunmaz adlettikce daha cok vurdumduymazlik kadro plansizligi sacma sapan riskler bol bol sakatlik ve Efese verilen kupalar goruruz.

Bravo size, Real sezon icinde Tavaresi getirirken siz Stimac ile anlasin. 2.5 m euro maasiyla Vesely 1.7 m euro maasiyla Lauvergne  1 sene oynamasin saglik ekibini degistirmek on gun once akliniza gelsin. Aferin boyuk genel menejerimize ve bizi Ahmetle Stimaca birakan dahiyane kadro planlamasina.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2019, 10:44:55 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4015 : 27 Eylül 2019, 10:54:41 »
Sorunumuz bütçeyi doğru kullanamamızdan kaynaklanıyor. 4 milyonun üstünde para kenarda yatıyor. Bu adamlar madem sakat, o zaman takımda tutmamak lazım. Davies, Acy, Hunter, Ayon dan çok rahat 3 tanesi alınabilirdi mesela bu paraya.
Teknik ekip ne yaptığını biliyordur diye umuyorum ama sakatlıklar da 1-2 haftaya geçmeyecek gibi. 3 tane kritik adam sakat, en güvendiklerimiz de formsuz. Bakalım ekim/kasım ayları nasıl geçecek...

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4016 : 27 Eylül 2019, 12:26:17 »
Lauvergne iyileşti deniyordu, Vesely'yi hiç düşünmüyorduk bile; o zaten iyileşmiştir diye.
Bu durumda Vesely'siz sezona başlamak çok kötü olacak. İyileşmesi, form tutması vs.
Üstelik yine hiç bir bilgi yok. Kasım'da mı dönecek, Aralık'ta mı?
Ve uzun transferi için hala kimsenin adı geçmiyor.

Maalesef korkularımızda haklı çıktık.
Vesely bu takımın çok şeyi. Hem kısa savunması, hem potaaltı caydırıcılığı, hücum vs. her şey etkileniyor.
Ve ne zaman döneceğini yine bilmiyoruz.
Anlaşılan onun yokluğu ve De Colo'nun alışma süreci vs. derken bir iki ay bize zulüm gibi olacak

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4017 : 27 Eylül 2019, 13:00:53 »
Larkin türk yapılırsa bir şekilde almak lazım efes de kalırsa sıkıntılı olur bizim içih

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4018 : 27 Eylül 2019, 13:11:17 »
böyle hesaplara girmemek lazım

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #4019 : 27 Eylül 2019, 14:58:26 »
bence de girmemek lazım, girmek zorunda kalmamak da lazım.