Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007522 defa)

hitmen ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4035 : 05 Ekim 2019, 01:21:37 »
kaç para ulan bi flüt?!! ya da tonye jekiri? umarım higgins, clyburn, micic vak'asına dönmez o da.
İlk haftadan Oly'ye double double ve 25 verimlilik yaptı eleman.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4036 : 05 Ekim 2019, 09:34:08 »
Real Salah Mejri'yi alıyorsa Trey Thompkins'i bırakır mı acaba ? Onuda tutacak kadar açgözlü değillerdir herhalde

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #4037 : 05 Ekim 2019, 09:51:50 »
İlk haftadan Oly'ye double double ve 25 verimlilik yaptı eleman.

Valla Jekiri'yi buradan defalarca yazdık. Hadi McKissic biraz dengesiz, pozisyonu dolu bizde.
Ama Jekiri ben buradayım diye bağırdı resmen.
Stimac iyi çocuk ama madem ona kalacaktık, Jekiri'yi de alabilirdik.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4038 : 05 Ekim 2019, 13:23:46 »
Ya Allah aşkına bir bilen bir duyan bir gören yok mu bu sitede.Bu Lauvergne'nin sakatlığı ne?Beyin ameliyatı olsa  dönerdi, gerçekten ne var bu adamda.Adamın bir yerde adını resmini görünce sinirim bozuluyor.Cem Ağrak belki biliyordur.

Bu saatten sonra onu almadılar bunu aldılar o adam şurada çok iyi oynamış şu kadar sayı yapmış, biraz gereksiz oluyor.Planlama yapılmış bitmiş.Bizim transferlere değil sakatların iyileşmesine ihtiyacımız var.

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4039 : 05 Ekim 2019, 13:43:20 »
lauvergne bacak nakli yapıldı...
ali muhammed üst düzey savunma karşısında artık oyun kurucu özellikleriyle değil de
sadece şutör özellikleriyle ön plana çıkabilecek galiba, f4 kalitasinde oyun kurucu performansı yok
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2019, 13:47:35 Gönderen: mitch smith »

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4040 : 05 Ekim 2019, 14:16:40 »
Real Salah Mejri'yi alıyorsa Trey Thompkins'i bırakır mı acaba ? Onuda tutacak kadar açgözlü değillerdir herhalde

Sanırım bırakacaklar. Keşke alabilsek.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4041 : 05 Ekim 2019, 14:32:11 »
Vesely joffrey in sakatlıkları devam ettiği için  kronik sakat oldukları iddia edilirken üzerlerine bu etiket yapıştırılırken, gerçek kronik sakat olan zaten sakat olduğu için yerine adam alınıp serbest bırakılacak olan thompkinsi yani sakat bi oyuncuyu istemek? Amaç ya da isteklerimiz transfer olsun da taştan olsun mu yoksa gerçekten sağlıklı bi hamle olsun mu anlamadım?
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2019, 14:33:39 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4042 : 05 Ekim 2019, 14:49:41 »
Vesely joffrey in sakatlıkları devam ettiği için  kronik sakat oldukları iddia edilirken üzerlerine bu etiket yapıştırılırken, gerçek kronik sakat olan zaten sakat olduğu için yerine adam alınıp serbest bırakılacak olan thompkinsi yani sakat bi oyuncuyu istemek? Amaç ya da isteklerimiz transfer olsun da taştan olsun mu yoksa gerçekten sağlıklı bi hamle olsun mu anlamadım?

Geçen sezon 24 bir önceki sezon 29 maça çıktığına baktım. Kronik bir sakatlığı varsa bilmiyorum abi.

4 numaraya bı ekleme yapmak çokta kötü bir fikir olmaz kanımca. Orada nitelikli tek oyuncumuz var.

Saha dışı bir sıkıntısı varsa bir şey diyemem bilemiyorum.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4043 : 05 Ekim 2019, 14:57:34 »
Geçen sezon 24 bir önceki sezon 29 maça çıktığına baktım. Kronik bir sakatlığı varsa bilmiyorum abi.

4 numaraya bı ekleme yapmak çokta kötü bir fikir olmaz kanımca. Orada nitelikli tek oyuncumuz var.

Saha dışı bir sıkıntısı varsa bir şey diyemem bilemiyorum.

Sakat olduğu için madrid mejriyi almayı düşünüyo, ve sonrasında da thompkinsi bırakabilirmiş mejri gelince. Yetenek konusunda kesinlikle iyi bir isim(maaşı biilinmez tabi) ama sakatlıklardan bu kadar çekmişken ve bu kadar laf ederken sakat bi ismi de isteyeceğimize ihtimal kendi adıma vermiyorum.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4044 : 14 Ekim 2019, 18:08:56 »
Efes macinda cesareti ve oyunuyla Sehmus cok one cikti ... Umarim cizgisini bu sene boyunca surdurur ve biz de seneye aliriz ...

Uzun zamandir aranan heyecan veren turk oyuncu performansi ondan geldi.

Bu ara Ercan Osmani ve bir kac iyi oyuncu daha var, bu sene kazansa kazanmasa da dikkatli izlemek lazim Bandirma maclarini .
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4045 : 18 Ekim 2019, 16:52:38 »
Alperen şengün ,şehmus hazer türk olarak güzel eklemeler olabilir

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #4046 : 27 Ekim 2019, 17:30:23 »
Acik ve net, transfer sezonu aciklarimizi kapatmadi.. savunma bilen ayaklari hizli 2 ve 4 şart,

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4047 : 27 Ekim 2019, 17:54:31 »
Bu yaz baştan bir yenilenme yapma şansı vardı koçun elinde keşke değerlendirseydi. Sloukas datome falan artık miadını doldurdu bizde. Kalinic vesely tutulup daha doğru yabancı tercihleri yapılabilirdi. Harrison ve whittington toplam datome kadar para anca alıyordur belki. Doğru sistem falan tabi iyi de bu tarz adamlar iş yapıyor artık. Mesela sene başı yiğit arslan boştaydı neden gidilmez anlamıyorum ben . Diğer bir konu da de colo cska da hackett higgins hines clyburn kurbanov ile falan oynuyordu. Savunma da çok fazla sırıtmıyordu ama bizde sloukas datome melihle falan bir uyum yakalaması imkansız . Sloukas ile de baya ribaund sıkıntısı yaşanıyor. Sene içinde transfer olmayacak biliyorum bu takıma atlet savunma yapabilen 2 ve 3 numara lazım

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4048 : 28 Ekim 2019, 09:56:37 »
dixon mrsic gibi artık sadece şut sokar hale geldi, tek guardla oynuyoruz. üst seviye takımlar karşısında ne savunma yapabiliyo ne hücumda pas akışkanlığını sağlayabiliyo, sloukası tamamlayan oyuncu olmanın çok gerisinde artık, sözleşme yenilemek kesinlikle yanlıştı.
biberovicin zamana ihtiyacı var, fenerbahçenin zamanı yok, biberovic bu ball handlingle çok canımızı yakar, 15 dkda 4 top kaybedecek potansiyel arzediyo
joffrey 1 maç oynayacak 1 maç kaçıracaksa, obra buna bi son vermeli

« Son Düzenleme: 28 Ekim 2019, 11:37:47 Gönderen: mitch smith »

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #4049 : 29 Ekim 2019, 14:16:44 »
Koça neden hala sözleşme verilmiyor?